Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Lilijka87
ortoda
Ernesto chcesz wcześnie :D to zaraz zazuci sie jakiś temat i będzie 30 stron jednego dnia.:D

Teściowe :D

Dokladnie:D To zostawiamy ten złoty temat jak juz Ernest będzie gotowa. Wtedy rzucimy haslo: Tesciowe i Ernest będzie mogla sue szykować i latać z rękami w górze.
Moim wyznacznikiem jest pościel :D nikt się nie przesłyszał: Pościel ktora zamówilam z allegro jakues 3 tygodnie temu a maja opóźnienia i dopiero wczoraj trafiła do kuriera. W poniedziałek ma być u mnie. Takze jak ja wypiorę mogę rodzic :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ja z moim czworonogiem mam taka umowę ze jak go zaproszę to wchodzi na lóżko. Nigdy bez mojej zgody i wiedzy. Trochę nas ta nauka czasu i cierpliwości kosztowała. Odkąd m.śpi w salonie przez moje chrapkowanie ciążowe to często cztery łapki zapraszam i zawsze śpi w okolicach nóg:D taka moja rehabilitacja :-)

Aga, Ernesto i Aniołek dobrze mówią. Załatwisz sprawy alimentacyjne i sprawa sama sie rozwiąże.

Odnośnik do komentarza

Eh przeraża mnie wizja pójścia do szpitala i zostawienie Majki, wiem że Michał i mama by się nią dobrze zajęli ale ja za nią tesknie już po dwóch godzinach jak coś załatwiamy ;(
A nie wypuszcza mnie tego samego dnia bo rana z jednej strony jest spuchnieta i albo operacja albo zabieg czyszczenia, to 3 dni minimum :'(

Ja się chyba tam zaplacze.... Eh....

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Ola Maja potrzebuje zdrowej i sprawnej mamy. Dasz radę, wiem, że nie jest łatwo, ale pomyśl o Mai. "NAprawią" Cię pożądnie i będziesz mogła cieszyć się macierzyństwem. Jak to zbagatelizujesz to się będzie ciągnąć i ciągnąc :( Pomyśl to tylko 3 dni rozłąki, wytrzymałaś 9 miesięcy dasz radę jeszcze te 3. Trzymam za chiebie kciuki i życze dużooooooo zdrowia.

misiakowata włączyłam sobie film i musiałąm trafić o porwaniu niemowlaków. No i zepsuty nastrój mam :(

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny polozylam sie o 3, a o 5 zbudzil mnie mocny bol brzucha na samym dole. Chwile pochodzilam i w koncu juz wymeczona zasnelam. O 10:30 wstalam do wc i chlust! Wody odeszly. Sa jasne wiec powoli sie ogarniam, syna spakowalam do rodzicow. Mam skurcze, ale jeszcze niebolesne i nieregularne wiec sie nie spiesze. Wkrotce powitam swoja coreczke!! Aaaaaaa :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
Mialam wczoraj wieczorem przez 3 godziny skurcze co 20 minut, ale takie dosc lekkie. Polozylam sie spac i sie skonczylo... potem co sie przekrecalam i stekalam to maz sprawdzal czy rodze juz ;)
Sylwia maz przegial jak dla mnie. Moj tez mowi, ze sapie jak lokomotywa (a teraz z katarem to juz w ogole), ale on nie mial pretensji, tylko pytal czy wszystko ok. Poszedl sobie do innego pokoju jak nie mogl wytrzymac.
Co do wkladek to nosilam przez cala laktacje. Na poczatku spalam w biustonoszu takim sportowym bez fiszbin, potem nie pamietam. A jak juz sutki beda zdrowe to faktycznie kojarze, ze powinno sie chodzic w biustonoszu, zeby sie piersi nie porozciagaly za bardzo.
Milego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7ymqo35am0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ot0d95nz.png

Odnośnik do komentarza

Co za noc! Spac nie moglam. Obudzilam wkoncu meza, to zrobilo mi sie lepiej i jakos spalam potem, ale to taki sen... On chrapal jak cholera! Slyszalam przez stopery. Nie cierpie spac w stoperach. Dzis spi w drugim pokoju. Sory dziewczyny :P
Jak do pon nie urodze to moze zadzwonie do lekarza z tym uchem... Ja mam taki piszczacy dzwiek co jakis czas. Zobaczymy dzis
Swietne macie te pieski dziewczyny. Ja tylko jak widze jakiegos na ulicy to jak tylko da rade to chociaz poglaskam ;-) tyle mam :-)
Tesciowe :-) poszlybysmy jak burza i jeszcze wszystkie bysmy sie rozpakowaly ;-)
Olka, moze mysl tak, ze nie ma innego wyjscia jak szpital. Nie ma innej opcji. Napewno bedzie ciezko ale dasz rade dla Majki i Twojej rodzinki

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Olka dasz radę!

