Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

joasiaG GRATULUJE ucałuj Szymka ode mnie i Jagódki :-* czekam na relacje.

Dzieki dziewczyny za rady. Spróbuje karmić na przemian może się unormuje. Jutro położna przychodzi to i jej się dopytam.

Trzymam kciuki za kolejne mamusie które są już tuż tuż :)

mycha z nastrojami u mnie jest tak że jestem ogólnie zadowolona, szczęśliwa i promienna jak patrzę na Jagodę to mogłabym góry przenosić ale wystarczy że mąż coś źle skomentuje i odrazu beksa. Dobrze że on to rozumie i przychodzi i przeprasza hehe mówi" głupie te Twoje hormony" i głaszcze po glowie. Po minucie znów się uśmiecham, taki mały psychol zemnie się zrobił ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

joasiaG gratulacje! Odpoczywaj, ciesz się, a jak będziesz już mogła, to napisz coś więcej i dawaj fotkę :)
Kataryb no z ubraniem na wyjście to też trzeba być przygotowanym, bo już slyszałam o dziewczynie, która musiała do samochodu biec w ręczniku, bo mąż zapomniał o spodniach, albo z kolei zimą nie wziął skarpetek, itp. :)
Ja wczoraj robiłam szkolenie z części garderoby dziecięcej (mąż prasował). To jest body, to pajac, to śpioszki... :) żeby w razie czego nie musieć tłumaczyć. Rozmiary chyba już kuma. I tylko powtarza, że za dużo tego, za dużo, a ja mam po 3-4 sztuki każdego, to chyba nie przesada?

Ps. Montują mi karnisze. Dorobiłam się po 6 latach... ;-)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

JoasiaG Trzymam za Was kciuki:), już powoli można zacząć Ci gratulować:)
Nutmeg musiałabym na Ciebie poczekać, bo ja już prawie 38 tc, a u Ciebie na suwaczku widzę 35 i kilka dni:), ale kto wie, kto wie:)
kuki ja na pewno skorzystam z tego rabaciku do home-you bo chce małemu do pokoju taki bieliźniak z owieczkami dokupić, a tani nie jest, dziękuję:)
szusterka co do koszul to mi też się żadne nie podobały z tymi żyrafkami, pieskami, etc. jedną kupiłam droższą taka do karmienia, a drugą zamówiłam z Reserved z wyprzedaży, dzisiaj przyszła i jest super, taka delikatna, długość odpowiednia co by tyłkiem nie świecić, hihi i na ramiączka, więc jak dzieciątko będę chciała nakarmić to tylko ramiączka bach i cycek na wierzchu.Wrzucam link jakbyś była zainteresowana:)
http://www.reserved.com/pl/pl/woman/all-1/clothes/nightwear/lc569-84x/chemise

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

catarisa- mnie jeszcze 4 dni temu cycki piekly przerazliwie, jak tylko mijaly 2 h od karmienia, ale stopniowo to odpuszcza.. karm na przemian, odciagaj minimum dla ulgi z drugiej piersi (po tym odciagnieciu mozesz ja schlodzic) i powinno sie unormowac.. laktacja stabilizuje sie podobno 6 tyg.. u mnie po 3tygodniach juz jest zdecydowanie lepiej.. a ja z tych co uwaza,ze z calego okresu ciazy/porodu najgorsze jest ogarniecie cyckow i karmienia ;)

Odnośnik do komentarza

a i mi baaaaardzo w ogarnieciu sie w nowej roli pomaga partner.. kibicuje, wspiera. Przed porodem podsuwalam mu broszurki, ksiazki o pologu, burzy hormonalnej, depresji poporodowej itp.. jak mialam kryzys przy karmieniu (mala nie chciala sie przystawiac, a ja nie mialam cierpliwosci do tego) to mowil,ze robie wszystko jak trzeba, co prawda sie na tym nie zna,ale widzi jak sie staram i ze mam sie do niczego nie zmuszac, jak wole karmic z butli to przeciez to zadna roznica czy ona pije moj pokarm z butli czy z dystrybutora.. po pracy wraca prosto do domu, pierwsze co to bierze mala na spacer (czasem idziemy razem, a czasem ja biore w tym czasie suke,zeby sie wybiegala na spacer do lasu- bo tam ciezko z wozkiem jechac). jak chce wyjsc, to moge mu spokojnie mala zostawic na 4h z butla w razie alarmu ;) kapiemy mala z regoly razem. potrafi przewinac, nakarmic, przebrac..

