Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Madika za wyjaśnienie. No dla mnie to zupelna nowość pisanie na jakimś forum ale naszemu tyle zawdzięczam...
Ogolnie unikam internetu, w zyciu wole prawdziwy kontakt, nie mam fb, telewizji a to forum w trudnym momencie ciąży stalo sie czyms więcej, dawalo mi nadzieje i otuche i czesto więcej wsparcia niz nawet bluscy mogli by dac. Zawsze bylyscie z dobrym słowem-kiedy szyjka sie skracala, kiedy bylo zagrożenie porodem przedwczesnym,kiedy babcia umarla i teraz kiedy mama byla w szpitalu. Dzięki:*

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Olija
Sylwia921125
Siemano kolano =) troche Was nadrobilam =)
Ogolnie ja zawsze lubilam to forum i bronilam je na fb, ale po ostatnich wydarzeniach juz nabralam dystansu do niego. Wracam tu ze wzgledu na mamusie, które lubie i mam nadzieję, że sa prawdziwe. Bo jedna dziewczyna z forum, która bardzo lubilam okazala sie zupełnie inna osobą :/ coz.
Madika przede wszystkim wracam tu żeby poczytac Twoje posty o teściowej =D
Alexan ciesze sie razem z Toba, ze na prenatalnych wszystko ok =)
Lilijka piękne slowa napisalas o macierzyństwie =) ja tez sie wkurzam jak Martynka sie budzi co chwile w nocy :/ potem mam pretensje do siebie :(
Dzisiaj poszlam pierwszy raz na silownie, od czwartku wracam na angielski a w piatek na weekend do Wiednia =) czas zrobić cos dla siebie =)

Sylwia a co sie wydarzylo? :(
Tu u nas ktos sie podszywal?

nikt się nie podszywał.
I w sumie nic tak naprawdę nie wiadomo, bo są dwie sprzeczne wersje wydarzeń.
Najogólniej mówiąc, jedna osoba trochę podkoloryzowała swoje życie i tyle, może nie była do końca szczera, opowiedziała o czymś co może nie miało miejsca, a może miało, bo w sumie skąd mieć pewność bez konfrontacji z tą osobą.
Ja bym nie wyciągała zbyt pochopnych wniosków.

Niemniej do części dziewczyn dotarło, że forum jest publiczne i nie wiadomo kto je czyta i kto się udziela. I może dodawanie tutaj zdjęć swoich czy dzieci nie jest zbyt trafionym pomysłem.
Ale podobnie jest z portalami spolecznościowymi jak fb, mając np. profil ze swoim zdjęciem, nie wiadomo kto je ogląda.

Odnośnik do komentarza

Olija
Madika
~misiakowata
Madika
misiakowata30
Ach Madika zobaczylam co to ten katarek..kooochana musialabym nowy odkurzacz kupic ahha mamy taki stary..kurna polski z lat chyba 90 ..dobrze dziala,ciagnei no i go dostalismy od poprzedniego wlasciciela mieszkania :D
Hehe jakos sobie poradzimy.Jutro inhalacje zaczniemy,damy rade :D
Biedna Hanulka :*Spokojnej nocki kochane :*

Magdalena82 oooto sie pobawiliscie i jak ladnie pospal u dziadkow..Super :D

My bylismy dzis u skurcza.Fajnie sie bawili Tesciowa dawno malego nie widziala to steskniona a Mati zadowolony...ile Glonojadkow jej sprzedal hehe
Ach tylko najarane bylo jak zwykle i napsikane dezodorantem..z miejsca kaszlec zaczelam..w pewnym momencie przeprosilam i zapytalam czy otworzy okno..no nie obrazila sie,wywietrzylo sie..no ale wlasnie normwlnie wlosy mi fajkami daja...
Ach fajna z niej kobieta...tylko te papierosy. .ach

Ja nie wiem jka to bedzie pod jej opieka Chyba z nia porozmawiam .ale tak glupio babce zwrqcac uwage w jej w domu.

