Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie mamusie marcowe ;-)

Gratuluje wszystkim niedawno rozpakowanym. Niech maleństwo rosną zdrowo. Nie wymienie z niku bo jestem 50 stron do tyłu. Co próbuje nadrobić to moje maleństwo mnie woła :-D
Od początku mam problem z prawą piersią jest bardzo bolesna podczas karmienia. Na początku to aż płakałam jak karmiłam. Teraz jest lepiej ale dalej boli.

Pomaga mi mąż bardzo dużo. Zarówno w nocy jak i w dzień bo jeszcze na urlopie jest do kwietnia. Rana po cc boli jeszcze czasem ale nie jakoś strasznie ból do wytrzymania.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Ja też lubię karmić piersią! Jak taki pędraczek wygina szyjkę i z otwartyn dzióbkiem szuka piersi to aż miło się robi mogąc zaspokoić jego potrzebę.

Ernesto co to za skurcze, które pozwalają pisać na forum? :) ruszaj dużo biodrami! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny....ja jutro mam sie zglosic na ip do szpitala na wywolanie porodu jak bedzie trwalo znyt dlugo to ciecie...trzy lata wczesniej jak uslyszalam ta sama propozycje to porod rozpoczal sie w nocy ciekawe jak dzisiaj organizm zareaguje na ta informacje
Martwie sie bo niby lekarka mowi ze wszystko ok ale zapytala czy robilam usg prenatalne w polowie ciazy wiec ja od razu domawiam i doszukuje sie czemu o to zapytala czy zauwazyla ze cos nie tak. Na polowkowym wszystko opisane idealnie ale lekarka dlugo zastanawiala sie jaka pozycja dzidzia ma i stwierdzila ze jakas akrobatka z niej nozkami kolankami uciskala klatke piersiowa ale posmuala sie z tego i tyle....ale mam stracha ale zarazem ciesze sie ze jutro ma sie rozwiazac tyle spraw....

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ja wciąż nadrabiam i chyba tak zostanie :)
Leniwiec współczuję zastojów i nawałów..a może pomoże laktator w miedzy czasie ? Ja zakupiłam elektryczny w końcu bo ręcznymi można sie zajechać..co prawda nie na nawaly a na uratowanie laktacji przez pogryzione sutki . W media markt miał kosztować 180zl a przy kasie okazalo sie ze 150 zl :-) Canpol babies . Daje radę póki co .

Odnośnik do komentarza

Madika
niuska_aw
Zu2ia
Madika, obie córki mojego brata niemal do samego porodu były pośladkowo ułożone (obróciły sie na tydzień przed porodem) i obie miały cos z bioderkami :/ na szczescie nie było to poważne. Musiały tylko nosić taka specjalna pieluchę miedzy nogami (a nie tak jak moje chłopaki - zwykła flanelowa pielucha profilaktycznie) i nie mogły byc układane na bokach. Ale minęło im to po kilku miesiącach.

Mój synek też był ułożony posladkowo, od urodzenia był szeroko pieluchowany, a od ponad tygodnia mamy szelki. No i wizyty mamy co dwa tygodnie.

Kurna mam teraz juz totalny metlik... Niuska a dlugo Marcinek moze nosic takie szelki?

W szpitalu ciasno nozki kazali nam zawijac w kocyk...

No kuzwa glupia juz jestem i juz nie wiem czy dobrze robimy... Juz bym chciala isc na to usg i wiedziec co i jak...:(

Kilka miesięcy tak myślę. Lekarz powiedział że po miesiącu powinna być poprawa ale nosić będzie dłużej. Córka koleżanki nosiła 5 miesięcy:(

Odnośnik do komentarza

~Ernestoo
A ja wciaz rodze :( Skurcze sa ale rozwarcie nie postepuje:( Brykam na pilce, byl masaz szyjki, czekam na badanie. Od masazu Miska uciekla z kanalu. Teraz musze byc w pozycji wertykalnej, zeby zaczela naciskac na szyjke. No i jakas senna jestem i robie sie glodna. Obawiam sie ze nici z sn i porod zakonczy sie cc:(

Ernesto trzymam kciuki za postep akcji!!:D A jak nie to cc nie jest taka straszna... Najgorsza jest 2 doba a potem jest juz tylko lepiej:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

MamaMi1
KasiaMamusia cos mi sie pokickalo, ze ty tez;-)
Niemniej zycze ci bardzo!

Tak więc oczekujące (z tych aktywnych na forum) jeszcze to:
-MamaMi1
-KasiaMamusia
-Misiakowata30
-Megi2016

Ktos jeszcze czeka na akcję?


Ja to taki niedobitek od kilku tygodni jestem ale podnosze lapke ze tez czekam termin minal 21 marca. Akcji brak rozwarcie od dwoch tygodni 2cm szyjka dluga jak na poczatku ciazy....dlatego jutro szpital tak na swieta....

