Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

mamaZuzanna ale macie teraz podwojne szczescie:) ja bardzo chcialam blizniaki chlopca i dziewczynke i jak zapytalam lekarza czy nie widzi tam moze drugiego to sie zasmial i zapytal meza czy cos bralam:) jak zdejmowalam plaster to pytalam go czy mozna jakos pomoc organizmowi zeby byly blizniaki to mi powiedzial ze pierwszy raz w swojej karierze slyszy ze kobieta chce sie starac o blizniaki!
A wy planowaliscie czy wam los zeslal?

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

my zużywamy dosłownie 3-4 pampersy, tak jak pisałam. O 20 potem 5-6 rano, koło południa i czasem jeszcze koło 16. Tyle, ze u nas od połowy listopada kupka jest co 5,- ostatnio nawet 7 dni i zawsze wieczorem przed kąpielą :)
CzekamNaJanka u nas tak samo z kupa, ale nasz pediatra powiedział, ze to normalne i nie daje nic :( kupa po tych 5-7 dniach nie jest idealnie żółciutka, ale tez nie jest całkowicie zielona, nie jest śluzowata, i po 2-3 godzinach od tej pierwszej po pachy robi druga, ta juz żółta z grudeczkami, a pózniej znow sir zalepia na 5 dni min. A u Was jaka konsystencja/kolor?

Blanka to czym starsze latorośle Ci tak podpadło, ze az musiałaś czekolada sie ratować? A ja od porody przestałam chyba lubić słodycze, herbatę tez kiedys 3 łyżeczki a teraz pol słodzę, z dawna to taki ulep mi sie wydaje. Smak sie chyba zmienił. Wax i cos jeszcze kupiłaś? Ja na razie kupiłam tabletki merz, ale zamiast 2 tabletki pediatra kazała brc jedna bo biorę jeszcze witaminy dla mam karmiących. Chce tez kupić szampon i właśnie maskę. Teraz używam odzywki biowax i chociaż sie rozczesuja w miarę te włosy. Juz nie wiem na co nawet ten szampon bo ze wypadają jak szalone to jedno, ale i jakis łupież i swędzi i w ogole takie siano :/

Ciekawe ktora pierwsza sprawi młodsze rodzeństwo naszym wrześniowym dzieciaszkom :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71694.png

Odnośnik do komentarza

joanna89 ja po pierwszym tez mowilam ze koniec z dziecmi a mialam z nim koszmar: kolki rotawirus zastrzyki kolysanie godzinami na rekach, wstawanie w nocy do 2 roku zycia. A jak mial juz 5 lat to tak zaczal prosic o rodzenstwo bo kuzynki maja a on zawsze sam i nie mial sie z kim bawic nawet tak na codzien i ja tez bardzo chcialam znowu byc w ciazy i nie chcialam mojemu Maksiowi robic krzywdy zeby byl jedynakiem i mam dwoch i pewnie jeszcze trzecie bedzie:) jeszcze ci sie zmieni:)

karolinek Maks ma problem z jedzeniem kazdy posilek trwa min 45 min (jak je) do nawet 2 godz. Jak zabieram talerz to placz ze glodny. Oddaje po godzinie to znow nie je. Oszalec mozna.
Kupilam tylko wax. Mam nadzieje ze pomoze bo wlasnie mam jakis dziwny lupiez i skora glowy swedzi i te wlosy tak garsciami leca.
Zazdroszcze ze ci sie nie chce slodkiego. Ja mam taka straszna ochote!

mamaZuzanna bez glupich mysli! Masz cudownych zdrowych chlopcow i tak zostanie:) a ostatnio mowili o mamie ktora urodzila trojaczki! Trzy dziewczynki!:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

U nas pampersów sporo idzie, jak czuje, że jest napęczniały to zmieniam, kupa zazwyczaj jedna na dzień chociaż zdarzają się też 2.