Misiakowata a dlaczego do Waszego odkurzacza nie da sie podlaczyc katarka? Przeciez ta koncowe do rury odkurzacza wkladasz :D

A Skurcz nie moze u Was pilnowac Matiego? Latwiej jej bedzie przyjsc niz Wam tluc sie z nim rano do niej :D

Ejjj a wogole to co tu tak cicho???? Laski weekend sie juz skonczyl :D

no własnie nie może,bo trzeba by było po nia pójść (nie mamy auta),wprowadzic po schodach ,potem odprowadzić..Jest chora..ma problemy co sie okazało z błędnikiem..ma leki..ale ja chce sie zabezpieczyc już wczesniej.Wczoraj sie poprztykałam z P.i postanowilismy,że Mati idzie do złobka.

No a to nie za mocny sys w odkurzaczu jest??
P.sie boi ,że mózg Matiemu wsyśnie :D
Wiem,ze te nowe maja regulacje siły..
Dziś już lepiej..odciagałam tylko rano,alee mniej kaszlu jest,także dziecko mi zdrowieje :D

Gratuluje wyspania się :D

a jesli chodzi o cicho,to przecież wiesz dlaczego..

Ja tez sie balam tego urzadzenia :D hehe ale jest NAJLEPSZE i mozg pozostaje na miejscu :D hehe

U nas tez dzisiaj katar jest mniejszy i mysle ze to od zeba bylo... no chyba ze odciaganie i inchalacje daly taki szybki efekt.

Jesli Skurczowa jest chora to moze lepiej zeby Matim sie nie zajmowala. Najwyzej jakby zachorowal zeby przyszla czy cos. Ale tak to rzeczywiscie.

Co do Fb to powiem Ci ze jest milion watkow komentarzy i nie ma takiej fajnej dyskusji jak tutaj... Tu jest chronologia i wygodniej sie czyta i nadrabia niz tam...
Fb to zdecydowanie nie moja bajka...

Oh jak dobrze ze ktos ma podobnie. Ja nie dorobilam sie fb wiec calym sercem jestem fanką naszego forum

co do fb to mam podobny odbiór jak Madika, ciężko mi nadrobić wszystkie posty i komentarza pod nimi, a od tych odchodzą jeszcze inne komentarze. Jak mnie zainteresuje jakiś wątek to tam piszę, ale ciężko wszystko nawet zauważyć.

Odnośnik do komentarza

Czesc:) ja tez bardzo lubię forum, dolaczylam na fb aale tam jest tyle wątków itp ze nie ogarniam. Tutaaaj bardzo przejrzyste. A i dalej i tak nie zapamietalan kto jest kto....
A sa tu jeszcze osoby które sa tylko na forum oprócz Olija?
Alexann ogromne gratulacje zdrowego dziaciaczka:):)ale fajnie:)waga soe nie przejmuj ważne zeby wszystko dobrze bylo :)
Medika kurczaczek cos Ci miałam napisać i za cholerę nie pamiętam :D
Co do zdjęć to dokladnie jest tak ze raz wrzucone gdziekolwiek do neta i tak sa...
W ogóle takie mam smaki na czekoladę ze aż mi ślina cieknie. No nic miałam sie powstrzymać ale nie wytrzymam:)

Odnośnik do komentarza

Kurna chata ale dziś zwariowany dzień. Marcepan wcześniej skończył prace i się zaczęło. A to chodź pojedziemy do Lidla. A to może byśmy bigos zrobili. A wiesz, my z babcią sami kisilismy kapustę. Akurat naprzeciw Lidla st straganie, i na środku stał wór szatkowanej kapusty. No to sru. A to gliniak, beczkę trzeba kombinować. Ubijania oczywiście zajęło nam całe popołudnie,tzn M ubijal :P no ale sprzątanie zostawił mnie. Wiec jak juz się wzięłam to przy okazji 3 inne rzeczy kuchenne ogarnęłam, słoiki dynia+jabłko, chleb na zakwasie i zupe. W sumie to lubię takie intensywne dni, potem fajne efekty są. Tylko ten smród kapuchy w całym domu.. :D:D:D

