Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Mała własnie usnęła :) Na szczęście po szczepieniu humorek dobry, uśmiechnięta, rozgugana, nawet się jej spać nie chciało. Za to przed samym szczepieniem płacz taki, że ciężko było ją uspokoić. Coś się jej pielęgniarka nie spodobała ;/ Przez to lekarka tak się spieszyła, że nic właściwie się nie dowiedziałam. Mała przybiera prawidłowo, waży 6650 :) Suchą skórę na kolankach mam nawilżać i tyle.
JoasiaG super, że to jednak nie alergia!! To ile już jogurtów zjadłaś? ;)
Marika888 coś chyba popsutą mają wagę. Jak masz możliwość, to zważ jeszcze raz. Nawet jeśli się okaże, że waga faktycznie się nie zmieniła, to najważniejsze, że i tak jest w normie.
Karolaa super krzesełko :) też planuję kupić, ale ciągle brak czasu, żeby poszukać.
Mamuska09 współczuje operacji u starszaka, na pewno wszystko będzie dobrze :)
Spokojnej nocy Wam życzę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9zbmh1xzq48fw.png

Odnośnik do komentarza

Ollika, Blanka1212, karolaaa, joasiaG bardzo dziekuje za wsparcie slowa otuchy! Wierze ze bedzie dobrze:)
Moja Misia tez juz spi, dzisiaj juz spokojniejsza:)
Co do kupek... Karmie piersia i jak tylko skonczyla 2 miesiace kupa byla co 7-8 dni, raz bylo po 13 a teraz jest co 3-4 dni. Doktorka mowi ze skoro nie ma twardego brzuszka, nie placze i gazy odchodza to jest ok. Ale na poczatku tez od zmyslow odchodzilam:)
Umnie wlasnie siostra jest na nockd i ją wykorzystalam i mi ufarbowala wloski:) a ze ja non stop na czarno to problemu nie ma:)
Milej nocy!

Odnośnik do komentarza

Wiedzialam ze ta noc z jedna pobudka sienszybko nie powtorzy. Juz pierwsze karmienie.
karolaa bo ty masz piekny kolor:) a ja po szalenstwie z liceum (zafarbowalam sie na czerwono) musze farbami wracac do mojego naturalnego blondu.
Bardzo fajne krzeselko.

joasiaG ziemniaczki z maselkiem i od razu samopoczucie mamusi lepsze:)
A na lumpach upolowalam bluze dla starszego. Nawet przyznam ze dlugo nie grzebalam.
mamuska09 bardzo fajne masz dzieci:)
A co do kupek to tez wlasnie czytalam ze jak dziecko w humorze i purka to nic sie nie dzieje gdy tej kupy dluzej nie ma.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza
Gość --kasiatko

Joasiu myślę że część osób wywiało przez to że nie można się na forum logować z tel.
Ja tez po kawce Bartus usnal a ja zabirram się za babeczki.

Blanka to super ze spi coraz lepiej. Moj się budzi za każdym razem jak dydol wyleci. Wkurza mnie to.

Karolaa fajne to krzeselko

Odnośnik do komentarza

Blanka uwielbiam gorącą inke ze śmietanką z samego rana mmm:) U nas dziś też 3 pobudki, niby chciał cyca, pociągnął kilka razy i usnął. Nie ogarniam mojego głodomorka.
Zdrówka dla Sebcia, może to z suchego powietrza?

kasiątko no możliwe że to przez problemy z logowaniem, też wczoraj kilka razy próbowałam zanim się udało. Mam nadzieję że jednak zrobi się tu ruch:) ja babeczki robie w sobotę, muszę sobie odbić te kilka tygodni diety.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

U nas dwa karmienia w nocy. O 1 i po 4. Ale po drugim karmieniu juz krecenie i w koncu wstalysmy przed 6. Lilka teraz dosypia juz ponad godzinke a ja czekam cierpliwie z rosnącą piersią ;) juz wyprasowalam zalegle ciuchy, ogarnelam mieszkanie. Zupke wstawie jak sie Lilka obudzi i zje.
Od dzis w biedronce rozne smakolyki z hippa w promocji. Trzeba sie wybrac, moze w sobote mi sie uda. Od razu cos trzeba na walentynki mężowi szykowac, ale nie mam pomyslu. Juz dostal ostatnio pasek do spodni i porfel skorzany. Ciuchy odpadają, bo musi zawsze przymierzyć, perfumy dostał rok temu i jeszcze ma, nie goli sie, wiec do golenia kosmetyki tez odpadaja. Nawet w nocy myslałam, zeby mu młotek kupić i zawsze od tescia bierze :D jakies pomysly???

