Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla mam rozpakowanych!!!
Coś się nie mogłam odzywać taki streso-dół przedporodowy u wieloródki...
Ernesto ja dzisiaj spanikowałam też pieczenie i taki dyskomfort, podjechałam do ginki, może początek infekcji, dostałam macrimor i clotrimazor do smarowania i lepiej mi ale żeby nie było zbyt spokojnie, rozwarcie na 2 palce, zero szyjki i jak dotrwam do poniedziałku mam przyjechać na dyżur, bo strach, że urodzę w drodze(do tej pory szybkie akcje, prawie uliczne). Ale się boję...
Więc łaczę się z wami w stresie ale damy radę, bo świetne z nas babeczki;)

Odnośnik do komentarza

Jaskółka duzy dzidzius sie zapowiada :)
Dzieki dziewczyny jesteście niezastąpione :) nawet slodycze tak mnie nie ciesza jak to forum :D
Ale tu cisza na forum. No, ale w sumie jak sie patrzy na tabelke to wiadomo dlaczego :) prawie 40 mamusiek rozpakowanych.
Dzisaj brat mojego M przyjechał z Malutka coreczka no i ona plakala a moj Kubus byl w pokoju obok i tak szybko przylecial bo myslal, ze sie Martynka rozpakowala. Codziennie chodzi i sprawdza w łóżeczku czy jest. Jak ostatnio mu mowilam, ze jade do lekarza to sie cieszyl, ze po Mala. Bardzo na nia czeka. A najgorsze jest to, ze biedaczek bedzie taki zazdrosny. Skoro jak mam psa na kolanach to on tez sie cisnie i widac, ze jest zazdrosny a co dopiero jak wszyscy skupia sie na dzien dobry na Malej.

Odnośnik do komentarza

Halo halo:)

BadWoman no niby ja na jutro mam termin ale poza wyraznym obnizeniem brzuszka i sporadycznymi skurczami nie za bardzo widze jakies oznaki rychlego porodu... A juz wyprubowalam wszelkie sposoby przyspieszania:D Jutro jeszcze popracujemy :D hehh
Ale super ten twòj kocur Bad Woman!! Hehh wyglada przez ta plamke jakby wkurzony patrzyl na twoj brzuszek :D

Misiaaa slicznie wyglądasz:) Ja tez ostatnio uroslam. Polozna przy mierzeniu brzuszka skomentowala "No tym razem wyraznie urusl!" :D Ja tez to widze... W nocy coraz trudniej poza tym po opadnięciu brzuszka to co 10 min chce biegac do wc...

Gosia urodzilas juz! Brawoooo! Ale duza ta twoja "malutka" :) chyba bedzie najdluzsza... Przebula nawet dlugonogą Hanie Madiki :D super, teraz szybkiego powrotu do siebie! I lekkiego pologu :) Szatynka powodzenia i szybkiegobtozeoju akcji! :) zeby cię tam dlugo bez sensu nie trzymali :)

Przyjazna zycze ci zebys sie tak bez rozeoju akcji nie męczyla. Sprobuj zasnąc moze ustanie a jak nie to do rodzenia:)

Jola88 jak masz regularmente skurcze dluzej niz 2 h i nawet po cieplym prysznicu nie przechodzą to znak ze to juz :)

Sylwia biedulko, przytulam cue chorusku! A męzowi kup zatyczki do uszu:) naprawde dzialają i czlowiek lepiej spi. Ja stosuje bo kazdy szmer mnie budzi... I inna jakosc snu jest. Jakos tak glębiej spie i budze sie wyspana.

Ale widac tu juz wyrazny podzial u nas na mamy juz z dzidziusiami i jeszcze brzuchatki :) Zazdroszcze mamusiom z maluszkami juz na swiecie wy juz o laktacji, stanikach, kupkach, odpadających kikutach i ropiejących oczkach a My tu jeszcze w lesie z tymi naszymi opadającymi przuchami, odpadającymi czopami czy ruszajacymi sie maluszkami jeszcze w brzuszkach... :)
No i jeszcze trzecia mini grupka tych przechodzących na drugą stronę mocy czyli rodzących :D

Magdalenka hahshh :D dzięki za uswiadomienie o najnowszych tendencjach w modzie noworodkowej :D tez wlasnie mam mowila polozna o tym poznawaniu swiata przez dotyk dziecka i zeby nie zakladac niedrapek bo szkoda dziecka :p ...

