Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilijka87

Iiiiiii Leniwiec to może faktycznie zaraz będziesz mieć Elizę ze sobą :) super!

Co was tak te brzuchy bolą masowo? Zaraz się okaże, że się posypiecie jak igły z choinki. U mnie nic z objawów, oprócz obniżonego brzucha. Czasem mnie pogoni i tyle. Na prawdę chciałabym dziś urodzić bo to jednak wyjątkowa data! Tyle dobrze, że od dziś P. Pracuje z domu to jest na miejscu, a dzięki temu czuję się spokojniejsza.

Odnośnik do komentarza

No Ola, oby, oby;)
Jutro mam ktg...moze cos juz wyjdzie...
Najpierw strach, zeby donosic a pozniej obawy "a jak przenosze?";)
Powiem Wam, ze dzis w nocy jak wstalam do wc, i tak sie czulam dziwnie (bole okresowe, zmeczenie, siara, czop) to sie wystraszylam, ze bede miala dziecko...i ze moze ono za chwile sie pojawic na swiecie... Ciezko mi to opisac;)))
Jest Eliza, ale dla mnie to jescze taka abstrakcja, ze ona bedzie po drugiej stronie...
Pozniej, przez te siare, przysnilo mi sie, ze jedna piersia karmilam kota a druga Elize !!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Iiiiiii Leniwiec to może faktycznie zaraz będziesz mieć Elizę ze sobą :) super!

Co was tak te brzuchy bolą masowo? Zaraz się okaże, że się posypiecie jak igły z choinki. U mnie nic z objawów, oprócz obniżonego brzucha. Czasem mnie pogoni i tyle. Na prawdę chciałabym dziś urodzić bo to jednak wyjątkowa data! Tyle dobrze, że od dziś P. Pracuje z domu to jest na miejscu, a dzięki temu czuję się spokojniejsza.

To niech P.zrobi sobie przewe na kawe i szybki sex i moze sie uda !;))
Ja to juz sama nie wiem ;)
Poskacze moze troche na pilce;)))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

olka135][quoteleniwiec_leniwiec
Dzien dobry !:)

Pociesze Cię, mi 27 albo 26 tak strasznie siara puściła z cyckow, a z27 na 28 w nocy skurcze 98% (już bolaly, bolaly) zakwalifikowały mnie do tego, że już zaczął się poród ;)

Leniwiec moze nie doczekasz jutrzejszego ktg i jednak cos za chwilke sie wydarzy. Oby!
Madika a lozko to ja caly czas macam w nocy. Maz sie pyta czemu tego podkladu nie zaloze a ja sie boje (jak Kalae z torbą) ze jak zaloze to tej nocy urodze;) cos w tym jest Dziewczyny co Leniwiec pisze i jactez tak mam z Nelusią-nie moge sie jej doczekac,chce byc juz po PORODZIE a z dryugiej strony nie wyobrazam sobie tego ze ona juz tu jest i lezy w łóżeczku naprzeciwko naszego łóżka. No jakis matrix!

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Izabel82
Kama bidulko, meczysz się okrutnie...3mam kciuki za rychły poród... A słyszałam kiedyś o myciu podłóg Ale na kolanach :) na wywołanie porodu :p

Coś Ty, ja się nie męcze :D owszem łapią mnie skurcze, bolesne od kilku dni i te nie bolesne tez.... mam niby wszystkie objawy, a nic sie nie dzieje. dlatego czekam juz do terminu, bo wczesniej na 100%nic sie nie wydarzy. :) Najwyrazniej mała jeszccze nie gotowa żeby wyjsc, to co ją na siłe będe wypędzać:)

a sprzątanie u mnie sie nie sprawdza. aczkolwiek dziś wypastuje podłogi, jak to nie pomoze to już nic nie da rady :D

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Koty po laktozie mają sraczke... A czy ludzkie mleko ma laktoze? Ciekawe :p ale wiem co masz na myśli mówiąc o abstrakcji na temat posiadania dziecka. Też tak mam. Niby już są duże w brzuchach i to od dawna tam siedzą i się ruszają a i tak ciągle mówię mężowi, że to nie do pomyślenia, że będziemy mieli dziecko :)
Do seksu chciałam go namówić zabawą w sekretarkę (bo w końcu jest w pracy :p) ale trzyma się mocno :D gruba sekretarka chyba nie figuruje w męskich fantazjach. Ale spoko jeszcze go dziś zaciągne w róg i wezmę co mi się należy :)

Odnośnik do komentarza

Netka777
KasiaMamusia
Marcoweczka2016
Mam pytanie do mam z zaplanowaną cesarka - czy miałyście badanie Gbs? Mój gin nic o tym nie wspomniał i zaczynam się niepokoić.

