Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj od rana w dobrym humorze, bo zaczynam coroczną 3-dniówkę, dzisiaj są moje urodziny, jutro mam rocznicę ślubu, a w nd urodziny męża :) Nawet mąż rano pojechał po pieczywo i wrócił z pięknym bukietem kwiatów, będą z niego jeszcze ludzie ;) Dzisiaj przyjeżdżają moi rodzice, robimy kolację urodzinową, za to jutro zostaną z Majką, a my idziemy na kolację i do kina, czuję się prawie jak przed pierwszą randką ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nmjagfd6bq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9uay3luwocfhs.png

Odnośnik do komentarza

justyna12315
Cameom cudowna 3dniówka ;D wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, pociechy z męża i dzieci i spełnienia marzeń :*

Kobiety pomocy jak myślicie czym można usunąć smród nowych mebli?? Tego nie przewidziałam a boję się że rzeczy małej prześmierdną...

She violet jak tam odkorkowana? ;)

Ja komodę młodego po złożeniu umyłam najpierw ciepłą wodą z płynem do naczyń, a później przetarłam jeszcze płynem do mebli. Po samej ciepłej wodzie z płynem do naczyń nie było już czuć tego wstrętnego zapachu (płynu też nie było czuć).

Cameom sto lat :)

Odnośnik do komentarza

AsiaPil mozna mak w malej ilosci to napewno nie zaszkodzi;) a tak apropo to ja lazanek w polaczeniu z makiem chyba nigdy nie jadlam;)

Cameom fajnie ;) na upartego to mozna super wspolna imprezke zrobic;) Sto lat;* Ps.ja mialam 7.09 a moj maz 24.09 od 30 to chyba w polowie bedziemy wspolnie swietowac;)

Oslona trzymaj sie tam i nie denerwuj tylko..

Asiek123 to normalne juz coraz blizej..skrajne emocje sie u Nas pojawiaja a bynajmniej u mnie..pierwszy porod..raz sie nie moge doczekac a drugi glowa pelna obaw czy dziecko bedzie zdrowe czy nie bedzie komplikacji przy porodzie itd..

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o monitor oddechu to chciałam kupić dopóki ceny nie zobaczyłam. Teraz myślę sobie, że jak będę bardzo spanikowana o oddech mojej małej to wtedy kupie, bo szkoda wydawać tyle kasy jak nie będę go używać.

Odnośnik do komentarza

Eewelinka ja wlasnie chyba zaczynam juz panikowac chociaż Mlody sie jeszcze nie urodzil. Boje sie się ze przegapie jakies sygnaly i nigdy bym sobie tego nie wybaczyla... Fakt, ze troche to kosztuje, ale czasem kasa tak latwo ucieka na inne pierdoly... Zawsze mowie ze lepiej zalowac ze się cos zrobilo niepotrzebnie niz później zalowac ze sie tego nie zrobilo. Ale dylemat pozostaje...

http://www.suwaczki.com/tickers/n59y2n0a6bii8fnq.png

Odnośnik do komentarza

justyna12315
Cameom cudowna 3dniówka ;D wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, pociechy z męża i dzieci i spełnienia marzeń :*

Kobiety pomocy jak myślicie czym można usunąć smród nowych mebli?? Tego nie przewidziałam a boję się że rzeczy małej prześmierdną...

She violet jak tam odkorkowana? ;)

Brak postepu :( zrobilam dzisiaj maraton po sklepach, ulatalam sie z nadzieja ze cos przyspiesze, a poza byciem wykonczona nic nie osiagnelam ;(

Co do monitoru to ja dostalam od szwagierki choc nie wie czy dziala, ale jak zobaczylam ta plytke to uznalam ze musi byc mega niewygodna i nie wiem czy wgl bd chciala to stosowac

Odnośnik do komentarza

Co do monitora to ja szczerze nie polecam.. Moja mama musiała go kupić bo mój mały braciszek jest wcześniakiem.. Co chwilę dawał fałszywe sygnały a tani nie był. Kupili inny to było to samo, więc szczerze instynkt macierzyński chyba jest niezastąpiony :) Dodam, ze mój mały brat ma 1,5 roku więc nie tak dawno temu to było..

sheViolet kurcze a już chwilę się ni odzywałaś myślałam, że może :D Ale nic, pocieszę Cię myślą, ze już bliżej niż dalej :)

Kurde, czy ze mną jest coś nie tak, czy to normalne, ze mimo że leci już 38 tc to ja mam coraz to większą ochotę na seks? Mogłabym "gwałcić" mojego dwa-trzy razy dziennie.. Oczywiście on mimo popędu powstrzymuje się i jest rozsądny, nie chce zbyt często, żeby małemu nic się nie stało. Ale ja? Nie mówiąc o moich sprośnych snach, przez które też nie mogę spać w nocy bo mam taką chcicę.. Kurde jestem wymarzoną kochanką jak się mój śmieje.. Tylko już ciężko jak co do czego :P

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

koniczyka
Fajna sprawa z tym Szumisiem :) ja sie zastanawiam nad kupieniem takiego projektora co tez wydaje różne dźwięki (zarówno muzykę, jak i szumy) wpiszcie sobie na allegro "uspokajacz hipcio" z fisher price :) prezentuje się fajnie

Fajowy ten Hipolit :) Ja własnie szukam jakiejś karuzelki z takim projektorem. Któraś?Coś?Gdzieś?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...