Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie jak czytam o tym masazu szyjki to az nie moge. Nie widze siebie. Durna jestem bo juz sie martwie
Sylwia jedz na ten dyzur, oby pomogli. Czosnek jedz jak lubisz
Nat34 dzieki. Nie zgodze sie jakby co. Ja strachliwa jestem ;-)
Fajnie bedzie chodzic na spacerki :-) Pawelek jaki otulony, jak w kokonie :-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

AGA na pewno bedzie ok :) na zdrowie..a Pawelko jak fajnie spi..ich nie moge doczekac sie spacerkow :-)

A my po obiadku..ide sie ogarniac do gina..
P.dzis bez humorku :(
Weacajac kupie mu dobre piwko na dzien chlopa :)szkoda ze nie moge zrobic mu wieczorkiem "cieplego" przez zeba..no nic moze sie zadowoli okladem z cycusiow :D
Do pozniej :*
Ps.fajny bodziak od prezydenta :)

Odnośnik do komentarza

Monimoni
Sylwia nie daj się choróbsku!!!! Wałcz z dziadem czosnkiem i miodem i co tam masz pod ręką.

Olija, KotkB trzymajcie się, dacie radę, jesteśmy z Wami!

Wszystko wraca do normy, mi już przestały puchnąć nogi (Kamilla doczekasz się i ty;) ), pęcherz to od razu i tak jak mówiłam i Niuśka że trzeba chodzić samemu nawet jak się nie chce i odsikiwać co się zebrało, bo nie czujemy bez brzucha że tam już tyle jest i organizm musi się przyzwyczaić. Ja jeszcze brałam urosept dodatkowo bo miałam chyba podrażnioną cewkę po cewniki, bolała przy sikanie, teraz już jest git. Znikły mi popękane naczynka na twarzy i dekolcie. Macica już jest na swoim miejscu i brzuszek mały, rozstępy mnie na szczęście nie zaszczyciły swoją obecnością (w poprzedniej ciąży też nie, mam tylko na udach i biodrach z okresu dojrzewania). No i znienawidzonej zgagi brak! Nawet po czosnku! Jeszcze kilka kilo zostało ale i z tym sobie poradzę, tylko trochę czasu potrzebuję;)

U mnie podobnie tylko kilo więcej do zrzucenia,ale wszystko w swoim czasie:) opuchlizna zeszła,rozstępów w tej ciąży się nie nabawiłam, brzuszek juz całkiem ok, do kibelka chodzę dosyć często, 24 h po cesarce byłam normalnie na "2" i potem nawet dwa razy dziennie:) laktacja juz ok,choć w 4 dobie myślałam że mi piersi rowerwie. Ściągnęłam w szpitalu do lekkości laktatorem i od razu było lżej. Synek w dzień ładnie spi, w nocy budzi się 3 razy. Lecę jeść obiadek. Trzymam kciuki za dzisiejsze mamuśki:)

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny za info na temat kremów. Właśnie chciałam zamówienie zrobić i zaczęłam sie zastanawiać co wziąć.
Ja tez po obiadku, córka u koleżanki, mężuś w drodze do domku.
Ja właśnie na ten dzien mężczyzny nic nie mam, ale stwierdziłam ze właśnie cos na wieczór sprezentuję :D oby Wojtuś nie przeszkadzał :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

Nadrobilam czytanie :-)
Olja, Kotkab powodzenia i dużo sily.
Renia oby wynik byl prawidłowy, trzymam kciuki.
Pawełek slodziaczek.
Ja po wizycie :-) mialam badanie na fotelu po pół roku. Szyjka miekka i skrocona na 2 cm i rozwarta na luźny? palec ale chyba gdzies wysoko, bo nie mogla dotrzec do niej. Od tego grzebania jak mnie później prad przeszedl, to myślałam ze upadne na ulicy. Glowka jest na dole, przygieta w kanale. Mierzyc, zeby ocenic wage nie chciala. No i dostalam patyczek do gbs, zeby w domu pobrac wymaz i zawieźć do laboratorium. Wyniki w sobote. Mam sie stawic 22 w szpitalu. W karcie mam wpisany termin na 21, a wszedzie wychodzi 20, chyba nie uwzglednili ze ten rok przestępny. Mam nadzieję, że mala sama ruszy wcześniej, bo na święta chcialabym byc w domku.