Odnośnik do komentarza

Echeveria a gdzie to takie "atrakcje"? W Gliwicach? ๏_๏
Jak przeczytałam o maczecie, to myślałam, że chodzi o Kraków, bo jak atak z nożem czy maczetą to tylko tam...
Dobrze, że nic się nie stało, ale strachu się najadłaś. Chyba ludziom po tych dopalaczach tak odwala, bo już sama nie wiem.
A co do mleka, to nawet nie wiedziałam, że są ogłoszenia, ale 50 zł to grube przegięcie. Oddać bym oddała, a sprzedawać chyba jakoś dziwnie :/

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Nie zdążyłam doczytać wszystkich postów, a tu już takie niespodzianki:)
kasia gratuluje dzidziusia i tak wspaniałego porodu i jeszcze sama się zawiozłaś to już w ogóle podziwiam, widzę, że wanna odgrywa dużą rolę na pewnym etapie porodu:)
JoasiaG również najszczersze gratulacje, zazdraszczam:)
Dziewczyny w szpitalach trzymam za Was kciuki i czekam na szczęśliwe zakończenia:)
Mycha ja mam termin na 08.09, ale torba już spakowana, a tak to cisza, mały się rusza jak szalony:)
Te nasze sierpniowe porody to zaraźliwe są, może i ja się zarażę:))

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

Echeveria co sie z tym światem dzieje to jakaś masakra nacpią sie takie debile albo jada na dopalaczach i im wali na mozg, dzisiaj podawali ze jakis 27-latek wczoraj zaatakowal rodzine z 10-letnia corka siekierą i dziewczynka nie żyje, no nie wyobrazam sobie co ci rodzice czuja a takiego gnojka to na syberie wyslac albo na tortury.....

Odnośnik do komentarza

Uff posprzątalam dom.pomylam podłogi ,poszlam na pole odchwascic i znalazłam w gąszczu jeszcze kilka krzaków pomidorów z pomidorami :D trawa po kolana była ale co tam nawet dwa ogórki były :D

Dzięki za link do koszuli biorę ja ;p

Kącik piekny mojego oczywiści w ogóle nie ma jeszcze.

Kolejne mamy na start :D

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

Echeveria sytuacja jak z horroru, maczeta, siekiera, o matko, niedługo człowiek będzie się na ulicę bał wyjść, super, że możesz liczyć na partnera, ja mam nadzieje, że mój mąż też sobie poradzi, ostatnio stwierdził, że on na pewno weźmie ten urlop ojcowski, jak się naczytał, że kobiety po porodzie to nawet chwili wytchnienia nie mają i będzie mi pomagał nawet w nocy, zobaczymy:)

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

karolaaa czekalam na twoja wiadomość! :) dobrze, że wszystko ok ! :) jeszcze trochę poczekasz na Paulinke :)
Trzymajcie sie dziewczyny w tych szpitalach ! :)
A my dzisiaj leniuchujemy do potegi :) kawa ciasto nogi do gory i forum :d
Aaa prasowanie czeka.. mąż goni ale mam totalnego lenia dzisiaj nawet obiadu nie chciało mi sie gotowac juz nie wspomne o wyjsciu do sklepu żeby kupic składniki na ten obiad. . Jakoś nie mam wprawy do gotowania, wiec może podrzucicie jakieś pomysły? Mi jedynie co dziś wpada do głowy to naleśniki ze szpinakiem ale za bardzo pracochłonne ;d

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...