Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jeżeli któraś z was zastanawia się nad pobraniem krwi pępowinowej to polecam, sama zdecydowałam się. Możecie się odezwę na priv, na email mogę podesłać warunki które miałam z Pbkm, a za polecenie " rodzice rodzicom " dostaniemy z synkiem, jakiś rabat na przechowywanie krwi :-) pozdrowienia, może któraś będzie chętna

http://www.suwaczki.com/tickers/2r8rtgf69j11oaaj.png

Odnośnik do komentarza

Masakra z tym NFZ. Zeby w tak zaawansowanwj ciazy czekac az tyle na wizyte ja bym sie nie zastanawiala tylko w polowie sie gdzies zapisala jeszcze dla pewnosci czy wszystko ok jest. Ja w nastepnym tyg mam wizyte ro bedzie 34 tydz i juz co dwa tyg nastepne wizyty.U mnie pogoda dzisiaj tez dobijajaca 35 stopni przez caly dzien lezalam pol dnia z zawrotami glowy przez te upaly. Teraz na szczescie na deszcz sie zebralo i juz troszke chlodniej sie zrobilo.

Odnośnik do komentarza

Witajcie.My już niemal półtora miesiąca w tym szpitalu,szału można dostać,jeszcze ten okropny upał żyć nie daje.Moje dzieciaki też dziś miały rozpoczęcie roku,córcia poszła do drugiej klasy,synuś miał pierwszy dzień w przedszkolu.A mnie było bardzo przykro że nie mogłam być z nimi.Dziś po USG lekarz stwierdził że dzidzia bardzo szybko przybiera na wadze ma już 3100g.A tu do terminu 5 tygodni.Poza tym dostałam opiernicz że dużo przytyłam mam +12kg.Ja myślałam że nie jest to jakaś tragedia ale widać się myliłam...a i po badaniu gin.myślałam że zejdę, tak to mnie jeszcze nie bolało...i boli do tej pory,oj mam nadzieję że przez to nie złapie mnie nic w nocy bo coś nie bardzo się czuję...pozdrawiam Was wszystkie

http://fajnamama.pl/suwaczki/hwkp64z.png

Odnośnik do komentarza

Jestem. Żyję. Tylko zmęczona i śpiąca - mam nadzieję, że nie zasnę w połowie pisania.

Pierwszy dzień minął dobrze.
Tosiek od razu znalazł w sali swojego bliźniaka :) cieszy się, że teraz ma łatwiej bo juz wie, że obok niego w ławce siedzi Kuba i nie ma możliwości żeby się pomylił, bo Mateusz jest w innej sali. Zastanawia się tylko jak sobie na korytarzu poradzi, ale chłopcy zazwyczaj ubrani są różnie wiec da chyba rade.

Części formalne z dyrekcją i w sali na szczęście nie trwały długo wiec nie umęczyłam się zbytnio.
Gorzej z kolejką do intendentki. Stałam chyba 20 minut. Przede mną same matki w różnym wieku ... bez komentarza. Życzę każdej po jeszcze jednej ciąży i to obowiązkowo w lecie, to może sobie przypomną.

Dzieć ma na szczęście tylko dwie zmiany - mogło być gorzej, są szkoły trzyzmianowe, ale i tak w ogóle mi to nie pasuje :( Jutro zaczyna o ... 12:40.

Podrepczę 3km do szkoły i z powrotem i mam zapewniony laur zwycięstwa w zawodach o złote gacie. Chyba moja gin wiedziała co mówi zastanawiając się czy się jeszcze zobaczymy przed porodem.
Brrrr tfu tfu i odpukać w nie malowane ...

A teraz dobranoc wszystkim.
Idę spać wbrew Jagodzie, która akurat tańczy ...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Kasiek siły życzę, wiem że napewno Ci ciężko tyle czasu w szpitalu, no i dzieciaki daleko od Ciebie, di tego taki ważny dzień dla nich, ale jeszcze tylko pięć tyg i będziecie wszyscy razem :-) ja już pewnie ponad 13 na plusie a do porodu jeszcze 9 tyg nie przejmuje się i ty też się nie przejmuj
Deka a nie da się zamienić na inny fotelik tam gdzie kupiłaś?? Sprzedawca Cię nie poinformował że to nie nie pasuje do wózka???

http://www.suwaczek.pl/cache/88aa68158b.png

Odnośnik do komentarza

Tak zlej nocy dawnoo nie mialam :( spalam lacznie moze z 3,5h... Budzilam sie, a jak zasypialam to na 20-30 min. Najdluze spanie mialam miedzy 2:30 a 4:00. Czuje sie jak zombie :(
A mam dzis jeszcze jechac do dziekanatu, potem na wydzial pozalatwiac sprawy z wpisami i ustalic obrone na wrzesien lub listopad. A jak znowu bedzie tak goraco jak wczoraj to chyba roztopie sie w miejskim :(

Do tego cala noc mnie brzuch bolal... Ale nospe wzielam dopiero nad ranem i poki co przeszlo.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

kasiek81 będąc w szpitalu przez ten prawie tydzień, ale jakże koszmarny ze względu na okoliczności i ludzi, a najbardziej ze względu na te nieziemskie upały, myślałam często o Tobie i powtarzałam sobie, że też dam radę. Dziś ma być już lepiej, przynajmniej jeśli chodzi o temperaturę. Ja przestałam już liczyć tygodnie do porodu, a liczę do 37tygodnia. I tak zamiast 7 tygodni, muszę wytrwać jeszcze 4. Od 1 października dzidzi może się rodzić i nie będzie już wcześniaczkiem. Ból spojenia jest okropny, ale jeszcze chwilę.
Strasznie boję się porodu, ale chyba większość z nas tak ma. Jeszcze nie jestem psychicznie gotowa, że zaraz będę mieć dzidzia... Mam nadzieję, że w pewnie bardzo nieudolnej opiece nad nim, nie zrobię mu krzywdy...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Od kilku dni Was czytam i wreszcie zdecydowałam się zalogować. Lepiej późno, niż wcale :) Dobrze poczytać o innych towarzyszkach "niedoli". Jestem aktualnie w 34tyg i 4 dniu ciąży - planowane rozpakowanie duopack'a mamy na 10-10-2015 :) Czekamy na Synka. Powoli zaczynam się stresować tym wydarzeniem. Podobnie jak i Wy kompletuję wyprawkę oraz przygotowuję się do najważniejszego etapu mojego życia :) Nasza ciąża jak dotąd przebiega bez niespodzianek. Odczuwam już dyskomfort w poruszaniu się, mam problemy ze spaniem z uwagi na rozmiar brzuszka, ale daję radę (ktoś musi). nasz synek na USG w 33tyg i 6 dniu ciąży ważył 2700 i wszystkie parametry rozwinięte jak na 36 tydzień - duży chłop nam się zapowiada :) Niech rośnie i nawet nie próbuje wyskakiwać przed terminem. Na początek to tyle z mojej strony. Postaram się częściej do Was odzywać i odwiedzać forum regularnie. Miłego dnia! ps. jest tu jakaś Mamuśka z Warszawy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...