Skocz do zawartości
Forum

Styczeń 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze ja też mam dwóch chłopaków są naprawde extra! Ale pwmiętam reakcje otoczenia jak mówiłam, że drugi też siurek. Niestety presja na "parkę" jest przerażająca. Teraz jestem w trzeciej ciąży 16 tydzien wczoraj byłam na USG i płci niestety lekarz nie określił bo nie chciał zgadywać. I chodź bardzo chciałabym dziewczynkę trzeba będzie przyjąć to co los nam przygotował. Prawda jest taka że na pewne sprawy nie mamy wpływu żadnego, a w planowanie płci średnio wierze. Moja obecna ciąża to wpadka wiec i tak losowi "pomóc" nie mogłam:) pozostaje tylko mi czekać do 14 sierpnia na kolejną wizytę.

Odnośnik do komentarza

No więc właśnie. Ja ciągle słyszę: będę mężem babci czy żoną dziadka. A sprawa wygląda tak że ja mam siostrę a mąż ma ich 3 :-)
Moja pierwsza strata to synek, potem Urodziła się Amelka, następnie znów strata synek wiec lekarz obstawia że będzie córcia bo wychodzi na to że my kobitki mamy silniejsze geny niż chłopaki z tąd dwie straty synków.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywvcqgq27w642b.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/7u22krntvok7it5k.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale ja was podczytuje co jakis czas bo gdyby nie to ze los zdecydowal inaczej to byla bym teraz w 17tc...

Chcialam wam tylko powiedziec ze naprawde nie przejmujcie sie tym co mówią inni! To wasze dzieci, wiec nikomu nic do tego... Paulina popatrz na to z innej strony... bedziesz miala drugiego zdrowego skarba! Zobacz ilu dziewczynom nie było dane donosic ciąży a Ty bedziesz miała zdrowego synusia! Wiele bym dala zeby byc na Twoim miejscu wiec naprawde nie masz sie czym zalamywac!!! Powinnas sie cieszyc! Pozatym moja szwagierka ma wlasie dwoch synów i ma z nimi super kontakt! Maja po 12 i 14 i teraz sami bardzo dbaja o mame :)

Pozdrowienia dla wszystkich styczniowych brzuchatek! Bede jeszcze do was zagladac!

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfugpji9uddhtb.png
---
Aniołek - 06.06.2015

Odnośnik do komentarza
Gość Oligatorka

andzik1978
A połówkowe robi sie u swego ginekologa czy dostaje sie skierowanie i na NFZ czy calkowicie prywatnie jak to jest???Mam juz ponad 35 lat wiec moze u mnie jakos inaczej?

Witam ja mam 36 lat i tez mnie obowiązują badania genetyczne ja dostałam skierowanie na Nfz ( do lekarza chodzę państwowo) na usg genetyczne II semestru tu potrzebny jest dobry fachowiec i sprzęt więc ja będę robić w innym miejscu niż u gin w gabinecie

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny, 4 miesiąc a ja mam już duży brzuch.. i boję się co to będzie dalej!
czuję się już trochę lepiej, wczoraj wybrałam się z mężem na spacer.
wciąż nie znamy płci, poznam pewnie dopiero w połowie sierpnia na następnej wizycie!

cały czas pracuję, a jak to wygląda u Was? jesteście na L4? mam pracę siedzącą przy komputerze i lekarka sama proponowała zwolnienie ale powiedziałam że na razie nie jest mi potrzebne, choć teraz się zastanawiam czy rzeczywiście nie jest to dobry pomysł. staram się wstawać od biurka jak najczęściej itd. ale wiadomo że takie siedzenie jest trochę męczące..

http://www.suwaczek.pl/cache/62b12e315f.png

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 11

Dotiq ja będę miała pierwsze dziecko. Jestem w 5 ciąży po 4 poronienieniach. Nastawilam się na dziewczynkę bo wszyscy maja je w mojej rodzinie a i ginekolog w 12 tyg mówiła ze napewno nie chłopak.Dlatego to rozczarowanie. Ale przestałam się z tym i jest ok
Zamiast Poli jest Tymus :) obecnie mam 16tydz i 2 dni mały ma 10.3 cm i 125 gram.I mimo wszystko ciesze się ze będę mama bo byłam przygotowana na to ze nigdy nią nie będę.godzilam się z tą myślą. Ale udało się.:)