Blanka pozazdrościć faceta naprawdę. Mojemu jak się palcem nie pokaże i nie powie się czego sie od niego oczekuje to sam się nie domyśli, a żeby czymś miłym zaskoczyć to chyba mogę juz zapomnieć czasami to mam wrażenie, że jak tak dalej pojdzie to wykituje. Ciągle tylko słysze zmęczony jestem a śpi do 12 w dzien wolny, jak ma 2 dni wolne pod rząd to się tylko obija a i tak ciągle słyszę te jęczenie zmęczony itd...oszaleć można przyjdzie tylko powali te swoje dupsko i tylko by spał ... cały czas z nim rozmawiam ale z marnym skutkiem nie powiem ma też swoje dobre strony tylko ostatnio mnie drażni ahhh no i druga sprawa bardzo motywujesz do ćwiczeń jak tylko wylecze się z przeziębienia, które mnie dopadło to wracam do ćwiczeń i mam nadzieję, że będe miała taki zapał jak kiedyś

Dziewczyny zamawiałyście cos kiedyś z bonprix ? Dzisiaj otrzymałam paczuszke ogólnie jestem mega zadowolona ale 3 rzeczy muszę oddać. Nie wiecie może jak to u nich wygląda ?

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Ooo maaaasakra...
Ja pier...ole wykituje!
Zęby, zęby, zęby...
Nawet biedaczka nie mogła cycocha do buzi wziąść tak ją boli. Udało się dopiero po 2 czopkach i żelu, boje się nawet ruszyć bo jak się obudzi to bedzie dramat. A jutro z rana trzeba będzie nawiedzic jakaś aptekę bo czopki się już skończyły.
Jeszcze to przeziębienie... Głowa mi pęka!

http://www.suwaczek.pl/cache/939a4f1aa2.png
https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjorx9jkw6c.png

Odnośnik do komentarza

karolaa jestes mloda piekna i masz sliczna coreczke:) jak nie ten facet to inny:) ja poznalam wlasnie tego "innego" i wiem ze facet jest po to zeby usCzesliwiac kobiete i sie nia opiekowac:) zmotywuj swojego!!:)

Emi wspolczuje!!! No ja tez koniecznie musze kupic czopki bo mi sie skonczyly. Mam nadzieje ze u was szybko wszystko wroci do normy!

rozi spokojnie:) na pewno dopadnie cie w najmniej odpowiednim momencie ale przyjdzie.

joanna masz cudowny charakter:) przeciez Cie tu wszystkie uwielbiamy:* a z twoim P mozecie negatywna energie spozytkowac w lozku:) na dobre wam to wyjdzie:)

Nakarmilam lobuza. Ulal dosc obficie. Przed karmieniem zmienilam pampersa. Polozylam do lozeczka i wlaczylam lampke misia. Na razie sie w niego patrzy. Licze ze moze zaraz zasnie....

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Olta ja Twój suwaczek widzę, więc już chyba wszystko ok ;)

blanka właściwie to, że się tak w naszym związku ostatnio dzieje to sporo w tym mojej winy i czepiam się jego o różne sprawy ale ma też te dobre strony, jednak nie doceniałam rzeczy które dla mnie robił , widać że mnie bardzo kocha tylko nie umie mnie zaskoczyć, może to kwestia, że też jest bardzo młody dlatego nie chce go przekreślać cały czas staram się z nim rozmawiać już na początku związku umówiliśmy się, że jak nam coś nie będzie pasować to będziemy o tym rozmawiać aby to naprawić życie mnie i tak nauczyło, że nie ma co w życiu planować więc czas pokaże

