Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma problemu :) jeśli z niecierpliwością oczekujesz Maluszków to jesteś w dobrym miejscu, tutaj wszystkie mamy tak samo :D cieszę się, że się pojawiłaś na forum bo od razu mi się przypomniały czasy mojej podwójnej radości :>>
u mnie jedna ruszała się mocniej, druga dużo rzadziej ale najczęściej szalały razem w nocy, w momencie kiedy kładłam się spać ;) śmiałam się, że tam mają ring a walki przecież się odbywają zgodnie z amerykańskim czasem więc się zgadzało :D ajjj zazdroszczę Ci, ja narazie jeszcze nic nie czuję oprócz wiecznie najedzonego brzuchola :P

bafka ja najpierw pójdę na prenatalne i jeśli się okaże, że wszystko ok to nie widzę potrzeby żeby robić PAPP-a ;)

Odnośnik do komentarza

ruchy takie wyraźniejsze poczułam późno, bo dopiero chyba po 22 tygodniu :>
a co do wózka to nie miałam żadnego markowego, teściowie kupili a darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda :P musisz zwrócić uwagę na to, żeby był lekki bo do wagi wózka musisz dołożyć wagę dwójki dzieci, a posłuży Ci conajmniej pół roku więc trochę będziesz miała do pchania i nie ma sensu sobie jeszcze dokładać ciężkim wózkiem :) zastanów się też dobrze, czy wolisz dzieci mieć obok siebie czy jedno za drugim. Ja miałam obok siebie bo musiałam mieć łobuzy na oku ;) ale też często jeździłam autobusami i po prostu było mi akurat wygodniej tak ;) chociaż jeśli będziesz często robić zakupy w marketach z dziećmi to w wiele bramek kasowych taki szeroki się nie mieści :P
tutaj zdjęcie mojego wózka, za dużo nie widać, ale zawsze coś :) za chwilę poszukam jeszcze innego :)

monthly_2015_04/pazdziernikowe-maluchy-2015_27979.jpg

Odnośnik do komentarza

agatka5290
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj odebrałam wyniki krwi i moczu. Niestety wyszły złe i zamiast wizyty w środę, mam jutro rano. Zżera mnie stres.. :-(

Nie martw się. Ja w poprzedniej ciąży i teraz tez mam wieczna anemię a moje siuski są w wynikach jak paliwo do reaktora jądrowego :D
Wiecznie jestem na prochach

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie !
Agatka nie martw się na zapas :)
Moje wyniki moczu też są daleko od zaliczających się do normy.
Wiecie dziewczyny.. z dwa tygodnie miałam spokój od nudności.. aż tu nagle powróciły :(
I do tego cera mi się okropnie pogorszyła.. że tak się wyrażę, mam pryszcz na pryszczu :/
Czy któraś z was też tak miała? Co stosowałyście?
A tak po za tym, fajne brzdące, a brzuszek baaardzo pokaźny hehe :)

http://s4.suwaczek.com/201510187251.png

Odnośnik do komentarza

Hej.
Po nocy i reakcji męża, który powiadomiony tylko wyśmiał moje łzy dupą(za przeproszeniem) i bardzo się ucieszył, bo nie miał żadnej preferencji jakoś mi lepiej, ale dalej męczą mnie obawy, których chyba się nigdy nie wyzbędę. Tak jak wspominałam, mój upór na chłopca wynikał z wyjątkowo paskudnej historii rodzinnych relacji matka-córka. Klątwa to, czy geny, nieważne, ale skuteczne pokolenia wstecz. ;(

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kclkyx2cl.png

Odnośnik do komentarza

kaszka
Hej.
Po nocy i reakcji męża, który powiadomiony tylko wyśmiał moje łzy dupą(za przeproszeniem) i bardzo się ucieszył, bo nie miał żadnej preferencji jakoś mi lepiej, ale dalej męczą mnie obawy, których chyba się nigdy nie wyzbędę. Tak jak wspominałam, mój upór na chłopca wynikał z wyjątkowo paskudnej historii rodzinnych relacji matka-córka. Klątwa to, czy geny, nieważne, ale skuteczne pokolenia wstecz. ;(

No i wszystko się potwierdza :)
Ja od zawsze nienawidzę ojca od 6 lat nie widujemy się i nie rozmawiamy. Nie istnieje dla mnie.
Poza tym dziecko ma się urodzić ....w jego urodziny. Takiego zbiegu okoliczności się nie spodziewałam .

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Kaszka cześć,nie denerwuj się i nie nastawiaj negatywnie, nie myśl i klatwach itp...to bedxie Twoja ,Wasza córka,to będą wasze relacje,które osobiście zbudujesz.zamiast myśleć negatywnie pokochaj malutką, twórz z nią więź, zaraz poczujesz jak pięknie daje ci znać. Ona słyszy twoje serce ♥ i wyczuwa emocje.
W drugiej ciąży nie chciałam.znać płci,w domu już miałam syna i liczyłam na córkę. Ciąża się przedluzala, byłam już w szpitalu. Wtedy nie wytrzymałam i poprosiłam lekarza o sprawdzenie. Powiedział że dziewczyna
Mąż i ja szalelismy z radości a na świecie pojawił się syn
Nie żałuję,to super chłopak. Może i u ciebie coś dorosnie
..

Odnośnik do komentarza
Gość zuzia..be27

ZJEMCIMiska moja cera to tragedia im dalej w ciaze tym gorzej sucha nic jej nie pomaga i teraz chyba od szpitalnej wody dosyalam czerwonych plam na policzkach i podskornych grudek...wygladam jak pizza :-\ fuck....do cywilnego to pojde z.woalka na twarzy zeby przyszly maz nie dal dyla....podklad nie daje rady...co prawda przykrywa to ale co z tego jak skora mi zlazi i wyglada to wstretnie....fuck

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...