Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość echeveria

charming- u mnie mala na ostatniej wizycie nadal byla miednicowo, kolejna wizyte mam za tydzien w srode- zobaczymy.. jak sie nie obrocila (a po ruchach wydaje mi sie,ze jest bez zmian) to umawiamy cesarke.. teoretycznie jeszcze mam miec wizyte ok 10.08 i wtedy ostateczne potwierdzenie. termin wg om 01.09 wg USG miedzy 28.08-01.09. mi tez lekarz powiedział,ze mamy bardzo male szanse na obrot, bo ja z kolei mam malo wod plodowych (dolna granica) i mala nie ma miejsca na obrot. ale cesarka to nie koniec swiata, to tez rozwiazanie, ma swoje plusy i minusy jak wszystko..

Odnośnik do komentarza

Niepogoda i Maritka trzymam za Was kciuki wszystko będzie dobrze trzymajcie się dziewczyny :) Agnieszka82 ja mieszkam w słonecznej Italii aż za bardzo słonecznej w tym roku :/ i też kocham lato ale będąc w ciąży źle znoszę upały :/ mam niskie ciśnienie i to mi wcale nie pomaga wręcz przeciwnie :/ Dziewczyny la też mam parę razy na dzień takie miesiączkowe lekkie bóle i przy tym twardnie mi brzuch ale jestem spokojna napewno to jeszcze nie skurcze

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbqtkfvxbi785b.png

Odnośnik do komentarza

kasiatko dzięki ;) nogi ładne moze i z przodu a żylaki mam na całej lewej nodze od uda po łydkę z tyłu i łydka cała w pajaczkach sine i brzydkie,
. Ostatnio koleżanka poleciła mi rajtki w sprayu z hally hansen w rosmanie drogie bo 54 zł a w naszej aptece gemini 27zl ;) super sprawa zakrywają mojego pajączka w 60% zniknął siny kolor jest bardziej w kolorze skory. Jesli któraś chciałaby sobie wygładzić zatuszować nogi zakryć pajączki itp to POLECAM! Oczywiście żylaków tak jak ja msm wystające i grube nie zakryje to bardziej na naczynka i pajączki

http://www.suwaczki.com/tickers/piu3w1d3i0x0ppiy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

No i stało się. Tak jak podejrzewałam zostałam pierwsza rozpakowana ;-). W niedzielę o 21.14 przyszedł na świat przez cc mój synek. Ważył 1650 i mierzy 46 cm. Dostał 6-7 pkt. Okazało się po porodzie ze ma kiepsko rozwinięte płucka i został podłączony do respiratora, podano mu leki. Dzisiaj juz jest pod samym tlenem i lekarze są bardzo zadowoleni z progresu:-) myślałam że będzie malusi, a tu jest kawal chlopa (jest tu wcześniak z 36 tyg i mierzy tyle co mój synek:-)). Jestem obolała ale bardzo szczęśliwa:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgoi6zfeqr.png

Odnośnik do komentarza

anettt1987
Dziewczyny i jeszcze msm dylemat za dwa tyg idę na sam ślub do kościoła i mam taka biała sukienkę córa zrobiła zdjecie wiec troche nie wyraźne ;) ale czy pasuje biały ?? Nie wiem niby to tylko ślub a nie wesele. Jak myślicie ???

Moim zdaniem bialy jest zarezerwowany dla panny młodej i nie wypada iść w białej kiecce. Mnie by się nie podobało gdyby jakas kobieta byla w bieli na moim ślubie

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgoi6zfeqr.png

Odnośnik do komentarza

Decyzja o cesarce nastąpiła bardzo szybko jak nie mogli zbić mi ciśnienia i zobaczyli ile mam białka w moczu. Sama cesarkę przespałam, gdzie standardem jest pelna świadomość, więc miałam szczęście:-). Obudziłam sie jak Antek zaczął krzyczeć:-). Jednak masakra jest wstanie z lóżka i poruszanie się:-/. 2 godziny próbowałam wstać. Szybko się zebralam w sobie, bo polozne obiecały mi, ze jak wstane to zawiaza mnie do syna. Nagle jakbym dodatkowych sil dostała:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgoi6zfeqr.png

Odnośnik do komentarza

I ja sie melduje ze szpitala. Wszyscy mi truli zeby jechac sprawdzic czy wszystko w porzadku. Zwlaszcza ze w piatek sie przewrocilam i ponadwyrezalam troche. Ale myslalam, ze zrobia badanie i puszcza do domu. A tu dupa. I teraz trzeba lezec trzy dni zeby fundusz zwrocil kase. Ktg i badanie gin.ok. zaluje ze przyjechalam. Zdazylam sie splakac, ze corka biedna chora zistala w domu z moja babcia. Mam nadzieje, ze da sobie z nia rade jak zacznie sie dusic w nocy albo -odstukac-wymiotowac glutami. Torbe pakoqalam trzy minuty. Nic prawie nie mam. Jeszxze vedzie cyrk bo nie robilam grupy krwi. Uparlam sie ze nie zrobie i teraz mam za swoje.

