Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Andzia trzymam kciuki! Ale wierze, ze będzie wszystko dobrze! :)
Ignesse masakra! Złodziejom faktycznie powinni ręce ucinac! Jak moi rodzice dom stawiali to tez nas okradli, wynieśli mase materiału.. Ale fakt, najważniejsze, że ze zdrowiem już lepiej u Ciebie!
Ja dzisiaj trochę pojezdzilam z mężemmezem, po poworcie zrobilam pranie i z tego wszystkiego po obiedzie padłam.. Od dłuższego czasu po prostu muszę się zdrzemnac w ciągu dnia ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09koy054c8q.png

https://www.suwaczek.pl/cache/38dc74f0c1.png

Odnośnik do komentarza

Drzemkę to i ja muszę zaliczyć.
A co do wód płodowych to zwykły test gine intima je wykryje ,wtedy barwi papierek na niebiesko. A Andzia to chyba była w szpitalu jak jej te wody odeszły więc mieli jak zbadać,tyle ,że nie mieli oddziąłu wcześniaków.U mnie w krsnymstawie to też nie ma takiego oddziału i jakby coś sie działo to muszę jechać do lublina 60km

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Andzia trzymaj sie i w miare mozliwosci dawaj znac co u Was:) dzidza jest juz duza i jestescie w dobrych rekacg wiec wszystko bedzie dobrze!

Ja wczoraj od rana mialam latania :/o 10 mialam szczepienia (jedno na ksztusiec a drugie na grype) i kuzwa nie spodziewalam sie ze bedzie mnie tak reka bolala -nie jest spuchnieta ani nie widac sladu po szczepieniu ale boli jakby mi ktos solidnie przywalil takze spanie na lewym boku dzis odpadalo:/
Wczorajszy dzien tez spedzilam w polskim biurze w ktorym pomagaja walczyc o swoje prawa wrr ciagle cos nie tak z tym moim macierzynskim ale w koncu wywalczylam co sie nalezy i nie wywina sie od placenia .takze wczorajszy dzien mnie tak wymeczyl ze dzis (gdyby nie ochota na pączki )pewnie bym z domu nie wyszla. Obudzilam sie o 11 ogarnelam mieszkanie (czyli umylam dwa kubki i talerzyk,zascielilam lozko-chyba tylko po to zeby stwierdzic ze nic mi sie nie chce i polozyc sie spowrotem ) obudzilam sie o 16 -takze nocka bedzie ciekawa .najgorsze jest to ze mi sie nadal chce spac i na nic sily nie mam :/ aj wybaczcie to marudzenie ale sama juz mam tego dosc ze wszystko boli i ze sily brsk a samo sie ugotowac nie chce i posprzatac tez nie a co bedzie jak Livcia sie urodzi?skad ta sile wziac ...aj slaby dzien dzis mam

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

Hej.
Andzia trzymaj sie!!! Mam nadzieje,ze jestes juz w tym lepszym szpitalu i na spokojnie uratuja dziecko! Wszystkie trzymamy kciuki :*

Jestem po wizycie u swojego lekarza. Mialam dzis dwa takie bole w lewym jakby jajniku, nie promieniowaly nigdzie, tylko skoncentrowane w jednym miejscy jak by tepy bol nerwa jak na okres ale milion razy gorzej. Calą noc kulo mnie w brzuchu tez na srodku, ale wszystko ok, szyjka dluga i zamknieta, mala plywa. Jak to lekarz powiedzial - na tym etapie ciazy juz niewazne co mi jest, grunt,ze dziecko zdrowe xD
Razem z polozna doszlysmy do wniosku,ze termin z ostatniej miesiaczki mam na 12.12 a usg 13.12. Ktos zle mi wyliczyl na 9tego. oj tam:)
A i lekarz mowil,ze czesto panie, ktore mialy takie dolegliwosci jak ja - skurcze brzucha itd przenosza jeszcze ciaze i trzeba ja wywolywac;) Ale oczywiscie trzeba tgo pilnowac i traktowac jako wazne, bo roznie bywa :P

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

ANDZIULA
wszyyystkie trzymamy kciuki za Was, i zyczymy duuuuuzo zdrowka !!
31 tc daje duzo nadziei i szanse sa ogromne !!
Powodzenia !!!!!!

IGNESSE
Mnie tzn jak mala bylam okradli mieszkanie 2 razy..z czego raz - jak ukradli telewizor jeszcze przez rodzicow splacany, to na stole w kuchni zostawili ksiazeczke ratalna..i pilota-takie chamy!
I wiem.co.czujesz ...szok po-kradziezowy jest straszny..bylam.mala a to do dzis doskonale pamietam...