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3nf6dnwie.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ry0m74u7s.png

Odnośnik do komentarza

Witamy i my wszystkie mamusie☺ mamuska09 super dzieciaczki☺ u nas nie za fajnie. Alicji wychodzi pierwszy ząbek, dziś o 5 i 7 taki ryk jak by ją ktoś ze skóry obdzieral. Nalozylo się to wczorajsze szczepienie z zabkowaniem, ehh no coz trzeba przetrwac do 15 jesteśmy same potem tata trochę odciąży.

Odnośnik do komentarza

Ahoj :)
znowu mi kilka dni uciekło :)
Dziś ruszamy na szczepienie, mam nadzieję, że będzie OK.
Niestety, u nas regres w spaniu trwa. Mimo 2 dniowej poprawy, nadal budzi się po max 2-3 h i potem cycamy ze 4 razy do rana. Ja tego nie ogarniam, ile dokładnie, tylko się przekręcam, ale wiem, że za dużo, bo jestem niewyspana.
Kompletnie nie mam pojęcia, czemu tak się dzieje.
Było już tak dobrze, położony spać spał do 3, nawet 5. Jak się budził to pojękiwał-postękiwał. A teraz? Pobudka z płaczem, chociaż oczy nieotwarte. Nie idzie go "przetrzymać", bo ryk jest coraz bardziej rozpaczliwy i silniejszy. Aż strach pomyśleć, jak dołączą zęby... A może to właśnie są zęby? ;)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Kiti mój się ostatnio ucieszył jak dostał zestaw kluczy płaskich i imbusowych i do tego takie mini narzędzie 7w1(śrubokręt, piłka, imbus, kompas i coś tam jeszcze). Hmm może jakiś gadżet do samochodu-mata masująca na fotel albo torba do pracy. Fajne są te wszystkie prezenty personalizowane typu kubki, poduszki, ręczniki, zapalniczki.

Marika znam ten ryk, u nas tak już przez dwa tygodnie z małymi przerwami. Musimy to przetrwać:-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

karolaa zdrowiej!:)
joasiaG tez uwielbiam inke ze spienionym mlekiem i kakaem z rana:) a tymi babeczkami mi tez narobilas ochoty. Moze zrobie w weekend:)

Wspolczuje placzu krzyku i niewyspania. U nas ostatnio lepiej. Nawet nie ma placzu przez zeby wiec jakas przerwa. Sebus jest wesoly i nawet ladnie zasypia. Nie trzeba go dlugo usypiac sluchajac placzu. Oczywiscie nie da mi juz zrobic tyle dawal wczesniej bo wymaga wiecej uwagi ale za to jego usmiechy wynagradzaja mi wszystko:)

A co do walentynek to my sobie nic nie kupujemy. My mamy walentynki caly rok:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza
Gość justynaola

Hehe my do walentynek tez mamy takie podejście jak Blanka ;)
Ola dzis dużo gaworzy, zauważyłam ostatnio, ze każdego dnia skupia sie na czymś innym - raz na próbach siadania, raz na gadaniu, innym razem ćwiczy cos pod próby raczkowania ;p i po pewnym czasie wraca do swoich prób :)
Mam takie pytanie ile zupy można dać dziecku maksymalnie? Moja Oleńka je pól szklanki i niestety to dla niej malo.
Ja dzis mega happy, bo mąż wraca po 3tygodniach. Wreszcie :) a wiec zmykam do łazienki póki mala spi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...