Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) witam się w dniu terminu. Wczoraj jak się kładłam spać, to oczywiście wszystko się uspokoiło, ale teraz znów czuje bóle, tylko co z tego...
Gosia.M Twój sposób z wyciśnięciem witaminy na sutka jest bardzo dobry. Też o tym słyszałam. Jedyne zastrzeżenie to, że gdy dziecko nie lubi smaku witaminy, to zniechęci sie do sutka.
Emiska wszystko na pewno zmierza w dobrym kierunku :) a ten Twój Smerfik słodziaczek :) gratulacje!
siwa główka takiego maleństwa jest jeszcze bardzo plastyczna, na pewno da się to jakoś odkształcić. A czego jest to wynik? Ułożenia w brzuchu?
Wyobrażam sobie, jak się cieszysz z przyjazdu rodziców :)
charming, susu powodzenia!

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Emiska jesteś dzielna a malenstwo sliczne i napewno szybko dojdzie do siebie.
Siwa u nas przez położenie pośladkowe wyszło obustronne zaokraglone rogi czołowe komór bardziej lewy. Ale pediatra uspokoił że jest w granicy normy tylko mamy kontrolować i też dodała że to jest mankamentem każdego dziecka ułożonego pośladkowo lub miednicowo bo głową wtedy nie ma miejsca na odpowiedni rozwój bo coś czaly czas uciska na nią

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

Susu powodzenia! Oby szybko poszło :)
Charming daj znac jak po oksy :)
Weronika trzymam kciuki!! Oby poszło szybko :) a z jakiego powodu jednak Cie zostawili?
Dawajcie znac dziewczyny w miarę możliwości :)

Ktoś wczoraj pisał o sałatce gyros- tez wybrałam sie na poszukiwania pekińskiej i nie znalazłam :( wiec zmieniłam przepis:D dodałam warstwę makaronu i dodatkowo paprykę marynowana :P i tez wyszła super, wlasnie zjadlam miskę na sniadanie :)

Dziewczyny z Warszawy, możecie mi podpowiedzieć gdzie moge isc zrobic płatnie ktg? Nie chce spędzić całego dnia w szpitalu :( wolałabym umówić sie konkretnie...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a5ijkinx.png

Odnośnik do komentarza

Susu dajesz!!! Wrześniówki górą ;)
KolczykM tak, to od ułożenia pośladkowego, Lena miała główkę pod moim prawym żebrem i tak odgiętą do tyłu i przyklejoną wręcz do swojego lewego ramienia. Teraz też automatycznie tak robi jak leży. Tak jej najwygodniej ;)
Ale tak jak piszesz jest to jeszcze wszystko plastyczne i z każdym dniem się jakby wypełnia to miejsce, uszko już też na zewnątrz.

Opieka tu jest super a na wczorajszej nocnej zmianie była Polka pracuje tu od 20 lat ale tylko chwilkę mogłam z nią pogadać bo miała obchód. Jest od opieki nad noworodkami ale tutaj to nie położona tylko jeszcze inaczej, położna jest od porodów a do tego mają jeszcze coś innego.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nhdge4c9yyzh3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxyx8dd3m1ocra.png

Odnośnik do komentarza

Joanana mam świeże info, bo potwierdziłam jutrzejsze ktg, w razie gdyby nic się nie zadziało. Otóż jest możliwość w boramedzie na gocławiu, 7-14, koszt 40 zł. Trzeba zadzwonić i potwierdzić, czy danego dnia jest położna, która to obsługuje.
wiruska w muflonie nie byłam, ale w Ustroniu owszem. Jak będzie ładna jesień, to bym się wybrała, bo tam jest pięknie :) a daleko macie?
szusterka jak to ktg nie robią? Tzn. tak z doskoku? A jak się położysz to zrobią? Może spróbuj inny szpital, jeśli jest taka możliwość? Trzymaj się!
weronika Tobie też powodzenia, skoro Cię zostawili, to niech już się rozkręca :)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Susu powodzenia :) oby szybko Ci poszlo :)
Szusterka biedna jestes jakiegos dziwnego masz tego lekarza gin mi na kazdej wizycie mowi w jakim stopniu jest lozysko a na ktg podobno jak jest tetno dziecka powyzej 100 to jest normalne :/ ale jestes dzielna to dasz rade:)
U mniw stopy nadal wielkie zaraz cisnienie zmierze, ale moze faktycznie to objaw zblizajacego sie porody w koncu do terminu zostalo mi 8 dni hehee

17 ch sn/cc?

Odnośnik do komentarza

Siwa od noworodków jest neonatologia a co do różnych zniekształceń główki wszytsko się albo samo na prostuje albo będzie wymagalo wsparcia w postaci rehabilitacji masazu
i odpowiedniego układania dziecka moja starszą miała śmieszne uszka przyklejone do głowy same się od niej "odkleily" dzieciaki często maja pozniej też płaska głowę od leżenia to zależy jak duże jest ciemiaczko są do tego specjalne poduszeczki serduszka
śliczna ta Twoja corcia :-*

Odnośnik do komentarza

Siwa gratuluję ślicznej córeczki!
Weronika.95 trzymaj się! Super że masz takie dobre wyniki badań. Pewnie lekarze są po prostu ostrożni. Coś czuję że ze szpitala nie wyjdziesz sama :)
Emiska81 gratuluję papy smerfa! Dobrze, że lekarze zdążyli z pomocą. Trzymaj się. Wracajcie szybko do zdrowia.
Gosia33 powodzenia! Trzymam kciuki.
Susu powodzenia! Fajne że tak szybko się zaczęło. Też tak chcę :)
Charming_mi trzymaj się! Na pewno dasz radę urodzić :)

U mnie nic się nie dzieje. Gdyby nie wielki brzuch, który ciągle sam podskakuje, to bym zapomniała że jestem w ciąży.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...