Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Z ta zaplamiona wkładka to podobnie jak z kupa dziecka w pampersie. Lekarz tez jak jest coś nie t AK to prosi żeby mi pokazać jam to wygląda:) ja też przysiadam i odpoczywam po każdym zajęciu juz. Nie ta energia juz:( właśnie skończyłam prasowanie, pauza, wcześniej pranie rozwiesilam,pauza i obiad dla męża przygotowała bo my juz dawno zjadłysmy. A no i jeszcze ppspiewalysmy kolędy z córcia i oczywiście po tym też pauza:D

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Cześć Mamusie :) my z Mala po wizycie. Wazy juz prawie kilo :)
Wszystko z nia dobrze. Ladnie się rozwija. Na zdjęciu podobna do mojego meza :)
Mi tylko wyszla anemia i jeszcze tego bialka w moczu sie doczepil. Powiedział,ze to może być od cisnienia i musze codziennie po 2 razy sprawdzac ciśnienie i zrobic badanie moczu za tydzien. A jak bedzie wiecej bialka to od razu się zgłosić.
Lece Was nadrabiac :)

Co ci zalecili na tą anemie?A ciśnienie to pilnuj i mniej stresuj

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

RedNails89
O właśnie, Madika, podrzucilabys trochę tej weny do prasowania ;) u mnie kupa z jakiś hmmm...10 prań? No nie lubię prasować,co ja na to poradze :P

Haneczkaa, współczuje lekarki, co za niedouczony babsztyl. I jak tu się nie denerwować na służbę zdrowia? :/

Kazano mi sie zgłosić jutro do szpitala. Wiec pojadę raniutko bo tam trzeba cały dzień siedziec. I jakieś wymazy chcą pobierać itp itd czy któraś z was w ogóle była na takiej jednodniowej hospitalizacji ?
Ciekawa jestem co mi bedą robić bo baba jic nie chciał więcej powiedzieć. Mam tylko zjeść śniadanie .

Tez miałam powiedzieć ze dzis cisza jak w Swieta normalnie :D

Odnośnik do komentarza

maqdallena
~Ernestoo
mika258
~magdalenka85
Hej Marcoweczki, która z Was bedzie miała synka i jakie imiona wybralyscie dla dzieciaczków?

Ja tez będę mieć synka ale z imieniem mam problem. Może wy pomożecie? Mam trzy typy Natan, Fabian i Igor.

Zalezy jak bedzie mial na nazwisko. Dla mnie nie ma nic smieszniejszego niz ekstrawaganckie imie z "swojskim" nazwiskiem. Np. Orian Grzyb, Alan Kwasiborski, czy Brian Kosciuk (prawdziwe dzieci).

Ale to tylko moje zdanie.

Mnie też razi takie zestawienie "wyszukanego" imienia z typowo polsko brzmiącym nazwiskiem ;)
Ja wybierając imię sugeruje się trochę zasadą, że długie nazwisko ładnie brzmi z krótkim imieniem i na odwrót.
Tak mi się podoba :)

Leniwiec ten sklep Textil Market jest w Toruniu? Jak tak to gdzie konkretnie? Jak będę to zajrzę :)

Taaak. Naprzeciwko Leclerca. Przyst. Przy Skarpie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Jejku Madika, jak ostatnio musialam wyprasowac zaslony to czulam sie jak na skazaniu! Ja pranie tak wieszam, zeby sie rozprostowalo i nie trzeba bylo prasowac:-)
Misiakowata, lubie takie dni ze wszystko wychodzi i zalicza sie jedna rzecz za druga:-)
Ogladalam sobie fotki noworodkow i tak jakos mi sie fajnie zrobilo. Takie slodziaki! Wyciagnelam znowu poogladac Malej ciuszki i inne duperelki:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
Sylwia921125
Cześć Mamusie :) my z Mala po wizycie. Wazy juz prawie kilo :)
Wszystko z nia dobrze. Ladnie się rozwija. Na zdjęciu podobna do mojego meza :)
Mi tylko wyszla anemia i jeszcze tego bialka w moczu sie doczepil. Powiedział,ze to może być od cisnienia i musze codziennie po 2 razy sprawdzac ciśnienie i zrobic badanie moczu za tydzien. A jak bedzie wiecej bialka to od razu się zgłosić.
Lece Was nadrabiac :)

