Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też miałam sen, że urodziłam.. Ale lepszy sen miał mój mąż.. Powoli przyzwyczaja się chyba do roli ojca.. Ostatnio przez sen usiadł na łóżku tak po turecku, mnie wziął na ręce i bujał jak niemowlę, przytulił i odłożył mnie, po czym położył się dalej spać.. :-D nie budziłam go, a o całej sytuacji opowiedziałam mu dopiero rano :-) naśmialiśmy się..

Odnośnik do komentarza

dzień dobry
kolejna upiorna noc minęła - to juz nudne tak każdej nocy sie męczyć :( melisa nie pomoże, bo zasypiam spokojnie na ogół, chocki zaczynaja sie potem - co chwila sikanko, męczące sny, nie każdy to koszmar, ale każdy nieprzyjemny, rzucanie się, zeby ponownie zasnąć, a potem każdy szmer budzi znowu, a teraz jeszcze duszno... żeby sobie humorek podrasowac idę pławic sie we wannie - uwielbiam to: kawka (inka+troche rozpuszczalnej do smaku ;)) ksiazka lub gazetka i duża wanna...
wczoraj zafascynowała mnie stronka www.srokao.pl przejrzyjcie sobie to w miarę dokładnie, bardzo ciekawe zestawienia składów różnych kosmetyków, można wybrać dla malucha cos najmniej chemicznego, w dzisiejszych czasach warto pod tym kątem pomyslec ;)
no to pędzę do wanny!

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry
Normalnie jestem uzależniona od naszego forum.
Otwieram.oczy i czytam nowe wpisy.
Dzisiaj waga wskazała pierwszy kg na plusie, a miałam nadzieję że jeszcze do końca wakacji utrzymam się bez przybierania na wadze. :(
ale nie ma co ukrywać ze od kilku dni mam ogromny apetyt i zapewne ten kg na plusie jest następstwem mojego ciągłego ruszania buzia.
Co do koszmarów w ciazy nie mam ich i tak jak pisałam wcześniej , że całe życie mało spałam i miałam płytki sen. Po kilka razy w nocy się budziłam. Natomiast w ciąży śpię bardzo dobrze, nie budzę się po nocach i jest to coś cudownego.

Wczoraj wieczorem wracamy o 22 od męża siostry. Ja mówię do.męża ze się zaraz skończy taki luzik i wieczorne romantyczne spacerki .A mój mąż na to ze juz się nie może właśnie doczekać grudnia kiedy będzie juz nasza dzidzia , i że jak kładzie rękę na brzuszku i mała się wierci to ma wrażenie jakby się córcia przytulala do tatusia dłoni....
wzruszył mnie bardzo

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

Z Zus jest różnie, pytalam to powiedzieli, ze od ukonczonego zwolnienia maja tydz na wyplate kasy(roboczy?). Coz raz dostalam 10 dni po zakonczeniu danego zwolnienia, a teraz dostalam jeszcze w ten sam dzien do ktorego trwalo zwolnienie- co mnie naprawde zaskoczylo. Takze z nimi nie zgadniesz, przepisy swoje a oni swoje :-). W kazdym razie najdluzej czekalam 10 dni od koncowej daty zwolnienia :-)

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
Jeśli chodzi o te sny to gdzieś czytałam, że bardzo często kobiety ciężarne śnią dużo intensywniej niż wcześniej i lepiej też pamiętamy te sny, często są to właśnie koszmary lub sny erotyczne. Dzieję się tak z powodu wpływu hormonów na nasz mózg. Co do koszmarów,to bywa tak, że jakieś nasze nieuświadomione lęki znajdują w ten sposób ujście. Milak może spróbuj się zastanowić czy właśnie nie wypierasz jakegoś lęku i przedyskutuj to z partnerem, może akurat pomoże. U mnie się to sprawdziło.
Ja ze spaniem mam natomiast inny problem, co najmniej
2-3 razy muszę wstawać do toalety, więc ten sen jest przerywany. Przed ciążą nigdy się to nie zdarzało.
Pozdrawiam wszystkie mamusie w ten upalny dzień, u mnie już 32 stopnie.

