Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Beelittle to rzeczywiście nie znamy dnia ani godziny ale dobrze, że masz juz dzidziusia obok siebie.
Mnie choróbsko rozłozyło na łopatki więc noc nie przespana w ogóle, bo nos zatkany no i siku :)
Ja przez tą ciąże przeczytałam tony książek, głównie kryminały ale z tematycznych to przerobiłam jeszcze raz język niemowląt Hoog i w oczekiwaniu na dziecko Murkoff.
A coś znowu straciła się z forum nadiaania z bliźniakami, ciekawie czy jest już po? :)

Odnośnik do komentarza

Hej z rana:)
Ja wyspana jak narazie juz po sniadaniu i kolejny dzien czas zaczac..dzis chyba zrobie porzadki w szafie mala ,,rozpierduche" :p bo juz polowa rzeczy sie nie nadaje ..albo wogole w tym nie chodze a takie oddaje albo komus z rodziny albo na czerwony krzyz

Jak tam chore mamusie jak sie czujecie? Noc przespana?

katusia z tym bokiem to ja rowniez tak mam i powiem Ci,ze na lewym to dlugo nie poleze jakos mi zle i dziecku nie pasuje,bo wlasnie ten bok mam najczesciej kopany i tak jakby on sobie go upodobal.
Nawet na ktg polozna pow.zeby najlepiej polozyc sie na lewym tak tez zrobilam,ale po 10min kazala zmienic bok,bo zapis byl nie wyrazny a na prawym idealny..

Beelitlle Zazdroszcze,ze masz juz malutka przy sobie:) ale wczesniej pewnie przez to cisnienie najadlas sie strachu..dobrze,ze juz jestes po. Siostrzyczki pewnie dumne:)

antalea przeczytalam ,,jednym tchem" od poczatku do konca napisane pieknym jezykiem:) wlasnie tych chwil tak bardzo nie moge sie doczekac..

mikula88 moje noce ostatnio moge uznac za udane...przesypiam cale, tylko sporadycznie z raz wstaje siku..
Zgage miewam ,ale naszczescie mija przed snem..pilnuje sie by nie jesc i nie pic za pozno ..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny to w temacie wychowania warto poczytać o tzw.Rodzicielstwie bliskości. Na.fb jest grupa o takiej nazwie. Ja nie wszystko stosuję ale wiele jednak porad biorę do.serca. I wiele intuicyjnie sama stosowałam nie wiedząc nic o tym. W rb mówią żeby spać z dzieckiem, tulic je dużo, szanować jako człowieka, nie.stosować kar i nagród, nie.chwalić na zasadzie mówienia "super", "brawo" tylko innych słów używać. Warto się zagłębić i pewne rady i metody przyswoić bynajmniej jak dla.mnie. Ja.akurat długo z synkiem spalam, karmilam 19 mcy, chustowaliśmy się, dużo go nosiłam,tuliłam do.dziś tak mam że ciągle go całuję i mówię że kocham :)

http://www.suwaczek.pl/cache/0361adf311.png

Odnośnik do komentarza

Hejka,
mam wrażenie ,że mój dzidzi jest niżej,hmm nie mam narazie jak niektóre z was jakiegoś rozpychania w pachwinach itd ale ogólnie czuje nisko od wczoraj prawie w pachwinie-jak mały miał czkawke wczoraj to też nisko było czuć- tzn wyzej też jakby cały czkakał ale ..
za tydzień mam wizyte w czwartek wtedy bede konczyc 37 tydz to zobaczymy,czy juz bedzie sie coś działo ,jeszcze nigdy ktg nie miałam robione.

Jak moja poprzedniczka napisała-ja tez swoje maleństwo juz tak bardzo chciałabym wycałować całego, tak wytulić ,że jak o tym myśle to mam łzy w oczach tak mocno go już kocham. mam nadzieje,że nie będę nadopiekuńczą mama-chociaż to jest bardzo prawdopodobne :) ale tez chce żeby wyrastał w domu pełnym miłości,będę mu mówić ,że go kocham na każdym kroku itd

Odnośnik do komentarza

Ja teraz czytam "Jak krearywnie wspierac rozwoj dziecka"
Wg. mnie ciekawa książka, która akurat pisze o różnych rzeczach, z ktorymi się wcześniej nie spotkałam.

http://www.samosedno.com.pl/jak-kreatywnie-wspierac-rozwoj-dziecka,822.html

Warto przeczytac kilka rzeczy, poczytac o różnych metodach i wyciągnąc z każdej jakiś wniosek i potem zastosować indywidualnie do wlasnych potrzeb.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś po wizycie i gen. Dostałam skierowanie na szpital na ktg. Ktg wykazało dosyć porzadne skurcze ale nie regularne. Po zbadaniu przez Panią ginekolog szyją 1-1.5cm oraz rozwarcie na 1.5cm. Wrocilam do domu. Ale boli po badaniach dwóch u gen i w szpitalu jak cholera. Może coś się jeszcze rozwinie.

Odnośnik do komentarza

Ja też właśnie wróciłam od gin. Mała waży +/- 2500g, ale ma ogromną główkę, aż się boję jak ja ją wypchnę :) generalnie usłyszałam dziś, że jak zacznę rodzić nawet jutro to już mam się niczym nie przejmować, bo wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ale zdaniem gin jeszcze trochę wytrzymam :) pobrał mi dziś wymaz na gbs i w poniedziałek mam już mieć wyniki. Bardzo się boję, że wyjdzie mi to paskudztwo znając moje szczęście...

http://www.suwaczek.pl/cache/61ec0069ec.png

Odnośnik do komentarza

Witam Panie serdecznie:) Jestem położną i pracuję na oddziale noworodkowym. W międzyczasie kończę studia i piszę pracę magisterską. Zwracam się do was kochane Panie z prośbą o wypełnienie ankiety, jest ona w pełni anonimowa dotyczy "Preferencji kobiet dotyczących przebiegu porodu:) Tutaj zostawiam link do wypełniania http://www.survio.com/survey/d/H1K9H6Y7M9Q9K8T4P. Z góry dziękuję za wypełnienie każdej ankiety:)

Odnośnik do komentarza

Linka u mnie tez lekarz powiedział ze główka spora ale mój pierwszy synek tez tak miał wiec takie geny mamy z mężem. Ja sie chciałam chwalić ze śpię całkiem ok nie licząc pobudek na siku a dzisiejsza noc była fatalna moze spałam ze 3 godz bo skupiałam sie zeby do rana wstrzymać sie z sikaniem bo na badania szlam. Obym dzis pospala lepiej :) czego i wam życzę. W ogóle czuje sie jak balon moja skóra na brzuchu juz jest bardzo napięta. Czy dopina wam sie jakaś kurtka ? ;)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam jedną sportowa, w której się dopinam, a teraz kupiłam sobie parke, bo na ogół nie lubię na sportowo chodzić. Po porodzie sciagne sznurki i będzie ok tym bardziej, ze poza brzuchem niewiele przytylam. A skórę też mam tak napięta, ze czasem wydaje się, ze pęknie. Aż się dziwię, ze nie mam rozstępów na brzuchu.
Dziewczyny, a Wam też tak wyszły pepki na wierzch? Mój pępek to obecnie ciemnobrazowa kropla na środku brzucha, mam nadzieje, ze wróci do poprzedniego stanu, bo jest straszny :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...