Co ci zalecili na tą anemie?A ciśnienie to pilnuj i mniej stresuj

Kurde tylko mam ten ciśnieniomierz z pompka i ni chu chu nie umiem go używać :/ kazal mi jesc wolowine a nie same kurczaki. I sok z burakow pic.
Felcia kochana trzymaj sie tam w tym szpitalu i szybciutko do domku :). Mi sie dzisiaj snilo w nocy, ze plamilam :/
Nika slodki syneczek :)
Niuska cos jest w tych baranach. Moja siostra i jej facet sa baranami. I maja ciezkie charaktery. Niektóre nasze marcowe maleństwa to tez beda barany :) wolalabym rybke bo moja druga siostra jest. I ma calkiem inny charakter :)
Madika gratuluję decyzji o l4 i podziwiam wszystkie mamusie, ktore jeszcze pracują za wytrwalosc :)
Haneczka lekarka rzeczywiście jakas nienormalna :/

Odnośnik do komentarza

Sylwia zakładasz rękaw od ciśnieniomierza tak by rurka wychodziła nad zagięciem w łokciu od srodka :) słuchawki na uszy i przyglądasz końcówkę dobrego zgięcia w ten dołek:)
Pompujesz , do powiedzmy 160
I delikatnie spuszczasz powietrze i słuchasz na kiedy serce zaczyna bić:)
To jest skurczowe cis i kiedy przestaje to jest rozkurczowe.
Ta da:)!

Odnośnik do komentarza

A ja się cieszę, że dziś nie szalejecie, bo jestem w miarę na bieżąco :-)
Haneczkaa pierdoła jakaś ta lekarka - dla ciężarnych są inne normy niż dla "zwykłych" zjadaczy chleba i pewnie ona o tym nie wiedziała.
Hospitalizacją się nie martw - porobią Ci badania i wypuszczą do domu. Dobrze, że nie kazali Ci być na czczo :-)
Felcia leż i czekaj na obchód - niech zrobią te przepływy dokladnie - na pewno wyjdzie wszystko w porządku i szybciutko wrócisz do domu. Ważne, że plamienia już nie ma.
Misiakowata to udały Ci się zakupy :-) ja nic nie mam jeszcze dla mojego i najgorsze, że nie wiem co mu kupić :-/
Marika ja chętnie podrzucę swoje rzeczy do prasowania - nie lubię strasznie - u mnie mąż prasuje ciuszki dla Młodego juz zapowiedział, że wyprawa je w jakiś weekend po nowym roku, ale co z resztą?
Trochę z innej beczki - znacie może dobry, sprawdzony przepis na boef strogonow?
RedNails napisz jakie pieczesz ciasta - chociaż ślinkę przełknę, bo zjeść i tam pewnie nie będę mogła :-/

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ostatnio pisalyscie ze was boli pipka jak od uderzenia o rame roweru. Wlasnie po poludniu zaczelo mnie bolec. Kiedy to wam przeszlo, albo kiedo moze przejsc?

Przyjazna ja mialam dzis ciekawe zdadenie. Lodowka w szpitalu zamrozila mi na lod pomidora. Odkroilam kawalek na kanapke i znadlam a po godzinie cukier 150. Ciekawe jest to, ze odtygodnia jem to samo i tyle samo na sniadanie. Nowe doswiadczenie, unikac zmarznietych warzyw, wytraca sie cukier.