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny widzę ze pojawił się temat nocnego przewijania. Może wyjdę na złą matkę ale jak ja kładę Ale o 19 spać tak dopiero pampersy przebieram jej rano o 8-9. Probowalam przebierac w nocy ale konczylo sie to rykiem, rozbudzeniem i czasochlonnym usypianiem. Jak obczailismy mała ze się nie odparza to machnelismy na to ręka. Co do tematu mezow/chłopaków czy jak ich tam zwał ja chyba zaliczam się do tych szczesciar. Położna śmiała się ze maz jak by mógł to by i piersia karmil :D zakochal się w swojej córci, wszystko przy niej zrobi i coś czuję ze rośnie z niej córeczka tatusia. Ciekawe czy z chłopcem było by tak samo. Też ostatnio myślałam o rodzenstwie dla małej, fajnie by było tak jedno za drugim ale (no właśnie ale) martwię się trochę o pracę, poza tym mam takie wrażenie ze Ala jest na tyle mała i wymaga ode mnie całej mojej uwagi ze nie wiem czy bym potrafiła tak mocno pokochać następne dziecko lub odwrotnie, odbyło by się to ze szkoda dla niej. Kończę mój wywód i ślę ciocia nowe fotki Alicji

monthly_2016_01/wrzesniowki-2015_41940.jpg

monthly_2016_01/wrzesniowki-2015_41941.jpg

Odnośnik do komentarza

Marika88 cudna ta Twoja Ala:)

Emi u Nas tez ząbki idą :) nawet się już czwórka przebiła , ale chyba coś jeszcze się kluje:)

Blanka ja podobnie jak Ty nie mogę narzekać na swojego cudne go męża . Jesteśmy już prawie 12 lat po ślubie i jest super:) Dziś w nocy miałam okropny ból głowy , zimne poty i tętno 40 . Mąż tak się przejął , że zadzwonił do pracy poprosił o dzień urlopu, zajął się mną . Kazał odpoczywać spałam do 10.00 On w tym czasie zajął się dziewczynkami . Później przez cały dzień nic nie robiłam. Jest kochany. Teraz śpi , ale jak się tylko rusza to od razu się budzi i pyta czy wszystko jest ok :)

Co do kolejnej ciąży ja tak się panicznie boje , że nawet seksu unikam ; ( choć uwielbiam go ...
Chcielibyśmy mieć trzecie dxiecko, ale strach trochę o pracę, finanse a przede wszystkim mam dość przejść jak na razie i czekam aż Tola będzie juz miała tak chociaż roczek;) choć tak bardzo lubię ten czas niemowlecy;)

Odnośnik do komentarza

Emi871208
Ooo maaaasakra...
Ja pier...ole wykituje!
Zęby, zęby, zęby...
Nawet biedaczka nie mogła cycocha do buzi wziąść tak ją boli. Udało się dopiero po 2 czopkach i żelu, boje się nawet ruszyć bo jak się obudzi to bedzie dramat. A jutro z rana trzeba będzie nawiedzic jakaś aptekę bo czopki się już skończyły.
Jeszcze to przeziębienie... Głowa mi pęka!

Emi u nas chyba też idą zęby. Pediatra ostrzegała nas ostatnio że to niebawem nastąpi bo dziąsła były rozpuchnione. Nie mam pewności, ale co jakiś czas Antek wyje i ciągnie mnie za skórę na rękach, a uspokaja się tylko po nałożeniu żelu na dziąsła. Nie chce też za bardzo jeść. Łapie cyca, denerwuje się i puszcza. Do tego zaczął nam się skok rozwojowy. Ale to nawet dobrze bo Antek więcej wtedy śpi. W niedzielę mamy chrzciny. Nie wiem jak to będzie jeśli zacznie mi wyć w kościele.

