Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mona-lisa

Lakier hybrydowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny! Robiła sobie któraś z Was takie manicure? Bo ja się przymierzam i potrzebuję Waszych rad - czy to naprawdę jest trwałe i długowieczne ;), jakimi lakierami najlepiej wykonać i jak to jest z tym acetonem - żeby po użyciu nie wyżarło mi skóry ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sobie robiłam taki 3 w 1. Wiesz trwały to on był, minimalnie otarły się końcówki. Z tym acetonem to prawda, później musiałam mocno nawilżać końcówki palców. Ale jak się zmywa zwykły lakier to też się niszczy płytka paznokcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Wam moje drogie, że manicure hybrydowy posiada więcej zalet niż wad. Główną zaletą jest długotrwałość oraz naturalność. Ja stosuję lakiery hybrydowe i jestem zadowolona z nich :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pitupitu

Ja robiłam w salonie kilka razy, ale nigdy nie utrzymał mi się dłużej niż 1 tydzień. Więc wydawanie na to kasy to dla mnie zbędny wydatek. Ostatnio próbowałam lakier Sally Hansen Miracle Gel, utrzymuje się tak samo długo, a mogę zrobić go w domu. No i jednorazowy wydatek to ok 50 zł, a malować można wiele razy (jak zwykły lakier). Do tego bez lampy i można normalnie zmyć zmywaczem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Ci, bo przy maluchach ciężko dbać często o paznokcie. U mnie utrzymuje się około 2 tygodni. Moja kosmetyczka korzysta z lakierów OPI i podobno to własnie ta marka przoduje w hybrydach. :) Plus jest taki, że dobrze zrobiony manicure hybrydowy będzie też bezpieczny dla dziecka, bo nie drapniesz go przypadkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość asiaczekos

Hybrydy jak najbardziej polecam - ale new nails. O ile będziecie systematyczne, zaangażowane, to paznokcie powinny wyglądać na prawdę ok. Przy czym dbałość o paznokcie jednak wymaga...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hybrydki napewno wiele lepsze niż paznokcie żelowe. Jeżeli masz cienkie paznokcie to lepiej hubrydy. A też są dość trwałe i ładne :) Maszynke można kupić w internecie nawet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lakier hybrydowy to świetna sprawa. Trzyma się trzy, cztery tygodnie. Mimo, że robisz wszystko w domu, lakier nie odpryskuje. To dobra opcja dla zapracowanych mam.

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQy_S9_INwK8uQStIpcCjdLqT8_TJn409huQRh2WsSplNVYTWCP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ymca

ja wypróbowałam manicure hybrydowy i na pewno będę do niego wracać w okresie wakacyjnym, wtedy full serwis manicure i pedicure hybrydowy sa niezastąpione, caly urlop nie musze się martwic ze cos odprysnie :)
na co dzień używam lakierow wibo, nie niszcza paznokci tak jak hybryda i wytrzymują około 5 dni

lakiery wibo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mysiana

Hybrydy to od new nails - super dają efekt, a przede wszystkim są trwałe. To nie wpływa negatywnie na paznokcie, a jednak paznokcie cały czas wyglądają super. Osobiście jestem zdecydowanie na tak ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasianna

Po hybrydach mam święty spokój na kilka tygodni z poprawianiem paznokci, a w zasadzie za każdym razem udaje mi się dobrać świetny wzór. Da się? Pewnie, że tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulla u mnie ok tygodnia wytrzymało bez odprysków. wg instrukcji powinno ok 2 tyg. Ale zapewne też kwestia dokładności przy robieniu ich.

Tylko ja mam problem ze zmyciem i to mnie powstrzymuje przed kolejnym podejściem bo trwałość zachęca niebywale.
Zmywałam też dołączonym płynem do zestawu ale ani zmywanie ani namaczanie nie ruszyło ich ..koniec końców spiłowywałam co zniszczył paznokcie i chwile trwało nim wróciły do poprzedniej kondycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam Semilac, trzymałby się znacznie dłużej, niż dwa tygodnie, ale mnie po dwóch tygodniach denerwują odrosty więc zmywam. Dzięki hybrydom moje dłonie wyglądają ok a mogę wszytko robić, bez oszczędzania się (nawet mycie okien ich nie rusza, ani gary), więc rewelacja :)

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje koleżanki zdecydowały się na hybrydę, ja nadal jakoś nie mogę się przekonać do niej ale może
dużym atutem tego typu "lakieru" jest jego trwałość, estetyczny wygląd i podobno niezniszczalność

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja ostatecznie się zdecydowałam - pierwszy raz wykonałam na początku grudnia i mi starcza dwa tygodnie - bardzo sobie chwalę ale nie zmywanie bo nic ich nie bierze - ogólnie teraz mam wizytę w środę ale chyba zrobię sobie dwa tygodnie luzu

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny polecam zakup drewnianych szpatułek do usuwania lakieru, wierzchni top należy spiłować nieco przed namoczeniem w acetonie a jak lakier nie schodzi to namaczać kolejny raz(nie piłować już lakieru!). Ja robię non stp i dzięki hybrydzie mam w końcu paznokcie(przy zwykłym lakierze zawsze miałam połamane i poodpryskiwane) :)

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wika_89

Ja bardzo często robię sobie manicure hybrydowy. Z racji tego, że jestem mamą nie mogę sobie pozwolić na częste malowanie paznokci bo po prostu nie mam na to czasu. Zwykły, odpryśnięty lakier nie wygląda estetycznie. Za to hybryda trzyma się rewelacyjnie. Używałam lakierów wielu marek ale ostatnio przypadł mi do gustu lakier hybrydowy z Makear. Jest to nowa marka na rynku ale według mnie spokojnie konkuruje z tymi lakierami z wyższych półek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie też o tym poważnie myślę. Gadałam z koleżanką, którą się troszkę specjalizuje w tej kwestii i to widać - zawsze ma świetnie zrobione paznokcie. I mówi, że warto bo lakier wytrzymuje jej około 3 tygodni. To byłoby cudowne nie musieć poprawić manicure co 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daria165

Może spróbuj 563 z serii Lollipop z Makear. Albo przejrzyj palety i na pewno znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...