Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Buziaki dla Amelki :-*
Aga el, gratulacje :D widzę że twój młody też taki teleman :) nasza tez sobie da wszystko zrobić byle tylko jej ekran pokazać :)
Ta jelitowka jakas wyjątkowo zjadliwa :/ Mąż leży z temperaturą powyżej 38 st i paracetamol kiepsko działa. Mam nadzieję że lekarz mu zapisze coś co go postawi na nogi bo póki co jest słabo. Teraz przez kolejne 2 dni będę się stresować czy nas nie pozarażał. Mam nadzieję że szczepionka na rotaworusy nas wspomoże i w razie czego mała przejdzie łagodniej

Odnośnik do komentarza

ewelka moja pije ok 5-6 razy 150ml plus obiadek pół słoiczka z łyżeczką kaszy manny i pół słoiczka owoce
olix ja zalogowalam się tydzień temu i nic nie przyszło
całuski dla Amelki moja Pola też kończy 5 miesięcy
występują u was skoki rozwojowe ? bo u nas znowu sie zaczyna 2 dni mała ciągle na rękach, płacz bez powodu i ciągłe marudzenie wykańcza mnie to

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego dla Amelki i Poli:)
Julka to duzo w porownaniu do mojej Twoja mala je. Ola zjada 4 razy po moze ze 130 mleka do tego pol czasem mniej sloiczka owocow i pol sloiczka obiadku.
Bylysmy u lekarza. Wszystko ok, osluchowo czysta, gardlo ok. Lekarka tez uwaza, ze zeby. A moze jednak i zeby i skok? Hmmm...

Odnośnik do komentarza

Całuski dla Amelii. Super ze Ola ok ze słuchem. Mój mały też uwielbia telewizor i vive to już ubostwia. Dziąsła mojego wyglądają dobrze, ale ja nie wiem jak mają wyglądać dziąsła przed zabkowaniem. Lekarz mówił ze na zabki to mały może stracić apetyt, mieć biegunkę,ulewac,goraczka, marudny. Poki co to stracił apetyt, ulewa i kupka biegunkowa już 2 dzień, ale czy to na ząbki to tak na prawdę nie mam pojecia. Też czekam na paczkę z hipp

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza
Gość MamaKubunia

Hej! Jestem młodą mamą 4-miesięcznego Syna z wadą serca i z brakiem perspektyw na życie. Los zmusił mnie do radykalnego posunięcia i założenia zbiórki na zakup domu z rynku wtórnego. Kiedyś było nas stać na wynajęcie mieszkania, teraz mieszkamy kątem u rodziców przyszłego męża. Nasze wynagrodzenia wystarcza na pokrycie kosztów związanych z leczeniem Kuby.Nie wiedzie się najlepiej, ciągłe kłótnie w domu powodują pogorszenie relacji z partnerem. Dlatego proszę o wsparcie, jeśli nie masz życzenia wpłacić dobrowolnej darowizny to proszę chociaż o udostępnienie zbiórki. https://zrzutka.pl/e6umt5

Odnośnik do komentarza

Julka, ja też już nie śpię. Bobas poszedł spać przed 20, zrobił 3 pobudki i o 5.30 stwierdził że już się wyspał. A matka niech sobie oczy na zapałki podpiera, co tam..
Póki co nie mamy żadnych objawów jelitowki więc mam nadzieję że już się nic nie wykluje.
Na dworze wstaje słonko i chyba ładny dzień się zapowiada :)

Odnośnik do komentarza

Moja tez na mm. Ja ja slysze w nocy jak sie wierci w lozeczku ale nie reaguje i zaraz zasypia. No chyba, ze mocno marudzi- to znak ze pewnie jest w poprzek lozeczka to ja przekladam i dalej spi.
Jestem okropna matka;) wsadzilam mala w lezaczek i postawilam przed tv, bajke wlaczylam. Nie mam sily z nosa jak z kranu leci. Oby do 15, bo maz wraca.

Odnośnik do komentarza

Ja godzine temu wzielam Synka na cycka zeby podkarmic przed spacerem,przysnal ciut,to go posadzilam zeby zaczac ubierac a tu glowka opadla i Ignas zasnal na siedzaco...wlozylam wiec do lozeczka,spacer najwyzej pozniej odbedziemy...a Smyk spi,odsypia pewnie noc ;-)

Odnośnik do komentarza

My też noc przespaliśmy całą. Ale mała coś mi szaleje. Nie wiem czy to ząb czy skok rozwojowy. Pogoda u nas okropna. Mąż późno wraca. Ja kaszel jak 150. Podbrzusze boli jak cholerka. A dziecko "Matka! Noś mnie!". Nosz kurde. Z tego wszystkiego już na Nią krzyknęłam a teraz mam takie wyrzuty sumienia że się poryczałam. Co ze mnie za matka;/

http://www.suwaczki.com/tickers/1usagu1rcwybhdu6.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...