Suchar lilijka pierwsza klasa! :D A wchlanianie kròlewny mnie tez rozwalilo:D w sumie dobry pomysl :D tez codziennie mnie juz wszystcy pytają czy juz rodze... :D

Lilijka ja tez wolalabym zaczac porod od skurczy. W dodatku polozna mam mowila ze jak juz odejda wody to bol skurczy jest silniejszy, bardziej boli bo woda jakos je amortyzuje...
Takze ja tam chce najpierw skurcze a wody moga odejsc na samym koncu :D

Ewcia gratulacje!!! I witamy Natalke na swiecie:) :* cudownie a teraz odpoczywajcie i szybkiego powrotu do domku:)
Ewcia a jak ci pomògl lekarz?

Super monimoni gratuluje testu na super mame! Dobrze ze dajesz rade nawet sama:)

Uff Aga wspòlczuje nalotu! No co za ludzie! Jeszcze z psem sie zwalać do noworodka... Moze jej powiedz jutro ze to bylo troche nie wyczute najscie i zeby na przyszlosc sie zapowiadala bo maluszek potrzebuje snu a takie najscie go wybija z rytmu...

Ojej Sylwia jakas masakra... Ty chora a ten ci sie zwala i to nawet nie na zwykle odwiedziny tylko zeby wypic flaszke!??? Jakos mi sie to w glowie nie miesci... Chyba bym zatlukla dziada. Przepraszam ale wydalo mi sie to kompletnym brakiem szacunku dla ciebie i dziecka ktòre nosisz :( wrrr...

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

Forumowe życie troszke zamarło,ale to nic..nabrało nowego znaczenia..Zobaczcie brzuchatki ile juz wiemy o karmieniu itp przed porodem :D
Człowiek patrzy na fotki maluszków i sie motywuje bardziej..Na mnie osobiście to dobrze działa :)Wije gniazdo i usmiecham się na mysl o moim maleństwie..zastanawaim się jakie bedzie,jak bedzie wygladalo:)

Barcelona dzieki :) No brzucho mi sporo urósł..chyba Mati tez sporo nabrał..nawet nie wiem ile waży,bo dr na sekunde zajrzał na serduszko,a wagi nie podał :/
U Ciebie pewnie dalej malusi ten brzunio :)Taki jak ty ja miałam w 5 miesiacu,a Tobie jutro termin strzela :D
Dziś tez sporo skurczy miałam..nawet P.był w szoku jaki ten brzuch od góry twardy sie robi..ale puszcza po 30 sek i nie boli..wiec u mnie to te hixy jeszcze :D

Przyjazna śpi,to dobrze,odpoczywaj :)
Olka a co z Tobą?

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Nie nogac jak zwykle spac ,poczytalam poczatki naszego forumm..doszlam tu na 59stronie..jeju ile z nas nadal tu jest i nadal sie wspiera :)
Badwomen,Ortoda,lilijka,Kalae,Zu2ia jak fajnie bylo wrocic do postow jak czekalysmy na wiadomosci o bijacym serduszku itp..jak pisalysmy o samopoczuciu,upale hihi
Poglaskalam brzunio i sobie pomyslalam jak szczesliwie wszystko przebieglo..czesc z nas juz rozpakowane,drugie czeka..:D
I jak to szybko zlecialo :D
Dobranoc :*
Ps.Haniutkuuuuu????

Odnośnik do komentarza

No to jestem w szpitalu. Moja niunia jest zatem mega punktualna :D Na dzis mam termin : D Faktycznie wody odeszy... Teraz czekamy na skurcze. Bo jeszcze mam ich za malo. Odsylają mnie na sale zebym troche odpoczela. Jezeli do 13-stej samo sie nie zaczne to bedą musieli mi wywolac poròd dla dobra malutkiej. Mòdlcie sie zeby sie samo zaczęlo... Nie chce wywolywanua... aaaaaa

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

Barcelona
No to jestem w szpitalu. Moja niunia jest zatem mega punktualna :D Na dzis mam termin : D Faktycznie wody odeszy... Teraz czekamy na skurcze. Bo jeszcze mam ich za malo. Odsylają mnie na sale zebym troche odpoczela. Jezeli do 13-stej samo sie nie zaczne to bedą musieli mi wywolac poròd dla dobra malutkiej. Mòdlcie sie zeby sie samo zaczęlo... Nie chce wywolywanua... aaaaaa

Trzymam kciuki za naturalny przebieg :* Pospij jak możesz :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ewcia, Gosia gratuluję, że już tulicie maleństwa :)

A za Ciebie Barcelona trzymam kciuki żeby samo się rozkreciło i gładko poszło. Bądź dzielna :)

My po kupię, karmieniu. Tylko beknac nie chce i chyba zasypia.

