Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Zjemcimiska ja mam ten sam problem. Drętwieja mi palce dłoni. Najgorzej jest nocą. Prawdopodobnie jest to zespół ciesni nadgarstka. W nocy mam pod głową 3 poduszki żeby było lepsze krążenie i często schładzam dłonie zimną wodą. To przynosi trochę ulgę. Można brać na to magnez z B6.
Napisz koniecznie co powiedział Ci lekarz.

Odnośnik do komentarza

Ja mam dziś wizytę na 15.00.

Moja noc bez szału :( standardowo musialam się obudzić bo jak nie zgaga to spojenie. Rano jak wstawałam z łóżka to aż mi się płakać chciało, że człowiek nawet nie może normalnie się podnieść tylko to spojenie tak boli, że się krzywię :( Na szczęscie dzis w nocy zadnych skurczy nie było, ale za to od wieczora czułam takie kłucie jakby szpilką. Boję się, że cos się dzieje :/ Oby czas szybko zleciał do popoludnia, a potem zasypie lekarza pytaniami jak nigdy :D

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś już czasu śledzę portal i forum,a dziś postanowiłam się do Was dołączyć. Rozpoczynam dziś 33 tydzien i juz z niecierpliwością czekam na naszego małego szkraba. Termin cc juz wyznaczony na 9 października wiec jeszcze trochę czasu zostało. Mam nadzieje ze młody nie zaskoczy mnie wczesniej☺choć torby juz przygotowane . Miłego dnia dla Was wszystkich

http://s2.suwaczek.com/201510097146.png

Odnośnik do komentarza

Doczytałam! :D Trochę tego było..
We wtorek wstałam o 3 nad ranem i byłam 20h na nogach, więc wtorek i srodę Was nie czytałam. Byłam w Częstochowie.. Na wejściu pielgrzymki tarnowskiej <3 ;D Taki maniak ze mnie, że jechałam prawie 5h w jedną stronę.. :)<br />
Co do pracy licencjackiej! Dzięki wielkie, czytając Was dostałam kopa w tyłek i właśnie ogarniam ją, żeby móc się bronić we wrześniu.. :D

Odnośnik do komentarza

A propos bólu ręki z mojej książki wynika, że to się zdarza w ciąży. Zespół cieśni nadgarstka. Drętwienie i ból ograniczają się do kciuka, palca wskazującego, środkowego i połowy obrączkowego (niewiele zostaje). Autorka radź unikania pozycji uciskających kończyny, podnoszenie ręki powyżej brzegu lozka i energiczne potrzasanie nią. Lekarz moze zalecić wit. B6. Leki przeciwzapalne w ciąży odpadają.

http://fajnamama.pl/suwaczki/wwfeppc.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74di20mmfwgtchp6.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) mnie troszkę nie było bo od zeszłej środy mamy troszkę zawirowania.. i całkiem nie miałam głowy tu zajrzeć :( moja gin w ubiegłą środę ze troszkę ja niepokoi ilość wód plodowych ze jestem w dolnej granicy normy ale jeszcze się mieszcze ale ze przepływy są dobre. w poniedziałek kazała przyjść na kolejne usg i delikatnie zasugerowała ze niewiele przez te dni na lepsze może się zmienić a jak się pogorszy to wysle mnie na ktg i byc moze czeka mnie szpital..
Wyniki co prawda się nie pogorszyły ale po ktg które było też dobre zasugerowali żebym została na obserwacje.. torbę dla siebie naszykowalam na szczęście ale za to panika w moich oczach była straszna.. z jednej strony wiem ze tu jestem pod ciągła opieka i wszyscy nade mną czuwają ale tęsknię za tym blogim stanem ciąży kiedy byłam spokojna o los maluszka.. kończę właśnie 34 tydzień maluszek dostał sterydy na plucka i jak cokolwiek zacznie się dziać to mam się liczyć z wcześniejszym porodem. na szczęście sporo waży bo ok 2500 g dziś mam kolejne badania ale uczucie przerażenia nie opuszcza mnie ostatnio.. :(

http://www.suwaczek.pl/cache/c926cb306d.png

Odnośnik do komentarza

Kotek90 u mnie zespół cieśni nadgarstka odpada.. mnie boli łokieć i palce i mam te drętwienie.. to taki promieniujący ból w ogóle po całej ręce. Czytałam o tym zespole nadgarstka i moje objawy nie bardzo pasują. Właśnie jestem juz ubrana w butach nawet i postanowilam ostatni raz do was zajrzeć przed wyjściem do gina :D Na pewno dam znać co mi powiedział :) Trzymajcie kciuki :*

http://s4.suwaczek.com/201510187251.png

Odnośnik do komentarza

Maga311
Maga311
Witam Was serdecznie
Może któras przyszła mamusia robi wyprawkę i byłaby zainteresowana ciuszkami dla maluszka?mam ubranka w rozm 56-80 po synku z krótkim/długim rękawkiem body,spodnie,bluzy,kurteczki,pajace,ogrodniczki ocieplane i inne.W większości są to firmowe ubranka m.in Cherokee,Early Days,George,Coccodrillo,F&F.Załaczam przykładowe zdjęcia za
Chętne mamy proszę o kontakt
Pozdrawiam serdecznie