12.2015 Córcia
10.2016 Aniołek

Odnośnik do komentarza

malgosia35 a czemu aż tak obawiasz sie każdego kilograma? masz dużą wagę wyjsciową? bo na tym etapie to jednak kilka kg juz byc powinno - sam powiększony biust, macica, wody płodowe i ilośc krwi tego wymaga :) wczoraj miałam niesamowity apetyt - staram sie raczej nie przesadzać, zresztą na szczeście ciagnie mnie akurat to warzyw i owoców, ale wczoraj to był max...

W załączeniu obiecana sesja fotograficzna :) stylowe galoty w dwóch odłonach - przedniej i tylnej

monthly_2015_08/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_33808.jpg

monthly_2015_08/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_33809.jpg

monthly_2015_08/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_33810.jpg

Odnośnik do komentarza

cześć Grazia1980 :)
a jeszcze uwaga do tych kilogramów - gdzieś czytałam, że teraz jest okres intensywnego rozwoju układu nerwowego i potrzeba do tego właśnie dobrych tłuszczy i przestrzegano, żeby nie ograniczać akurat w tych tygodniach podaży tegoż składnika, czyli zadbac o odpowiednia ilośc zdrowych tłuszczy ;D

Odnośnik do komentarza

Milak, jak dla mnie rewelacja-sexi mamuska! Mnie zostalo jeszcze 250 km nad morze, leb mi peka, zjadlam od 5 rano kilka bialych bul az mi spuchly nogi. Nawigacja od dwoch godzin pokazuje nam 3 godziny do celu :D roksi, tak od dostarczenia zwolnienia maja max 33 dni. Koszmarow brak, raczej mam sny erotico, ale nigdy nie w roli z mezem ;)

Odnośnik do komentarza

Hey, Kochane! Witam nową Grudniówkę, napisz coś o sobie :)
Malgosiu jak balsam? Ja też jestem absolutnie uzależniona od waszego towarzystwa :)
Milak jestem fanką twoich gatek :)
Co do wagi to ja już jestem prawie 2 kg do przodu...nareszcie bo już naprawdę miałam stresik. A apetyt od paru dni mam na serio gigantyczny mimo tej pogody. Zjem coś, a za godzinę znowu jestem głodna.
A w czym będziecie prać pierwsze ubranka? I czy te nowiutkie ze sklepu też zamierzacie?
Annmm nie mów mu, się chłopina załamie.

Odnośnik do komentarza

Cześć Grazia
A co do kilogramów na plus to ja do tej pory 5kg,tylko ,że po pobycie w szpitalu kg na minusie. Były ze mną w szpitalu mamusie głownie z tych szczuplejszych,które w 7-8 miesiącu ciąży miały ok.1kg na plusie. Lekarz mówił ,że jeśli dzieciątko rozwija się prawidłowo to nie ma problemu.
Ja wcześniej maluszkowi prałam na początku w płatkach mydlanych potem w loveli było oki ,teraz zobaczę.

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Renatko:)
widze, ze masz tygodniowo podobnie do mnie:) ja zaczelam 20 tydzień:)
Będę miała córeczke:)
W przyszla środe mam badania polowkowe... i mam stres, ale ja już tak mam:) We wtorek bylam na badaniach u lekarza i mala dobrze rozwija się:) ma 16 cm i wazy 360 g.
Lubie na nia patrzeć podczas, gdy lekaz wykonuje usg:) Smieszna taka jest...:) to raczkami mach, drapie się po skoroni, lyka wody owodniowe, nozkami wywija...
jeszcze nie czuje ruchow, a może ja nie umiem ich rozpoznać....????
to moja pierwsza ciaza:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...