Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam i ja i pewne rzeczy typu łóżeczko czy wózek pewnie też nie kupię na ostatnią chwilę ,ale gdzieś koło października czy listopada.Co do ubranek to mam mieszane uczucia ,bo z doświadczenia wiem ,że wielkość maluszka może być niespodzianką. Pewnie większość zakupię po usg w 36 tc.,wtedy już będzie w miarę wiarygodna waga i długość dzidziusia.Pamiętam,że jak się urodził mój pierwszy syn to ważył 4350 i miał 61cm dł. ,więc wyglądał jak dwumiesięczny bobas.

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, moj brzuch tez ok, ja juz piaty dzien po amnio i nadal przewrazliwiona. Ja tez znalazlam fajny wozek, ktos pisal o wozkach jedo?? costam i znalazlam taki w dobrym stanie za 400 zeta 3w1, jak dla mnie 3tys. to lekka przesada, czy oni nie powariowali z tymi cenami??

Odnośnik do komentarza

Jak sobie zrobiłam zestawienie tylko tych najwazniejszych rzeczy to kwota mnie zaskoczyła. Zamówiłam więc już mebelki i znalazłam przecenę wózka, więc te rzeczy kupię na pewno w niedługim czasie. Do tego wszelkie gadzety elektroniczne też zamierzam nabyć wcześniej.
Z ubrankami macie rację, choć słyszałam już, że nawet zdarza się 1kg różnicy między pomiarem, a poporodową rzeczywistością. Zamierzam więc kupić tylko kilka szt. 56 a reszta większe, będą najwyżej przez chwilę za duże :)

Odnośnik do komentarza

Hej:) czytam was codziennie,ale nie znam sie na wózkach to nic nie pisze:) ja kolo wrzesnia będę gromadzila informacje na temat zakupów, bo jak to przy pierwszej ciąży mam 0 informacji. :D
Mam nadzieje,ze te przygotowania będą przyjemne:)
Bylam wczoraj na basenie i wam powiem,ze nie mam sily plywac i sie boje. Co sie na wodzie poloze do pływania pieskiem to juz mnie kluje na dole. Jaccuzi to masakra. Jakos mi sie nie podobało. Dzis znowu idę. :) chociaż pochodze sobie w tym basenie:P
Wczoraj sobie brzuch ogoliłam,bo wyglądałam jak siersciuch jakiś. Masakra! Tez tak macie? Jestem ciekawa jak będę sie depilować przy większym brzuchu ..... Przeraza mnie to!
Jak wasze samopoczucie? Weekend spokojny?

Odnośnik do komentarza

Roksi zazdroszcze tego basenu, ja na razie po amnio nie moge, a chodzilam reg max 3 razy w tyg. i intesywnie plywam, to mi daje radoche i kondyche. Ja nie mam problemu z zarostem na brzuchu, a ciekawostka w pierwszej ciazy przestaly mi rosnac wlosy na nogach i teraz mam to samo:D

Odnośnik do komentarza

Kurde ale masz fajnie:) mój chłopak sie smieje,ze zamieniam sie w malpke:D przy porodzie jak lekarz zobaczy moje bikini to dziecka nie znajdzie :D chyba,ze ktos mnie ogoli hi hi:)
Będziesz niedługo wracala na basen czy w ciąży nie możesz?

Odnośnik do komentarza

Hej
U mnie tez poprawilo sie z tym brzuchem, a dzisiaj zaszalalam. Pojechalismy z dziecmi nad wisłę na rejs statkiem dzieci byly przeszczesliwe. A ja nawet nie czulam ze jestem w ciazy po za brzuchem oczywiscie. Bo juz bardzo go widac kazdy znajomy nam gratuluje.
Za tydzien mąż szykuje dla mnie niespodzianke z okazji 5rocznicy slubu. Mamy ja w piątek.

Wiki 5lat,
Malwi 20 miesięcy
Eliza 4 tygodnie

Odnośnik do komentarza

Nie było mnie tu 2 dni i mam duuuuuze zaległości w poruszanych tematach. :/
Ja byłam wczoraj na weselu do 4:30 i sama jestem zaskoczona, ze dałam radę, a dzisiaj poprawiny do 21 :) było super. A za tydzień czeka mnie taki sam weselny maraton.
Ja też musze troszkę zakupić ciążowych ubrań bo juz nie wchodze w żadną spódnicę a spodnie tylko biodrówki.

Odnośnik do komentarza

Kasienka90
wiec czekamy co Twój mąż za niespodziankę Tobie naszykowal.

Ja na weekend byłam nad morzem.W piątek było bardzo zimno , a w sobotę troszkę pojawiło się słońce. Leżałam za parawanem 3 godziny i spieklam sobie nogi. Strasznie się boję , czy z dzidzia wszystko Oki ???
Byłam przekonana , że jak chwilami pojawi się słońce to nie opala , a przynajmniej nie mocno. Ale jednak bardzo się Mylilam. Brzuszek miałam zasłonięty , zpieczone są nogi i troszkę ramiona. Jak myślicie czy coś może się stać mojej dziuni ?

Co do wózków to my mamy wybrany Adamex Babetto 88 L . Wózek 2 w 1.
Kolor jasny siwy z białym , i z biala ramą. A w czerwcu zamierzamy juz zamienić głęboki na spacerowe . Ale spacerowe nie od kompletu tylko kupic nowa lekka i mniejsza.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

Witajcie
Jak po weekendzie? Malgosia podpisuję się pod tym co napisała Annmm dzidzi nic nie będzie.U mnie w sobotę było wręcz zimno ,więc o jakimkolwiek wypadzie nad wodę mogłam zapomnieć,wczoraj teoretycznie było lepiej ,ale dopadła mnie taka migrena po południu ,że w łóżku przeleżałam.W nocy też mnie obudził ból głowy,a rano okazało się ,że pada deszcz ,więc tak sobie myślę ,że ten ból na zmianę pogody.Kawę wypiłam i troszkę pomogła :).Jeśli chodzi o ubrania ciążowe też się wybieram na zakupy w środę ,najgorszy mam problem ze spodniami ,bo już wszystkie zaciasne,sukienki oki ,bo większość mam odcinane pod biustem ,więc myślę ,że lato przelatam.Byłam w C&A u nas w Lublinie,ale okazało się ,że akurat nie mają działu ciążowego i można zamówić tylko online,a jak jednak wolałabym zmierzyć.Wybiorę się to hm,ale tu też lipa ,bo na kilka sklepów w Lublinie tylko w jednym mają asortyment ciążowy'

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nóz mi się w kieszeni otwiera, jak słyszę o przecenach np ze 150 zeta na 75 zeta. Co to za przecena?? Normalnie takie spodnie powinny kosztować 75 zeta. W Stanach rzeczy jeszcze lepszej jakości są przeceniane do 5 dolców, to samo w UK , z tym że tu do 5funtów. Nie dojść, ze np h&m zsyła na rynek wschodni gorsze kolekcje niz na zachodni,to samo zara, to jeszcze przeceny ponizej krytyki.
Dlatego nie znoszę tych naszych pseudo przecen.
Ja zaopatrzyłam się na allegro w używki spodnie, nie znoszone, nie zniszczone, firmówki nawet szyte w usa, a nie w bangladeszu, czy vietnamie. Dałam grosze i jestem zadowolona, bo szoda mi kasy na coś, co ponoszę miesiac, dwa, trzy, skoro wokól tyle wydatków, a przeceny są do d....
sorki, ze tak z rana popłynęłam ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...