Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ernesto, Sylwia, śliczne córy! Podkówki są super! Ile razy się wgapiałam i uśmiechałam zamiast reagować :D taki śliczny smuteczek :)
Strunka, haha :D
Misia, ja kiedyś byłam w przychodni koło teściów (to było 2 tyg po porodzie), teść mnie zawiózł i miał mnie odwieźć z powrotem. Teściowa w pracy, miała wrócić za 2h. Ja chciałam od razu wracać (wiadomo,połóg, szwy w ranie itp), no i babcia P., Która mieszka niedaleko z tekstem "no jak to, to babcia swojej wnuczki nie zobaczy?" (Jak mnie wkurza coś takiego!!!) A ja na to "no trudno, następnym razem" :D także bądź silna i nie daj się! Najważniejsza jesteś Ty i Mati!
Moja też woli wertykalną pozycję. Może dlatego, że więcej widzi.
Ja też już mogę być w ciąży :) tęsknię za maluszkiem w brzuszku :)
Monimoni no proszę :) mnie już dawno o dowód nie pytali, a jestem dużo młodsza :)
My od wczoraj jesteśmy u moich rodziców pod Warszawą pilnować i karmić kota, bo wyjechali. Iza jest tak elastycznym dzieckiem :) myślałam, że może mieć problemy ze spaniem albo coś, a zachowuje się jakby nic się nie działo :) zresztą zawsze tak było, no ale jeszcze nigdy nie spaliśmy poza domem. Nawet w sumie lepiej spała :D tylko rano ją brzuszek wybudził i nie chciała zasnąć, to ją myk do fotelika trochę pobujałam i zasnęła. Także świat stoi przed nami otworem! :) super, bo za tydzień jedziemy do Czech - gram swój pierwszy turniej po powrocie, nie mogę się doczekać! Tak mi brakowało sportu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Monimoni
Kalae mi ginekolog radziła ok roku odczekać, zaczęliśmy się starać jak synek miał 10 miesięcy, jak miał 11 to się udało, na roczku oznajmilismy "nowinę" rodzicom i babciom:)

Arwena że jak nastolatka to nie ma się co martwić;) tylko o dowodzie trzeba pamiętać. Nie wiem czy wam opowiadałam jak mi nie chcieli piwa sprzedać miesiąc temu, wrrr. Pojechaliśmy z mężem i synem do centrum handlowego i weszłam do Tesco na małe zakupy, w tym kilka piw. Babka pyta o dowód a ja nie mam, wzięłam tylko dokumenty samochodu i tam zawsze są nasze prawka, ale okazało się że mojego nie ma, bo ostatnio jak pomieszkiwałam u rodzicow to wyjęłam swoje prawko żeby mieć przy sobie jak męża nie było z nami. I kobieta mówi że w takim razie mi nie może sprzedać alkoholu - 32 latce!!! Mówię, czy mogę męża zawołać, a ona na mnie wielkie oczy robi a ja dalej: bo tu z synem gdzieś "na samochodach" jest, a ona na syna jeszcze większe oczy. Zawołałam męża i się już pośmialiśmy , mój mąż podziękował pani za taki komplement dla żony, tylko mu było przykro że od niego już pani nie chciała dowodu;) także dzieci odmładzają;)

Ja też ostatnio tzn może jakiś tydzień temu też miałam taką sytuację że babka o dowód mnie poprosiła jak kupowałam piwo. Ja często w tym sklepie robię zakupy i pierwszy raz mi się zdarzyło ;-) dobrze że miałam przy sobie dokumenty coś mnie tknelo przed wyjazdem żeby wziąść dokumenty :-D trochę się zdziwiła jak zobaczyła dowód