Odnośnik do komentarza

Cześć marcóweczki :)
Gratuluję udanych wizyt, ślicznych, zdrowych dzieciaczków i powodzenia na nadchodzących :)
Dziewczyny w szpitalach trzymajcie się!
W ogóle to już na prawdę niedługo 2,5 miesiąca, 2 nie licząc świąt i nowego roku, które szybko zlecą :)
Ale się dziś nalatałam po sklepach... a i tak nie załatwiłam wszystkiego. No cóż. Jutro chyba będę leżeć cały dzień i odpoczywać :) mężuś ma choinkę przywieźć jutro, to świątecznie się zrobi :)
Mi też twardnieje brzuch, ale o dziwo jak leżę/ półsiedzę to najbardziej, dziś chodziłam prawie cały dzień, to prawie nie twardniał, choć pod koniec już byłam mega zmęczona.
Ja też nie lubię prasować i też tak wieszam pranie, żeby nie prasować :) a bluzki, które trzeba prasować od dawna leżą sobie w szafie nieużywane :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

~Ernestoo
Nika32
O Ernesto, czyli sorbet odpada :-)

Pomidorowy na pewno ;)

A tak ogolnie okielznalam cukry dieta. Zobaczymy co jeszcze bedzie po kolacji, bo sie skusilam na 1 kanapke wiecej. Dopadl mnie wyjatkowy apetyt.

.

Super! :) kanapka była nadprogramowo traktowana orzez organizm.
Ja dzis : na czczo 78, po śniadaniu 117, po II 90, po obiedzie 83. Teraz wcinam kolacje

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

~Ernestoo
Dziewczyny ostatnio pisalyscie ze was boli pipka jak od uderzenia o rame roweru. Wlasnie po poludniu zaczelo mnie bolec. Kiedy to wam przeszlo, albo kiedo moze przejsc?

Przyjazna ja mialam dzis ciekawe zdadenie. Lodowka w szpitalu zamrozila mi na lod pomidora. Odkroilam kawalek na kanapke i znadlam a po godzinie cukier 150. Ciekawe jest to, ze odtygodnia jem to samo i tyle samo na sniadanie. Nowe doswiadczenie, unikac zmarznietych warzyw, wytraca sie cukier.

O to nieźle ;-) Ile będą Cie tam trzymać?
Ja dzis byłam na wizycie. Mówiłam jej ze po jednym śniadaniu wyszlo mi 146 po kanapce takiej jak zwykle a ona na to ze musiało być cos w chlebie.
Zwiększyła insulinę do 6 jednostek na noc, jak po tyg nie obniży cukrów na czczo to mam zwiększyć do 8. Za dwa tyg ponowna wizyta. Przez dwa tyg przytyłam kolejny kilogram mimo diety yyyy.

Haneczka co za palnięta baba !
To ona kieruje Cie do szpitala , czy kto? Bo nie zrozumiałam..

Odnośnik do komentarza

Nika32
A ja się cieszę, że dziś nie szalejecie, bo jestem w miarę na bieżąco :-)
Haneczkaa pierdoła jakaś ta lekarka - dla ciężarnych są inne normy niż dla "zwykłych" zjadaczy chleba i pewnie ona o tym nie wiedziała.
Hospitalizacją się nie martw - porobią Ci badania i wypuszczą do domu. Dobrze, że nie kazali Ci być na czczo :-)
Felcia leż i czekaj na obchód - niech zrobią te przepływy dokladnie - na pewno wyjdzie wszystko w porządku i szybciutko wrócisz do domu. Ważne, że plamienia już nie ma.
Misiakowata to udały Ci się zakupy :-) ja nic nie mam jeszcze dla mojego i najgorsze, że nie wiem co mu kupić :-/
Marika ja chętnie podrzucę swoje rzeczy do prasowania - nie lubię strasznie - u mnie mąż prasuje ciuszki dla Młodego juz zapowiedział, że wyprawa je w jakiś weekend po nowym roku, ale co z resztą?
Trochę z innej beczki - znacie może dobry, sprawdzony przepis na boef strogonow?
RedNails napisz jakie pieczesz ciasta - chociaż ślinkę przełknę, bo zjeść i tam pewnie nie będę mogła :-/

Kiedys widzialam jak Okrasa robil beef strogonowa i wygladal ZAJE :D

Dziewczyny podrzuccie wszystko co macie :D Tylko koszyki podpiszcie zebym wiedziala gdzie odeslac :D hehe

