Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, wszystkie macie cudne brzuszki! Też spróbuję swój pokazać ;)
Cytrynowka w zyciu bym nie wpadła na taki pomysł na pomniejszanie zdjęć, zaraz przetestuje:D mam nadzieję, ze to nie jelitowka, bo sie zameczysz.. A może Twoj organizm powoli sie oczyszcza? Czytałam ostatnio, że niektórym kobietom dzieje sie tak nawet 5 tyg przed porodem..
U mnie dzisiaj zaczyna mąż malowanie, właśnie pojechał po farby, ja już celowo nie jechałam, bo znając życie zaczelabym zmieniać wizję w sklepie :D hehe
I też oczywiście witam nowe mamusie! Alez nam sie grono powiększa ;)
Kurcze, ciągle myślę co tam u naszych dziewczynek, Ori i Kornelci. Mam nadzieję, ze obie pięknie przybieraja na wadze, a Veronika i Andzia po prostu każdą chwilę spędzają z coreczkami :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09koy054c8q.png

https://www.suwaczek.pl/cache/38dc74f0c1.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki Cytrynówka. Pewnie pod koniec mnie wywali bo to jeszcze 7 tygodni.
Jestem dzis rozedrgana psychicznie. nie wiem co się dzieje. Najchętniej zjadłabym słoik Nutelli ale niestety mogę sobie pomarzyć. Wszystko mnie dziś wkur...., do tego pieprzone skoki cukru nie wiadomo czemu. Martwię się o moją Kruszynę czy ta cukrzyca na nią jakoś nie wpłynie. Jest masa powikłań. Aż mi się ryczeć chce jak to czytam.
Co do USG to ja mam robione co wizytę czyli co 4 tygodnie a teraz zaczyna się okres wizyt co 2 tygodnie więc zastanawiam się czy tych USG nie jest aby zbyt wiele, ale chyba to nie szkodzi a też nie wyobrażam sobie nie zobaczyć Kruszynki na monitorku co wizyta skoro tak się na to czeka. ...eh

Odnośnik do komentarza

Hej.
Moja Kruszynka ma się dobrze. Waży już 1900g więc w przyszłym tygodniu wyjdzie do domu. Mamy taką nadzieję. Powiem jedno nie ma nic lepszego na świecie niż takie maleństwo na rękach.

Ja nie mam czasu na marudzenie, że mnie coś boli po cesarce. Staram się wszystko ogarnąć. Kursujemy tylko dom-szpital.
Remont prawie skończony. Dziś przywieźli meble. Jutro i w sobotę skręcanie. Łóżeczko przywiezione. Trzeba je tylko skręcić.

Sił mi powoli brakuje do tego wszystkiego i cierpliwości. Remont to już drugi tydzień.
Jedyne co mnie trzyma to moje maleństwo.

Odnośnik do komentarza

Natalia 31
Małgosia a to już można brać przed porodem zaświadczenie z Urzędu Skarbowego? Też bym z chęcią teraz to załatwiła. A co do 500 zł na drugie dziecko to podobno coś tam w tv mówili, że dopiero od lipca 2016 r. będzie to gratyfikowane. Ciekawe. Miało być od stycznia a teraz już wymyślają. Żeby tylko nie było tak, że my rodzimy teraz a to będzie tyczyło się osób, które urodziły po lipcu 2016 r. ....eh

Natalia31
Myślę że już mozna
bo to.są dochody za 2014 . Tak.mi.powiedziały babeczki w.mopsie.
Natalia mam sprawę do Ciebie PROSZĘ podaj mi swojego emaila .

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

dzis przez większą część dnia nie dało się z forum korzystać

Andzia bardzo miło że do nas piszesz czasem, bo bardzo często was wspominamy ;) myslę, że stres związany z nieoczekiwanie wczesnym rozwiązaniem i troską o malutką wyczerpał was oboje i jak doszła sprawa remontu, kryzysowy stan nerwów jest nieunikniony ;) spróbujcie może wygospodarować chwilke tylko dla siebie, tak bez myslenia o reszcie świata, chocby godzinkę - dla higieny psychicznej

jakos mój brzuch na tle waszych prezentowanych wydaje mi sie przeogromny...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Ja mialam dzis dzień pełen wrazen. Własnue jestem w drodze po samochod i do domu wiec zajrzalam :))
Śliczne te wasze brzunie! Ja wygladam w porównaniu do was jak wieloryb.. Az wstyd cos wrzucac :D
Spuchlam jak diabli :( od wczoraj jestem tak napompowana wodą, jakbym miala zaraz wybuchnać... Dzis bylam na wizycie u lekarza i poloznej. Wszystko zgłosilam, ale tak jak się spodziewałam, powiedzieli, ze to normalne i teraz juz tak bedzie. Nogi i dlonie ukladac wysoko (jakbym nie wiedziala :p), zdjac z palców biżuterię. A wiec dziś moje pierscionki i obraczka powedrowaly do szkatulki :(
Szyjka dluzsza o 0,5 cm, czyli mamy cale 2cm, zamknieta i nie przyparta glówka. :) lekarz bardzo zadowolony z takiego obrotu sytuacji i ja takze :) pobral mi dzis posiew na GBS i o dziwo sam o tym pamietał. Rano bylam na krwi i w tym tyg laskawie problemów juz nie robili. A teraz pędze do domu bo maż w koncu wrócil z poligonu! Juhuuu :D

Andzia, super, ze napisalaś bo myslalam o tobie i martwilam sie co u was slychac. Trzymajcie sie cieplutko! :))

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5ezpa8sqa2.png

Odnośnik do komentarza

no na szczescie mialam w umowie miesieczny okres wypowiedzenia, takze na calego farta do 29.11 musimy opuscic mieszkanie, on musi oddac kaucje i zwrot kasy za 8 dni(bo placimy od 7 do 7). No mi jest ogolnie przykro, bo mogl wprost powiedziec o co chodzi a nie klamac , a zaraz lokatorce drugiej powiedziec o co chodzi. Tak sie nie robi.
Coz, musze poszukac mieszkania na wynajem w poznaniu - ceny sa kosmiczne, jestem zalamana. Albo wracam do domu i rodze w byle jakim szpitalu, bez lekarza prowadzacego ciaze( ten by zostal w poznaniu), polozn moze da mi szpital tam.
Delikatnie mowiac - nie wiem, KURWA.

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...