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Nie pisałam długo, bo jakoś tak nieswojo się czułam po tej sytuacji, o której już wspominałyście. Ale nowe fakty wyszły na jaw i może zbyt pochopnie się zniechęciłam :)
Madika, kalae - ja też zawsze wiedziałam, że forum jest publiczne ;) dlatego nigdy nie pisałam rzeczy, których nie chciałabym, żeby ktoś przeczytał i tyle. Zresztą wszędzie trzeba się pilnować, bo na fb też ktoś mógłby wynieść poza grupę, bo ciężko jest ufać kilkudziesięciu osobom poznanym przez internet :p
Alexann - super, że wszystko ok z fasolką :) ja spałam z poduchą i to było to :D z mężem przytuleni spać nie umiemy, ale z poduchą jakoś mi się udawało :D ach... to były czasy, kiedy się spało ile wlezie...
U nas wciąż sporo pobudek, w dodatku ostatnio Iza jest cycusiem - non stop by na cycusiu wisiała (na szczęście tylko w dzień) :) nie wiem, czy to przez wczorajsze szczepienie, czy co. No cóż. Teraz mi się rozbudziła, bo mężowi budzik w trakcie karmienia zadzwonił, ale już chyba zasypia znowu. Także ja razem z nią ;) miłego dnia! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny !
Ja tez lubie tu zaglądać i nawet jakby była mozliwość wykasowania konta,to bym nie wykasowała..Tu jest ponad rok mojego zycia z Wami...wspólne radości,smutki,nowinki,gdyby nie to forum nie mialabym porzadnie spakowanej torby do szpitala itp Dzięki forum jestem samodzielną mamą,bo na pomoc swojej nie mam co liczyć,na nikogo tak naprawdę oprócz P. Jestem wdzięczna i lubię wracac do naszych postów z ciaży :D

Dziewczyny nie przestały tu pisać z powodu ostatniej burzliwej sprawy tylko tam im wygodniej,niż tu nadrabiać..To prawda,że doszło co do niektórej,że tu jednak jestesmy publiczne..trudno..i tak zawsze tu zajrzę ja :D:D

Alexan człowiek mądrzejszy za drugim razem ?hehe pewnie,śpij wygodnie,na zdrowie :D
Olija ja o Tobie cały czas pamietam,jestes bardzo cieplutką osóbką i zawsze chętnie czytam Twoje wypowiedzi :*

Lilijka ,Strunka wspolczuję..
Mati zrobił wczoraj mi pobodki co godzinę od 23..za drugim razem tak krzyknął i się rozpłakał,że aż podskoczyłam..i tu jadł,zawzięcie jadł cycucha..potem nie wiem która była..4 jak trafił do nas i czesto sobie brał cycucha..ach..poki co jest ok..nie wiem teraz czy wczoraj to były ząbki czy jakis skok..hm

Bosh,jaka pogoda..tylko ino owinąc sie kocykiem na kanapie..no ale pingwiny w lodówce to trzeba odwiedzić jakies netto..
Milego dnia :)

Odnośnik do komentarza

~strrrunka
~Lili jka
Pobudki co około 1,5 h. Również przerwa w spaniu na 2h. Tak jest od kilku dni :( budzi się popłakując. Jestem wykończona...

