Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszystkie przyszłe mamusie lutowe. Ja jestem w 26 tygodniu, brzusio juz spory, bedzie dziewczynka :-) Wczoraj wybralam sie na zakupy i chyba troche przegielam z ciezarem zakupow, jak nioslam to mnie brzuszek ciagnal troche. Robilam przerwy, odpoczywalam i ogolnie donioslam bez problemu, dobrze tez sie potem czulam wiec o tym zapomnialam..... Ale pod wieczor sie troche zaniepokoilam, bo moja Maleńka dziewczynka jakos sie mało ruszala przez caly dzien a i wieczorkiem tylko kilka delikatnych kopniakow, zupelnie nie podobnych do tych co zawsze... Dzisiaj ten stan sie utrzymuje, niby Maleńka sie rusza, ale jakoś tak rzadko i słabo.... Powiedzcie czy miałyście podobnie? Moze ja po prostu panikuję...
Ściskam i pozdrawiam Was wszystkie :*

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Agnieszka Barbara dzięki za odpowiedz ja jestem z Siemiatycz i poprzedniego syna rodziłam u Arciszewskich( 3 lata temu) i mam bardzo dobre wspomnienia...
Ja ciuszki kupuję na 62 i w górę bo moje chłopaki mieli 67 i 68 cm, a obwód główki 35 cm wiec czapeczki kupuje na 36-38-40..Esterka z badania też wyszła dość duża bo w 26 tygodniu ważyła( na podstawie długości kości udowej ) 1013 gramów, więc zapowiada się długonoga dziewczyna ( ale to w rodzinę męża bo u nas kobiety niskopodwoziowe są....) Ja już mam 9 kg. na plusie i ogromny brzuch, dobrze chociaż ze rozstępów nie mam( u nas to rodzinne), alei tak smaruję się mleczkiem bubchen...
Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy

Odnośnik do komentarza

Kapuczino juz się wystraszyłam gdzie Ty takich długich chłopaków pomieściłaś :-)
Lutówka na pewno będziesz piękna mamą chrzestną :-) czekamy na fotki z niecierpliwością i super, że pozytywnie z kredytem :-)
Lemoniada witaj! Czasem czujemy słabiej ruchy, dziecko jak każdy ma bardziej lub mniej aktywne dni. Mikołaj też czasem jest nadaktywny, a czasem leniwy :-)
Napisz coś o sobie, skąd jesteś, która ciąża itp :-) no i zapraszamy do wspólnej zabawy :-)
Dobrej nocy dziewczyny , pora wreszcie na sen :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Witam :) W końcu się odważyłam na mój pierwszy post.
Od prawie że początku Was tu czytam co wieczór na dobranoc :) Dzięki Wam nie wstydzę sie moich humorków czy lenistwa i czuje się poniekąd normalna kupując dla młodego (Filipka) ciuszki i akcesoria, za co rodzina nas beszta bo przesądy... taakk ...a my chcemy sobie tylko rozłożyć koszty by nie było tego wielkiego BUUM. A tak poza tym nazywam się Patrycja mam 24 lata pochodzę z Ornontowic ok.Mikołowa, jest to moja pierwsza ciąża. Korzystaliśmy z "przepisu na syna" od teściowej i się udało. Od 2 miesięcy jestem na L4, niestety pracodawca nie był w stanie zoorganizować mi pracy na 8h wiec sam zaproponował to wyjście. Pomimo bycia na zwolnieniu w domu się nie nudzi remonty, organizowanie wyprawki i 2 siostrzenice:)
Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/rfxg6vgcgkmmty6j.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hejka!

