Skocz do zawartości
Forum

Lakier hybrydowy


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, przeglądałam na żywo palety z semilaca, ale nie jestem przekonana, dlatego zapytałam, zawsze może znaleźć się ktoś, kto akurat właśnie ma taką sama potrzebę i doradzi :)
Ale ten 563 ciekawy, tylko mam nadzieję, ze nie bardzo błyszczący, muszę zobaczyć na żywo.

Daria165 a kładłaś kiedyś matowy top?

Odnośnik do komentarza
Gość daria 165

Weronika_N
Ja robiłam hybrydę w wielu różnych miejscach... I jakoś zawsze po prostu odpadała mi z palców. Najpierw myslałam, że chodzi o to, że za mało płaciłam i słabo mi wykonali. Ale po kolejnych razach uznałam, że po prostu te lakiery nie trzymają się mojej płytki, bo jest zbyt tłusta...

To może miałaś źle zmatowione paznokcie (albo w ogóle) i słabo przemyte cleanerem. A stosowałaś primer przed bazą?

Odnośnik do komentarza

Ale to dziwne, że wszyscy mieliby źle położyć Ci hybrydę, może faktycznie to nie dla Ciebie. Mi kosmetyczka opowiadała kiedyś, że miała klientkę, która po wyjściu z salonu po prostu obskubywała paznokcie z hybrydy. Nie wiedziałam , że to możliwe. U mnie naturalny/frencz trzyma się 3tygodnie, a jak mam intensywny kolornp. czerwień, granat, to usuwam po 2tygodniach, denerwuje mnie odrost.

Odnośnik do komentarza

No to jak inaczej to wytłumaczysz? Mówię szczerze, że moje paznokcie są twardsze nawet jak zdejmę hybrydę. Kiedyś wyginały się jak kartka a teraz w ogóle. Nie używam żadnych odżywek ani suplementów. Do hybryd od jakiegoś czasu używam [reklama wycięta].

Odnośnik do komentarza

Ja też uważam, że lakiery hybrydowe wzmacniają paznokcie. Odkąd kupiłam sobie lampę i lakiery z NeoNail i zaczełam robić manicure hybrydowy regularnie, też zauważyłam, że paznokcie stały się mocniejsze i twardsze. A do tego łatwiej jest mi je zapuścić właśnie dla tego, że się tak nie łamią

Odnośnik do komentarza

A używam od samego początku lakierów Semilac. Lubię ich trwałość i napigmentowanie kolorków. Semilac na mojej płytce sprawdzają się najlepiej, na pewno najdłużej się utrzymują. Poza tym, ja lubię ich też za dużą paletę kolorów i za nowości które cały czas wprowadzają. Teraz zamówiłam sobie SemiFlash . Drobny pyłek, który w mgnieniu oka i prosty sposób nada Twojemu manicure efekt lustra Jest super. Jak jesteście ciekawe jak to sie robi i jak byglada zapraszam do obejrzenia filmiku.
http://semilac.pl/pl/glowna/1340-semilac-semiflash.html

Odnośnik do komentarza

Paznokcie bardziej niszczy złe zdejmowanie hybryd niż sam lakier. Ten z makear którego używam jest 3-free czyli bez trzech najbardziej szkodliwych substancji, które zawierają praktycznie wszystkie lakiery. Może to jest tego powodem, że nie są aż tak zniszczone

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...