Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w nocy przeszkadzały mi sarny gdzieś obok w lesie, potem burza... Dziś cisza i spokój a ja od 1 nie mogę spać... przeczytałam chyba z pół książki i dalej nic :) ok 2.30 miałam wymianę w łóżku :) przyszedł mój pierworodny bo coś mu się złego śniło,a że jak on z nami śpi to zajmuje więcej niż połowę łóżka(jak to dziecko hehe) tak mój mąż poszedł spać do niego... No nic, mam nadzieje, że chociaż Wy dziś spicie dobrze :) do później...

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyMrE0sFSyBlwwFZEC1w,,69.png
http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/qkvr0pp27fyemhdx.png

Odnośnik do komentarza

U mnie terminy są 2 ,według om 10 listopad ,według usg prenatalnego 6 listopad.
Z okazji dnia dziecka i blisko syna urodzin,powiesiłam na suficie balony (12 sztuk) miały być zdjęte po urodzinach i tak wiszą przez całą długość pokoju.Gdy budzę się, spojrzę na nie odrazu mam uśmiech.Jeszcze 8 dni szkoły,na 2 miesiące spokój ze sprawdzaniem lekcji

Odnośnik do komentarza

Dowiedziałam się,że przez łożysko z przodu można też nie czuć ruchów.Łożysko amortyzuje kopniaczki :) Jutro się dowiem jak to u mnie jest.Może w końcu płeć będzie widać.Moich 2 chłopaków odrazu było widać, że mają coś miedzy nogami.Przeprowadzka do innego miasta,inny lekarz,a może małe postanowiło się nie ujawniać. Jutro,już nie mogę się doczekać będzie też tata na usg-chce być.:) może zmiany na lepsze

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie ja o dziwo spaam dobrze nawt mały nie zrobił awantury więc super teraz jem śniadanie a on jeszcze śpi.
Burcia strasznie współczuje ale to nie jest twoja wina skąd miałas wiedzieć, a my kobiety to jesteśmy takie Zosie samosie wszystkko chcemy same i nie lubimy jak nam ktoś pomaga. Ale najważniejsze teraz leżenie i odpoczywanie. :),
Alexan a może teraz dziewczynka skoro jeszcze nie widać :)
To masz miłe poranki z tymi balonami :)
Aanka ja biore femibion od początku ciazy :)

Odnośnik do komentarza

Burcia dbaj o siebie bez stresu musi być dobrze trzymamy kciuki za Ciebie i Velvet.
Anka ja też nie lubię aplikacji luteiny no ale.cóż..... mus to mus. Ja jutro idę do gin na wizyte ale u mnie w gabinecie nie ma usg wiec tylko badanie i wyniki krwi no ale też mam dużo pytań do niej wiec mnie się tak nie pozbedzie jak zawsze ze 5Min i wyjście: )

http://fajnamama.pl/suwaczki/83kdyf7.png

Odnośnik do komentarza

Ja trochę się zdziwilam jak moja tesciowa powiedziala mi ze.mam duży brzuszek, i wygladam tak jak ona wyglądała w 6mcu, tak naprawdę brzuszek mi wyskoczyl w 15tc i sama nie wiem jak.powinien wygladac. Ja się nartwilam ze nie rosnie bo dużo z was pisalo ze już duże brzuszki a jak mój ruszył to boję się ze za duży.Wstawie wam zdjecie a jakie są wasze brzuszki?

monthly_2015_06/listopad-2015_31298.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/83kdyf7.png

Odnośnik do komentarza

jusiaaas ja mam troszke wiekszy brzuszek, taki bardziej zaokraglony/spiczasty.... Spalam srednio.. Budzilam sie kilka razy. Zle mi sie dzien zaczal. Wczoraj czytalam w poradniku "W oczekiwaniu na dziecko" o niezdarnosci kobiet w ciazy... A dzisisj co!? Wylalam kawe na laptopa! Jestem zalamana. Lezy do gory nogami i sie suszy. Baterie wyciagnelam. Mam nadzieje ze nic mu nie bedzie.. Plakac mi sie chce

Odnośnik do komentarza

Ostatnio bardzo dobrze spie. Nawet nie wiem kiedy mąż wychodzi do pracy. Co do brzuszka to ja mam różny- zależy od pory dnia. Dzisiaj mój kochany synek kończy 2 latka. Ale ten czas zlecial. Miałam się wam pochwalić ze dostałam ciuszki dla dziecka Ale takie malutkie muszę kupić. Dziewczyny lezcie i się trzymajcie. Będzie dobrze. Mój brzuszek teraz tak wyglada

monthly_2015_06/listopad-2015_31304.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vkcb0r03trwx.png

Odnośnik do komentarza

A tak my wyglądamy . Bardziej to mnie chyba przerażają cyce niż brzuch. Trzymamy kciuki i czekamy na wieści . Wczoraj zasialyscie mi wątpliwość z tym usg połówkowych żeby może wyjątkowo iść do innego lekarza celem weryfikacji ewentualnych przeoczeń pierwszego. No i w sumie sama nie wiem. Wizytę mam 2lipca czyli przełom 20/21tyg. Klasycznie tak tydzień po wizycie jest ok i sie nie martwię a potem im bliżej tym bardziej sie wkręcam głupio .

monthly_2015_06/listopad-2015_31305.jpg

Odnośnik do komentarza

A przed chwila dzwoniła moja mama no dowiedziała sie od mojego ze byliśmy w sobotę na basenie .no i awantura o mojej lekkomyślności -nie pomogło ze to zalecenie Lekarza-ech ręce opadają . Oraz wymyśliła ze jak sie skończy u nas remont to żebym sie nie brała za sprzątanie tylko ona nam zatrudni kogoś kto posprząta. - to w sumie mogę rozważyć ha ha. Niby jej sie nie dziwie bo straciła już 3 wnucząt ale czasem mi witki opadają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...