Ktoras sie pytala o imiona meskie a wlasnie w tv byly : Balbin i Gliceriusz. Ktoras sie skusi??? :D hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Ja już poprałam co mam dla Małych i poprasowałam - a lubię prasować, czekam tylko na paczke od Szwagierki ze Stanów - będzie dobroci :D a w Smyku kupiłam śpiworki po 35 zł, są poprzeceniane - tylko uprać.
Kurier dotarł, granatowa na ramiączka lux - materiał bawełniany przyjemny tylko octem śmierdzi i rozmiar jaki mam faktycznie, czarna jest jakby lajkrowana dopasowana, ma coś a`la stanik i fajnie trzyma cycki i brzuszek. Ta szara co Wam się Laski podoba to taki materiał lejący, nie za gruba, ale nie prześwituje, ładnie wykończona, ake trzeba brać rozmiar mniejszy jak się nosi, ja zamówiłam swój rozmiar i muszę odesłać do wymianki na mniejszą.

Na przepis na strogonow i ja się piszę, póki co mam zamiar rybę po grecku zrobić, bo mam chęć :-) jak macie jeszcze jakieś fajne orzepisy to wrzućcie :-) :D

U nas ja baran a Mąż byk :D czasem dajemy czadu, ale raz od święta, ogólnie się rozumiemy bez słów.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6ydmpbaj4io.png

Odnośnik do komentarza

~Ernestoo
Dziewczyny ostatnio pisalyscie ze was boli pipka jak od uderzenia o rame roweru. Wlasnie po poludniu zaczelo mnie bolec. Kiedy to wam przeszlo, albo kiedo moze przejsc?

Przyjazna ja mialam dzis ciekawe zdadenie. Lodowka w szpitalu zamrozila mi na lod pomidora. Odkroilam kawalek na kanapke i znadlam a po godzinie cukier 150. Ciekawe jest to, ze odtygodnia jem to samo i tyle samo na sniadanie. Nowe doswiadczenie, unikac zmarznietych warzyw, wytraca sie cukier.

Ernestoo jesli bol jest od spojenia lonowego to moze ulzyc jak polozysz wyzej nogi. A generalnie to gin mi powiedzial ze przejdzie mi po porodzie :D A tak to raz jest lepiej a raz gorzej. Ja sie przyzwyczailam do tego...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
~Ernestoo
Dziewczyny ostatnio pisalyscie ze was boli pipka jak od uderzenia o rame roweru. Wlasnie po poludniu zaczelo mnie bolec. Kiedy to wam przeszlo, albo kiedo moze przejsc?

Przyjazna ja mialam dzis ciekawe zdadenie. Lodowka w szpitalu zamrozila mi na lod pomidora. Odkroilam kawalek na kanapke i znadlam a po godzinie cukier 150. Ciekawe jest to, ze odtygodnia jem to samo i tyle samo na sniadanie. Nowe doswiadczenie, unikac zmarznietych warzyw, wytraca sie cukier.

O to nieźle ;-) Ile będą Cie tam trzymać?
Ja dzis byłam na wizycie. Mówiłam jej ze po jednym śniadaniu wyszlo mi 146 po kanapce takiej jak zwykle a ona na to ze musiało być cos w chlebie.
Zwiększyła insulinę do 6 jednostek na noc, jak po tyg nie obniży cukrów na czczo to mam zwiększyć do 8. Za dwa tyg ponowna wizyta. Przez dwa tyg przytyłam kolejny kilogram mimo diety yyyy.

Haneczka co za palnięta baba !
To ona kieruje Cie do szpitala , czy kto? Bo nie zrozumiałam..

Zadzwoniłam do lekarza który mnie konsuktowal z szpitalu kiedyś. I prosił o wyniki, wysłałam i kazał przyjechać bo cukier podwyższony. Chciały mnie wciskać na nowy rok. A ja ze teraz koniecznie... I powiedziały noooo dobra jak mus ...
I zapisały mnie na jutro na 8 jak im podałam wartości tych cukrów.
Najgorsze jest to ze mi sie paski kończą :) bo miałam taki startowy zestaw z apteki:)
Jem według diety i sobie mierze i mam takie jak pisałam kilka postów wyżej.
Współczuje wam dziewczyny tej insuliny.

U mnie z dieta spadają do ludzkich wartosci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...