Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktos przyczyne takiego zachowania dziecka?
Otoz robi dziecko dziobaka wklada rece do buzi, placze, wiec daje jej jesc, je chwile i zaczyna sie prerzyc, wyginac, glowe odchyla, wypluwa, to przystawiam znow lapie je chwile i znow powtorka, i tak kilka razy.
Dalam jej wode, wypila 10ml, chwile sie z nia pobawilam, i zaraz znow rozpacz, ze chce jesc. Znow ja przystawilam, narazie je.
I co o tym myslec?

Normalnie jakby jej zeby szly czy co?

Odnośnik do komentarza

aanuleczka87
Mój tak miał kilka razy. I było to spowodowane tym, że fakt był głodny ale tym samym momencie chciał puścić bączka i jak mu się udało to spokojnie dokończył swój posiłek a jak nie to nie wiedział czy łapać cycka czy skupić się na odgazowaniu.

Potwierdzam u mnie to samo przy opisanym zachowaniu ;) oprócz bączka często chodzi o większą kupkę ;)

Haniutek fajnie ze juz w domciu i oby z każdym dniem było tylko lepiej :)

Wszystkie dzieciaczki na fotkach sliczne ;)

Odnośnik do komentarza

Eh no i dałam butlę, od 8-12 z cycka na cycek, wymieklam. Wypila 30ml i blogostan Ja opanował. Byliśmy we 4 Na spacerze 2h potem pojadla z cyca i jescze 2h spała. No ewidentnie moje jej nie starcza, nie wiem co robimy nie tak, może jeszcze jest za słaba?? Jakie macie laktatory?? Myślę ręczny kupić i sprawdzić czy moim się naje jak dam z butli

Odnośnik do komentarza

czarna.ana
aanuleczka87
Mój tak miał kilka razy. I było to spowodowane tym, że fakt był głodny ale tym samym momencie chciał puścić bączka i jak mu się udało to spokojnie dokończył swój posiłek a jak nie to nie wiedział czy łapać cycka czy skupić się na odgazowaniu.

Potwierdzam u mnie to samo przy opisanym zachowaniu ;) oprócz bączka często chodzi o większą kupkę ;)

Haniutek fajnie ze juz w domciu i oby z każdym dniem było tylko lepiej :)

Wszystkie dzieciaczki na fotkach sliczne ;)

moja przy kupie przestaje ssać, skupia się i idzie kupa, czasem jeszcze jakiś odgłos wyda z siebie, i potem ssie znów, nie odrywa się.

Odnośnik do komentarza

Monimoni
Hej dziewczyny ja cały czas podczytuję muędzy dziećmi i innymi codziennymi obowiązkami....
Olka i Haniutek super że wracacie do domu! Haniutek dobrze że napisałaś bo wszystkie tu się martwiłyśmy co tam u was.

Ja jestem wymęczona. Zuzia daje żyć i nawet pospać w nocy, ale pogodzić to z urwisem którym staje się Ksawciu, obiadem, praniem i prasowaniem itd to juź ciężko. Mąż w pracy, potem jeszcze zawsze jest coś do załatwienia - wczoraj np byliśmy u fotografa zrobic małej zdjęcie do dowodu bo planujemy już wakacje i chcemy już kupować bilety na samolot, póki jeszcze są tańsze. Jutro jedziemy złożyć wniosek.
Dobrze że Zuzia lubi swój wózek bo wychodzimy sobie na spacery - Ksawi na płac zabaw, do piaskownicy, Zuzka w wózku a ja między nimi.

Ja karmię na siedząco, lampkę włączamy tylko do karmienia. Ja jestem zdania że najlepiej spać po ciemku - tak to jest urządzone że śpimy w nocy to widocznie tak jest lepiej dla naszego organizmu. I tak jak u Zu2i starszy syn nie ma problemu z zasypianiem samemu i po ciemku.
Moj kryzys laktacyjny minął, dwa dni było słabo nawet dokarmialam mm wieczorem, ale herbatka, karmi i ogólnie dużo picia pomogło.