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Madika
niuska_aw
Zu2ia
Madika, obie córki mojego brata niemal do samego porodu były pośladkowo ułożone (obróciły sie na tydzień przed porodem) i obie miały cos z bioderkami :/ na szczescie nie było to poważne. Musiały tylko nosić taka specjalna pieluchę miedzy nogami (a nie tak jak moje chłopaki - zwykła flanelowa pielucha profilaktycznie) i nie mogły byc układane na bokach. Ale minęło im to po kilku miesiącach.

Mój synek też był ułożony posladkowo, od urodzenia był szeroko pieluchowany, a od ponad tygodnia mamy szelki. No i wizyty mamy co dwa tygodnie.

Kurna mam teraz juz totalny metlik... Niuska a dlugo Marcinek moze nosic takie szelki?

W szpitalu ciasno nozki kazali nam zawijac w kocyk...

No kuzwa glupia juz jestem i juz nie wiem czy dobrze robimy... Juz bym chciala isc na to usg i wiedziec co i jak...:(

Kilka miesięcy tak myślę. Lekarz powiedział że po miesiącu powinna być poprawa ale nosić będzie dłużej. Córka koleżanki nosiła 5 miesięcy:(

Ehhh normalnie az szkoda takich dzieciaczkow jak widac jak musza w takich rzeczach chodzic...

W przyszlym tygodniu musze umowic sie na to usg. A Marcinek w ktorym tugodniu mial robione? Bo nam kazali w 4 tygodniu zrobic.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

hehe czyli nas "niedobitków"jeszcze jest :) Fajnie..ale tylko na wzgląd na forum,bo w realu wiadomo..każda juz by chciała maluszka na świecie :)

Ernesto bidulo..wez tam te sutki draznij,skacz na pilce,moze prysznic wez???No nie moze tak byc noo..trzymam kciuki,zeby to jeszcze dziś sie udało:)
ale ,że Miśka uciekła z kanału??szok..biedactwo,wystraszyła się..

Magdallenka no tydzien niby nie długo,ale w takich warunkach wieczność..zaciskaj zęby,nie bierz do siebie słów..a jak sie wkur*wisz porzadnie wygarniej starej...co o niej myslisz...czasem trzeba chyba..wytrzymaj !! Jestes wspaniałą mamą,najlepsza na świecie i nie pozwól takiemu wampirowi energetycznemu siebie stłamsić..ok? :D Głowa do góry :*

a u mnie co jakis czas skurcze,malusi tak poszałam,tak poalienował,że sie wzruszałam normalnie :)
P.powiedział,ze sporo mi brzuch opadł,nacisk na krok jest..kto wie,może Dr ma racje i zacznie sie cos dzis??:D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

misiakowata30
~kalae
mi na laktatorze babyono ręcznym całkiem dobrze wychodzi, jak się dobrze zassa to leci strumyk, raz uciagłam prawie 100ml z obu piersi, ale zaprzestałam odciągania.

Dobrze,że spełnia swoją rolę :)Mi sie tez nie bedzie marnował:)

Raz na jakiś czas to i ok ręczny ale jesli tylko laktator to można by się zarąbać.

Odnośnik do komentarza

Jestem taka zla. Mialam pobolewanie brzucha caly dzien i przeszlo na ktg nie wyszły zadne skurcze i polozna patrzyła na mnie jakbym symulowala :/ kur... niech to sie juz skończy. Ja chyba wg nie jestem stworzona do porodu. Jutro 10 dni po terminie. Jak jutro nie urodze to serio zalapie depresje. Dzisiaj zostalam sama w pokoju to sobie pobecze :(
Ernesto powodzenia. Trzymam kciuki zeby szybko poszlo :) i za wszystkie oczekujace.mamusie zeby zadna nie skończyła jak ja :/
Madika podziwiam za to prasowanie. Jestes wielka :)

Odnośnik do komentarza

asiazet
MamaMi1
KasiaMamusia cos mi sie pokickalo, ze ty tez;-)
Niemniej zycze ci bardzo!

Tak więc oczekujące (z tych aktywnych na forum) jeszcze to:
-MamaMi1
-KasiaMamusia
-Misiakowata30
-Megi2016

Ktos jeszcze czeka na akcję?


Ja to taki niedobitek od kilku tygodni jestem ale podnosze lapke ze tez czekam termin minal 21 marca. Akcji brak rozwarcie od dwoch tygodni 2cm szyjka dluga jak na poczatku ciazy....dlatego jutro szpital tak na swieta....

Asia, ja tez z 21 marca kochana! Witaj w klubie...:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1rdnvc3liu.png

http://www.suwaczek.pl/cache/57f2833102.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...