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Niuska a dajesz smoka maluszkowi na spacerze??
Mati co prawda spi na spacerkach pod warunkiem ,ze jedziemy..jednak jak jest glodny..a nie bardzo mam jak nakarmic lub jak niedaleko do domu to smok zalatwia sprawe..dosypia..
Dwa razy sie zdarzylo,ze sie darl naprawde mocno..no ale mial prawo byc glodny po 3 godzinach :)
Ciesze sie,ze z moim skarbeczkiem malutkim nie musimy jechac :)
Z kosciolka jak sie wychodzi jest piekny park,tam gdzie karmilam go po raz pierwszy..zanim wrocimy do domku,to polazimy :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Nati jaki turniej??chyba mi umknelo cos? Do Czech??suuuper :)zazdro :)

Gram w ultimate frisbee :) możesz sobie na YouTube obczaić, bardzo fajny sport! Na razie jest jeszcze mało popularny, więc wszystkie turnieje są organizowane przez drużyny w różnych miejscach. W czerwcu na przykład jest duży turniej w Amsterdamie, no ale tam się śpi pod namiotami i jest daleko, więc średnio tak z małym dzieckiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Nati super ten sport :)
Musisz miec radoche na turniejach :)

P.w tamtym roku gral z kolegami rzucajac wlasnie frisbee..ale raczej bylo to spotkanie towarzystkie przy piwku i przy okazji troche ruchu :)
Mati pospal od 9 do 11.30 szok :)
W tym czasie naszykowalam zupke brokulowa..zaraz bede szamac :)
A co u Was dzis na wyzerke??

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenka851

Ernesto u nas była wysypka, odstawilam mleko na 3tyg po czym spróbowałam wrócić do normalności i skończyło się wodnitumi kulami, wzdetym i bolącym brzuszkiem, sucha pierzaca się skora na brzuchu, kolanach o buzi nie wspominajac:(
a ile mleka kazali odciągać? Widzisz jakas różnice?
A no i przestańcie kusić tym winem nooo slina do pasa
Czytam dalej...

Odnośnik do komentarza

~magdalnka851
Lilijka super:D ale pisałaś o zmianie chusty a na jaka? I czemu ta jest niefajna?
Ma ktoras pomysł co można z oliwek zrobić bez dodatku mleka i produktow mlecznych?

akurat nie oliwkowa jestem, ale moze pizze?

Odnośnik do komentarza

kamila - jak tam twój long bob się sprawuje? Bo spodobała mi się ta fryzura u ciebie i dziś byłam u fryzjera i chciałam to, ale fryzjerka uznała że on tylko na zdjęciach dobrze wygląda, więc zrezygnowałam. A jaka jest twoja opinia?

----
A swoją drogą zapisałam się na dziś do fryzjera i myślę będę mieć wychodne, pochodzę po sklepach itd, pięknie sobie zaplanowałam i co? Musiałam się streszczać, nie dość że M z Tosia mnie odwieźli, to po sklepach pochodzić nie było czasu bo M na fuche jechał i się spieszył. I takie moje wychodne było.

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenka851

Kalae jakie Tosia ma cudne wloski:D
hmmm pizza powiadasz...i winko:D piękna sobota tylko najwcześniej jak karmić skończę. A wogole to jak u gin byłam to mnie uświadomiła za bezpłodność laktacyjna utrzymuje się pod warunkiem karmienia cycem min co 3godz i ewentualnie dokarmianiu mm raz na dobę i nie więcej niż 60ml.

Odnośnik do komentarza

kalae jakie gęste włosy :) Mojej już się wyczesuja i ma bardzo zadkie włosy :( ale z tyłu też ma troche dłuższe jak dyskopolowcy kiedyś :D

Aga, ale Pawełek psikusa wywinął.

magdalenka ja bym zrobiła makaron i do tego jakiś sos z oliwkami. Odciągać mam 5 max 10 ml. Na razie trudno powiedzieć o efektach, Mała dodatkowo dostaje lek przeciwalergiczny. Krostki z buzi schodzą i się pojawiają.

Nati fajne hobby :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...