Ernesto to może suchar na dziś Cię rozweseli?
Namiętna sytuacja. Kobieta do kochanka:
- Włóż od tyłu
Po chwili zastanowienia on odpowiada:
- Żółw

Edit: Gosia powodzenia! Widzisz, a jednak mnie przegoniłaś :)

Odnośnik do komentarza

Aga, jeśli mogę, to jeszcze ja się wtrącę w sprawę informowania synów Piotrka o pojawieniu się na świecie Pawełka. Podzielam zdanie Ernesto, Ortody i Aniolka Nocy - uważam, że to rola ojca, bałabym się, że on mógłby to potem wykorzystać przeciwko Tobie. Nie wiesz też, jak by to wpłynęło na jego relacje z synami - jeśli negatywnie, to pewnie Ciebie by o to obwiniał. Najpierw musisz załatwić wszystkie kwestie formalne i pod żadnym pozorem nie odpuszczać kwestii alimentów.

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09klvyn2j4t.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka dalej mam brzuch wysoko. Wiem, ze przegial. A jego przepraszam dziala juz na mnie jak plachta na byka. Caly czas cos mu nie pasuje a po chwili przeprasza. Rozumiem, ze sie boi i ze sytuacja w moim domu go przerasta, ale to napewno nie jest powód żeby sie wyzywac na mnie. Powiedzialam mu, ze ja potrzebuje faceta a nie sierotki Marysi.
Ciaza Ty sie chyba pytalas czy stary dalej mieszka u nas w domu. Tak mieszka dalej. Do tego mama sie wycofala i zaczela pier... głupoty. Przyjechala babka zrobic wywiad zeby go oddac na odwyk i takich glupot jej nagadala, ze glowa Mala. Juz 2 tyg z nia nie rozmawiam. Ale narazie nie moge sie tym przejmować. Bo Malutka by sie stresowala ludzmi, ktorymi nie nalezy sie przejmować.
Gosia powodzenia. Trzymam kciuki zeby szybko poszlo :)
Ortoda snilo mi sie, ze stalas z MamaMi u mnie przed lustrem u patrzylyscie na swoje brzuszki. I one były bardzo nisko i mowicie, ze juz jedziecie rodzic bo to czas, ale ja nie moge z Wami bo mam za wysoko ;D moze Was wezmie :P

Aga nie wiem jakie masz realcje z synami Piotrka,ale tez mi sie wydaje, ze to on powinien ich powiadomic. I ja chyba tez bym wyslala do niego jakies oficjalne pismo bo widzę,że on raczej sie nie pali do odpowiedzialnosci :/ ale jaka decyzje podejmiesz jestem za Toba :*

Odnośnik do komentarza

Asik dalas rade. I dzieciątko się nie rozchorowalo a to najważniejsze. Podziwiam Twoja siłę!

Lilijka pięknie napisane :)

Aga rozumiem Twoja postawę i podejście ale trochę się zastanawiam jak mogą zareagować synowie i jakie są pomiędzy nimi a ojcem relacje. Żeby nie było tak ze to będzie dla nich szok i sprzysiegna się z cala rodzina przeciwko Wam. I wydaje mi się ze trzeba wziąć pod uwagę ze to faceci i myśl o bracie noworodku niekoniecznie musi być odebrana tak jak przez inna kobietę. Zaczelabym najpierw załatwiać wszystko droga oficjalna z ojcem dziecka.

Nadrabiam dalej.... ;)

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Gosia1001
Dziewczyny polozylam sie o 3, a o 5 zbudzil mnie mocny bol brzucha na samym dole. Chwile pochodzilam i w koncu juz wymeczona zasnelam. O 10:30 wstalam do wc i chlust! Wody odeszly. Sa jasne wiec powoli sie ogarniam, syna spakowalam do rodzicow. Mam skurcze, ale jeszcze niebolesne i nieregularne wiec sie nie spiesze. Wkrotce powitam swoja coreczke!! Aaaaaaa :)

Ten bol brzucha o 5 to byl tylko jeden ? Czy powtarzające sie skurcze ?
Powodzenia !!!
Ja przez noc spokój a dzis znów kilka nieregularnych..musze wytrwać przynajmniej do poniedzialku do cc ..