Ja chustę kupiłam na Allegro za jakies 60-80 zł, nie zależało mi na drogiej chustowej firmie, chciałam tylko żeby było 100% bawełny.

U nas piękna pogoda, oby tak już było, aż do jesieni, bo ten kwiecirń plecień może jeszcze napsocić. Oby nie, bo jest tak pięknie.

My też byśmy chcieli polecieć na wakacje, tylko zastanawiam się czy synek nie jest za mały? Z córką podróżowaliśmy jak miała ponad rok. Właśnie wczoraj o wakacjach z mężem rozmawialiśmy i on stwierdził że gdzieś bliżej można polecieć. A wy jaki kraj wybieracie?

Odnośnik do komentarza

No to prawda,laktatorem nie odciagnie sie tyle co wypija dzidzia..mi sie udaje odciagnac 10 ml a z cyca mały je i je i słysze jak je :)
Izabel nie poddawaj się,przystawiaj,zwracaj uwagę czy dziecko pije a nie sie bawi piersią..
ja mam laktator baby ono reczny..trzeba sie pochylac przy odciaganiu..ponoc z aventu jest lepszy..ale nie wiem jak cenowo.Mój kosztował ponad 30 zł.i nie powiem pomógł mi rozbujac cyca..

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
Zna ktos przyczyne takiego zachowania dziecka?
Otoz robi dziecko dziobaka wklada rece do buzi, placze, wiec daje jej jesc, je chwile i zaczyna sie prerzyc, wyginac, glowe odchyla, wypluwa, to przystawiam znow lapie je chwile i znow powtorka, i tak kilka razy.
Dalam jej wode, wypila 10ml, chwile sie z nia pobawilam, i zaraz znow rozpacz, ze chce jesc. Znow ja przystawilam, narazie je.
I co o tym myslec?

Normalnie jakby jej zeby szly czy co?

U mnie to samo juz 6 dzień. Ja to tłumacze skokiem rozwojowym.

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

misiakowata30
No to prawda,laktatorem nie odciagnie sie tyle co wypija dzidzia..mi sie udaje odciagnac 10 ml a z cyca mały je i je i słysze jak je :)
Izabel nie poddawaj się,przystawiaj,zwracaj uwagę czy dziecko pije a nie sie bawi piersią..
ja mam laktator baby ono reczny..trzeba sie pochylac przy odciaganiu..ponoc z aventu jest lepszy..ale nie wiem jak cenowo.Mój kosztował ponad 30 zł.i nie powiem pomógł mi rozbujac cyca..

Ja testowałam trzy i przy każdym trzeba się lekko pochylić zeby mleczarnia spływała:D

Odnośnik do komentarza
Gość kamillaaa

Ja mam ręczny laktator z lansinoh czy jakcsie to pisze i lovi, i sie pochylać nie musze, nie sadze żeby trzeba bylo sie pochylać. Gdzies czytałam ze można, żeby jakby ze wszystkich kanalików mleko zeszlo, ale nie ze trzeba.

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

~kalae
Zna ktos przyczyne takiego zachowania dziecka?
Otoz robi dziecko dziobaka wklada rece do buzi, placze, wiec daje jej jesc, je chwile i zaczyna sie prerzyc, wyginac, glowe odchyla, wypluwa, to przystawiam znow lapie je chwile i znow powtorka, i tak kilka razy.
Dalam jej wode, wypila 10ml, chwile sie z nia pobawilam, i zaraz znow rozpacz, ze chce jesc. Znow ja przystawilam, narazie je.
I co o tym myslec?

Normalnie jakby jej zeby szly czy co?

Miki tak robi jak chce jednocześnie jeść i zrobić kupę albo bączka puścić. Po prostu ma problem z robieniem dwóch rzeczy na raz.

