Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witahcie dziewczynki ☺ dziś u nas bardzo przyjemna pogoda ☺ od dziś biorę się za ćwiczenia bo trzeba troszkę się poruszać ☺ co do rozstępów to mam trochę, ale starych, cellulit od zawsze był, ale nim się nie przejmuje bo kto go nie ma ☺ pępek troszkę się wywija, ciemna linia powoli się pokazuje, ale jest jak na razie blada. Ze spaniem nie mam problemów, budzę się na siusiu idę dalej spać ☺ pewnie to dzięki poduszce ☺ my jutro na połówkowe, już nie mogę się doczekać

http://www.suwaczki.com/tickers/atdckrhm9kp324op.png

Odnośnik do komentarza

Byłam jednak o 12 bo ktoś odwołał wizytę. Mam SYNKA w brzuszku :-) czyli moje przeczucie od pierwszych dni ciąży mnie nie zawiodło. Wszystkie wymiary w normie mały waży 489 gramów i doktor powiedział że jest z tych większych dzieci. Cieszę się bardzo bo powiedział że mamy duże zdrowe dziecko i oby było zdrowe do samego końca :-)

http://s8.suwaczek.com/201509291578.png

Odnośnik do komentarza

Baska1989, gratuluje. Moja maleńka w 21 tyg ważyła 399 g. Ale nie spodziewam się dużego dziecka, bo moja pierworodna ważyła po urodzeniu 2940 i 54 cm długa. Mnie też brzuch dziś boli i twardnieje. Wzięłam nawet nospe. Mam tak od 16 tygodnia. Ale lekarz twierdzi że na razie wszystko ok. Choć martwie sie okropnie.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Brzuchem sie nie przejmuj, póki z dzieckiem wszystko ok ;) moje ma bardzo dużo miejsca w macicy bo miałam cysty na janikach i macica sie troszkę wtedy przesunela i powiekszyla, i brzuch jest od dawna widoczny.

Odnośnik do komentarza

Kingusia dzięki na pewno zabiore cytryne boje sie Max tej glukozy wogole mało jem słodkiego a to jest przerażające dla mnie ale muszę dac radę:-)
Jak spedzacie dzionek bo Ja leżę na lezaczku w cieniu i się relaksuje a mały mi tak daje popalić ze szok :-)

Macie juz imiona dla swoich pociech bo my dla dziewczynki mieliśmy ale okazało się że nastąpiła pomyłka i będzie chłopak i co? Pustka w głowie:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8csqv4iurl55q.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie moje mamuski ;) nie bylo mnie dwa dni a tu z 10 stron. Ja niestety jestem przeziebiona i glowa mnie boli a mam nadzieje ze to na kruszynce się nie odbije. Malenka daje czadu i pięknie mnie z samego rana kopniakami budzi ;) jesli chodzi o linie na brzuszku mam i bolace piersi czy kregoslup dały juz dawno o sobie znać ;) a mala tak kopie ze caly brzuch lata i pepek wyszedł juz tez. Ogólnie samopoczucie dobre tylko upal u nas od dwoch dni. Teraz we wtorek badanie polowkowe ;) i zaczynamy 23 tydzien :* coraz blizej do rozwiazania ! A i oczywiście witam nowe mamuski ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie.Ja po niedzieli też idę na krzywą cukrową,trzeba będzie jakoś to przetrwać...co chodzi o pępek to też mi wyszedł,natomiast linii jak narazie brak.Rozstępy w niewielkiej ilości też się pojawiły...natomiast jeśli chodzi o spanie to u mnie też tragedia zasypiam koło 2.30 i budzę się co chwila bo żadna pozycja niedogodna

http://fajnamama.pl/suwaczki/hwkp64z.png

Odnośnik do komentarza

witam !:)
ja na glukozę idę po 15.06. a wiem z doswiadczenia,ze nie ma co sobie wkręcac i przybierac do głowy. woda z cukrem? dajcie spokój. najwyżej zwymiotujemy i tyle :)
cytryna nie wszedzie jest dozwalana.

ja dzisiaj zabrałam córkę na basen, ale było fajnie. udało nam się odmoczyc moje napuchnięte nogi, córka poskakała trochę, trochę ją poprowadzałam po wyzszym poziomie i nie chciało się nam wychodzic. jutro jesli te zapowiadane upały przyjdą pojedziemy na odkryty basen.

moje dziecko jest dziwne, wiekszosc kopie jak sobie pojemy a moje? tylko rano jak budzi mnie głód :) wtedy czuje i widze ruchy na brzuchu a tak -łaaduje w kręgosłup.

nie biegam siku co mnie dziwi. regularnie oprżniam pęcherz bo znowu mam bakterie. nigdy z tego nie wyjde.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

piszecie o rozstępach - mnie z poprzedniej ciazy zostało ich baaaardzo duzo na brzuchu i udach od wewnątrz.

