Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Mari-Ann, mam już mętlik w głowie i zastanawiałam sie co robić. Mam świetną lekarkę i ufam jej ale chyba trochę się za bardzo spieszy...pożyjemy zobaczymy. Z resztą L4 dostałam tylko do piątku 13.11 wiec jeśli nie urodzę do tego czasu to i tak położy mnie do szpitala :/
Dobrej nocy dziewczyny, oby jutro lepsze nastroje zapanowały :)

Odnośnik do komentarza

eliii trzymamy kciuki! Oby Ci poszło jak większości tutaj ekspresowo :)
A zastanawiałam się, czy będzie dziś jakiś maluch i jest :) szkoda tylko, ze już zaczynają rodzić te przedterminowe, a my poterminowe możemy jedynie westchnac :D

Waska wyjątkowo uparte te nasze dziewczyny, też mam doła i męczy jeszcze ta niewiedza co dalej. Ciebie to chyba już zostawia, przecież to 9 dni po terminie, wiec chyba już nie ma na co czekać. Odezwij się tylko potem, jaka decyzja i czy może jeszcze jeden maluch nam się dziś narodzi :) trzymaj sie

Odnośnik do komentarza

Gratulacje! Kolejny maluszek na świat wychodzi :)

A my dzisiaj miałyśmy najgorszą noc od 9 miesięcy. Cały czas mam mdłości, w nocy spałam może 40min a mała nie daje spokoju i od 23 wczoraj do teraz cały czas tak mocno kopie,że aż żyły na brzuchu mi wyszły. Nie wiem czy to normalne, bo nie mialam jeszcze tak żeby kręciła się cała noc i ranek bez żadnej przerwy,aż mam cały obolały brzuch.

Odnośnik do komentarza

eliii ale super :) Gratulacje !!!:)
Katusia911 no uparte te nasze dziewczyny jak nie wiem co :) skorpionice :) U mnie na ktg żadnych zapisów skurczowych, szyjka miekka ale też rozwarcie nic sie nie powiększyło. Zrobił mi masaż szyjki-nic nie czułam zupełnie. Dostałam skierowanie na oddział na wywołanie ale mówi, że mam iść jutro rano a mi nie uśmiecha się iść w święto żeby mnie olali więc jak nic się nie ruszy to pójdę w czwartek rano i zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza

KaroW i Elii gratulacje!!
Widzę że co poród to szybszy ;)
Moze stad dzieciaczki czekaja bo im pozniej w listopadzie tym szybciej to idzie :)
Przeterminowane mamusie, glowy do gory, wiem że teraz latwo mi mowić, ale pocieszajace jest to że na pewno doczekacie sie! :)

My w domku, probujemy sie zorganizować. Teraz odczuwam zmeczenie, chyba dopiero ochlaniam :)

Odnośnik do komentarza

Waska mi tez kazali przyjsc jak co wlasnie 11.11 i mowili ze dla nich swieto nie ma znaczenia, wiec ja bym chyba poszla.. na Twoim miejscu. Jak co bedziesz pierwsza do oxy ;) Szyjke masz miekka to powinno pojsc, a nie poddala sie po masazu zeby wieksze rozwarcie?

I ja tez nie mialam ani pół skurcza wczesniej, ale jak ruszyly to raz a konkretnie :)

Odnośnik do komentarza

Waska tak jak mówi Nuala ja też bym poszła, nawet jutro. Nie oleja Cię, tym bardziej, ze przecież długo nie będziesz rodzic, sądząc po tempie pierwszego porodu :) U mnie tez wczoraj ani jednego skurczu na zapisie, lekarz też załamał ręce, ale jeszcze jutro idę. Może po tym masażu coś Cię jeszcze weźmie i skierowanie będziesz mogła podrzec :D zostanę sama na placu boju z tym moim przeterminowanym bagażem ;(

eliii gratulacje :) może Twoja Iga da przykład mojej Idze i w koncu zacznie się pchać na ten świat :) a jakie wymiary dzieciaczka, bo poprzedni z tego, co pamiętam był spory?

Odnośnik do komentarza

Eliii, ogromne gratulacje! Kolejny szybki poród i aż chce się rodzić :) Widzę, że byłyśmy w podobnym tc. Miałaś jakieś objawy nadchodzàcego porodu?

Waska, rób jak czujesz. Tak będzie najlepiej dla Ciebie i maleństwa. Biorąc pod uwage, że jesteś już tydzień po terminie możesz być już zmęczona i zwyczajnie nie móc doczekać się córy ;) Tak jak mówisz; będziesz miała męża przy sobie i spokój o syna. Trzymamy za Ciebie kciuki i nic się nie bój! Zgodnie z tradycją urodzisz raz-dwa :)

http://www.suwaczki.com/tickers/cb7wol2av797j5ec.png

Odnośnik do komentarza

Opiszę krótko :) Odeszły mi wody o 2:40. Obudziłam się i myślałam że się zsikałam w łóżko :) zadzwoniłam po siostrę i do szpitala. Skurczy brak aż do 5:00 jak trafiłam na porodowke. A jak się zaczęły to jeden za drugim. Nie wzięłam znieczulenia i o 7:55 była. Dali nam 2 h kangurowania i potem mierzyli i ważyli. Waży 3600g i ma 56 cm :) Nasza Igusia śpi sobie a ja odpoczywam. Mogłabym iść do domu :) trochę popękałam więc trudno siadać :)

http://www.suwaczek.pl/cache/0361adf311.png

Odnośnik do komentarza

Katusia911 nie zapominaj o mnie. Ja póki co też łącze się z Wami przeterminowanymi. Co prawda piszę już do Was ze szpitala, bo w nocy skurcze się nasiliły, częste i bolesne. Ale zbadali mnie i szyjka długa i twarda :( już tu zostanę, bo jestem po terminie, więc wyjść mogę tylko na własne żądanie. Trzymajcie kciuki, żeby się w końcu zaczęło..

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjogprybq74.png
https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoj8k3k7ns.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...