Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość -misiakowata30

Mrauuuu a ja mialam fajny wieczor...na spontanie jakos nam sie udalo wiecie co :) uch od razu ciezar z kregoslupa..ten niepotrzebny dodatkowy hehe

Kamilla ja przestalam miec zaparcia odkad jem gruszki..jedna dziennie wystarczy,tak samo kiwi,ale zdecydowanie gruszki..duzo wody tez pije no i kawe sypana rano :) polecam juz przy desperacji czopek glicerynowy..jest bezpieczny a odkorkuje w razie wu :-)

Kurcze moje okresy trwaly 7-8 dni..drugi dzien to jakbym slonia rodzila i najbardziej obfity..potem w miare..5-6 dzien takie oczyszczanie to bolalo fakt..
Mam kolezanke co ma jak Kalae 3 dni..ale chyba bym sie z nia nie zamienila..raz nawet na ip jechala tak ja bolalo..szok..

Aniolku to jak zwykly syrop nie pomaga to przejdz sie do lekarza..rzeczywiscie nie powinnas teraz tak kaszlec bo Ci szwy pojda..moje gin cos doradzi :-)
Betty nie martw sie..dzieciatko sobie poradzi :-)

Uch od razu przeszlo mi przeziebienie hehe..pije mleko z miodem..jeszcze jakbym usnela po ludzku byloby git :)

Odnośnik do komentarza

Kamila a cholera wie o co mu chodzi. Po prostu nie gadamy i siedzimy w innych pokojach. Wkurw** mnie to bo zamiast wyluzowac pod koniec to on mnie tak wkur***.
Kulki zamawialam ale sama kolory wybralam:-) sliczne sa, ze tak nieskromnie powiem;-)
Ja sie najadlam czosnku i jakos mi niedobrze. Trzeba sie mleka napic. Pomaga
Czas isc spac... Do jutra brzucholki

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Kamilla hehehe no w sumie tam wszystko zbite teraz jak gruz hehe
Biedactwo zadzialaj jutto bo to rzeczywiscie boli,a jeszcze jak maluszek poskacze to oszalec idzie..ja to znowu 3 razy dziennie robie..a po tym jak mi cala noc tam biegal to juz o 6 rano miaalam rzeznie w wc hehe
Czesc Reniferka..co tu sie bac...porozmawiaj z ginem czy polozna..ja ostatnio przeszlam rozmowe z moja i jakos mnie to uspokoilo :)

Odnośnik do komentarza

Misiakowata...niestety mam taką ginekolog, która zamiast uspokoić to ciśnie po człowieku. Na szczęście już ostatnia wizyta w tę środę. Na poprzedniej wizycie powiedziała mi (tu dosłowny cytat): " przytyła Pani jak słoń". No dobra, wiem, że przytyłam, ale czy doświadczony i profesjonalny lekarz odzywa się w taki sposób do pacjentki?Nie wiem, może to ja jestem jakaś przewrażliwiona...Potem dodała: "Jeszcze do końca ciąży przytyje Pani trochę, a dziecko urodzi się małe jak szczur". Mi to brak słów na takich "lekarzy".

http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2015/6/1/30.png

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

O ja cieeee..ale bym jej dala..dlatego ja wole ginekologow mezczyzn..moj tez sie czepial wagi ale nigdy nie obrazil...ostatnio juz nic nie mowi,moze dlatego ze nadrabiam urokiem hehhee
Przykre to no ale ostatnia wizyta i nie musisz ogladac tej mordy :D na kontrole po porodzie jak masz mozliwosc wybierz kogos innego :-)
Napisz cos o sobie..czy nosisz coreczke czy chlopca,ile masz lat i takie tam :-)

Wlasnie wyrwalam sobie 6 pieknych siwych wlosow..jeju..dobrze ze juz niedlugo bede mogla zafarbowac wloski :-)ale za to jakoe piekne naturalne brazy mi wrocily :-)
Moze nie wroce do czarnego juz :-)
Dobranoc mamuski :*

