Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Netka777
Hej dziewczynki! Ale mialam sen :D snilo mi sie ze tak sie glaskalam po brzuszku i czulam jak dokladnie moja Ola lezy, gdzie co ma.... Mizialam ja i w pewnym momencie cap!!! Tak przez skore, przez brzuszek tymi malutkimi paluszkami mnie za palec jak taki typowy niemowlaczek zlapala. Ale realistyczne to bylo. Az nie chcialo mi sie budzic taka bylam zafascynowana:D

Ja też dzisiaj miałam bardzo podobny sen :-D, że trzymałam i Glaskalam maluszka za stopkę :-D takie super uczucie to było :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Ola, super fota:-)
Felcia, to jutro tulasz malenstwo! Zazdrazzczam z lekka...
ja juz po badaniach, zrobilam gbs tylko z pochwy, bo za 2 musialabym 40zl doplacac. A chyba nie jest obowiazkowe.
zapisałam sie w koncu na ktg+wizyta na 7 marca. To bedzie juz 38+1 no ale poki co wszystko ok, to jakos dotrzymam. Mala sie rusza, więc spoko. Zalatwilam deklaracje u corki w przedszkolu. Takze owocny dzien i sprawy popchniete do przodu. To lubie,
W ogole w ostatnich dniach jakos super sie czuje. Wiadomo ociezale i opuchnieta, ale jakis tak fajnie? Ciekawa sprawa!

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1rdnvc3liu.png

http://www.suwaczek.pl/cache/57f2833102.png

Odnośnik do komentarza

Aga, tak-rozmnazanie pelna para;))
Lilijka, to takie szylkretki mialas:))))
Ladne:-D
Ja nie biore oleju z wiesiolka, ale jak u Was zadziala, to bede brac w kolejnej ciazy :p
No tak - moj termin juz minal, tzn ten z usg... Ciekawe czy cos sie zadzieje w sobote lub w poniedzialek;) serce obstawia bardziej weekend a doswiadczenie (i szczescie do dziwnych rzeczy;)) poniedzialek ;) no zobaczymy! Fajnie by bylo jednak zostac lutowka;)
Sylwia, mysle, ze takie sny to normalka w naszym stanie. Analizujemy same siebie w roli matki i wychodza takie kwiatki (nie czuje gdy rymuje!).
Dodatkowo, troche wywarlysmy na Tobie presji z psinka, co tez moglas zle odebrac. Ale intencje byly dobre :)))
I tak wszytsko pewnie sie miesza nam w glowie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
pospalam sobie. a problemów z cisnieniem nie mam.. owszem wypilam duża ilosc coli ostatnio, moze to po tym ale wydaje mi się że do tej pory powinna się była przyzwyczaic, zarowno do coli jak i do ostrych przypraw :D

Kamila, ja mysle, ze wszystko jest ok, tylko to, ze mamy kilka dni do porodu sprawia, ze na wszytsko zwracamy podwojnie uwage...bo juz tak blisko !
Moze odstaw na wszelki wypadek cole i poobserwuj.
A no i zobacz co pisza madrale u mnie w suwaczku :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
kamillla
pospalam sobie. a problemów z cisnieniem nie mam.. owszem wypilam duża ilosc coli ostatnio, moze to po tym ale wydaje mi się że do tej pory powinna się była przyzwyczaic, zarowno do coli jak i do ostrych przypraw :D

Kamila, ja mysle, ze wszystko jest ok, tylko to, ze mamy kilka dni do porodu sprawia, ze na wszytsko zwracamy podwojnie uwage...bo juz tak blisko !
Moze odstaw na wszelki wypadek cole i poobserwuj.
A no i zobacz co pisza madrale u mnie w suwaczku :)

Dlatego nie świruje :) przecież mogła się cieszyć poprostu, że niedlugo wychodzi :D a tak poważnie to teraz chyba odsypia. nocny marek się zrobił, i tyle :)

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Mój maluszek w nocy śpiocha,ale za to wstaliśmy o 11..Tak pięknie mi brzuszkiem falował,że wiedziałam,że biedne dziecko głodne :D Dziś dużo pracy w domu,wyprać wózek,poogarniać z grubsza,dobrze,że obiadek mam z wczoraj :D

Bliźniaki Leniwcowe śliczne :D
Olka słodka fota :D
Kamilla ja to pepsi już chyba odstawię..Mati uwielbia masakrować mi szyjkę po..dostaje chyba mega energii i tańczy z rekami w górze :D U U U U :D
Parka rodzących na jutro :)Powodzonka dziewczyny :D

