Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

ofeliaa
adonis25 oj cos Ty taka przewrazliwiona ;)

Nie przewrazliwiona. Jak coś wiem, coś przeżyłam lub miałam do czynienia z kosmetykami , testował itd to mówię o tym :) czasami nie dodam słowa możesz lub innego wypełniacza a przez internet nikt nie widzi czy ja to mówię z fochem , radością czy ironicznie . Dlatego się wytłumaczyłam i mam nadzieje, ze nikt moich wypowiedzi tak nie odbierze :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Przewinął się dzisiaj temat ZUSu.
Może komuś się zdarzyło dostać od Nich walentynkę z prośbą o nadesłanie oświadczenia czy w terminie terminie od kiedy powinni płacić pieniążka wykonywałam pracę z tytułu umowy o pracę w mojej firmie...
Dodam tylko ze posiadam dwie umowy, jedna to chyba 1/20 etatu z firmą w Lodzi, tak by uzyskać dostępy bankowe, a druga umowa zawarta jest z moim menagerem i jest to wymiar pełnoetatowy. Zwolnienia dla obu firm dostarczam menagerowi... Pytanie, dlaczego o to pytają i tylko o tą jedną umowę?
Wolałabym się nie zdziwić kiedy przyjdzie co do czego ;)

Odnośnik do komentarza

W końcu odważyłam się -i zaczęłam zakupy'' wyprawkowe''.Zaczęłam dzis od sporego zakupu-łózeczko i komoda:-)
http://allegro.pl/show_item.php?item=5547993856
Jutro chyba jedziemy z mężem po mebelki.W poniedziałek przyjedzie nasz agent od remontu(oczekiwany od tygodniiiiiii....i może w ciągu tygodnia pokończy nam to co my zaczęliśmy(tapety,malowanie sufitów itp)
Od przyszłego tygodnia rozejrzę się za ciuszkami-bo niech urodzę przed 34 tygodniem?(taka adnotacja była na badaniu genetycznym ryzyko porodu przed 34 tygodniem 1:164)lepiej mieć chyba podstawy.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yn0fw410c.png

Odnośnik do komentarza

sheViolet
Daga81
Chusteczki super sprawa. U nas trzeba jeszcze własną lewatywę - serio, serio.
Dodatkowo trzeba wszystkie przybory do jedzenia: miseczka, talerzyk, sztućce, szklanka. Także trzeba sprawę dobrze przemyśleć i zabrać to co uważamy że nam się przyda. Ja ostatnio jak leżałam w 9 tyg to nawet czajnik miałam swój bo oddziałowy się spalił. Tylko się nie śmiejcie z tego. Takie są szpitale w świętej Częstochowie.

Hmm czyżby Parkitka?


Nie, na Mickiewicza.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Martolina odnosząc się do Twojej wypowiedzi wyłapałam temat wózków tzn sugerujesz że polskie są badziewne?Moim zdaniem za firmę się płaci bo byłam oglądać w sklepie i Baby merc Q7 zdaje się 3w1 kosztował 1050 gwarancja na rok a na allegro wózek polskiego producenta praktycznie tych samych parametrów z 24 miesieczna gwarancja wysyłka i dodatkami 780 zl.
Co do doz.pl i gemini to wszystko zależy czy masz te apteki u siebie w mieście i czy możesz odebrać na miejscu i płacisz za przesyłke u mnie np sa apteki doz wiec jak mam kupić coś za 11 zł to wole to kupić w doz i odebrać zadarmo niż zamówić za 6 zl w gemini i zapłacic 12 zl za przesylke,mówiłam o sytuacji takiej jak moja czyli jak ktoś ma aptekę doz stacjonarną i w niej może odebrać zamówienie bez dodatkowych kosztów to lepiej się opłaca niż w tych zwykłych zazwyczaj.
Podbijam temat Bephantenu-do sutków to chyba maść?bo ja mam krem-nie będzie dobry?

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

amadeo3
Martolina odnosząc się do Twojej wypowiedzi wyłapałam temat wózków tzn sugerujesz że polskie są badziewne?Moim zdaniem za firmę się płaci bo byłam oglądać w sklepie i Baby merc Q7 zdaje się 3w1 kosztował 1050 gwarancja na rok a na allegro wózek polskiego producenta praktycznie tych samych parametrów z 24 miesieczna gwarancja wysyłka i dodatkami 780 zl.
Co do doz.pl i gemini to wszystko zależy czy masz te apteki u siebie w mieście i czy możesz odebrać na miejscu i płacisz za przesyłke u mnie np sa apteki doz wiec jak mam kupić coś za 11 zł to wole to kupić w doz i odebrać zadarmo niż zamówić za 6 zl w gemini i zapłacic 12 zl za przesylke,mówiłam o sytuacji takiej jak moja czyli jak ktoś ma aptekę doz stacjonarną i w niej może odebrać zamówienie bez dodatkowych kosztów to lepiej się opłaca niż w tych zwykłych zazwyczaj.
Podbijam temat Bephantenu-do sutków to chyba maść?bo ja mam krem-nie będzie dobry?

