Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

izabela33
dziewczyny bardzo boli mnie brzuch, pierwszy raz tak mam, nie wiem moze to normalne. Kłuje tak od pępka w dol na samym środku, czasem jak sie palec za mocno do pępka wciśnie to tego typu ból się pojawia. Ale to już tak z godzine i nie przechodzi, czy stoje czy siedze czy leże , bez znaczenia. Do lekarza mogę najwcześniej jutro o 11,kurde mam nadzieję, że mi przejdzie. Coś dziwnego mi się dzisiaj przytrafiło, zjadłam snikersa i po kilku minutach zaczęło strasznie mnie drapać w gardle i dostałam ataku kaszlu takiego duszącego,trwało to z jakieś pięć minut i przeszło.Zupełnie jakbym alergię miała np. na orzechy,ale nigdy żadnej alergii nie miałam. Przed chwilą jadłam naleśnika z nutellą i bananem i dokładnie to samo się stało! Więc pomyślałam,że albo orzechy albo czekolada, właściwie jedno i drugie wydaje mi się dziwne, bo do tej pory nic takiego nie miało miejsca. Ale tak sobie teraz pomyślałam,że te bóle to może od tego kaszlu ciągłego, możliwe to? Sama nie wiem, zaczęłam się niepokoić ..oby do rana.

Chyba ze to jelita? Po prostu treść pokarmowa ma jakiś problem z przemieszczeniem i cos kłuje... Nie zmiania to faktu ze do lekarza trzeba isc albo jedz na pogotowie. Bo to jednak ciąża i szkoda ryzykować

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie przyszłe Mamy :)

Od jakiegoś czasu czytam forum i postanowiłam również podłączyć się do rozmowy. To moja pierwsza ciąża, ale niestety nie obyło się bez trudnych przejść i nieopisanego stresu od samego początku. 3 dni po tym jak test ciążowy wyszedł pozytywny wylądowałam w szpitalu i leżałam 8 dni. Walczyłam o dzidzię jak lwica chociaż lekarze nie dawali szans i opłaciło się bo teraz jestem w 16 tc i z tego co wyszło na ostatnim usg wszystko jest super :)

Któraś z Was pytała o usg 3d i płeć. Ja ostatnio byłam tydzień temu na usg prywatnie (normalnie chodzę na nfz a usg maja chyba przedpotopowe wiec musiałam się upewnić że wszystko jest ok) i na tym super wypasionym usg było widać, że to może być chłopiec ale pani dr powiedziała że na tym etapie może się jeszcze przekształcić więc nie nastawiam się na 100% ale wiecie jak jest :)
Uważam, że na takie 100% określenie płci warto poczekać jednak do połówkowego, ale wiadomo że trudno się powstrzymać... :)

Izabela33 najważniejsze to nie denerwuj się w takiej sytuacji. Jeśli to jelita to może wypij szklankę przegotowanej wody może się rozluźnią, albo weź nospę w ciąży można a do jutra może będzie Ci łatwiej wytrzymać.

Pozdrawiam serdecznie!

http://www.suwaczki.com/tickers/m3sxs65gd22s1lb9.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg35m9l87m.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxqpkyt52mw9e.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, jak się macie?
Ciężko było się doczytać od początku majówki do dziś :)

izabela33 ja też miałam takie bóle tylko bardziej po lewej. To było tydzień temu jak siedziałam w pracy, aż mnie zimne poty oblewaly i tak się przestraszyłam, że poleciałam od razu do lekarza. Lekarz zmierzył szyjkę i czy dalej wszystko szczelne, posłuchalismy tętna dzięcia i wszystko dobrze. Ból z czasem się zmniejszal, ale jeszcze następnego dnia był odczuwalny i od tamtej pory nie wrócił. Lekarz powiedział, że przyczyny mogą być różne, jelita, macica uciekająca jakieś organy itp. Tak więc nie denerwuj się na zapas, jak nie przejdzie to idź jutro do lekarza dla swojego spokoju :)

Co do wagi i wielkości brzuszków -ja mam raz większy raz mniejszy, a waga mi spadła jak się zmniejszyły zaparcia i w końcu poszło :P

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki:)

Kaja ja tez od poczatku jestem na diecie cukrzycowej na poczatku schudlam 5kg teraz przybylo mi 2 co tez mnie zdziwilo,bo liczylam na tendecje spadkowa do konca ciazy :)

Mam pytanie do dziewczyn co mialy dlugosc szyjki mierzona jaka Wam wyszla? Bo mi sie wydaje ze z blizniakami mialam 8cm a teraz wyszlo mi 4cm czy to mozliwe?
I jeszcze jedna "niespodzianka" na poprzednim usg mialam lozysko z tylu a teraz podobno z przodu i nie wiem czy to mozliwe tez..

Co do Julki to jutro prawdopodobnie idziemy na usg.

A moja ksiezniczka coraz czesciej daje o sobie znak:))

Spokojnej nocki mamuśki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

Ale macie ładne brzuszki dziewczyny! ;)) ja kończę 15 tydzień a brzuch wygląda jakbym kończyła 25 :p nie ważyłam się dawno wiec nie wiem jak waga się zmieniła, ale chyba boje się na nią stanąć, bo ostatnio za dużo sobie pozwalam ;p
od paru dni mam problem z robieniem śniadania bo jest mi tak słabo ze prawie po ścianach chodzę i nie mam siły nawet kanapki zrobić..

Odnośnik do komentarza

Ja się martwię bo miałam już wszystko co tylko można mieć w ciąży. Jeśli szyjka zaczęła by się skracać to byłoby dla mnie najgorsze co mogłoby się wydarzyć.
Mąż jedzie po mojej wizycie, zostajemy same , na l4 nie pójdę bo nie mogę. Przynajmniej co 2 dni musze być w przedszkolu, szkoła, egzaminy. .. masakra by była.
Oby to był fałszywy alarm. Ale strasznie uciska mnie pod spojeniem. Przy córce to było dopiero około 30 tc jak była bardzo dużą.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Dzzieki dziewczyny za tytuly filmow, nietykalnych ogladalam rowniez moge polecac ten film. A uprowadzonej ogladalam pierwsza czesc i przyznam ze nie wiedzialam ze sa trzy :D
Reszte zaraz poszukam i tez bede ogladac.
Byla u mnie wczoraj kuzynka i polecila mi film Dla Niej Wszystko. Naprawde trzyma w napięciu. A wiec tez polecam.

Happy93 gratulacje :)

sheViolet jak na ksztalt twojego brzuszka to ja obstawiam ze bedziesz miala dziewczynke :) mi sie tak zaokrąglal w poprzedniej ciazy teraz bardziej od dolu i szpicasty sie robi jak na chlopca ale sie okaze mam nadzieje 13.05 na wizycie :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że ja siedze na L4 i mogę odpocząć. Nie przejmowałam się pracą tylko poszłam na zwolnienie w 10 tyg ciąży, bo źle się czułam i już mam zamiar ciągnąc tak do końca :) Uznałam, że dziecko ważniejsze... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...