U mnie to samo, tylko pobudki częstsze :( chodzę przybita jak paczka gwoździ :(


Łączę się z Wami dzisiaj-u nas też bardzo kiepska noc...częste pobudki i do tego prawie każda ze strasznym płaczem że uspokajał się dopiero na rękach...
Odnośnik do komentarza

Olija
Dzieki Madika za wyjaśnienie. No dla mnie to zupelna nowość pisanie na jakimś forum ale naszemu tyle zawdzięczam...
Ogolnie unikam internetu, w zyciu wole prawdziwy kontakt, nie mam fb, telewizji a to forum w trudnym momencie ciąży stalo sie czyms więcej, dawalo mi nadzieje i otuche i czesto więcej wsparcia niz nawet bluscy mogli by dac. Zawsze bylyscie z dobrym słowem-kiedy szyjka sie skracala, kiedy bylo zagrożenie porodem przedwczesnym,kiedy babcia umarla i teraz kiedy mama byla w szpitalu. Dzięki:*

Olija ja mam tak samo tylko ze ogladam tv :D Lubie jak cos gada do mnie szczegolnie w kuchni i jak jestem sama w domu lub Hanula spi. Wtedy mam wrazenie ze ktos dorosly do mbie mowi :D hehe ale nie ogladam glupich kanalow tylko na ogol jakies bbc mam wlaczone. Hanula np pierwsze miesiace spedzila z Davidem Atenborow (nigdy nie wiem jak sie pisze to nazwisko :D ) Ale marze zeby miala tak ciekawe i pelne pasji zycie jak on :D

Dla mnie forum bylo w ciazy odskocznia i bolaczka na kazde problemy. Wtedy jak mezulek trafil do szpitala i jak musialam lezec duzo... I jak nie wiedzialam co sie dzieje to doswiadczone mamy zawsze powiedzialy :D

Juz nawet nie wspomne o okresie kiedy sie Hania urodzila i ile tu rzeczy mozna bylo sie dowiedziec i poradzic :D

Poza tym tu jest jakis klimat... I choc moze duzo osob nas podczytuje to tu jest intymniej niz na FB. Takie jest moje zdanie:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

U nas też pogoda do d...bani...brrrr
...
Rednails to wczoraj kuchennie poszaleliście:)uwielbiam kiszoną kapustę i ogórasy-mniam:)
Jola88 robiłaś kiedyś Olisiowi frytki z dyni i batatów,dobrze pamiętam? Skrapiałaś warzywa olejem albo oliwą? Ile trzymałaś w piekarniku?
Sylwia-to szalejesz Kochana:)a do Wiednia rodzinnie się wybieracie?
Misia współczuje konieczność wystawiania nosów na tą pluchę :(

Odnośnik do komentarza

Jola88
Czesc:) ja tez bardzo lubię forum, dolaczylam na fb aale tam jest tyle wątków itp ze nie ogarniam. Tutaaaj bardzo przejrzyste. A i dalej i tak nie zapamietalan kto jest kto....
A sa tu jeszcze osoby które sa tylko na forum oprócz Olija?
Alexann ogromne gratulacje zdrowego dziaciaczka:):)ale fajnie:)waga soe nie przejmuj ważne zeby wszystko dobrze bylo :)
Medika kurczaczek cos Ci miałam napisać i za cholerę nie pamiętam :D
Co do zdjęć to dokladnie jest tak ze raz wrzucone gdziekolwiek do neta i tak sa...
W ogóle takie mam smaki na czekoladę ze aż mi ślina cieknie. No nic miałam sie powstrzymać ale nie wytrzymam:)

No ja jestem otwarta na to co chcesz mi powiedziec :D heheh

Wczoraj jakis dziwny wieczor byl i ja jak prasowalam to takie smaki mnie nachodzily ze wystraszylam sie czy w ciazy nie jestem :D heheh Slodkie na przemian z kwasnymi- tak apropo na kiszona kapiste. Zjadla bym taka pyszniutka.... ooooommmmmooooommmm moze do tego szarlotka z lodami i bita smietana?:D Nie no to juz zarcik :D heheh ale why not :D heheh

