Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ola29

Ciąża i poród po konizacji szyjki macicy...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolaols

Cześć dziewczyny nie wiem czy jeszcze tu zaglądacie.. bardzo długa ta konwersacja i nie mogę się doczytać A chciałam zapytać jak wasze szyjki skręcaly się w trakcie ciazy?

Obecnie jestem w 20 tc i szyjka zamknieta ale skrócona do 2,1 cm. Narazie leżenie i 3x1 duphaston.

Jest źle czy w miarę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Karolaols, niestety ja Ci w temacie nie pomogę, ale też mam nadzieję, że ktoś tutaj zajrzy, bo mam swoje pytanie.

Dziewczyny, jak Wasze wyniki przy kontrolach? Ja miałam zabieg konizacji w lutym 2019, później kontrola co 3 miesiące -2x, później po pół roku i teraz miałam iść w kwietniu, ale wiadomo jak było. W końcu dotarłam w sierpniu i dzisiaj dostałam, że wyniki są do weryfikacji - na opisie znów grupa IIIb - czy zabieg konizacji można powtarzać czy nie ma takiej możliwości?

Dodam, że od początku roku staramy się o dzidzię, ale nic nam z tego nie wyszło i teraz jeszcze ten wynik :(. W poniedziałek mam wizytę, ale chciałam zapytać  w międzyczasie o Wasze doświadczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...