Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja rano zrobiłam jakieś 4km do mojej mamy, młody jechał rowerem a ja leciałam za nim jak piesek :-D odpoczywamy po obiadku, zbieramy siły na dalszą drogę :-) tak jak nie miałam wcześniej skurczy, to teraz co chwilę... I małe mega lata, żebra z prawej strony bolą :-D
Ja nie mam jeszcze nic do szpitala dla siebie :-P po weekendzie przychodzi położna wtedy będziemy działać :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/gann9jcgjoxdzcht.png

Odnośnik do komentarza

Pauuulalala
magdalena3 czemu podłamana? Ja też mam lenia jak nie wiem i ochotę na słodycze ;o
Ale biorę się w garść i idę ogarnąć dom bo mam taki 'burdel'... Jak mój przyjdzie i to zobaczy to nie wiem ;D
Tobie też sprzedaję kopniaka i już nie ma lenia! ;)

A co do szpitala to ja też nie wiem czy ten cały szlafrok będzie mi wgl potrzebny, piżamy mam dwie, jak coś to zawsze mogę dać mojemu do przeprania, teściowa będzie w domu..
Ponoć te 'duże podpaski' Bella mama itp. też są do dupy.. Ktoś stosował? Bo szkoda mi wydawać kase na coś co być może pójdzie w kosz, wolę za to kupić parę skarpetek dla małego np :)

dziekuje wam za pozytywna energie, przydala sie. Troche posprzatalam w kuchni. Pozaklejalam kartony z wiekszymi ubrankami i wstawilam pranie. Teraz troche musze odetchnac i dalej pojde sprzatac bo juz sie patrzec nie chce. Chyba od tego balaganu taka podlamana jestem. Juz mi troche lepiej :) Mala chyba sie tez wybudzila bo czuje na przemian raz jedna noge raz druga jakby kankana tanczyla :D

Jesli chodzi o te podklady bella mama to ja nie polecam z mojego doswiadczenia. Chlonne to one sa ale dla mnie nie wygodne, ciagle mi sie przesuwaly i wchodzily gdzie nie trzeba :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena3, ze mnie to tak leciało że nie nadążyłam ich zmieniać i nie miały kiedy się przekręcić i wejść tam gdzie nie trzeba. Chociaz fakt mogłam na próbę zamówić coś innego. Trudno, jakoś przeżyję.
A teraz objadłam się i leżę. Miałam tak niskie ciśnienie że skusiłam się na kawę i lody :). A co, taka zachcianka ciążowa. Ale dziś to już nic nie jem.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Witam po przerwie.W sierpniu przyjechała na wakacje siostra z dziećmi, wiec na czytanie na bieżąco nie ma szans, a jak nadrabiam co kilka dni to już na pisanie czasu brak.
Wczoraj byłam na kolejnej wizycie, maluszek odwrócił się główka w dół, ale o tym byłam przekonana, bo nie czułam ruchów juz tak nisko. Poza tym waży ok. 1,9 kg, a mamy 31 tydz. Pamiętam jak ostatnio martwiłam się, że może za mało waży, tak teraz pogonil.
Od jakiegos czasu uczęszczamy na zajęcia szkoły rodzenia, naprawdę polecam. Odwiedziliśmy już w ramach zajęć jeden szpital, teraz szykuje się wizyta w kolejnym, bardzo fajna sprawa żeby zobaczyć jak to funkcjonuje, no i pomocne jesli ktos się waha między placówkami o podobnych opiniach tak jak ja.
Doczytałam o grupie na fb, więc jeśli można proszę o dołączenie

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, ja wczoraj wieczorem spakowałam torbę na ewentualny pobyt w szpitalu, ale udało się zasnąć i jest jakby troszeńkę lepiej. Jeśli pojadę to nie przez to, że to spojenie boli, bo wiem, że to tak cholernie ma boleć, tylko, żeby sprawdzić czy z szyjką jest ok. Poza tym jak zniknęła ZjemCiMiska, to zaczęłam się martwić moimi upławami. Mam je od wielu tygodni. Wiecznie mokra wkladka, a jak jestem bez bielizny przed myciem na przykład, to po nogach potrafi się mi polać jakby rocieńczone lekko wodą mleko. Tylko ja tak mam?
Mam nadzieję, że ZjemCiMiska tylko na obserwację zostawili i że wkrótce się odezwie...

Odnośnik do komentarza

Mleczyk ja tez tak mam w uplawami. Nie ma opcji abym poruszala sie gdziekolwiek bez wkladki. Czasami mam wrazenie lekkiego "popuszczania". I zdazylo sie tak jak u Ciebie, ze az pocieklo po nodze.
Do tego dzisiaj rano czulam klucie w pochwie :/ i mam opuchniete wargi... Nie wiem czy to powod do zmartwien, ale klucie przeszlo a wyczytalam ze opuchlizna moze sie zdarzac..

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Moni40 ja nie potrafię przestać myśleć o Tobie, tak bardzo bym chciała, żeby wszystko się jeszcze ulożyło tak po dzidziusiowemi. To niesprawiedliwe, że z jednej strony są takie osoby jak Ty, a z drugiej np. taka Julka (myśle, że rozumiesz o co mi chodzi).
Była jeszcze z nami Mona88 spodziewająca się bliźniąt, ktoś coś wie czemu zniknęła?
Pozdrawiam Was wszystkie :*

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie te powtarzające posty, ale właśnie odkryłam, że jak chce buzke wstawić to ucina wszystko co po niej.
Już nie wiem co lepsze, wcześniej się martwilam że troche za mało waży, a teraz zaczęłam się obawiać porodu jak tak będzie przybieral. Zaczęłam nawet wczoraj z mężem porody na ipli ogladac.Ale niech sobie zdrowy rośnie, jeśli faktycznie będzie duży jakoś przetrwam, w koncu nie ja pierwsza.

Odnośnik do komentarza

Współczuję Wam tych upławów bo domyślam się że idzie szału dostać.
Mam nadzieję że Zjemcimiśka przynajmniej jest pod dobrą opieką i nadal w dwupaku.
Magdalena ja też obudziłam się z kiepskim humorem i leniem i wiesz co pomogło mi się ogarnąć? Muzyka! :) słuchawki na uszach i już prawie 30szt tetry wyprasowane i 2 prania się suszą :)
Jak tak czytam o tych torbach to uświadomiłam sobie że mam wszystko prócz stanika i klapek/kapci...
Dobra ruszam dalej z prasowaniem bo czuję że im bliżej porodu tym sił na to mniej a wolę to zrobić sama.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...