Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Wam wszystkim za życzenia :-)
My zaraz ruszamy w trasę, więc pewnie odwiedzę Was dopiero po Świętach :-)
Dlatego... życzę Wam wszystkim spokoju i radości płynącej z małej stajenki, zdrowia i miłości, rodzinnego ciepła i odpoczynku od dnia codziennego.
Kochane życzę Wam na Nowy Rok bezpiecznego dotrwania do lutego i radości z poznawania świata razem z nowym życiem, które się w Was rozwija. Zdrowia dla Waszych dzieciaków (no i innych członków rodziny :-))
Dziękuję Wam za wsparcie jakiego mi co dzień udzielacie.
Wesołych Świąt!
Do zobaczenia / poczytania po Świętach :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczyny,
Nie udzielałam się długi czas na forum z powodu zamieszania z przeprowadzką, teraz doszło zamieszanie świąteczne a rosnący brzuszek robi swoje i spowalnia moje wszystkie czynności☺
Chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech dzieciątko Jezus błogosławi Nam każdego dnia a Nasze pociechy zdrowo się rozwijają i przynosza Nam dużo radości oraz miłości.
Pozdrawiam Was wszystkie☺

Odnośnik do komentarza

I ja dziękuję za życzenia i przesyłam: Wesołych, pogodnych Świąt. Odpoczywajcie i smakujcie achhhhh nasze święta już nigdy nie będą takie jak dotąd. Teraz będzie z nami przy stole nowa, maleńka miłość naszego życia :-)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!

Ja rownież dziękuje za życzenia! :* Moze juz późno na to, ale także sie do nich dołączam :) mam nadzieje, ze Wy rowniez tak samo jak i ja spędzacie je w gronie rodzinnym, relaksując sie, spędzając miło czas przy samych pysznosciach ;)

Lutowka, bardzo ładnie wyglądasz :)

Joanna, jestem zdania maqdalleny. Nie ważne jakiej człowiek jest wiary, ważne, ze jest DOBRY. Jest bardzo dużo chrześcijańskich hipokrytów, klepiacych msze co niedziele, ale tak na prawdę wbiliby nóż swojemu sasiadowi z zawiści i zazdrości, a w chwili potrzeby ich pomocy to odwróciliby sie od człowieka okoniem.

Wigilia była super. Spędziliśmy w tym roku z rodzina mojego m. Wujostwo zaprosiło dwóch Ukraińców, którzy zostawili swoje rodziny za granica i zostali sami w Polsce. Nawet zorganizowali im prezenty :) także mieliśmy dwóch nieznajomych. Nie wiem jak u Was, ale mojemu Błażejowi chyba podkręcił sie głód. Kładąc sie spać zawsze jestem mega najedzona, ale ostatnio 3 dni z rzędu budzę sie w okolicach 4-6 nad ranem i jestem mega głodna! Dzisiaj byliśmy u moich rodziców i sie objedlismy przeokrutnie, a gdy wróciliśmy do domu (33 km) dalej -znowu byłam głodna!!! Czy Wy tez tak macie?

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny
Joanna ja mieszkam na podlasiu ( od 12 lat). Region ten jest bardzo barwny pod względem kulturowym i religijnym(katolicy, prawosławni,świadkowie jehowy, islamiści.....).Różnorodność wyznań nikogo tu nie dziwi, podobnie jak małżeństwa dwuwyznaniowe. Święta Bożego Narodzenia trwają tu do 8 stycznia...I to ma swój niepowtarzalny urok....
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę miłego spędzenia drugiego dnia swiąt

Odnośnik do komentarza

Witajcie lutóweczki...widze że świetujecie na całego...a mi bez Was jakos smutno i nudno...mam jednak nadzieje, że po świętach WSZYSTKIE...w pełnym komplecie bedziecie tu znowu...oczywiście dalaj jako dwu- lub trójpaki ;) ...i nie przejadać mi się tam proszę za bardzo, bo to może się źle skończyć...szczególnie dla cukróweczek...Wszystkim życzę miłego dnia i dużo uśmiechu .... no i oczywiście miłości w rodzinnym nastroju...☺

