Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Jo,

Kiedyś moja mama po powrocie ze szpitala zabrała sie za sprzątanie mieszkania i pranie. Na drugi dzień tez miała 40 stopni goraczki i ogolnie rozlozylo ja na kilka dni. Moze sie przeciazylas? Cos porobilas w domu? Jedz koniecznie do lekarza, martwie sie ze to cos poważnego,a po co masz sie meczyc. Przez wysilek tez podobno moze cos takiego sie zrobic. To oczywiście tylko zasłyszane opowiesci ale kazda rodzaca mi mowila zebym nie latala jak pierdolnieta po domu jak wroce ze szpitala tylko odpoczywala. Wiec cos w tym musi byc

Odnośnik do komentarza

MMK
Mi lekarz prowadzący powiedział, że 7-10 dni po terminie powinnam się zgłosić do szpitala. Jutro będę 6 dni po terminie i możliwe, że jeszcze mnie odeślą do domu, ale skoro mam ze sobą zabrać rzeczy to raczej już zostanę.
Nawet nieluby nagle się ze mną wybiera rodzić i specjalnie wolne sobie załatwił. Chociaż nie wiem czy to dobrze, że się zgodziłam na jego obecność... Najwyżej go wywalę za drzwi ;)

https://www.suwaczek.pl/cache/2c01276c29.png
https://www.suwaczek.pl/cache/591061f541.png

Odnośnik do komentarza

Jo- ja odciągam mleko z cycow laktatoren i do buteleczki i potem z ldowki do podgrzewacza i nie mexze sue tak:) daj na luz. Szczesliwa matka to szczęśliwe dziecko:* odciągaj pokarm co 3h i podawaj dziecku. Jak pojrzyczy 5min to nic si nie stanie. Ja od poczatku budzilam co 3h. Teraz odciągam dalej co 3h a młodej nie budzę. W nocy jestem czujna i szlysze jej marudzenie wiec wtedy smoczek wkladam i lece podgrzać mleko i akurat jest ok i wtedy ona juz obudzona i papusiuje:)
Ja to mam dość w ogole mleka w cyckach. Fochuje sie coraz bardziej na to. Co 3h odciągać:/, ani wyjść na dużej bo musisz odciągać,jeść mniej więcej dobrze,ograniczenia,wrażliwe cycki itd. No same minusy jak do mnie. Nawet to ze jest darmowe juz mam w dupie. Tylko mnie trzyma na sile to ze jest zdrowe z przeciwcialami:/

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

Inferno ja od wyjścia ze szpitala nic prawie nie robię. Mama robi mi nawet śniadania ale nocki i te obolałe cycki mnie dobijają.

Roksi ile za jednym razem odciągasz? Bo ja jak mam pełne to z jednego może do 100ml dobiję ale po 3 godzinach nie zdążą jeszcze wyprodukować kolejnej porcji takiej porcji.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkupjy3uak6uyu.png

Odnośnik do komentarza

Jo

Ja mam Maltan. Posmarowałam dwa razy i juz przy pierwszym zassaniu boli mniej. Nie trzeba zmywac przed karmieniem. Bardzo mi na tym zalezalo bo Maly w nocy wstaje raz lub dwa do karmienia, a ja niekoniecznie wtedy jestem przytomna, zeby ogarnac tyle rzeczy na raz.

Roksi,
A co u Ciebie ogolnie? Dawno Cie nie czytałam. Zagoilas sie jak trzeba? Jak luby sie sprawuje?

Odnośnik do komentarza

Aisha83 nie no raczej jak kazali przywiezc rzeczy to juz Cie zatrzymaja :-) trzymam kciuki za Ciebie :-)

Ja za to padam już. Nie mam siły. Budze się co 20 minut- ostatki przeziębienia wyglądają na wykrzsztyszaniu z siebie wszystkiego
Szczypie i boli wszystko jak cholera :(

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

aishatrzymam kciuki za Ciebie.daj znać jak coś będzie wiadomo jak wygląda sytuacja
MMKno z tego co piszesz to może i tak być u Ciebie ze zamiast grudniowka to i będziesz styczniowa:)ale może to i lepiej maluszek będzie miał cały rok do przodu:)

Odnośnik do komentarza

Jo
Ja miałam tak na samym początku, nic nie robiłam tylko mama wszystko.ale minęło mi zmęczenie itd myślałam że mam depresję bo w ogóle nawet małego nie chciałam brać na ręce po prostu mnie denerwował ze ciągle płacze a ja nie wyspana. Ale na szczęście wszystko minęło i teraz jak na razie jest ok. Tylko mój mały jest strasznym żarliwie i krzyczeć w dzień śpi a w nocy potrafi nie spać 3 godz a nawet cztery. Ja karmie raz butla raz cudem bo nie mam za dużo mleka bo mały po cichu dalej glodny.

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

Jo czemu Ciebie takie myśli dopadaja ze jestes dla matka bo nie zawsze karmisz piersią no co Ty to nie jest wyznacznik.wiele kobiet na takie problemy uwierz mi ile moich znajomych przez to przechodzilo nie zamartwiaj się tym poprostu tak czasami jest i tyle...co do twego faceta to patrz bo z nimi to trzeba od razu zasady ustalać kto co robi i przy czym pomaga.bo tak jak piszesz jak twoja mama wyjedzie to będziesz wszystko robić sama.2 tyg to jeszcze długo Ci tego czasu może dużo się zmienić i z cyckami i z twoim podejściem:)a może powinnaś iść do jakiegoś specjalisty skoro sama się zastanawiasz czy to jakiś baby blues czy już depresja?
odnośnie ściągania mleka dziewczyny piszecie ja to nic nie ściągam i nawet nie wiem ile by z tych cycek poleciało...mała karmie normalnie i nie zauważyłam żeby coś tam jej brakowało bo ile by nie ciagala zawsze coś jest:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...