Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Carolajna32

Jak tam mamusie? Ja się dzisiaj obudziłam bez bólu piersi, aż dziwnie. Zaraz wstanę, mam zamiar lekko posprzątać i włosy pofarbować a później zbieramy się na jakąś wycieczkę nad morze

Odnośnik do komentarza
Gość JoannaG84

Hej dziewczyny... Widzę, że źle liczycie tygodnie ciąży...
[bMami87] na suwaczku jest napisane, że jesteś w 9t2d ciąży ... Więc jesteś w 9tygidniu ciąży a nie w 10tym. Dla Ginekologów liczy się tydzień zaczęty.. Czyli oni patrzą ze jesteś w 9tym. A to jest ważne by dobrze umiec obliczyć ciąże...
Moja kolezanka była w 36t4d jak urodziła, i ona liczyła jak Ty, że jest w 37tyg. I jest ciaza donoszona, a co się okazało? Że jej dziecko jeszcze uznali za wcześniaka, a na wypisie miała napisane, że jest w 36tyg..
Więc radze wam, dobrze liczcie tygodnie bo to naprawdę ważne.

Odnośnik do komentarza
Gość Carolajna32

Mami jak najbardziej masz rację!

Jak się Wam zaczyna weekend?
Ja jestem po cudny dniu, spacerek i obiad nad morzem. Jutro jedziemy na plaże na chwilę (ja pod parasol) a wieczorem na koncert się wybieramy. Niedziela w pracy, poniedziałek wizyta u lekarza i byle do następnego piątku bo wtedy mam wizytę w poradni patologii ciąży.
Aaa, po drodze w środę moja latorośl jedzie na pierwsze samodzielne kolonie, nie wiem jak to przeżyję

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! :) Gratuluję Wam waszych maleństw w brzuszku :) chciałabym podzielić się z Wami również moją radością, po raz pierwszy jestem w ciąży! Termin mam na 7 lutego. Ale to chyba jest nieco zmienne. Czuję się dobrze, nie miałam mdłości jedyne co to meczy mnie alergia, ale jeszcze w miarę da się znieść. Czasami czuję ból w jajniku lub pachwinie, lekkie ukłucia i właśnie mija mi wreszcie ból piersi, był straszny. Nie mogę doczekać się wizyty u lekarza 20 lipca, pewnie maleństwo będzie już lepiej widać niż poprzednio jak miało 0,5 cm :D no i tęsknię za tym żeby znów usłyszeć bicie serduszka :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lutowa mamusia

Dziewczyny,zycze Wam samych szczesliwych chwil w ciazy i szczesliwego rozwiazania;) cieszcie sie tymi chwilami,kazde mdlosci,bole ja doceniam i sie nimi ciesze;) choc mdlosci mnie zabijaja doslownie;( ale gdy sie straci pierwsza ciaze,to druga jest tak upragniona,ze cieszy kazdy jej szczegol;) powodzenia i pozdrawiam Was lutowe mamusie i Wasze fasolki tez;***;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny muszę się pochwalić. W piątek byłam na pierwszym USG ciąży. I to, co najważniejsze, widziałam bijące serducho mojego Maleństwa! Zapierdzielało jak szalone ;) No i dokładnie został mi wyliczony dzień porodu (22.02), 10 dni później, niż wskazuje ost. okres. Więc jestem spokojna już :)
No i chciałabym dać Wam cynk, w H&M są teraz mega obniżki :)) również w dziale Mama. Warto wybiec nieco w przyszłość, bo można sporo oszczędzić. Ja kupiłam świetne jeansy, rurki ciążowe za... 50 zł :-D wcześniej kosztowały 150 zł, więc długo się nie zastanawiałam. Pozdrawiam coraz większe grono Mamusiek!

http://www.brioko.pl/components/com_widgets/view.php?sid=15867

Odnośnik do komentarza
Gość Lutowa mamusia

Dziewczyny,Wam juz widac brzuszki? Ja nie wiem,czy to wzdecia,czy blizniaki beda,ale kurcze,ja zawsze taka deska,teraz z wystajacym brzuchem latam;) nie mega mocno,ale jak ktos ciekawski,to koze zapytac,a nikt nie wie,bo chcemy czekac do pierwszego USG 21 lipca,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...