Odnośnik do komentarza

Ja mam laktator ręczny z aventu, ale strasznie musiałam się namachać żeby coś uciągnąć. Teraz jak częściej odciągam to mam elektryczny canpol easy start i dużo szybciej idzie. U mnie niestety maluch jest leniwy i nie chce ciągnąć z piersi jak już słabiej leci, więc poprawiam po nim laktatorem i zawsze z jednej piersi minimum 30 ml jeszcze uciągnę.

Haniutek jak dobrze że się odezwałaś. W kąty nie patrz, wiem jak to wkurza, jak coś jest nie po mojemu zrobione, ale dla własnego zdrowia musisz jeszcze to przecierpieć :) a Zosia jest cudna. W ogóle wszystkie marcówkowe dzieci są śliczne :)

My dzisiaj byliśmy na pierwszej wizycie u pediatry. Miki zdrowy, waga juz 3600g :) za dwa tygodnie idziemy na szczepienie

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Misiakowata mnie już nie swędzi i w sumie nic z tym nie robiłam. Według zasady SAMO PRZYSZLO SAMO POSZLO .
Mateuszek super chłopak. :)

Haniutek śliczna Zosia. Nie przejmuj się tym co w kątach. Najważniejsze że rodzinka dała radę. :)
Pawełek dziś od 10.30 do 13 spał na dworzu bo zalatwialismy 500+ i kartę dużej rodziny. A o 14 spacer do cukierni i powrót o 17.45 I też prawie cały czas spał na dworzu. Przeszłam chyba z 10km i nogi ledwo czuję.

Odnośnik do komentarza

arwena89
Ja mam laktator ręczny z aventu, ale strasznie musiałam się namachać żeby coś uciągnąć. Teraz jak częściej odciągam to mam elektryczny canpol easy start i dużo szybciej idzie. U mnie niestety maluch jest leniwy i nie chce ciągnąć z piersi jak już słabiej leci, więc poprawiam po nim laktatorem i zawsze z jednej piersi minimum 30 ml jeszcze uciągnę.

Haniutek jak dobrze że się odezwałaś. W kąty nie patrz, wiem jak to wkurza, jak coś jest nie po mojemu zrobione, ale dla własnego zdrowia musisz jeszcze to przecierpieć :) a Zosia jest cudna. W ogóle wszystkie marcówkowe dzieci są śliczne :)

My dzisiaj byliśmy na pierwszej wizycie u pediatry. Miki zdrowy, waga juz 3600g :) za dwa tygodnie idziemy na szczepienie

to prawda wszystkie nasze dzieciaczki sa sliczne :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:) widze ze juz troche ciszej na forum... Wszystkie zajete nowymi obowiazkami. Z moim aniolkiem dzieje sie cos dziwnego :( bidulka prawie zawsze jak nie spi to placze:( nie wiem co jej jest. Kolki raczej nie bo dalismy espumisan i pryka jak dorosla:) ale placze dalej. Pomaga zmiana pozycji ale to na chwile.... Myslalam ze sie nie najada ale raczej to niemozliwe. Przez miesiac przytyla 1.300kg. Lekarz byl w szoku

http://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwmlykz1.png

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

maqdallena
Hej :) My dziś prawie cały dzień na spacerku byłyśmy, z przerwami na jedzonko :) Mała wyspała się za wszystkie czasy, bo spacer to jedyny sposób na dłuższy sen w dzień.
A wczoraj na szczepieniu, Inga przy wkłuciu w rączkę się śmiała, a przy wkłuciu w nóżki, popłakała z pół minuty i tyle było jej reakcji po szczepieniu :)

Dzielna dziewczynka :)

Odnośnik do komentarza

kamillla
misiakowata30
Mamusie,mój mały zrobił juz trzecia kup-musztarde..i ciagle chce cyca..ja nie wiem..od 16 tylko karmie..juz nie odkladam go do lozeczka,bo przynajmniej sobie tu lezy i caly sie bawi soba bez płaczu :)

Misiaakowata a on je czy tylko ciumka??

je je :) ale nie placze,brzuszek nie boli..chyba norma:)
martwilam sie ostatnio ze dobe nie kupkał to mam...a tatus w delegacji ...

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...