Dzis byla pierwsza noc od sylwestra ktora z Hania spedzilysmy samotnie w lozku w domku... Mezulek pierwszy raz od sylwestra pojechal na 2 dni na targi. Dziwnie tak bylo...
Noi panna obudzila sie o 3 i do jedzenia i zabawy byla :D hehe
Wiec zapakowalam ja do naszego lozka razem z poduszka klin (czy wy wiecie ile miejsca ta poduszka zajmuje????) I usnela ok 4 i spalysmy do 7:30. Juz dawno tak pozno sie nie obudzilam. Ale zeby nie bylo tak kolorowo to po 5 smokiem musialam ja w lozku usypiac :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
Cześć dziewczyny !
Ja tez lubie tu zaglądać i nawet jakby była mozliwość wykasowania konta,to bym nie wykasowała..Tu jest ponad rok mojego zycia z Wami...wspólne radości,smutki,nowinki,gdyby nie to forum nie mialabym porzadnie spakowanej torby do szpitala itp Dzięki forum jestem samodzielną mamą,bo na pomoc swojej nie mam co liczyć,na nikogo tak naprawdę oprócz P. Jestem wdzięczna i lubię wracac do naszych postów z ciaży :D

Dziewczyny nie przestały tu pisać z powodu ostatniej burzliwej sprawy tylko tam im wygodniej,niż tu nadrabiać..To prawda,że doszło co do niektórej,że tu jednak jestesmy publiczne..trudno..i tak zawsze tu zajrzę ja :D:D

Alexan człowiek mądrzejszy za drugim razem ?hehe pewnie,śpij wygodnie,na zdrowie :D
Olija ja o Tobie cały czas pamietam,jestes bardzo cieplutką osóbką i zawsze chętnie czytam Twoje wypowiedzi :*

Lilijka ,Strunka wspolczuję..
Mati zrobił wczoraj mi pobodki co godzinę od 23..za drugim razem tak krzyknął i się rozpłakał,że aż podskoczyłam..i tu jadł,zawzięcie jadł cycucha..potem nie wiem która była..4 jak trafił do nas i czesto sobie brał cycucha..ach..poki co jest ok..nie wiem teraz czy wczoraj to były ząbki czy jakis skok..hm

Bosh,jaka pogoda..tylko ino owinąc sie kocykiem na kanapie..no ale pingwiny w lodówce to trzeba odwiedzić jakies netto..
Milego dnia :)

Uwielbiam Twoje posty :D Wogole szkoda ze tak duzo dziewczyn ucieklo. Ale dobrze ze jakies jeszcze tu zagladaja :D

Pingwiny w lodowce... Kocham ten tekst :D U nas tez ciagle pada i jest bleeee ale jak tu sie zaszyc na kanapie pod kocem przed tv lub z ksiazka jak tyle do zrobienia. Noiii szefowa ciagle cos chce (Ciaza tekst roku:D )

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

maddalena82
Madika ja jak najbardziej chętna jestem na spotkanie tym bardziej że poprzednie mnie ominęło. Jakieś propozycje kiedy i gdzie?

Trzeba by znalezc jakas miejscowke gdzie mozna wjechac z wozkami i jest miejsce. Powiem Wam ze nie znam kawiarenek dla dzieci duzo ale slyszalam o jakiejs na widzewie. I podobno ludzie sobie chwala to miejsce. Co do pytania kiedy... hmm... chyba najlepiej byloby na listopad sie zgadac bo zanim ustalimy i kazdej podpasuje termin to tak bedzie najbezpieczniej.

Co Wy na to???:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

maddalena82
Termin listopadowy jak najbardziej ok:)tylko widzew to dla mnie koniec świata...no ale jak nie będzie innej opcji to się dostosuję. Trzeba na fb zapodać temat bo nie wiem czy dziewczyny jeszcze tu zaglądają

Dla mnie nie ma problemu zeby byla inna miejscowka:D Tylko fajnie jakby byla bardziej przyjazna niz ta kawiarenka w parku :D Bo jak zaczelo padac to problem byl z wjechaniem bo tam po schodach bylo.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...