Odnośnik do komentarza

Sylwia! Próbowałam rozmawiać ale mąż najczęściej milczy. Kłóciliśmy sie juz o ta sprawę nie raz. Zdążyli mi sie tez iść po walizkę żeby sie spakować. Zatrzymał mnie wtedy ale problem nie zniknął. Nie chce odchodzić bo kocham męża, chciałabym żeby córka wychowywała sie w pełnej rodzinie. Tylko jesli nic się nie zmieni w pewnej kwestii to bede zmuszona zrezygnować z ważnej sfery życia. Nie wiem jak mam do niego dotrzeć. Chyba potrzebujemy pomocy psychologa tylko jak znam męża to powie ze mu niepotrzebny i kółko się zamyka. Ciąża współczuję sytuacji z mężem. Zrobiłabym tak jak on teraz Tobie ale nie mam za bardzo gdzie pójść. Zreszta to żadne wyjście z sytuacji. Gratuluje nowym mamom ślicznych dzieciątek!

Odnośnik do komentarza

Sylwia! Próbowałam rozmawiać ale mąż najczęściej milczy. Kłóciliśmy sie juz o ta sprawę nie raz. Zdążyli mi sie tez iść po walizkę żeby sie spakować. Zatrzymał mnie wtedy ale problem nie zniknął. Nie chce odchodzić bo kocham męża, chciałabym żeby córka wychowywała sie w pełnej rodzinie. Tylko jesli nic się nie zmieni w pewnej kwestii to bede zmuszona zrezygnować z ważnej sfery życia. Nie wiem jak mam do niego dotrzeć. Chyba potrzebujemy pomocy psychologa tylko jak znam męża to powie ze mu niepotrzebny i kółko się zamyka. Ciąża współczuję sytuacji z mężem. Zrobiłabym tak jak on teraz Tobie ale nie mam za bardzo gdzie pójść. Zreszta to żadne wyjście z sytuacji. Gratuluje nowym mamom ślicznych dzieciątek!

Odnośnik do komentarza

Położyłam się spać z okropnym bólem spojenia, a obudziłam się z potwornym bólem głowy. Cholerne zatoki, wystarczyło wyjść z domu bez czapki i masz!

Witaj reniferka, co za lekarka. Tragedia. Ja swoją gin też zmieniłam w 17 tc, powiedziałam jej że drętwieją mi nogi, a ona: a może jeszcze w uchu pani dzwoni albo pięta swędzi! Noż kurka.. to była u niej moja ostatnia wizyta

Jej nie mogę zasnąć przez ten ból głowy, a nie chce brać paracetamolu:(

Odnośnik do komentarza

Strunka ja tez najchętniej spała bym na brzuchu. Witam nową mame . Reniferka współczuje tej pani gin. Moja jest super , ja przytyłam 16kg a moja mi powiedziała że kiedy mam przytyć jak nie teraz . Ostatni spadło mi 2kg,za to Pawełkowi się przybrało trochę. Dziewczyny piszecie o ostatnich wizytach a ja teraz co tydzień chodzę :). Betty gratuluję i trzymam kciuki żeby z maleństwem wszystko był już dobrze. Haniutek ja aż ją spytałam czy się nie pomyliła. Moja Asia ważyła 4200 ale była 9 dni po terminie .

Odnośnik do komentarza

betty1982
37 tydzień ale maleństwo ma problemy z oddychaniem i ma maseczke Ncpap czy jakoś tak Poza tym że względu na cukrzycę musi mieć dodatkowe badania

Hey dziewczyny!!!

Mi o dziwo noc szybko zleciala :D Ale juz o 6:45 moj organizm powiedzial STPO!!! Juz musisz wstac :D

Betty nie martw sie!!! Aniolka ANTOS Olki Maja tez lezeli z maseczkami. Ale potem je zdjeli i maluchy oddychaly juz samodzielnie :D

Bedzie dobrze!!! Marcowe ciocie juz o to sie postaraja :D Bedziemy trzymac kciuki!!!