Odnośnik do komentarza

Maritka, gratuluję!!! Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło. Martwiłam się o Ciebie jak nie pisałaś. Dlaczego tak szybko lekarze zdecydowali się na cesarkę?

anettt1987
Ja tez miewam takie tępe bole jak na miesiączkę ale nie trwają długo i przechodzą same bez żadnych leków, tak sobie tłumacze ze to te skurcze i póki sa dobopanowania nie panikuje. A za tydzień wizyta i ciekawe czy lekarka pozwoli mi w 33 tyg ciazy jechać z małopolski na Pomorze na kilka dni ... Jak myślicie wy byście jeszcze jechały?

Ja bym jechała pod warunkiem, że z mężem. Sama już nie prowadzę autka. W sobotę wróciłam z Pomorza Zachodniego. Jechaliśmy z powrotem 11 godzin bez klimatyzacji. Korki na autostradzie omijaliśmy drogami krajowymi. Jakbym miała stać w tym gigantycznym korku koło Wrocławia to chyba zeszłabym na zawał. W samochodzie mieliśmy do 40 stopni.
Przed wyjazdem pytałam lekarza czy są jakieś przeciwwskazania do wyjazdu. Stwierdził, że tam też są szpitale :)
Anettt1987, czym jedziesz? Mam nadzieję, że nie sama.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

karolina no tak z mężem i corka pojedziemy autem ale nie wiem czy wybierzemy morze czy jednak Słowację i jeziorko zobaczę co powie lekarz. Ja rownież prowadzę auto teraz i w poprzedniej ciazy rownież do samego końca jeździłam ;) wiadomo nue w trasy dalekie sama lecz do miasta, na zakupy do rodziców (30km) to tak.

http://www.suwaczki.com/tickers/piu3w1d3i0x0ppiy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

joanna89a
No to mamy wrzesniowo-lipcowa mame!:) gratulacje! Niech synus rosnie zdrowo!
Czyli jednak to cisnienie to powazna sprawa..a ja w ciazy mialam tylko raz mierzone..
Jeszcze raz gratulacje!

No niestety nadciśnienie w ciąży to poważna sprawa. Dzisiaj zrobiłam badanie moczu. U mnie nie ma śladu białka. Za każdym razem jak sprawdzam wyniki badań, to dla mnie duży stres, ale potem na szczęście wielka ulga.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza
Gość kasiatko

Gratulacje Mamusiu! Jak juz wiadomo ze wszystko ok to nawet zazdroszczę ze juz możesz popatrzeć i przytulic maleństwo :) na pewno silny chłopak z niego i wszystko będzie ok. Ale jak na ten tydz ciąży to naprawdę duży facet. Jeszcze raz wielkie gratulacje :)

Odnośnik do komentarza

no wiec tak... moje stresy zwiazane z ''samotnoscia'' sa niczym w porownaniu do tego co czuje teraz po wizycie
depresja moja siostrą
Pojechalam na wizyte( 100km a co )
wchodze do gabinety szybka rozmowa co mamy robic i na kozetke ,badanie usg ok 30 min(maluch nie bardzo chcial pomoc)
okazuje sie ze nic sie nie poprawilo nic sie nie zmienilo, to co bylo szerokie nadal takie jest i nie wyglada to dobrze \zdrowo..
Lekarz- specjalista chyba najlepszy w regionie jakiego znam ,mowi mi ze pierwszy raz cos takiego widzi(!) a widzial naprawde wiele wad i nie wie do jakiej kategori ten nasz ''przypadek'' zaliczyc,nie wie co z tej zmiany wynika,jaka jest skala problemu i czy to wlasciwie jest problem ..nie potrafi postawic diagnozy-byl tak zmieszany ze ja sama nie jestem w stanie zebrac tego w normalne zdanie ...To mnie zalamalo! usiedlismy na przeciw siebie a od scian odbijal sie wielki znak ? domysly gdybanie ,MOJE PYTANIA i ZERO konkretow....bo to moze byc zmiana z ktorej nie bedzie problemow ale i taka gdzie prosto z brzucha synus znajdzie sie na stole op.bo bedzie niewydolny itd
pani Profesor Maria Respondek Liberska z ktora byly konsultowane moje poprzednie wyniki tez odpowiedziala ze to MOZE byc ''(jakos to nazwala)'' ale kazala zrobic ponowne badanie wlasnie to dzisiejsze i ponownie sie kontaktowac(wiec znow czekam na jej opinie)
Widzialam ze w @ do mojego dr rzuciła haslo ze jesli obraz bedzie bez zmian Ona chciałaby mnie zobaczyc u siebie W ŁODZI
Nie podoba mi sie to ze ''wielkie'' nazwiska maja z Tym problem
Chociaz moze jak bede juz musiala i znajde sie w tej Matce Polce to pani prof swoim okiem rozwiaże zagadke i powie ze nie musze sie martwic :(:(:( przepraszam ze dokladnie nie nazywam rzeczy po imieniu ale nie pamietam tych nazw -oczy mam juz tak opuchniete od placzu ze ledwo widze

Odnośnik do komentarza

Maritka, gratuluję!
Witam mamusie, rzadko pisze, ale czytam Was nałogowo :-)

Moja córka ułożona jest poprzecznie i liczę, że tak zostanie bo marzę o cc:-) te z Was, które boją się cesarki mogę uspokoić, że nie wszystko stracone. Mój 4 letni synek obrócił główka w dół około 37 tygodnia, kiedy już większość lekarzy mówiła, że to mało prawdopodobne, by na tym etapie dziecko zmieniło położenie.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9hxp18jdmd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...