Ojej, patiszatan - współczuję :(((
Mi lekarz na takie przypadłości powiedział, że mam pić orsalit 1 x dziennie i trillac 2 x dziennie, aby uzupełnić elektrolity. Wiem, że łatwo się pisze, a gorzej to wykonać - musisz teraz bardzo dużo pić wody...
Mi się dzisiaj spało super, ale miałam okropny sen. Śniło mi się, że ktoś we śnie strasznie mnie zdenerwował i to z kolei spowodowało u mnie okropny ból brzucha, jakby skurcze. Potem poszłam do wc i tam widziałam krew...wystraszylam się okropnie, że mały wychodzi za szybko i cieszę się, że się obudziłam... Brrr

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny :)
witaj Lemoniada:)
witaj PatiEm :)
Klaudix ja się nieźle wczoraj wystraszyłam, ale na realu. leżę sobie i oglądam film, a tu nagle zaczynają mnie boleć plecy. ale nie to, że kręgosłup tylko takie jakby okresowe bóle. mała była cały dzień leniwa, a tu nagle zaczyna szaleć. dodatkowo nie wiem już czy sobie wkręciłam, czy tak było ale takie jakby parcie na krocze. i myślę sobie cholera co jest. zaczęłam się martwić, że coś się rusza, ale przecież jeszcze 3 miesiące! mój to mnie żeby nie panikować. położyliśmy się oglądać film i miziana po głowie zasnęłam. dziś wszystko jest ok. ale powiem wam, że strachu się trochę najadłam. do tej pory nie bolały mnie plecy w ogóle, a że to moja pierwsza ciąża to nie do końca wiem czego się spodziewać. I panika gotowa :D


 

 

Odnośnik do komentarza

Lemoniada, też ostatnio taki dzień miałam. Mój młody normalnie codziennie szaleje, ostatnio prawie cały czas, a jakieś dwa dni temu prawie w ogóle się nie ruszał. Tylko jak zjadłam coś słodkiego i się położyłam na dłuższą chwilę. Ale liczyłam ruchy i było przez godzinę ponad 10. Fakt, że delikatnych, ale były. A już następnego dnia, standard i kopanie matki od rana :) Więc dzieciaczki chyba tak mają. Zależy od dnia i ułożenia. Jak dla mnie ważne, żeby liczyć te ruchy i nie panikować, a w razie czego zawsze mamy prawo podjechać na pogotowie, jak coś nas niepokoi.
Tak przynajmniej nam powtarzają na szkole rodzenia.

Ja dzisiaj też miałam ciężką noc. Nie mogłam znaleźć sobie wygodnego miejsca. Kręciłam się ciągle z boku na bok, a rano z bolącym kręgosłupem wstałam. :(

http://www.suwaczki.com/tickers/zi133e3kj4msqtmg.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki za odpowiedzi dziewczyny, troche mnie uspokoiłyscie :-) To moja pierwsza ciąża i od początku miałam trochę problemów z nią, do tego jestem teraz w anglii i ta opieka niby dobra, ale ich podejscie do pewnych spraw czasem mnie przyprawia o dreszcze :p dlatego chyba tak panikuje:-) Termin mam na 13 lutego, ogólnie pochodze z Częstochowy, ale na początku zeszłego roku przyjechalismy sobie trochę dorobic żeby kupic mieszkanko, no i mieliśmy wracac ale jak sie okazalo ze jestem w ciąży to jeszcze z rok musimy zostac :-) wiecie jak to jest:-) Fajne to Wasze forum, ciesze sie ze trafilam na takie przyjazne dusze :-)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczynki;) Ja dziś pracowicie od rana, nawet się nie zdążyłam przywitać z Wami. Powiem Wam że mój Gwiazdor dzisiaj mi nie dał pospać, jak zaczął mnie boksować o 3.40 tak skończył chyba przed 5. Kręciłam się, wierciłam, masowałam brzuszka żeby tam sobie spał ale on ewidentnie się nudził w środku nocy ... także ja dziś ledwie się z łóżka podniosłam po 7 jak budzik zadzwonił. Teraz ja sobie pracuje a mały grzecznie śpi, a co mu tam;) Ściskam Was mocno :)