Ile czasu wychodzą te pierwsze ząbki? To boli dziecko cały czas, czy poboli i przestaje?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny znów Was trochę podczytuję mniej więcej od sylwestra. Widzę, że zostałam wywołana do oderwania się, więc piszę. Leon ma się dobrze i w święta mieliśmy chrzest dlatego pewnie mnie tak długo nie było,bo organizacja i myślenie włączyło się już we wrześniu. Mam do mam karmiących piersią pytanie czy można ćwiczyć chodzi o fitness :-) Dodam tylko tyle, że nigdy nie ćwiczyłam jedynie rolki i rower. Jak się uda wstawić zdjęcie pokażę młodego :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv099vvj7ylq8gte.png

Odnośnik do komentarza
Gość Marika888

A wiecie o co ostatnio ja poklocilam się ze swoim? Dałam do spalenia taki kartonik po wkladkach laktacyjnych ktory był pokryty na powierzchni cienka folia. Mój T zaczął to drzec na male kawakeczki a to gowno zaczęło dla mnie wydawać takie drażliwe dźwięki ze szok! Coś w stylu tarcia styropianem po szybie lub paznokciem po tablicy! zaczęły mnie przechodzić dreszcze takie ze aż za przeproszeniem mleko pocieklo. Kazałam mu przestać A ten ze przesadzam I dalej swoje. No i był foch.ale poważniejsze kłótni nie pamiętam :D chyba ze teraz mi dołączy router do neta bo wolą mnie do wryka A ja się tu z wami rozpisuje :D :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wszystkie dzieciaczki śliczne i już takie duże. Kochane szkraby.

Ja z moim mężem rozmawialiśmy już o powiększeniu rodziny ale poczekamy aż Szymek skończy roczek....no chyba że los wcześniej za nas zdecyduje:-)

U nas wychodzi jedynka, widać ją już około 10 dni ale od niedzieli chyba mniej boli bo Szymek już tak nie wkłada rączek.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Pierwsze nocne karmienie

karolaa to duzo milosci i szczerosci i checi wam zycze i wierze ze oboje bedziecie ze soba i z Paulinka mega szczesliwi:)

joanna widzisz jakie z nas baby okropne ze my tych malych cudownych gestow nie doceniamy:) fajnie ze skonczyliscie w lozku:) a jak chce wstac w nocy to szacun
Moj nie wstaje choc to by bylo w sumie troxhe bez sensu bo ja kp.

joasiaG jak ty masz slicznie rodzenstwo juz poplanowane:) tez bym tak chciala ale zycie weryfikuje wszystkie plany.

maminka Leos przepiekny!!! Cudne te zdjecia!!!
A cwiczyc mozna jak najbardziej jesli nie mialas cc i blizna ne dokucza (wybacz ale nie pamietam). Fitness fitnessowi nie rowny wiec nie wiem jaki jest poziom trudnosci zajec. Ja chodzilam na takie po ktoryxh padalam nie wiedzac jak sie nazywam i myslac ze zaraZ dostane zawalu i na takie na ktoryxh ledwo cieplo mi sie robilo.

Marika ja tez jestem wrazliwa na niektore dzwieki wiec cie doakonale rozumiem. Trzeba bylo go pacnac w czache tym co mialas pod reka:)
Alusia jest przesliczna:) wydaje mi sie ze z chlopcem byloby tak samo. Moj byl nastawiony na core ale jak sie Sebus urodzil to sie od razu w nim zakochal!

Ja nie wiem czy ja mam dzis taki dobry humor bo cwiczylam czy dlatego ze pozarlam ta czekolade:D

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

blanka dziękuję, rodziłam sn nie mam blizny. Bardziej zastanawiam się czy podałam i czy nic się z pokarmem nie podzieje, bo wykręciłam sobie karmienie młodego minimum do roku. Ze względu na moją alergię chciałbym do 6 miesiąca karmić tylko piersią i na razie nie wprowadzam nic nowego chociaż kusi mnie trochę :-) Postanowiłam czytać regularnie tak jak kiedyś, żeby wiedzieć o co chodzi :-) Także witajcie na nowo poprzegladałam też zdjęcia i dzieciaki są super słodziaki. Nie mogę się tylko doszukać mojej synowej Jagody z domu Catariasy :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/iv099vvj7ylq8gte.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...