Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwonił jeszcze przed chwilą czy przyjadę na wieś, bo ognisko jego rodzina pali... Może zatankuję się wodą, no i kiełbasy też by mi przecież nie wypadało zjeść... To dostałam jeszcze kilka ciepłych słów... Wiecie co, ja mam dość... Czasem mówie, że chce odpocząć, że jestem w ciąży, uwierzcie, ze nie da mi sie ogarnac z lozka, zjesc śniadania, bo musze być w jakimś miejscu na juź, mówie ze niektóre dziewczyny leżą ze względów czy zdrowotnych a czasem z lenistwa, to slyszę że nie z tymi mam sie porownywac... I w ten oto sposób zostalam nieogarem...

Odnośnik do komentarza

U mnie z USG termin tez juz o 4 dni sie przesunął tzn z 8 na 12, ale z Madzia tez tak miałam więc nie przejmuje się zbytnio. Oby bez komplikacji i zdrowe. Jakoś tym razem nie śpieszy mi się do porodu. Jeszcze troszkę lenistwa proszę, bo od września jeszcze pierwsza klasa się zaczyna, więc boję się że nie ogarnę tego galimatiasu. A szkolą 10km dalej i to ja będę musiała z maleństwem po Madzię jeździć. Czuję że nie będzie łatwo. Ale nie ma co za wczasy przejmować się.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o proszek dla niemowląt to tutaj w Niemczech prawie w ogóle tego matki nie używają. Piorą w normalnym proszku tylko włączają dwa razy płukanie. Pytałam położną i też mi tak poleciła.
Aha pytałam jeszcze lekarza czy na te twardnienia macicy, bo mam je codziennie i czasem skurcz za skurczem mogę brać Buscopan (No spa), to powiedział, że nie jest to polecane, bo może i pomaga na skurcze, ale rozmiekcza przy okazji szyjke.

Odnośnik do komentarza

paulinkaa88
Ilus kurczę to Ja z moim M nie mam takiego problemu on by wszystko za mnie zrobił żebym odpoczywala i dbała o maluszka może dlatego że pierwsza ciążę poronilam.
Wlasnie mi pojechał do sklepu po hot_dogowki parówki i surówkę bo mam ochotę:-)

Ja poroniłam rok temu, a mój wcale się teraz tym nie przejmuje. Było, minęło. Moje rozpacze i zmartwienia się nie liczą. Czasem to myślę że musialabym chyba przekręcić się żeby się przejął, ale wtedy chyba sobą, że nie da rady.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Kasik_81
daga ja też się boję czy to wszystko ogarnę malucha lekcje pierwszoklasistki zajęcia poza lekcyjne. Dziewczyny zamierzałam zapisać moja córcię do szkoły na dodatkowe zajęcia z angielskiego ale zaczynam mieć obawę czy nie będzie to zbytnim obciążeniem dla niej. Co sądzicie?

Ja moją też myślę zapisać, ale nie wiem czy finansowo podołamy. Dzieci w takim wieku bardziej takie lekcje jak zabawe traktuja. Moja od 3 lat w przedszkolu miala angielski a w tym roku jeszcze na niemiecki chodzila bo się uparla bo inne dzieci chodziły.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Bo mamuski faceci czasem tacy sa , niepomysla a walna glupote i później przepraszaja ;) taka ich natura. Wazne ze sa kochani a te ich niedociągnięcia mozna jakos wybaczyc ;) moj tez czasem walnie cos takiego ze mam ochote go rozszarpac ale kocham go i wiem ze on mnie tez a ciaza jednak zmienia nie tylko nas ale i partnerow :))) nie boicie sie tej kapieli pierwszej malenstwa ? Bo mi to caly czas w glowie siedzi ...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny bo prawda jest taka, ze chłopa trzeba sobir wychować, takiego chama oglady nauczyc, naprawde ale jak on jest niemily, to obiadu nie dac, na kanape wygonic, kopa sprzedac:) Ja sie tego nauczylam na pierwszym narzeczonym ojcu mojej corki, tez taka bylam mialam 20 lat ze on to super wszystko dla niego a on to mial w dupie i traktowal mnie jak wlasnosc, smiecia itd. To teraz maz moj jak.zegarek chodzi i miastowej oglady nabral, jako rodowita Warszawianka go.ogarnelam ;) choc wiadomo.czasem.sie poklocimy ale to norma :)ILUS to ze on Cie teraz utrzymuje to nie znaczy ze ma Cie nie szanowac nie daj sie :) a za ta czekolade to by moj taki pojazd dostal zeby sie zapadl ze wstydu pod ziemie, ale ja to wredna jestem zycie mnie nauczylo :)

Co do PIERWSZOKLASISTOW to pierwsza klasa nie jest wcale zla ani taka meczaca, moja Amelka poszla jako 6 latka i chodzila dodatkowo na tance i angielski i dawala rade a i duzo zabawy z tego miala :) tez sie martwilam.ale ona pokochala szkole i twutwu nadal tak ma a zaczyna 6klase do tego stopnia, ze jak jej czasem wagary proponuje to ona nigdy sie nie zgadza, a jak jest chora to musi ja goraczka powalic zeby nie poszla :)

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

Daga też mam coś w ten deseń...
Czasem mój ojciec się nawet denerwuje jak mnie traktuje, widzi to, póki co, mieszkany z moimi rodzicami... dostałam takiego smska... "po co jeszcze razem jestesmy........ najlepiej bedzie jak kazde pojdzie swoja droga...... po co mi taki nieogar.......... cale zycie ciagnac kogos za soba !!!!!" Chyba położe się spać, jak mam się denerwować...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...