Co do częstości i mocy kopniaczków to u mnie nie ma tak że codziennie czuję Go bardzo mocno, czasami też się nawet zaczynam martwić ze słabo. No ale jak już dokopie, to na dobre. Mąż mi mówił że u niego kolega w pracy mówił że jak jego żonie się podniosła hemoglobina to mały się zrobił aktywniejszy. Powiem Wam że mam wrażenie że tak jest, bo od ostatniej wizyty popijam sok z buraków często, do tego biorę żelazo, witaminę C, piję sok z pokrzywy i mam wrażenie że mały się zrobił bardziej pobudzony;))))

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Cześć nowym i "starym" mamusiom. Ja też dopiero się witam, bo od rana młyn.
Kurcze, od ostatniej wizyty u gin przeraziłam się szybkością przybierania na wadze. Do słodyczy mnie nie ciągnie, ale nie umiem obojętnie przejść obok mięsa, sera, pszennej bułki, smakowych chrupek, i innej takiej paszy (że o Mac-ku i KFC nie wspomnę). A że u mnie nigdy nie sprawdzały się diety eliminacyjne, to postanowiłam nie odmawiać sobie wszystkiego, tylko zastosować zasadę MŻ (czyli mniej żreć). No i teraz mulę się jogurtem naturalny, płatkami, warzywami, gotowanym mięsem. Dlaczego zdrowe rzeczy są takie mało smaczne?
(przepraszam - musiałam się wyżalić i już mi lepiej :-) )

http://fajnamama.pl/suwaczki/42dmq3o.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny pojechaliśmy dziś do mega wypasionego sklepu dziecięcego, takiej hurtowni w sumie i jak weszłam do ogłupiałam. nie wiedziałam, w którą stronę się odkręcić :P pojechaliśmy godz przed zamknięciem więc nie było dużo czasu ale myślę, że spokojnie mogłabym tam spędzić ze 4 godz :D i z tego wszystkiego nic nie kupiłam :/ dobrze, że dziadek Ani z nami był, a tata wybrał pomarańczowe śpiochy.


 

 

Odnośnik do komentarza

patiszatan nie dopadla cie czasem jelitowka?ostatnio panuje grypa zoladkowa,ja i jeszcze 5 innych osob w rodzinie mielismy to samo 2 tyg temu, 3 dni wyjete z zycia, a przelknac moglam tylko kisiel i ugotowany ryz z cukrem

polka z tymi zachciankami nic nie zrobisz, jak sobie odmowisz czegos to bedziesz niezadowolona:p bynajmniej ja tak mam, ale na szczescie nie ciagnie mnie do mcdonaldsow czy innych takich restauracji, bo raz ze po zjedzeniu czegos nie moge sie najesc a dwa zawsze boli mnie po tym zoladek:/ wole zrobic sobie np domowe frytki..az sobie narobilam wlasnie apetytu na nie :D ale za to chipsy i czekolada to raz w tyg musi byc:/ a na codzien nie moge powstrzymac sie od slodkich napoi ale staram sie kupowac te jednodniowe 100%

dorota714 zazdroszcze ze macie taki sklep/hurtownie w poblizu, u mnie w miescie procz smyka i bobasa to nic nie ma ciekawego, jest jeszcze jeden ale ceny zwalaja mnie z nog...

Ja dzis na zakupach w Auchan widzialam przecenione laktatory Lovi z 159 na 70 zl i w pierwszym momencie chcialam kupic ale stwierdzilam jednak ze kupie dopiero jak bedzie potrzebny, zreszta nie wiem tez czy to byl jakis polecany model czy nie

*Aniołek 19.03.2015
http://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoq6qvadbj.png

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich w niedzielę :)
u mnie słonko się pokazuje, ale ulice mokre.
depti ja pizze znoszę dobrze, a nawet za dobrze :P z tym spaniem to chyba nie ma reguły. ja jak już obudzę się na siku to potem też mam małe problemy żeby znowu zasnąć. może spacer przed snem by pomógł?
znalazłam na necie ten pajacyk, który wczoraj został zakupiony
https://www.szipszop.pl/Pajac_dla_dzieci_Tygrysek_62/id/27753.html
nie jest typowo dla dziewczynki chyba, ale co poradzić jak tata uwielbia pomarańczowy.


 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...