Dzis czekaja mnie ostatnie zakupy (takie chemiczne) przed finalem.

A na wieczorem tesciowie przychodza na kolacje. Bo wczoraj tesciowa dzwonila (do mnie- NIE DO MEZA) czy przyjdziemy do nich na obiad albo kolacje w weekend.
Wiec jej powiedzialam ze juz nigdzie do konca nie bedziemy sie udawac na posiaduchy wiec niech przyjada do Nas. A wiecie co to oznacza??? Ze nastepny raz bedziemy u nich w KWIETNIU!!!!! No zalezy co jeszcze Hanusia wymysli:D hehe

Dobra lece poczytac co tam naskrobalyscie jeszcze nocka :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowa mamusie :D Ta lekarka to jakies MONSTRUM!!! Leczy swoje kompleksy czy jak??? Dlaczego jej jie zmienilas???

Boze dziewczyny ja tez juz chce spac na brzuchu... Moglam taty posluchac i by mi zrobil ta dziure na brzuch w nim :D hehhe

Aniolek lec do lekarza i to koniecznie!!!! Nie dosc ze musisz byc zdrowa dla Antosia to jeszcze musisz trzymac sie w kupie i uwazac na szwy!!!

Kamilla mi sie wydaje ze mowimy o tym samym bo jak zaczynaja mnie bolec bebechy to tak jakbym miala sie odgazowac ale nie mam czym... A wieczorami ostatnio boli jak na okres... Tak dodatkowo jakby... Ale ostatni tydzien nawet chodze po troszeczku na 2 do wc. Wiec nie jest zle....

Moze sprobuj dzisiaj zjesc ze 3 kiwi albo 4 to Cie przeczysci i moze ta gruszka tez pomoze... A pijesz duzo? Mi czasem kubek mleka tez pomaga albo sok pomaranczowy wypity prawie na raz (cappy wtedy pije 1l).

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Reniferka! Może ta twoja ginekolog robiła też specjalizację z weterynarii, że tak się zna na zwierzętach;)

Ja w nocy miałam jak zwykle godzinkę przerwy. Czytałam początki naszego forum:) i się ekscytowałbym jak pojawiały się znane niki, bo dużo tych dziewczyn z początku zniknęło. Przeczytałam z 20 pierwszych stron. No i sprawdziłam w którym momencie pojawiam się w tej opowieści: 172str, 14tc. Aż się wzruszyłam, jak przeczytałam swój pierwszy wpis...
Dziś zaczynam 38 tc, ciąża donoszona:)

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Monimoni
Cześć Reniferka! Może ta twoja ginekolog robiła też specjalizację z weterynarii, że tak się zna na zwierzętach;)

Ja w nocy miałam jak zwykle godzinkę przerwy. Czytałam początki naszego forum:) i się ekscytowałbym jak pojawiały się znane niki, bo dużo tych dziewczyn z początku zniknęło. Przeczytałam z 20 pierwszych stron. No i sprawdziłam w którym momencie pojawiam się w tej opowieści: 172str, 14tc. Aż się wzruszyłam, jak przeczytałam swój pierwszy wpis...
Dziś zaczynam 38 tc, ciąża donoszona:)

Monimoni ja tez ktorejs nocy czytalam nasze forum :D Ale nie doszlam do strony na ktorej ja napisalam a tez to bylo ok 14tc :D

To taka wzruszajaca Nasza historia :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

reniferka
Misiakowata...niestety mam taką ginekolog, która zamiast uspokoić to ciśnie po człowieku. Na szczęście już ostatnia wizyta w tę środę. Na poprzedniej wizycie powiedziała mi (tu dosłowny cytat): " przytyła Pani jak słoń". No dobra, wiem, że przytyłam, ale czy doświadczony i profesjonalny lekarz odzywa się w taki sposób do pacjentki?Nie wiem, może to ja jestem jakaś przewrażliwiona...Potem dodała: "Jeszcze do końca ciąży przytyje Pani trochę, a dziecko urodzi się małe jak szczur". Mi to brak słów na takich "lekarzy".