Aniia,Haniutek trzymajcie się w szpitalu !
haneczka ciesze sie ,że odpuszcza choróbko no i na ktg trafił Ci się fajny doktorek :)
Ernesto mam to samo,tez bym się zaszyła w kąciku :)
Barcelona bidna kociczka..może spokoju potrzebuje troszkę..spróbujcie z tym mleczkiem dla kociaków co napisała Haneczka..Tulę Cię i przesyłam uzdrawiajace buziaki dla zwierzynki :***
Sylwia nie przejmuj sie snem..nasza podświadomość uwielbia podsuwac nam głupie mysli i sny..
Pozdrawiam

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

M do pracy wyprawiony a ja mam jakąś rewolucję w brzuchu mały się kręci i w dole mi gmera taki lekki ucisk czuję. W ogóle to miałam sen że mąż mi dał szampana i ja się napiłam potem wyplułam bo jutro rodzę i mi krew będą pobierać a to alkohol ma. Ciekawa jestem czy faktycznie dziś albo jutro urodzę bardzo bym już chciała bo już puchnąć zaczęłam i po schodach mi już ciężko się chodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Felcia jak Twoje samopoczucie wiedząc, że jutro już będzie dziecinka z Tobą? Fajnie tak ;) dla mnie to jest jedyny plus cc.

Haneczka fajnie, że humor Ci dopisuje, od razu widać zmianę w Twoich postach! No i dobrze, że z małą wszystko dobrze.

Haniutek a ty będziesz juz do cc leżeć w szpitalu? Co by nie było jesteś na pewno w dobrych rękach i wszystko będzie dobrze z Tobą i z Zosią!

Mam słabość do szylkretek ale po ich odejściu bałam się wziąć kolejne. Za to czarny kot to faktycznie diabeł wcielony! :)

Gruszka też ostatnio jest mniej aktywna to pewnie przez małą ilość miejsca. Ale póki ją czuję to nie panikuje :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Od paru dni próbuję napisać na forum, ale moje dziecko skutecznie mi to utrudnia ;) Ten mój mały cycol, 24 h na dobę mamy by nie odstępował :)
W sobotę wieczorem nas wypisali. Mała miała żółtaczkę na granicy normy, więc w poniedziałek musieliśmy przyjechać na kontrolę. Jutro znów kontrola bo nadal była na granicy normy. No i urodziła się z krwiakiem na główce, a to też może przyczyniać się do żółtaczki (tak powiedział lekarz). Krwiak powinien się wchłonąć w przeciągu miesiąca (tym się nie martwię bo ja urodziłam się z jeszcze większym i ślad po nim nie został :) ).Ale Inga ładnie przybiera, a to jest ważne przy żółtaczce :)
Niestety moje maleństwo ma wadę prawej nóżki :(
Ma prawą stopę szpotową (jest to odwrócenie stopy od normalnej osi). Na szczęście jest to niewielkie odchylenie, ale bez rehabilitacji się nie obejdzie.
Jutro mamy też wizytę u ortopedy więc dowiemy się czegoś więcej. Boję się tej wizyty, bo nie wiem co powie specjalista, a jak na razie staram się myśleć że wszystko będzie dobrze.

monthly_2016_02/marcoweczki-2016_44292.jpg

monthly_2016_02/marcoweczki-2016_44293.jpg

monthly_2016_02/marcoweczki-2016_44294.jpg

monthly_2016_02/marcoweczki-2016_44295.jpg

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Maqdallena no wreszcie się pochwaliłaś Ingą! Sama słodycz! Do schrupania :) nóżką się nie martw bo rehabilitacja sprawi, że nie będzie śladu po wadzie!
Gratuluje raz jeszcze!

Czy mi się zdaje czy Olija się dawno nie odzywała?

Odnośnik do komentarza

Magdalena jaka rozkoszna twoja Ingusia!!! Zdjęcie przy piersi totalnie mnie roczulilo.... (mam taką jedną koszulę)
Olka tatuś widać zakochany ale mało Majeczke widać na fotce.
Zrobiłam sobie racuchy Ale wyszły średnie, i w sumie dalej mi w brzuchu burczy...Na 14.30 jadę po syna do przedszkola i na konsultacje indywidualne, ciekawe co mi Pani powie na ttemat mojego lobuza...
No i to będzie już moja ostatnia podróż jako kierowca, musimy z malutką dotrwać przynajmniej do 37 tc czyli jescze 2 tyg. Zalatwie ten temat i wracam do roli kanapowca jak lekarz przykazal :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...