Odnośnik do komentarza

Andziorek
cześć dziewczyny, 4 miesiąc a ja mam już duży brzuch.. i boję się co to będzie dalej!
czuję się już trochę lepiej, wczoraj wybrałam się z mężem na spacer.
wciąż nie znamy płci, poznam pewnie dopiero w połowie sierpnia na następnej wizycie!

cały czas pracuję, a jak to wygląda u Was? jesteście na L4? mam pracę siedzącą przy komputerze i lekarka sama proponowała zwolnienie ale powiedziałam że na razie nie jest mi potrzebne, choć teraz się zastanawiam czy rzeczywiście nie jest to dobry pomysł. staram się wstawać od biurka jak najczęściej itd. ale wiadomo że takie siedzenie jest trochę męczące..


Ja jestem w 16 tyg ciazy tez praca przy komputerach,niby brzusio mały ale z koncem lipca ide za L4-komputery szkodza a i praca siedzaca 8 godz tez jest meczaca

Odnośnik do komentarza

a ja nie martwie sie ze brzuch mam maly, czy moze duzy, nie wybieram wozka ani innych wspanialosci dl niemowlaka..zazdroszcze ze wiekszosc z Was ma takie problemy..
dostalam krwotoku. ot tak niewiadomo dlaczego, nadal plamie i to bardzo, bole miednicy, nawet pojscie za potrzeba jest zbyt duzym wysilkiem, strachem,jedyne co moge zrobic to lezec, brac garsc lekow i modlic sie ..a to dopiero 14 tydzien........

Odnośnik do komentarza

ja uważam, że płeć nie ma znaczenie. najważniejsze jest zdrowe dziecko i o to modlę się każdego dnia. a tak na marginesie siostra mojego męża ma 3 chłopaków i jedną dziewczynkę. Wiki jest ukochaną córeczką tatusia. Rzadko kiedy pójdzie do mamy sama z siebie się przytulić. Zawsze tatuś :) z kolei chłopki lgną do mamy, nawet te najstarsze :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaio4plrj5rn1r.png

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 11

Każde dziecko jest inne. Myślę że dla każdej z nas nie ma znaczenia jakiej płci będzie dziecko. Mi też to było obojętne dopóki mies temu ginekolog powiedziała ze będzie dziewczynka. Tak się nakrecilam ze do głowy mi nie przychodziło ze będzie chłopak. Każda z nas ma jakiś problem. I nie należy tej osoby oceniać bo nie wiadomo jak będzie kiedyS z innymi
Ja nigdy nikogo nie oceniam i nigdy nikogo nie będę pouczać bo każdy wie co ma robić.Jestem tu tylko dlatego ze chciałem żeby ktoś chociaż próbowal zrozumieć co przeżyłam po 4 poronienieniach bez lyzeczkowania bo poronilam sama w domu i nigdy nie pozwoliłam się wyskrobac bo się bałam konsekwencji. To moja 5 ciąża i w końcu mam nadzieje ze się udało. Dotrwalam do 4 mies a ost poronilam w 13 tyg ciąży. Wiec jakiś sukces teraz.Życzę wszystkim żeby nigdy nikogo nie spotkało tego co mnie.

Odnośnik do komentarza

Kochana nikt Cię nie ocenia. My raczej oceniamy tzw. reakcję otoczenia. Bo to jest zdumiewające, naprawdę i mnie spotyka. Zresztą sama boję się nastawiać bo potem człowiek dziwne reaguje. To nasza psychika. To natural ne.

Odnośnik do komentarza

Paulina nikt Cie nie ocenia i nie krytykuje.
Powiem Wam szczerze że właśnie dlatego że to takie wróżenie nie pytałam lekarki w 13 tc kim jest maleństwo w moim brzuchu. Sama miałam w pierwszej ciąży tak że w 13 powiedzieli mi że będzie dziewczynka a w 20 że chłopczyk. Tyle że od początku czułam że będzie chłopiec więc się cieszyłam.
Mój biedaczek wstal dzisiaj o 7 z temperaturą 37,7. Cholerna piątka, została jedna i daje popalić. Na szczęście w 20 minut temperatura sama spadła do 36,8. Nie ma nic gorszego niż gorączka w taką pogodę :|

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c4z17lqncj105.png
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hqw46db0j.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...