Marcowczka2016 te badanie jest przecież obowiązkowe w ciąży, ja nie mam puki co planowanej cesarki,a jestem po tym badaniu,pytaj gina bo łachy nie robi

Ja tez nie sadze zeby planowana czy nie planowana cesarka miala tu znaczenie. Przeciez nigdy nie ma sie gwarancji czy porod nie zacznie sie w domu a zanim uda sie doleciec do szpitala to dzidzius bedzie juz w kanale.... Wg mnie badanie powinno byc wykonane bezwzglednie, nie zaleznie czy to cc czy sn

To jestem jak ta sierotka Marysia! :( Dobrze, ze jest forum to wiem o tym Gbs! Ale czy nie po to mam lekarza prowadzącego aby udzielał wszystkich informacji??? Wrrr W środę zrobię to badanie i oby do otrzymania wyniku nic się nie zadziało!
Netka777 a jakie ciśnienie miałaś ze aż tyle dopegytu bierzesz? U mnie w domu max 145/95 ale sporadycznie, zazwyczaj oscylowało ok 130 kilka / 80 pare. Teraz 120-130 / 75-85. Najważniejsze, ze ten lek jest bezpieczny w ciąży!
Czekamy na newsy o kolejnych obywatelkach i obywatelach :)

https://www.suwaczki.com/tickers/1usa20mmvoelmoe3.png

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
No Ola, oby, oby;)
Jutro mam ktg...moze cos juz wyjdzie...
Najpierw strach, zeby donosic a pozniej obawy "a jak przenosze?";)
Powiem Wam, ze dzis w nocy jak wstalam do wc, i tak sie czulam dziwnie (bole okresowe, zmeczenie, siara, czop) to sie wystraszylam, ze bede miala dziecko...i ze moze ono za chwile sie pojawic na swiecie... Ciezko mi to opisac;)))
Jest Eliza, ale dla mnie to jescze taka abstrakcja, ze ona bedzie po drugiej stronie...
Pozniej, przez te siare, przysnilo mi sie, ze jedna piersia karmilam kota a druga Elize !!!!

to ja przy tych bólach czułam jakieś podekscytowanie, że jak to się zaczyna poród to zaraz się urodzi, i nawet perspektywa tego bólu mnie nie przerażała jak dotychczas.

no ja dziś lekarza mam, to się dowiem czy się coś szykuje czy nie, w sumie to jeszcze 6 dni :)
Jola mnie nastraszyła tym masażem szyjki trochę, ale może z racji że jeszcze mam 6 dni, to ewentualnie karze przyjść 7.03 na wizytę wtedy zrobi, a 8 urodzę :)

Odnośnik do komentarza

Izabel82
Ah myślałam że to męczące bardzo dla ciebie. Mnie tam tak mocno nic nie boli póki co

wiesz chyba już się przyzwyczailam :) pozatym jedyne dolegliwości jakie mam w ciązy to właśnie te bole spojenia brzucha, chyba wole to niż cukrzyce ciążowa czy problemy z ciśnieniem... czy tak jak Misiakowata biedna cały czas ją swędzi i nie wiadomo od czego... a ja jak juz wstane z wyra to ddaje rade :D

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
No Ola, oby, oby;)
Jutro mam ktg...moze cos juz wyjdzie...
Najpierw strach, zeby donosic a pozniej obawy "a jak przenosze?";)
Powiem Wam, ze dzis w nocy jak wstalam do wc, i tak sie czulam dziwnie (bole okresowe, zmeczenie, siara, czop) to sie wystraszylam, ze bede miala dziecko...i ze moze ono za chwile sie pojawic na swiecie... Ciezko mi to opisac;)))
Jest Eliza, ale dla mnie to jescze taka abstrakcja, ze ona bedzie po drugiej stronie...
Pozniej, przez te siare, przysnilo mi sie, ze jedna piersia karmilam kota a druga Elize !!!!