a teraz nie mam jeszcze anii jednego czerwonego.
ja zawsze spałam na lewym boku a teraz mogę spac tylko na prawym. nie bede na siłę lezec na lewej stronie :)

gratuluje określenia płci wszystkim :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

eewelinka
Dziewczyny, które maja poduszkę ciazowa czy dzieki niej udalo Wam sie lepiej przesypiać noc? Jezeli tak to jaka macie? ;)

Mi zdecydowanie lepiej się śpi z moją poduszką ☺budzę się siusiu i dalej spać i tak mogę do 9 ☺a jak wstaje to kręgosłup mnie nie boli a wcześniej to była masakra, czasem z łóżka wstać nie mogłam

http://www.suwaczki.com/tickers/atdckrhm9kp324op.png

Odnośnik do komentarza
Gość KarolaKarola

Mój syn ma już swoje ulubione pory kotłowania się, przy swoim tacie zgrywa niewiniątko natomiast jak siedzę z moją mamą to wtedy daje nam pokaż swoich umiejętności i ulubionych pozycji :-) mnie osobiście najlepiej śpi się na prawym boku, choć staram się tego unikać, ale z racji tego że mam leżącą ciążę muszę urozmaicić sobie pozycje :-p

Odnośnik do komentarza

Hej Kobitki!
Co do poduszki to ja mam w kształcie rogala (zakupiona w Smyku) i jest cudownie wygodna. Potem można ją wykorzystać podobno przy karmieniu.
Rozstępy malutkie ale pojawiły mi się na piersiach, brzuch jeszcze "czysty" :)
A mam pytanie do Was. Czy któraś z Was boryka się z alergią? Od kilku lat miewm alergie na coś kwitnącego teraz ale nigdy nie robiłam badań, a powinnam, zawsze leczyłam się czymś bez recepty. Teraz nic mi nie wolno a wapno pomaga tylko na troszkę :(

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/22089

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja wlasnie wrocilam z usg i sie zmartwilam bo dzidzia jest o 2tyg mniejsza niz wedlugo om i ostatnie usg tzn mam 21tydi5dzien a wedlugo usg to 19 tyd i jakies dni zalezy od pomiaru czego:(
Czy ktoras z Was tez tak miala?
Mamy sie pokazac za 3tyg i ocenimy jak rosnie.
Natomiast wszystko tam ma dobrze rozwinieta i o prawidlowej budowie. Pan dr powiedzia ze najwyzej bedzie miala ale chyba nie chcial mnie martwic:(

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie. A mi się dziś od rana ciśnienie podniosło, bo wchodzę na konto a tam znów inna kwota wypłaty i w związku z tym mam do was pytanie jak obliczyc to magiczne wynagrodzenie na zwolnieniu ciazowym??? Mam umowę o pracę. Wcześniej myślałam że to jest tak jakbym do pracy chodziła taka sama kwota na ciazowym zwolnieniu, ale widzę ze jednak nie:-(
Jak tam dziewczyny z Łodzi byłyście na fali na aquamama zajęciach?
I jeszcze jedno pytanie opalacie się w ciąży? Słoneczko takie piękne.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny! Czy sa tu jakies mamusie z Lublina lub okolic? Chce sie zapisac do szkoly rodzenia a razem zawsze razniej :)
U mnie obecnie leci 21 tydz. W pon mam lekarza i ciekawa jestem ile dzidzius urosl bo w 17 tc wazyl juz 200g ! Co do plci jeszcze nieznana...
Wstepnie miala byc wymarzona corka, na nast usg inny lekarz powiedzial ze chyba chlopiec. Takze dopiero na polowkowym w tym tyg pewnie sie dowiem kto mieszka w brzuszku :)

Odnośnik do komentarza

Usagi86
Witam wszystkie. A mi się dziś od rana ciśnienie podniosło, bo wchodzę na konto a tam znów inna kwota wypłaty i w związku z tym mam do was pytanie jak obliczyc to magiczne wynagrodzenie na zwolnieniu ciazowym??? Mam umowę o pracę. Wcześniej myślałam że to jest tak jakbym do pracy chodziła taka sama kwota na ciazowym zwolnieniu, ale widzę ze jednak nie:-(
Jak tam dziewczyny z Łodzi byłyście na fali na aquamama zajęciach?
I jeszcze jedno pytanie opalacie się w ciąży? Słoneczko takie piękne.

Tez sie nad tym zastanawialam bo i ja co miesiac dostaje inne wynagrodzenie i co miesiac jest wyzsze.
Co do opalania to wychodze na slonce ale opalam glownie nogi i ramiona, brzuszek zakryty, na glowie kapelusz a w reku ksiazka :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...