Witaj Reniferka. Podejscie Twojej lekarki mnie zmrozilo:/ to jak ona się wypowiada naprawde swiadczy okej problemach. Przecież to jakas sadystka rozladowujaca sobie napiecie na pacjentach:/ żenada! Glowa do góry:)

Sylwia921125
Tak mi sie jakos przykro zrobilo. Bo czuje mi sie, ze nasza przygoda z brzuszkami sie pomalu kończy :/

Jejku. Mam podobnie bo nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek bedzie mi dane nosic Dziecie w brzuszku wiec cieszę się każda chwilą i jak ostatnio sie glaskalam przed lustrem i mowilam ze to moze ostatni raz byc w takim stanie to moj maz przyszedl i mnie objal. Nasza Nela jest wyczekana i widze ze do wielu kwestii podchodzimy bardziej emocjonalnie i mize nawet blahe rzeczy sa dla nas ważne.

Rozpakowane Marcoweczki gratulacje!!! Uwielbiam czytac te wpisy o wadze porodzie i skali apgar:) Narazie wiecej mamy cc niz sn.

Aniolku Nocy bardzo mi przykro ze ten okres taki dla Was trudny tyle wyzwan:/ ale swietnie dajecie sobie rade a najnardziej Wasz Antoś. Powolutku sie kurujcie i nabierajcie wszyscy sily:*

Sylwia. Mysle ze siostry i mama to są dalej twoje najblizsze przyjaciółki tylko chwilowo macie konflikt interesow-ty chcesz spokoju dla swojej rodziny one boją sie zmian. To normalne ze masz do nich teraz żal i zlosc. Potrzebujecie dystansu takiego nawet jednodniowego jak dzis w nocy kiedy spalas u szagoerki a najlepiej dluzszego wtedy znowu powinno miedzy sie Wami ulozyc. Mo duzo lepiej ukladaja sie relacje z rodzicami i tesciami po 11 latach nie mieszkania z nimi czlowiek lapie zdrowy dystans i latwiej mi oddawac kazdemu odpowiedzialnosc za wlasne zycie "to są ich wybory a ja dla siebie chce czegos innego".
Jak monika91 napisala ze gdzies niedaleko ciebie sa Kęty to przypomnialsm sobie ze moja siostra po rozwodzie przeniosła sie z dwojka dzieci do Kęt. Kupila mieszkanie ok 60m2. Dostala dofinansowanie mdm i rata kredytu to niecałe 600zl. Zyje z jednej pensji i nigdy nie skarzy sie na syt finansową. To wsztstko zalezy od tego jak nam zle od determinacji

Monimoni,monika91, haniuek zgadzam sie na 1.03. Sezon na porody Marcowek w marcu moze rozpocząć nawet Czwórca;):D
My z mezem na 29.02 juz zaplanowalismy gorący wieczór. Oh będzie sie dzialo my tacy wyposzczeni.

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Gratulacje nowe rozpakowane Mamusie. Dużo zdrówka dla was i waszych pociech !

Ostatnio mówiłam zero skurczy i wczoraj mnie dopadly. Byłam na IP, ale nie zatrzymywali mnie w szpitalu. Wypuścili do domu i powiedzieli, ze jak się zwiększy częstotliwość to jeszcze raz przyjechać :) I uprzejmie pan dr dyżurujący powiedział, że jutro po 8 dyżur ma drugi szpital :D
Na szczęscie wziełam magnez i nospę i na razie jest OK cały czas leżę.
Obiecałam sobie już zero wysiłku i zero stresu.

Kamila moja mała Misia też ugniata mi jelita. Czasami jak przyciśnie to w pół mnie zgina z bolu, ale na szczęście od tego się nie umiera ;) Jeszcze kilka tygodni i dolegliwość ustanie. Będziesz żyć :D

Zachęciłyście mnie i zerknełam na początek naszego forum i widzę że nasze pionierki i weteranki to MamaMi1, przyjazna, Zu2ia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...