To chyba nie jest nic dziwnego.... My z mezem od 2014r staralismy sie o dziecko wiec powinnismy byc gotowi... A im blizej rozwiazania tym bardziej usrani jestesmy ze ona z brzucha wyjdzie i bedzie z nami tak na 100% :D

Czlowiek to jednak dziwny zwierz :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Marcoweczka2016
Netka777
KasiaMamusia
Marcoweczka2016
Mam pytanie do mam z zaplanowaną cesarka - czy miałyście badanie Gbs? Mój gin nic o tym nie wspomniał i zaczynam się niepokoić.

Marcowczka2016 te badanie jest przecież obowiązkowe w ciąży, ja nie mam puki co planowanej cesarki,a jestem po tym badaniu,pytaj gina bo łachy nie robi

Ja tez nie sadze zeby planowana czy nie planowana cesarka miala tu znaczenie. Przeciez nigdy nie ma sie gwarancji czy porod nie zacznie sie w domu a zanim uda sie doleciec do szpitala to dzidzius bedzie juz w kanale.... Wg mnie badanie powinno byc wykonane bezwzglednie, nie zaleznie czy to cc czy sn

To jestem jak ta sierotka Marysia! :( Dobrze, ze jest forum to wiem o tym Gbs! Ale czy nie po to mam lekarza prowadzącego aby udzielał wszystkich informacji??? Wrrr W środę zrobię to badanie i oby do otrzymania wyniku nic się nie zadziało!
Netka777 a jakie ciśnienie miałaś ze aż tyle dopegytu bierzesz? U mnie w domu max 145/95 ale sporadycznie, zazwyczaj oscylowało ok 130 kilka / 80 pare. Teraz 120-130 / 75-85. Najważniejsze, ze ten lek jest bezpieczny w ciąży!
Czekamy na newsy o kolejnych obywatelkach i obywatelach :)

jak nie ma wyniku gbs to wtedy podają antybiotyk, tzn w przypadku gdy coś zacznie się dziać wcześniej.
Ja miałam robiony gbs w 35 tygodniu chyba, sa jakieś wytyczne PTG i lekarze idą wg tych wytycznych co do prowadzenia ciąży, a ten gbs robi się właśnie od któregoś tyg ciąży, żeby wynik do porodu (w terminie) był aktualny, wg mnie im później tym lepiej

u mnie ciśnienie też zazwyczaj około 130na80 ale ja biorę 2 tabletki na dzień.

Odnośnik do komentarza

kalae piekę wg. takiego samego przepisu. Masło, wodę, cukier i kakao gotuje sie w rondelku na taką masę czekoladową a potem makę żółtka i proszek, a na końcu pianę z białek.

Moi rodzice też robią takie ogóreczki :) ja za kiszonymi nie przepadam, wolę sałatki albo w occie.

Misiakowata fajny film i rzeczywiscie takiego zakończenia się nie spodziewałam.

Mi jak dziś jechałam do lab, jakaś gościówa zajechała drogę, dobrze, ze w porę zareagowałam. Traf chciał, ze taż jechała do lab. Więc już na miejscu subtelnie powiedziałam co myślę o takiej jeździe i dałam jej do zrozumienia jakie mogły by być dla niej skutki takiej głupoty.

Co do bólów też mam różne. Olcia i królewnazdrewna takie jak wy też mama, kamila i mam takie samo wrażenie z majtami. Dziś to trochę boli mnie brzuch z głodu i czuję w nim bulgotanie :D
Po lab oczywiście odwiedziłam cukiernię "U Lecha" i wyszłam zaopatrzona w eklerkę i jagodziankę wiedeńską, wszystko x2, bo przeciez o tacie nie mogłam zapomnieć :D. Skonsumujemy na drugie śniadanie. W cukierni przede mną trafiła si ęmega zdecydowana baba, chyba ze 20 minut wybierała, brała małe kawałeczki i jeszcze ekspedientka musiała jej to na mniejsze kroić. Masakra jakieś ciastowe koreczki robiła.

ciekawe co u anii...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Ernesto Ty wiedźmo! Od tych wczorajszych łabądków mam taką ochotę na eklerke lub ptysia!
Ania na pewno teraz nie może się napatrzeć na córkę :) ja to pewnie spać nie będę mogła bo będę się gapić ciągle na Groszke!

