Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Oj dziewczyny, ale szalejecie - nie nadążam, a tylko dzis mnie tu nie było :)
Malowanie pokoju dziecinnego było i jeszcze goście....

Roksi, trzymaj się ciepło, odpuśc sobie i popłacz, to często pomaga. Tez miewałam po narodzeniu córki takie smutki, ale na szczęście to przechodzi po burzy hormonalnej i jak już uda sie na dobre odpocząć od bólu. Naprawdę jest wtedy ciężko, ale pociesz się, że za jakiś czas będzie lepiej :) Na pewno !

Ewka - nie znam tych ubranek, nawet juz nic nie szukam teraz, bo trochę tych co mi w oko wpadły nakupowałam, a jeszcze niania przyniosła mi tyle fajnych ubranek po synku - urodziła w sierpniu - że juz mam wszystkiego za dużo.... A poza tym z trykocików ja uzywam tylko bodziaków, nie lubie kaftaników, nie sprawdzały mi się - no i pajacyjów, półśpiochów tez juz mam az za dużo...

Megomega - sprawnego rozwiązania zyczę :) Trzymam kciuki!!

Musze zgłebić sprawę becikowego, za czasów moich poprzednich dzieci nie bylo takich świadczeń :) Zresztą pierwszy raz będe miała prawdziwy urlop macierzyński, wtedy nie pracowałam na etacie, a te do maja DG to wiedza, że na urlop po prostu brak czasu i mozliwości. Pracowałam praktycznie do końca i z maleńkimi dziećmi na ręku....

Co do siary - nigdy mi nic nie ciekło przed porodem, a potem meka było do oporu. Ale ja jakas nietypowa, mleko ciekło tylko jak było potrzebne, wkładki laktacyjne leżały u mnie bezuzyteczne, a karmiłam długo i dużo, mleko modyfikowane uzywałam dopiero po odessaniu ssaków.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Boziu ileż tu się dzieje; )
Ja padam po imprezie i faktycznie było fajnie. Tak sie nasmialam, ze Emilia miala male trzęsienie w brzuszku. A co się komplementów nasluchalam :D aż chyba wpadnę w samouwielbienie hehe
Co do facetów to oni są po prostu z innej planety..... Mój jak dzisiaj zaczął pić to przez chwile był dym bo jeszcze dwa kieliszki i by chłopak padł. (Ten typ tak ma,albo nie pije wcale albo na umor) Zrobiłam lekka zadyme i oczka otworzył, że na porodowke w razie co sama pojadę. Także podzialalo. A teraz śpi jak niemowlę. . A ja co? Nie mogę zasnąć chociaż naprawdę konam z niewyspania. Po prostu rewelacja. A kręgosłup to mi chyba pęknie w pół tak boli. Ojojoj . A mała wierci się ♡

Odnośnik do komentarza

Natalia :
Az mi sie cisnie na usta "a nie mowilam ? :D " !

Roksi
Nic nowego nie stworze jak napisze , ze popieram dziewczyny. Gdzie jak nie u mamy mozesz przejsc porzadna rekonwalescencję i duuuużą dawkę wsparcia i milosci ?? To Ci teraz jest potrzebne, pomoc najblizszych osob i zmiana otoczenia na LEPSZE.
Nieluby jeszcze pozaluje swoich wszystkich czynow,tylko dla niego bedzie za pozno, a Ty bedziesz miec swoje najwieksze szczescie przy sobie !!! :)
I napewno bedziesz musiala od strony prawnej to zalatwic - zeby Ci z niczym nie wyskoczyl. Trzymaj sie -wszystkie sciiiskamy Cieplutko !! :* :)

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Ucielo. Musze jednak najpierw w notatniku napisać.
Ja mleczko spuszczalam do mojej damy :) lecislo jak oszalałe,wiec po chwili miałam 60ml i uznalam ze czas skończyć. Tak 3razy w nocy i moge jej zaniesc sliczna buteleczke❤ kocham ja!!!
Glooomcia- lepiej- to juz jednak szosta doba. Mogliby mi szwy ściągnąć bo to one tak ciągną,ze ani usiąść leżeć nic. Normalnie jeszcze kluc w pupie mnie zaxzelo. Dobrze,ze jutro polozna bedzie. I jutro ksiezniczke zabieramy ❤ a przed ten ten urząd stanu cywilnego ,sprobuje sie na godzinę konkretna umówić bo przecież... Jeszcze dziś będziemy szukac kol poporodowych lub dmuchanego kolo do dzieci żebym na dupsku mogla usiąść..
Milak kochana bardzo ci dziękuję,jestes anielica:*
Dziekuje wam kochane za wsparcie - jednak forum to forum:*
Nasza mego chyba urodziła,bo taaaaka cisza ;-)
Juz sue mojej lady nie moge doczekać,aaaa:*

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...