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72106.png

Odnośnik do komentarza

Kapuczino...to u Was naprawdę jest fajnie pod tym względem...ludzie nie są ograniczeni i na pewno całkiem normalne jest to, że ktoś nie jest katolikiem...powiem szczerze że chciałabym mieszkać w takim regionie...ja jestem ze śląska (i do tego mieszkam na wsi)...tutaj religia katolicka wiedzie prym ...owszem też spotyka się ludzi innych wyznań ale bardzo sporadycznie...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72106.png

Odnośnik do komentarza
Gość MlodaZabcia

Dzień dobry dziewczyny :-)

Trochę spóźnione ale mam nadzieję że spedzilyscie święta w rodzinnym i ciepłym gronie :-) no i dziękuję za życzenia :-*

My dziś kolejny dzień leniuchujemy na całego, popołudniu teście będą na obiedzie później do rodzinki w odwiedziny :-)

Co do cukrów to miałam w wigilię z rana miałam szał i wyskok z aż się wystraszylam bo w moczu mi wyszła glukoza na bardzo wysokim poziomie a o dziwo tylko "próbowałam " potrawy a nie jadłam ich... Ale później już opanowane ;-)

Odnośnik do komentarza

Kapuczino....nic tylko pozazdrościć takiego miejsca zamieszkania... U nas na śląsku to porażka jakaś...chociaż i tak jest dużo lepiej niż było powiedzmy dekadę czy dwie temu....ale i tak żyję tu od zawsze wiec gdzie mi bedzie tak dobrze ☺ przyzwyczajenie to druga natura człowieka ☺ a ja jestem z tych co strasznie sie przywiązują do ludzi i miejsc....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72106.png

Odnośnik do komentarza

dorota714
hej dziewczyny. widzę, że u was świąteczna praca wrze. ja na szczęście mam więcej luzu.
dziś byliśmy na usg. Ania nadrobiła 3 dni wagowo i teraz ma 1980 g. Przy porodzie powinna mieć ok 3000-3100. Przepływy w normie, serduszko też. Łożysko ma stopień II. Niestety mała nadal ułożona główką do góry. Cesarka staje się coraz bardziej realna :/

Dorota u mnie to samo, mały leży pośladkowo, lekarz mówi że raczej nie obróci się już prawidlowo i że mam kwalifikację do cięcia, ale jakoś jestem spokojna, chyba wolę cesarkę niż sn, tak teraz jak poczytałam to się oswajam.
A co do nas, dawno nie pisałam, w Wigilię wyszłam ze szpitala ale warunkowo, muszę leżeć i tylko wolno mi wstawać do toalety. Skrócona szyjka do 19 mm, 1 cm rozwarcia i skurcze :( a mały w poniedziałek miał 33 tygodnie i dlatego musiałam dostawać pompę z fenoterolem czy jakoś tak, masakra 48 h bez ruchu, bo tak wolno ta kroplówka leciała. No i dodatkowo sterydy tak w razie co, na rozwinięcie płucek. Musimy dotrwać do 35 tygodnia, bo wtedy będę mogła rodzić u siebie w szpitalu na miejscu, bez wysyłania do innego szpitala. Mały w poniedziałek ważył 1900 g, jutro idę na kontrolę, zobaczymy co i jak. Boję się, bo dzisiaj na nowo twardnieje mi brzusio i ogólnie jestem osłabiona. Chyba za dużo stresów.
Pozdrawiam Was :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjovjo137if.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny po Świętach :-)
Jak się trzymacie? U nas było nieźle, oczywiście objadłam się jak bąk, ale cukier w normie, więc luzik. Wczoraj wieczorem wróciliśmy do domu, dziś jeszcze świąteczny obiadek, a wieczorem mamy gości, więc jakąś lekką sałatkę zrobię plus ciasto od mamy i kawka i będzie git :-)
Sonja trzymam kciuki za Ciebie i Maluszka - już niedużo zostało - jeszcze te dwa tygodnie musicie wytrzymać, a może dłużej się uda!