Odnośnik do komentarza

Gosia powodzenia:)

My dzisiaj pospalysmy z córą za to nie wiem co się jej w nocy stalo,ale ponad godzinę po jedzeniu tak płakała i sie prężyła.. Zawsze jak kupsztala robi,to sie tak pręży,ale teraz chyba biedna nie mogla sobie cos ulżyć. Dopiero jak sie wybekała porządnie,zasnela przy nas,to mogliśmy ją odstawić do łóżeczka. Bidulka :(

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Gosia powodzenia!!!
Czytam nasze mamuśki i dociera do mnie ile to czasem ganiania przy noworodku i myślę jak my to logistycznie rozwiążemy, nie mamy sypialni, śpimy w tzw dużym pokoju, nie ma tu miejsca na łóżeczko, będzie tylko wózek. Łóżeczko będzie u syna a on się musi wysypiac do przedszkola... Teraz jak byliśmy chorzy spał z mężem a ja u niego. Ale wtedy zasypia przy bajkach dość późno...a tego nie chcę.... No nic zobaczymy, najwyżej mała będzie spała w wózku, mamy dużą gondole będzie miała jak w kolysce...

Odnośnik do komentarza

EwelinaCzcz
Hej, położyli mnie na oddziale. Narazie mam czekać bo nie ma decyzji. Duże dziecko się szykuje. Usg pokazało 4200 a ja już się martwię jak ja wypcham. Głowa mnie rozbolala od tego wszystkiego. lekarka sama się dziwila gdzie to się mieści bo brzuch wcale nie taki duży. Czy któraś z was rodziła naturalnie takie duże dziecko?

Ewelina... moja koleżanka rok temu urodziła SN synka 4600 :-)

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
ajka88
Gratulacje dla wszystkich mamuś które urodziły. Nie wiem kiedy was nadrobie jestem 100 stron do tylu. Mam do was pytanie jakie tabletki dha kupujcie przy karmieniu piersią i gdzie je zamawiacie. Bo ja staram się chłopaków karmić piersią i muszę brać te tabletki. W ciąży brałam pregna dha ale nie wiem czy nie ma tańszego odpowiednika. Pomóżcie.

Ja cala ciążę brałam komplet Wit Pregna Plus z dha, ostatnio w aptece kupiłam Pregnavit :Wit D,E,jod,kw.foliowy,DHA 200mg. Dla kobiet w ciąży i karmiących. Skład ten sam(tylko bez żelaza) a koszt za 30 tabletek ok 10 zl.


Przyjazna a nie za dużo będzie tej witaminy D, bo chłopcy juz i tak sami biorą oddzielnie?

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09piqvv3v7dr48.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecc

Lilijka, no nie taki suchar bo mnie rozbawil...co prawda zasmialam sie tylko nosem, ale jednak!
Az mama zapytala co mnie smieszy, ale jakos niezrecznie byloby mi tlumaczyc ten"suchar"! Nst razemprosze o cos bardziej ocenzurowanego;)

Z T.to sa takie wlasnie wzloty i upadki. Dzis np.lata od rana i robi zakupy na weekend isiedzi kolo mnie i zajmuje sie Eliza...dzis ja nawet przebral!
Teraz mi goszkoda, zewczoraj mu zrobilam scene, ale. Chybajednak zasluzyl...
Co do pokoju, to bedzie to praktyczniejsze. Bo tam mamy przewijak, normalne lozeczko itd. I jednoosobowe (zarwane jeszcze) lozko. Pospie tam z mala z miesiac moze. Pozniej kupimy nianie elektronicźa i mozeodwaze sie zostawic ja sama. T.mi nic noe pomoze, nawetjak. Bedzie z noa spal tam. Sam zaproponowal co druga noc. Ale jai tak bede musiala cyca;)
No i polozna nam mowila, ze jesli ojciec pracuje, to powinien intensywnie zajac sie dzieckiem do 23 a pozniej juz mama, ktora ma mozliwoscw dzien troche pospac...
No zobaczymy, mam nadzieje, ze oddzielne spanie nie bedzie dlugo trwalo i T. sie sam z siebie bardziej. Zaangazuje.
Ps. Czy Waszym maluchom ropieja oczy ? Eliza miala napoczatku problem z lewym okiem... W kaciku ropka. Teraz to oko jest ok, aleod spaceru prawe zaczelo ropiec. W pon zapytam polozna o to. W szpitalu tylko przemyli jej ropke sola. Fizjologiczna...ja to tez robie, ale nie likwiduje na dlugo problemu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...