Krem też miałam, raz pomyłkowo kupiłam. Wydaje mi się że ma słabsze działanie. Maść jest super. Ja używam nawet na zajady. A nadaje się na różnego typu podrażnienia okolic intymnych, na poranione brodawki. Powoduje, że wszelkie rany szybciej się goją. Także u mnie gości od narodzin Madzi, czyli 6,5 roku. Nie zamienię go na nic innego.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

amadeo3
Martolina odnosząc się do Twojej wypowiedzi wyłapałam temat wózków tzn sugerujesz że polskie są badziewne?Moim zdaniem za firmę się płaci bo byłam oglądać w sklepie i Baby merc Q7 zdaje się 3w1 kosztował 1050 gwarancja na rok a na allegro wózek polskiego producenta praktycznie tych samych parametrów z 24 miesieczna gwarancja wysyłka i dodatkami 780 zl.
Co do doz.pl i gemini to wszystko zależy czy masz te apteki u siebie w mieście i czy możesz odebrać na miejscu i płacisz za przesyłke u mnie np sa apteki doz wiec jak mam kupić coś za 11 zł to wole to kupić w doz i odebrać zadarmo niż zamówić za 6 zl w gemini i zapłacic 12 zl za przesylke,mówiłam o sytuacji takiej jak moja czyli jak ktoś ma aptekę doz stacjonarną i w niej może odebrać zamówienie bez dodatkowych kosztów to lepiej się opłaca niż w tych zwykłych zazwyczaj.
Podbijam temat Bephantenu-do sutków to chyba maść?bo ja mam krem-nie będzie dobry?

nie rozumiem? bepanthen w tubce mam jest niebieska tubka trochę biała z różową kreską pod napisem
bepanthen to bepanthen :D może robią specjalną maść na sutki, nie wiem. ja mam jedną i na pupę i na sutki tak jak poprzednio :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Do łupki położna poleciała lubimy i alantan w maści więc pewnie inne też maści."W moich stronach" polecany jest na brodawki purlean medeli, cena z pewnością nie zachęca ale skuteczne. Rozmawiałam ze swoją siostrą że początki karmienia mogą być bardzo bardzo trudne ale jak się je przejdzie to już później luzik w każdej pozycji.

Odnośnik do komentarza

W związku z Bepahthenem to znalazłam jakąś ulotkę, na stronie www.sklep.consumecare.bayer.com.pl należy się zarejestrować i można kupić 100g tube Bepanthen Baby Extra Maść Ochronna 30% taniej. Kod rabatowy: EXTRAMJAKMAMA. Kurier za free.
Nie wiem jak to się ma do cen w aptekach ale jakby co jest:)
A może któraś z Was ma zapędy do kręcenia kremów samemu? Byłam ostatnio na warsztatach ekomama i mam przepis na domowej roboty Bepanthen i Linomag:)
Amadeo3 Jasne, jednego opakowania nie opłaca się kupować ale jak sobie zrobiłam tabelkę z wszystkimi akcesoriami kosmetyczno-aptecznymi, lekami i witaminami, i porównałam kilka aptek to nawet z kosztem przesyłki jestem do przodu. Na co dzień też zamawiam na doz.pl bo do apteki po odbiór mam 200m a cena tego asparginu mnie ostatnio zdziwiła bo faktycznie biore tego dość duże ilości.
A co do wózków, no cóż, kilkoma już jeździłam i takie mam zdanie. Wszelkie "częstochowskie" firmy nie dla mnie. Gdyby nie dziadkowie kupilibyśmy używanego maxi cosi mura 4 albo x-landera, pewnie za ok 800zł, a tak mamy wypasioną brykę która powozi nie jedno dziecko:)
Któraś z Was pisała, ze ma cameleona, może urodziwy nie jest i zawsze zastanawiało mnie dlaczego gondola jest tak nisko ale ostatnio szłam obok tego wózka i zadziwiła mnie amortyzacja tych malutkich kółeczek, w szoku byłam:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/ghh4tki.png
http://www.countdownmypregnancy.com/tickers/countdown-1419919200z1444107600zp.png

Odnośnik do komentarza

Daga81
sheViolet
Daga81
Chusteczki super sprawa. U nas trzeba jeszcze własną lewatywę - serio, serio.
Dodatkowo trzeba wszystkie przybory do jedzenia: miseczka, talerzyk, sztućce, szklanka. Także trzeba sprawę dobrze przemyśleć i zabrać to co uważamy że nam się przyda. Ja ostatnio jak leżałam w 9 tyg to nawet czajnik miałam swój bo oddziałowy się spalił. Tylko się nie śmiejcie z tego. Takie są szpitale w świętej Częstochowie.

Hmm czyżby Parkitka?


Nie, na Mickiewicza.

Aha. Od nas dzieciaki z waga ponizej 2500 wywoza wlasnie na parkitke. Kolezanka miala ta "przyjemnosc" i powiedziala ze chocby nastepne miala nogami zaciskac zeby nie wyszlo to wiecej tam wywiezc sie nie da. A dzisiaj spotkalam brata innej kolezanki, ktora miala termin ba 7 a urodzila dopiero dzisiaj. Tez przekichane...

Odnośnik do komentarza
Gość pasikonik

Kaszka- popieram to co napisałaś... ja się tu pojawiłam ponad miesiac temu... i nie mam czasu gadać o doopie Maryni.. wieczorem przeglądam forum pobieżnie... generalnie nie pasuję tutaj- forum to jest dla dziewczyn, które autentycznie w tej ciazy się nudzą, - część bo musi część- na własną prośbę... Jak nie jesteś z grupą wzajemnej adoracji to znaczy ze jestes przeciwko... Jakakolwiek próba logicznej argumentacji odpada... Trochę dla mnie to za dziecinne, więc podczytuję czasem i już więcej się nie odzywam. :(

Odnośnik do komentarza

Ja za największy bepanthen płaciłam 29.99

Co do wózków tez rozglądalam się za mura ale 3 bo w 4 nie podobają mi się dwa koła przednie. Generalnie dobrze się prowadzi . Z tym, że mój ma os skretna i gondola jest ok a na wiosnę i tak spacerowke quinny będę używać.

Jakby nie było to nieważne ile co kosztuje. Każdy kupuje to na co go stać i to co się mu podoba :)

idę odkurzyc bo wyszlifowalam meble i liczę,że dzisiaj to skończę.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...