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Troche Was zaniedbalam - utknelam na Marcoweczkach + wyprawka + swieta;) ale czytalam Was kiedy moglam:))

Ja w piatek zaczelam 32 tydzien, i od niego licze 8 miesiac. Strasznie ten czas leci!
Na marcowkach jestem jedna z pierwszych do rozpakowania, tu, jedna z ostatnich. I tak mnie jakos uderzyl fakt, ze niektore z Was sa juz w 34/35 tc, i tak naprawde, do rozwiazania coraz blizej:))))

Wczoraj, pierwszy raz przysnila mi sie Eliza (z twarza;))) ! I zrozumialam, ze moja glowa juz coraz smielej dopuszcza fakt, ze za chwile bede mama:)
Kiedys, towarzyszyl mi strach, ze urodze zanim dziecko bedzie gotowe do samodzielnego przezycia. A teraz kazdy dzien jest optymistyczny bo o ten jeden dzien mala moze pobyc w brzuchu:)

Fajnie, ze raczicie sobie dobrze z dietami i w ogole !
Lutowka, gratuluje nowego domu! Jesli urzadzicie go w calsci tak, jak lazienke, to bedzie wypas:)
Joanna, piekne meble. Chcialabym miec takie zaciecie i talent:) naprawde!
Co do religii, to ja jestem zdania dziewczyn. To nie ma znaczenia w co sie wierzy i co sie wyznaje. Ja niby spedzilam swieta z choinka, oplatkiem. Ale ma to dla mnie bardziej wydzwiek symboliczny, rodzinny, nie religijny. Nie chodze do kosciola, ale podobnie jak Ty, staram sie byc dobrym czlowiekiem. A wyznanie to juz dodatek do tego, kim sie jest:))) Na pewno ciezej przezywac jakakolwiek odmiennosc w mniejszej miejscowosci niz w duzym miescie. Sama jakis czas mieszkalam w miejscu, gdzie wszyscy sie znali i niektore jednostki mialy ciezko. Ale inne to lubily - wiedziec wszystko o wszystkich, to, ze sie o nich samych mowi, podazac za tlumem (do kosciola, do sklepu, itd). Ja niestety ucieklam, bo nie wytrzymalam;)))

Cos jeszcze mialam napisac...echhh;)
No oczywiscie zycze wytrwalosci, cierpliwosci, pozytywnej energii na poswiateczny czas, dla dziewczyn, ktore musza lezec, czekac na wyniki, martwia sie, cos je boli:) to juz koncowka...bedzie dobrze:)))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Witam po Świętach moje Drogie:)
U nas Święta zleciały bardzo szybko,byliśmy u Teściów, a tam zjechała się też jeszcze część rodziny więc było nas 11 osób (z Karolem to 12;)). Ja ogólnie strasznie spuchnięta dwa dni, od samego rana. W Wigilię i Święta miałam ciśnienie strasznie niskie (80/40), ale mimo wszystko siedziałam dzielnie i świętowałam. Wczoraj jeszcze u babci Męża byliśmy na urodzinach i tak to zleciało. Dziś znajomi byli na kawce a po obiedzie lenistwo i spanie, także niedawno wstaliśmy:))))

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Święta, święta i po świętach jak to mówią:). Ja obrzarta do granic rozsądku właśnie popijam miętę:). Jutro w południe wizyta u lekarki i zobaczymy co ciekawego powie. Małe, tak jak Doroty i Soni, jest obrócone pośladkowo i jakoś na razie nie kwapi się do jakiejkolwiek większej aktywności. Mogę smiało powiedzieć, że jest leniuszkiem. Dobrze, że miewa czkawki bo chyba bym co chwile była na ip sprawdzać czy wszystko ok. Ale mimo to jakoś ciągle mam nadzieję, że się jeszcze odwróci i będzie poród sn.... Teraz to na razie się głowię jak spakować te wszystkie podkłady do torby szpitalnej. Przecież to tyle miejsca zajmuje, że przydałaby się walizka! A na sali ciasno.... Oj widzę to w coemnych kolorach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...