Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję kolejnej mamusi!:)

Ja wróciłam własnie z wizyty :) podekscytowanie z przerażeniem mam.. Termin na 28, ale mogę niedociągnąć do terminu, a obrone mam za 2 tyg!! Lekarz stwierdził, że : wszystko jeszcze zamkniete, ale szyjka skrócona, główkę wyczuł już w badaniu 'ręcznym'. Po usg mówił, że łożysko już III stopień, więc urodzę do 3 tygodni! Niunia waży na dzien dzisiejszy 2600 g i będzie max 3 kg ważyła, więc fajnie.. Jakbym jednak nie urodziła do konca października to 1 listopada wieczorem na oddział i wywołujemy, bo łożysko już się starzeje.. Ale na 80% urodzę przed terminem:D Niby się cieszę, ale jestem przerażona.. Nie mam wózka jeszcze ( kasaaa;/ ), kosmetyków, dla siebie do szpitala też nic nie mam.. A w sobote kolejne wesele i znowu kasa z kieszeni ucieka.. Dobrze, że za tydzien wypłata to szybkie zakupy do szpitala i pakowanie torby :D

Odnośnik do komentarza

Eewelinka ja mam termin na 31 ale tez juz nie cale 2tyg temu uslyszalam,ze nie dotrwam do tego czasu..Juz wtedy miescil sie 1palec no i tez gin wyczuwala glowke,szyjka skrocona..6.10 mam usg i ktg wiec wtedy sie dowiem ile maluszek wazy:) czuje ze bedzie sporym klockiem,bo przez jeden tydz przytylam kilogram,a wcale sie nie objadalam..
Wogole teraz jakos mi lepiej niz we wczesniejszym etapie ciazy,bo brzuch mi sie nie stawia tak czesto jak to ostatnio bylo..
Tylko nie szalej za bardzo na tym weselu:)bys nie musiala stamtad na porodowke smgac

Odnośnik do komentarza

Cześć październikowi :) witam się jako przeterminowanych wrześniówka. Dzisiaj jestem 3 dzień po terminie i od wczoraj leżę na patologii. Symptomów porodu brak. Lekarz obiecał, że mnie dzisiaj wypisze bo poród wywołują po 7 dniach dopiero a mojej malutkiej nie spieszy się do nas.
Na forum wrześniówek chyba tylko ja zostałam nie rozpakowana i tam już tylko tematy kupek i laktacji, z dwupakami już nikt nie ma czasu gadać.
Trzymam kciuki za dzisiejsze porody, oby ten dzień zaskoczył pozytywnie wiele z Was:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki..
Ja nawet dobrze spalam chociaz ok 1 w kibelku bylam i potem tak z pol godziny zmuszalam sie do snu. Do tego w nocy ze dwa kichniecia i czuje sie niewyraznie..kurde oby mnie nic nie wzielo ,cala ciaza bez chorob a koncowka ma byc inna.. o nie musze sie KUROWAC!

Nanna powodzenia,aby wszystko poszlo sprawnie i abys po cc fruwala :)

She Violet nadszedl chyba juz taki czas..kazda spokojnie wyczekuje swojej godziny 0..:) dlatego tu tak cicho..

Hej MarAla ! No tak najpierw ciaza potem porod i opieka nad niemowlakami temat kupek niedlugo i nas dopadnie;) widze,ze jestes z Warszawy w ktorym szpitalu na tej patologi jestes? Trzymam kciuki by obylo sie bez wywolywania:)

Odnośnik do komentarza

Część dziewczyny, dzisiaj ciężka noc, ciągle mnie brzuch bolał, ale żadnych skurczów, to byłam głodna, to starsza córka budziła się z koszmaru(na szczęście pomógł zaczarowany miś:) to za chwile druga, bo siusiu i mleczko chciała i tak jakoś dokulałam się do rana.
MarAla witamy i nie przejmuj się u nas początek miesiąca i też już są tu pierwsze lekko przeterminowane mamusie:) Ja mam na jutro termin i wygląda na to, że też się przeterminuje:)
Nanna powodzenia i zdrowego maluszka.
Idę odstawic córkę do żłobka a potem odespać nockę:)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371xwfb4zmh.png]Tekst linka[/url]
http://s1.suwaczek.com/201011094572.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, mnie to w noc tylko wstawanie na siku męczy najmniej to 4 razy wstaje i wtedy jest super bo się wyśpię. Dzisiaj znów sporo roboty mam, muszę jeszcze przygotować parę rzeczy, żeby mąż sobie poradził jak pójdę do szpitala no i dopakować torbę.
Faktycznie ostatnio na forum nie tak żywo jak zawsze. Dużo dziewczyn z Facebooka już tu chyba też nie zagląda...

