Skocz do zawartości
Forum

Ciąża i poród po konizacji szyjki macicy...


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny, dziękuję Wam bardzo za gratulację :D Wczoraj wyszłyśmy do domku bo czekaliśmy na usg ciemiączkowe ze względu na te powiększone komory mózgu w ciąży ale wszystko wyszło super. Dara super,że nasze córcie urodziły się jednego dnia :D:D:D Cesarkę w sumie średnio wspominam bo jednak bolało jak ją wyciągali bo była bardzo duża i się namęczyli. Następnego dnia o 6 wstawałam na nogi i to było już w miarę ok a o 9 dostałam małą już na stałe. O dziwo od pierwszych minut stałam prosto i nic mnie nie ciągło. Teraz czuje jakbym nigdy nic nie miała robione. Jutro idę ściągać szwy. My z Małą uczymy się siebie i walczymy z karmieniem ogólnie już momentami nie mam siły jak trzecią godzinę wisi na cyckach, apetyt ma straszny potrafi spić po dwa razy oba cyce i poprawić 30 ml mm. Ma takie napady ze dwa razy dziennie. Dara pisz jak się czujesz

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8dflep1rqv.png

Odnośnik do komentarza

Natalia, pochwal się jaka duża jest Twoja córcia. Moja też ciągle przy cycu.. żal mi mojego starszaka, bo widzę że tęskni za mną pomimo że jestem gdzieś obok.. ale jest dzielny i super starszy brat z niego:) ja mam trochę problem, bo malutka nie robi kupki już 3 dzień...:(
Super że tak szybko doszłaś do siebie po cesarce!
Ja też czuję się dobrze, o niebo lepiej niż po pierwszym porodzie:)

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Cześć dziewczyny co tu taka cisza? Jak tam wasze maluszki? My za troche ponad tydzień kończymy 3 miesiąc mala czasem prześpi noc ale ostatnio źle śpi bo ma zatkany nos i do tego starszy jest chory. W sobotę mieliśmy chrzest mala nie spala ale byla cichutko. We wtorek ma szczepienie ale nie wiem czy będzie miała bo ma ten nos zapchany . Piszcie bo jestem ciekawa co u was pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny, czytam was od kilku dniu. Jestem po konizacji szyjki macicy w grudniu 2011, moja szyka ma 2cm . Jestem w 7 tygodniu ciąży i to bliźniaczej. Jestem przerażona, bo strasznie się boję o maluszki. Dostałam duofaston 2 ,razy dziennie po 1 tabletce i acard. Macie jakieś dobre rady jak nie zwariować ze strachu i przetrwać, mam już 38 lat. Mam synka 8 letniego urodzonego przez cc. Pozdrawiam i serdecznie gratuluje wszystkim mamusiom

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Jestem zapisana na kolposkopie za miesiąc i pewnie czeka mnie konizacja o po niej planowanie ciąży.
Mam do Was jednak kilka pytań..
Adusia, Karolina 89 czy po konizacji Wasze cytologie już były dobre? Czy robiłyście sobie testy na obecność hpv? Czy wirus nadal po zabiegu jest na szyjce czy już go nie ma? Kazdy lekarz inaczej się na ten temat wypowiada.
Trzymam za Was kciuki, wierzę że będzie dobrze i maluszki urodzą się duże i zdrowe, bo mnie samą pewnie to czeka za jakiś czas...

Odnośnik do komentarza

Cześć Ulisek ja mam już cytologie ok. Testy na hpv wyszły negatywne, chociaż jedna lekarka na onkologii podważała wynik, ale na szczęście już tam nie muszę chodzić. Dzisiaj zaczęliśmy 10 tydzień,ale mam dziwną sytuację, 2 tygodnie temu lekarka widziała dwa serduszka, a ostatnio tylko jedno znalazła, trochę to dziwne i nie wiem co mam o tym myśleć. Mam zdjęcie i sama widziałam. Jutro idę do innego lekarza aby zapytać co on zobaczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...