Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie z was robią badania prenatalne w 12tc ? W pierwszej ciąży byłam przewrazliwiona na tym punkcie i robiłam wszystkie łącznie z nifty !! Tak mnie w klinice nastraszyli że pappa złe, że przeziernosc karkowa poza normą itd. Potem wiecie jak to jest ~czysta się w Internecie co to może znaczyć i juz najgorsze myśli. Nifty 3 tys zł kosztowało. Teraz nie mam zamiaru się stresować badaniami i spokojnie przejść ciąże

Odnośnik do komentarza

Mi lekarz zlecił badanie usg genetyczne tylko. Nic mi o tym Pappa nie mówił. Powiedział, że jak coś będzie nie tak to będziemy dalej robić wyniki. Badanie mam 30 lipca i oczywiście gdzieś w środku bardzo się stresuje, chociaż wszelkie obawy staram się od siebie odsuwać, bo i tak nic już nie zmienię.

http://www.suwaczki.com/tickers/zi133e3kj4msqtmg.png

Odnośnik do komentarza

Jako że to pośrednio moja branża mogę polecić Palmers'a (tylko nie każdy toleruje jego zapach- intensywnie kakaowy, jednak szybko się ulatnia), Elancyl (dość drogi, ale duża pojemność - od 4 miesiąca), kiedyś jednym z najczęściej kupowanych był Pharmaceris M ze względu na cenę, opinie słyszałam o nim różne. Sama używam na chwilę obecną olejku z Musteli od pierwszych dni ciąży, to dosyć nowy produkt na rynku, ale była dobra promocja to wzięłam. Nie wiem czy później się na Elancyla nie przerzucę. Jeśli chodzi o krem z Musteli to ma bardzo dobre opinie, jednak jego cena może tu być hamulcem. Osobiście uważam, że każdy produkt ma szansę się sprawdzić o ile będziemy go używać regularnie. No i zacząć stosować przed pojawieniem się rozstępów. Później to już walka jest ciężka.

http://www.suwaczki.com/tickers/zi133e3kj4msqtmg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...