Odnośnik do komentarza

~kalae
leniwiec_leniwiec
No Ola, oby, oby;)
Jutro mam ktg...moze cos juz wyjdzie...
Najpierw strach, zeby donosic a pozniej obawy "a jak przenosze?";)
Powiem Wam, ze dzis w nocy jak wstalam do wc, i tak sie czulam dziwnie (bole okresowe, zmeczenie, siara, czop) to sie wystraszylam, ze bede miala dziecko...i ze moze ono za chwile sie pojawic na swiecie... Ciezko mi to opisac;)))
Jest Eliza, ale dla mnie to jescze taka abstrakcja, ze ona bedzie po drugiej stronie...
Pozniej, przez te siare, przysnilo mi sie, ze jedna piersia karmilam kota a druga Elize !!!!

to ja przy tych bólach czułam jakieś podekscytowanie, że jak to się zaczyna poród to zaraz się urodzi, i nawet perspektywa tego bólu mnie nie przerażała jak dotychczas.

no ja dziś lekarza mam, to się dowiem czy się coś szykuje czy nie, w sumie to jeszcze 6 dni :)
Jola mnie nastraszyła tym masażem szyjki trochę, ale może z racji że jeszcze mam 6 dni, to ewentualnie karze przyjść 7.03 na wizytę wtedy zrobi, a 8 urodzę :)


Ale on się pytal bratowej czy rodzą??:) bratowa mówi no donoszony w skończonym 38tc byla to mozemy robic. Zrobil jej masaż i urodziła kilka godz później :)fajnie bo z pierwszym wszystko z 18h trwalo o tu 1/3 tego. Daj znac:) ja bym tak chciala nnie myslalabym czy zdaze dojechac itp:)

Odnośnik do komentarza

Jola88
~kalae
leniwiec_leniwiec
No Ola, oby, oby;)
Jutro mam ktg...moze cos juz wyjdzie...
Najpierw strach, zeby donosic a pozniej obawy "a jak przenosze?";)
Powiem Wam, ze dzis w nocy jak wstalam do wc, i tak sie czulam dziwnie (bole okresowe, zmeczenie, siara, czop) to sie wystraszylam, ze bede miala dziecko...i ze moze ono za chwile sie pojawic na swiecie... Ciezko mi to opisac;)))
Jest Eliza, ale dla mnie to jescze taka abstrakcja, ze ona bedzie po drugiej stronie...
Pozniej, przez te siare, przysnilo mi sie, ze jedna piersia karmilam kota a druga Elize !!!!

to ja przy tych bólach czułam jakieś podekscytowanie, że jak to się zaczyna poród to zaraz się urodzi, i nawet perspektywa tego bólu mnie nie przerażała jak dotychczas.

no ja dziś lekarza mam, to się dowiem czy się coś szykuje czy nie, w sumie to jeszcze 6 dni :)
Jola mnie nastraszyła tym masażem szyjki trochę, ale może z racji że jeszcze mam 6 dni, to ewentualnie karze przyjść 7.03 na wizytę wtedy zrobi, a 8 urodzę :)


Ale on się pytal bratowej czy rodzą??:) bratowa mówi no donoszony w skończonym 38tc byla to mozemy robic. Zrobil jej masaż i urodziła kilka godz później :)fajnie bo z pierwszym wszystko z 18h trwalo o tu 1/3 tego. Daj znac:) ja bym tak chciala nnie myslalabym czy zdaze dojechac itp:)

aaa, to co innego :D
ty masz kawałek do szpitala, ja mam blisko, myślę że góra 15 minut dojedziemy

Odnośnik do komentarza

Dla mnie też jest to abstrakcja, jak to, dziecko? :D ale faktycznie będziemy tak nabuzowane hormonami, że pewnie nie będzie miejsca na jakiekolwiek myślenie, więc jakoś to pójdzie :) gorzej mają faceci, dla nich to też musi być niezły zonk, tu żona w ciąży, potem drze się z bólu i nagle jakiś mały człowieczek się pojawia i o co tu w ogóle chodzi?! :p

Powiedziałam mojemu, że marcóweczki piszą, że jak się zrobi murzynka, to się następnego dnia rodzi, więc spróbuję, a on na to: "ale w sensie, że czarną kupę?" :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...