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Andzia
bądź dzielna , musi się wszystko ułożyć pozytywnie. Jesteśmy wszystkie z Tobą...w miarę możliwości napisz nam co u Was bo się wszystkie będziemy martwić.

Igness bardzo mi przykro , że Was okradli ...oby kiedyś ktoś umie za to odwdzięczyl. Bóg nie rychliwy , ale sprawiedliwy......

Milak brzusio Poprostu bajeczny ...sam w sobie jest śliczny a rysunki tylko go jeszcze upiekszyly.

Dziękuje wszystkim za ten odpoczynek w spa .....i chem uprzejmie doniesc :) ze bardzo odpoczywam....och....jak mi błogo tutaj ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

ciekawe co tam dzis u Andzi... Śliczności powiedz do nas słówko, bo bardzo się niepokoimy!

Annmm talia? jest, ale pod biustem...
Kiedys zastanawiałam sie, czy potrafiłabym kochac tak samo dwójkę dzieci, teraz wydaje mi sie to takie oczywiste... Adas potrzebował na początku ciąży upewnic się, jak to z moimi uczuciami i czy nie zostanie za bardzo zepchniety, więc na szybko wymyslałam, że kocham obu chłopaków tak samo za to, ze są moimi dziećmi, ale jego juz znam i dodatkowo kocham go za to, jaki jest fajny chłopak, drugiego dopiero musimy poznać i wzajemnie się nauczyć o sobie - Adam zadowolił sie tą odpowiedzia i wydaje sie zupełnie nie martwić o swoja pozycję w stadzie ;)

Apteka wreszcie sprowadziła mi zamówione kolanówki uciskowe - o Matko Przenajświętsza, ubierałam to z zacisniętymi zębami chyba 10 minut! Musze to robic przed śniadaniem, próby zgięcia się i utrzymania takiej pozycji przy jednoczesnym wysiłku z pakowaniem tego cholerstwa wyciskaja wnętrzności

Ignesse faktycznie musieli was obserwować i w pełni sie przygotowali... i jak tu sie uchronic :( przykra sprawa strasznie

Odnośnik do komentarza

Andzia,
Ciesze sie ze jestescie jeszcze w DWUPACZKU !!
Lez i stosuj sie do wszystkich zalecen, lekarze napewno wiedza najlepiej co robic zeby bylo dobrze i zeby przetrzymac Malucha w brzuszku ! Przesylamy meeega wsparcie i slowa otuchy od Nas !!! :****

Malgoniu
Odpoczywaj za Nas wszystkie i korzystaj :) popluskalas sie w basenie juz ? Napewno fajnie sie w nim czujdsz - taaka leciutka :D ?

Milaczku
Brzunio okraglutki pileczkowaty no i taaaaak ozdobiony - to.musi byc piekny i zbierac same.pozytywne opinie hehe :)

A te.kolanowki zamawialas z polecenia lekarza czy w jakim celu jesli wiedziec mozna ?

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Brzuszek wyglądał jak wielkie wielkanocne jajo :) synowi sie spodobało i doprasza sie powtórki, ma nowe pomysły hihi

kolanówki nabyłam na zalecenie lekarza, okazało sie, że moja paskudna opuchlizna lewej kostki to juz nie pozostałośc skręcenia, ale ciąża i kontuzja stały sie katalizatorem problemów z żyłą, która jest kompletnie niedziałajaca i tylko powoduje zastoje i grozi zakrzepicą. w miarę postępów ciąży problem będzie narastał, więc doraźnie mam to nosić i jeszcze upychac np skarpete pod kolano, żeby zatamować dopływ krwi, a kilka mies. po porodzie, jak unormuja sie hormony, należy toto jakoś usunać. Najlepsze jest to, że tej żyły juz nie powinnam mieć! kilka lat temu miałam operację na żylaki i powinna byc wyrżnięta, flebolog jednak pokiwał głową i delikatnie określił, że widać trafiłam na "niedoświadczonego" lekarza, który nie miał ochoty męczyc się z nieco nietypową żyłą i tylko usunął odnogi, cos tam prowizorycznie pozalepiał, starczyło na te pare lat i mamy efekty...

Odnośnik do komentarza

Lucys jak chodzi ci o kosmetyczna to byla na 701 stronie

Andzia dobrze, że już jesteś w tym szpitalu gdzie Malutkiej pomogą. Trzymamy kciuki za Was dziewczyny! :)

Milak dobrze, że syna uspokoiłaś, jednak pojawienie się rodzeństwa to duża zmiana w jego dotychczas poukładanym jedynakowym życiu :)

Dzięki za słowa wsparcia staram się tym nie przejmować. Trudno jak to się mówi rzecz nabyta. Nie wolno się zamartwiać bo są rzeczy ważniejsze. Choć kaski wiadomo szkoda...ale może to sie na takich zemści kiedyś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...