Misiakowata ciesz się brzuszkiem, ja swój pusty czasem z rozpędu chcę pogłaskać. A później już w łóżeczku widzę te nogi co po żebrach okladały ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0accustsf9.png

Odnośnik do komentarza

Asik85
Ewcia, Gosia gratuluję, że już tulicie maleństwa :)

A za Ciebie Barcelona trzymam kciuki żeby samo się rozkreciło i gładko poszło. Bądź dzielna :)

My po kupię, karmieniu. Tylko beknac nie chce i chyba zasypia.

Misiakowata ciesz się brzuszkiem, ja swój pusty czasem z rozpędu chcę pogłaskać. A później już w łóżeczku widzę te nogi co po żebrach okladały ;)

Cieszę sie brzuszkiem..ale...przyjemnośc zabiera mi świąd ;/ miałam 3 dni spokoju i wróciło cholerstwo.Nic nie spałam..Ponoc jak urodzę to przejdzie...Swoją drogą już chce Matiego po tej stronie :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Barcelona powodzenia !!! trzymamy kciuki za szybki postęp..ale to życie jest nie przewidywalne a poród to nie koncert życzeń..:D a szkoda! :D
moje skurcze odpuściły, na tyle ze w nocy miałam dwa i nawet pospalam. Teraz ciągłe mulenie w brzuchu jak na okres. Chyba Kalae pisała kilka dni z rzędu ze miała takie objawy.

Lilijka nie smutkuj zobacz ba Bercelone, jak to się mówi nie znasz dnia ani godziny :-)

Misiakowata biedulku 6 godzina a Ty jeszcze nie śpisz. Tak się wymeczysz na tej końcówce. Żeby Mati potem nie byl tzw.nocnym Markiem:) ..
Ehh żeby wytrzymać ostatni dzień w dwupaku. Dzis 39t6d.

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Zastanawiam się czy jak odejdą wody to czuje sie normalnie ruchy dziecka, czy jakiś inaczej ..??

Pamiętam ze z synem jak juz miałam kilka godzin przed porodem te silne skyrczybyki to ruchów juz nie czułam, chociaż wody były, bo na koniec mi przebijali ale chyba brzuch za bardzo obolały i spięty żeby ruchy czuć.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla nowych mam!
Barcelona, trzymam kciuki :)

U mnie masakra :( w piątek mi wyskoczyła swędząca wysypka na dekolcie i dłoniach. Wczoraj rano była już praktycznie na całym ciele... internista leczy jak alergię, jak nie przejdzie, to mam iść do dermatologa. Na razie nie przechodzi, na wtorek mam wizytę. Najgorsze jest to, że jeśli będą mi musieli podać leki, to będę musiała zrezygnować z kp :( jest mi tak strasznie smutno... liczę na to, że może to jednak alergia i przejdzie... misiakowata, łączę się w bólu swędzenia...

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccc

Lilijka, jak to juz mowilam - Porod, milosc, smierc i sranie- nigdy nie wiesz gdzie i kiedy cie zastanie ;)

I potwierdzam-mi odeszly wody przy 4 cm okolo i po tym bolalo od razu duzo bardziej:/ ale np.mojej mamie odeszly najpierw wody, a porod wspomina znosnie. Wiec moze co porod, to obyczaj ;)))

Dziewczyny karmiace kp. Czy takie szczypanie na poczatku, gdy przystawiamy dziecko, rowniez odczuwacie? To bedzie tak caly czas, czy tylko poczatki sa szczypiace ???

Odnośnik do komentarza

Zaczelam ostatni tydzień ciąży... A wraz z nim zaczęły się wątpliwości.
Co bedzie jak mala sama nie będzie pchała sie na ten świat? Czy sa metody wywoływania porodu po wcześniejszym cc?
Moze jutro lekarz rozwieje wątpliwości.
A teraz wyczekuje z utesknienie na cokolwiek. Az paranoi czasem dostaje :) co do ubikacji to sprawdzam np czy czop odchodzi.

Odnośnik do komentarza

Ewcia2016
Witam. Dzisiaj o 14.15 przyszła na świat Natalia 3100g 52 cm 10 pkt. Poród siłami natury. Poród dość nietypowy bo lekarz bardzo mi pomógł gdyż nie umiałam przec :-( wody odeszły mi o 4.15 a o 6.45 byłam na porodowce. Mimo oxy nie miałam akcji tylko bolało mnie bardzo w plecach. Pozdrawiam i życzę powodzenia tym dziewczynom przed którymi poród.
Może teraz nadrobid bo Natalia śpi.

Serdeczne gratulacje i zdrowka obu kobietkom ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...