http://global.thebump.com/tickers/tt1d0300

Odnośnik do komentarza

KotkaB powodzenia! Juz dzis potulisz swoje malenstwo!
tez bym chciala, a tu jeszcze 10 dni. Mam nadzieje ze nie wiecej!

ortoda, moj czas tez prosze przewinac, do po porodzie, jak znajdziesz sposob:-)

Anorka, to mamy ten sam termin:-) bedziemy przec razem, miejmy nadzieje:-)

Aga super Pawelek wyglada! Spioszek maly. Ale masz pomoc w corkach! Zazdroszczę. A i one zdobywaja doświadczenie, beda wiedziec jak to jest z takim malutkim bobo. Fajnie:-)

Nasze krusxynki z drugiej polowy marca mam nadzieje, ze uswiadcza lepszej pogody, niz jest teraz.
Bo np. u nas w Krakowie dzis pada caly dzien!

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1rdnvc3liu.png

http://www.suwaczek.pl/cache/57f2833102.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny, jejku jaka ta 1/3 marca gorącą na forum, wszystkim mamusiom po porodach (i tych bardzo ciężkich i lżejszych również!) gratuluje mocno i życzę pięknych chwil macierzyństwa.
Czytałam Was z wypiekami na twarzy ale juz pisac nie miałam siły czasu, remont sie przeciągał, wizyty weekendowe rodzinki, decyzja o cc, trzy wizyty w szpitalach a jeszcze w pon synek doe rozchorował a ja dziś do szpitala..

No i właśnie w nim leżę i czekam na dzidziusia, jutro go poznam o zobaczę czy ma siusiaka:)

KotkaB i Olija powodzenia!

Miłego dnia dla umęczonych oczekujących!

Odnośnik do komentarza

Co do poruszanych tematów, o których pamiętam, bepanthen baby maść bardzo polecam, trzeba tylko uważać bo jest dla dorosłych też:) ja w ogóle mam 3 pewniaki dla dziecka po doświadczeniach z pierwszym synkiem: 1. Bepanthen baby maść 2. Octanisept i 3. Krem na każdą pogodę Nivea baby (jako jeden z nielicznych z tej polki cenowej nadaje sie na zimę bo nie ma wody w skladzie. A dla mam - Maść MALTANczyk :)) i tylko te kosmetyki teraz zakupiłam bo cos więcej jak już zapoznam sie z potrzebami drugiej dzidzi :)

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

jakis czas temu udostepnilam ten filmik na baszej grupie..hehe ciagle ryje z tego :D
Olka masakra.no ale wyczyscili teraz uwazaj na to i bedzie git :-)

My po wizycie..wszystko bardzo dobrze..malemu super w brzuszku bo wszystko pozamykane na 4 spusty..zalecany sex do konca 3 razy dziennie..moje bolesne skurcze to dobry objaw :) ech czekamy :-)
Wsiadajac do autobusu kierowca ruszyl gwaltownie w ostatniej chwili zdazylam sie zlapac...kurcze tak sie wsytraszylam az mnie pociaglo w spojeniu i zlalam sie potem..sie gapili ludzie jak nie wiem..no ale juz w domku jestem..jeszcze czeka mnie wyjscie zaniesc zwolnienie..aa i gula sie zmniejsza :) antybiotyk dziala :)

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Tak ciaza z racji tego ze nawet szyjka twarda mamy zalewac jak najwiecej sperma heheheh na calego..mam wycisnac meza do pustynii..zalecenie lekarza hehehe

Strunka o Mati chyba sie msci za wczorajsze nerwy i tez ledwo doszlismy di gina...tak mi wiercil tam glowa,ze lzy w oczach i w mig zgieta :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...