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34903.jpg

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34904.jpg

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34905.jpg

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34906.jpg

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34907.jpg

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34908.jpg

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34909.jpg

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34910.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny chce zrobić zamowienie na Gemini, zaznaczam, ze to absolutne minimum. Nie chce pchac sie w nieznane mi mascie, kremy, płyny i inne rzeczy. Jak coś mi zabraknie to zawsze moge dokupic w jakiejkolwiek aptece. A teraz chce zamowić minimum rzeczy, aby miec do szpitala i na pierwsze dni/tyg zycia dla maluszka. Podpowiedzcie mi czy to wystarczy czy o czyms zapomnialam:

Dla mamy:
Maltan (do pękających sutków)
wkładki laktacyjne
podkłady hig (te duże "podpaski" np z BELLI)
podklady hig na łóżko
Ocenisept (chce duzą butelke zamowić, aby mieć dla siebie do przemywania rany i dla małego do pępka)
majtki siateczkowe wielorazowe
Biały Jelen zel do hig int
Laktator (zdecydowałam się zamowić przed porodem)

Dla dziecka:
chusteczki nawilż.
patyczki hig
płatki kosmetyczne
pieluchy tetrowe
pieluszki Pampers rozm 2 (dziecko szykuje się duze więc biore od razu 2, jakby cos to maż dokupi 1)
maść przeciw odparzeniom (jesli się pojawią to wtedy uzyje)
płyn natłuszczający do kąpieli
krem do pielęgnacji

Dodatkowo:
proszek do prania, jest teraz Lovela 5kg w promocji za 40zł.

I tyle na Gemini chce zamowic.
Do tego na allegro chce kupic koszule i staniki do karmienia

I chyba wyprawka jako tako bedzie ogarnieta?

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Aska123
Dziewczyny chce zrobić zamowienie na Gemini, zaznaczam, ze to absolutne minimum. Nie chce pchac sie w nieznane mi mascie, kremy, płyny i inne rzeczy. Jak coś mi zabraknie to zawsze moge dokupic w jakiejkolwiek aptece. A teraz chce zamowić minimum rzeczy, aby miec do szpitala i na pierwsze dni/tyg zycia dla maluszka. Podpowiedzcie mi czy to wystarczy czy o czyms zapomnialam:

Dla mamy:
Maltan (do pękających sutków)
wkładki laktacyjne
podkłady hig (te duże "podpaski" np z BELLI)
podklady hig na łóżko
Ocenisept (chce duzą butelke zamowić, aby mieć dla siebie do przemywania rany i dla małego do pępka)
majtki siateczkowe wielorazowe
Biały Jelen zel do hig int
Laktator (zdecydowałam się zamowić przed porodem)

Dla dziecka:
chusteczki nawilż.
patyczki hig
płatki kosmetyczne
pieluchy tetrowe
pieluszki Pampers rozm 2 (dziecko szykuje się duze więc biore od razu 2, jakby cos to maż dokupi 1)
maść przeciw odparzeniom (jesli się pojawią to wtedy uzyje)
płyn natłuszczający do kąpieli
krem do pielęgnacji

Dodatkowo:
proszek do prania, jest teraz Lovela 5kg w promocji za 40zł.

I tyle na Gemini chce zamowic.
Do tego na allegro chce kupic koszule i staniki do karmienia

I chyba wyprawka jako tako bedzie ogarnieta?

Moim zdaniem jeśli zamawiasz minimum to bym zrezygnowała:
z maść przeciw odparzeniom - jeśli będzie potrzeba to dokupisz,
patyczki higieniczne tez można zrezygnować a w to miejsce kupić cos innego. Zastanów się nad dużym oc, bo zależy jaka ma datę ważności.
Co rozumiesz przez krem pielęgnacyjny - jeśli to np. linomag czy alantan to weź kilka są niedrogie a w gemini w jeszcze korzystniejszych cenach a tego się zużywa sporo.
Wzięłabym dodatkowo Tantum Rosa, witaminy K i D i jeśli nie masz to termometr do wanienki bo przydatne.

Odnośnik do komentarza

Bejbik i u mnie te ruchy sa juz slabsze. Jakby sie dziecko przzeciagalo. Ale czasem taki niespodziewany kopniak w zebro sie zdarzy :D

Bylam w ZUSie, dostarczylam papierki i mam czekac na decyzje dopiero jak ja dostane to przysla mi kase... achh ten ZUS i te piepierki oszalec mozna...

Jakis spiacy dzien mam. Ale mam za duzo zaplanowane i mnie dobija balagan w kuchni wiec musze sie wziasc w garsc.

Jesli chodzi o wyprawke do szpitala tto ja dla siebie tez juz mam wsio oprocz stanika.
A octenisept mam ten maly, w poprzedniej ciazy kupilam i mialam do rany, psikalam kilka razy dziennie i wydaje mi sie ze prawie go nie ubylo wiec drugiego kupowac nie bede. I ten duzy chyba tez zbedny. Ale to mozna jeszcze na rany stosowac wiec napewno sie nie zmarnuje :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...