Odnośnik do komentarza

MarAla
Cześć październikowi :) witam się jako przeterminowanych wrześniówka. Dzisiaj jestem 3 dzień po terminie i od wczoraj leżę na patologii. Symptomów porodu brak. Lekarz obiecał, że mnie dzisiaj wypisze bo poród wywołują po 7 dniach dopiero a mojej malutkiej nie spieszy się do nas.
Na forum wrześniówek chyba tylko ja zostałam nie rozpakowana i tam już tylko tematy kupek i laktacji, z dwupakami już nikt nie ma czasu gadać.
Trzymam kciuki za dzisiejsze porody, oby ten dzień zaskoczył pozytywnie wiele z Was:)

Witaj. Nas przerminowanych tez juz jest kilka o ile nie porodzily w nocy. Ja mam termin na wtorek na wywolanie. A czemu jestes w szpitalu?

Odnośnik do komentarza

Banan powodzenia życzę i szybkiego powrotu do formy po cc. Mnie czeka to samo za równy tydzień i właśnie zaczynam się bać jak o tym myślę że już nie będzie odwrotu hahaha. Nocki dZosia przespalqm gorzej miał mój mąż. Dawałam w nocy do wiwatu podobno chrapalam jak lokomotywa hahaha ale wstyd. Miłego dnia wszystkim no i witamy wrzesnioweczke

http://s2.suwaczek.com/201510097146.png

Odnośnik do komentarza

Nanna, powodzenia, trzymamy kciuki! :)

Ja dziś dość ciężka noc. Z racji przeziębienia i zapchanego nosa, mąż od kilku dni śpi na kanapie, żeby się wysypiać. Mnie oprócz klasycznych pobudek na sikanie obudziła dzisiaj Majka o 2:30 z krzykiem że siku zrobiła do łóżka... Trudno, ma 3 lata, była imprezka urodzinowa, dużo picia, zdarza się. Wstałam, przebrałam ją i zabrałam się za zmianę pościeli, a Młoda biegiem do mojego łóżka i pod kołdrę, że ona tu śpi i zero dyskusji... ;) A muszę zaznaczyć, że bardzo tego pilnujemy i nigdy w życiu z nami nie spała, sypialnia to nasz azyl. Byłam tak zmęczona, że przykryłam ją i mówię sobie, jak zaśnie, to ją odniosę, ale oczywiście sama też zasnęłam :) I tym sposobem, jak na szpilkach, czuwałam większość nocy, bo nie wiedziałam czego się spodziewać i jeszcze zajęłam jakieś 1/4 łóżka tylko, bo tak jeździła po nim. Ech, chyba też idę odespać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nmjagfd6bq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9uay3luwocfhs.png

Odnośnik do komentarza

sheViolet
Kolezanka dzisiaj urodzila punktualnie! Zrobili jej cc bo male rozwarcie a mlodemu tetno spadalo. Jak jej zazdroszcze ze juz ma z glowy....

O jak ja cie rozumiem:) miałam dwie koleżanki na ten sam termin i obie już maluchami na spacery wychodzą:)
Czy wy tez macie taki problem z rękami, bo to, że puchną mi rano i potem przechodzi jak rozruszam to już od kilku dni i nie dokuczało mi to za bardzo, ale dzisiaj mnie wszystkie stawy bolą w rękach.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371xwfb4zmh.png]Tekst linka[/url]
http://s1.suwaczek.com/201011094572.png

Odnośnik do komentarza

Miśka81
sheViolet
Kolezanka dzisiaj urodzila punktualnie! Zrobili jej cc bo male rozwarcie a mlodemu tetno spadalo. Jak jej zazdroszcze ze juz ma z glowy....

O jak ja cie rozumiem:) miałam dwie koleżanki na ten sam termin i obie już maluchami na spacery wychodzą:)
Czy wy tez macie taki problem z rękami, bo to, że puchną mi rano i potem przechodzi jak rozruszam to już od kilku dni i nie dokuczało mi to za bardzo, ale dzisiaj mnie wszystkie stawy bolą w rękach.

Mnie ostatnie 2 dni bardzo dlonie popuchly. Ale jakos specjalnie to mnie nic nie boli.

Moj gin ma dzisiaj dyzur i mysle czy by wieczorem nie jechac do szpitala pod jakims pretekstem. Moze by sie zlitowal i cos przyspieszyl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...