Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Marala ale fajnie ze juz na rozmowę idziesz. Trzymam kciuki za sukces.W moim zawodzie niestety albo sie ma znajomości albo fuksa. Będę sie martwic pp drugim macierzyńskim. Albo będę zyc z 500+. O matko. Obym nie musiała.
Joanna nie słuchaj sceptyków. Jesli chcesz założyć swoja działalność, masz ppmysl na siebie to próbuj. Z Twoimi umiejętnościami wierze ze Ci sie uda.
Blanka fajnie ze tak maz na nowo zakochany. Zazdroszczę!!!nóż jakies rady, bo mój to hmmmmm kochac kocha ale jakos tak brak iskry.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

Marala moj młody tez ma dwie drzemki. Ale on wcześnie wstaje no i noce nieciekawe.tzn wczoraj mu zagrozilam ze beda tabletki i dzis spal do 4!!!! U nas to sukces bo zazwyczaj pierwszy krzyk jest kolo polnocy i potem srednio co godzinę wstawanie ukladanie do snu. A dzis normalnie nie ten dzieciak. O 4 do nas do lozka i spal do 6 wiec suuuuuper.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

Aniu spróbuj z tą witaminą, ona nie zaszkodzi a nóż pomoże. Dokładnie rozumiem co przechodzisz, ja przez dziewięć miesięcy spałam po 3 godziny na dobę łącznie, pobudki były już o 22.30 a później co chwilę.... Teraz jest bajka. Dzisiaj dwa razy się wybudzila, plus dwa razy chodziłam okryc ją i śpi do tej pory. Więc raj! Gorzej ze mną, o 8.30 rozmowa, usnelam dopiero o 5.30 bo tak się denerwuje, myślałam że ta noc się nie skończy już...... Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Hej
W środę na rehabilitacji Staś poznał swoją pierwszą narzeczoną, Marysię :) tak się chichali do siebie buziakowali nie mogli się rozstać u musieliśmy im zrobić barierę zaslaniajacą bo nie dało się prowadzić zajęć, aż poplakalismy się że śmiechu :)
Ogólnie Staś już tak nie płakał, tylko wtedy gdy ustawiła go do pozycji czworaczej, to była taka histeria.. więc raczej ominiemy ten etap, prędzej zacznie chodzić bo wspina się wszędzie gdzie może, i stoi ale jeszcze do wczoraj wolał bo nie umiał się ruszyć ani usiąść a już dzisiaj plak na tyłek i zadowowlony że się udalo :)
Ogólnie jest przeslodki:) już od dawna robi papa buziaczki klaska i przeroznie dźwięki ustami, wstaje do pchacza włącza sobie muzykę i tańczy :) teraz pokazuje paluszkiem co chce. Mamy już 5 zębów.
Blanka my już też zaliczyliśmy dwa wesela, na pierwszym Staś był z nami do 20 potem odwiezlismy do domu nakarmilam wykapalam uspalam i teściowa pilnowala, a my do 5 bawiliśmy sie. A drugie było daleko od domu i chodziliśmy na zmianę do hotelu, ale to nie to samo i o 1 poszliśmy spać.
Za tydzień mamy kolejne, nie daleko :)
MarAla jak po rozmowie?

Mój Książę właśnie wstał i pierwszy raz zawołał mama :D ojej ale się wzruszylam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6ydg7w61lsu.png Szczesliwa :)

Odnośnik do komentarza

Sama nie wiem jak, dziwnie było, bardzo krótko, praktycznie żadnych pytań, bez rozmowy po angielsku ani rosyjsku, nic. Główne pytanie to ile chciałabym zarabiać, najwięcej pytań ja miałam odnośnie specyfiki firmy, pracy itd. Zobaczymy. Fajnie byłoby ale nie nastawiam się.

Ala zasnęła właśnie, dzisiaj przeciągneła się pierwsza drzemka do teraz. Ala rozchodziła się wczoraj wieczorem, po kilka, kilkanaście kroków robi jak się zapomni/zagapi bo normalnie to boi się.

Generalnie kiepsko nastroił mnie dzisiejszy poranek,no ale. Samo życie. Mam postanowienie, muszę być bardziej pewna siebie i potrafić walczyć o swoje a nie zawsze szara myszka....Lusia raczej taka nie będzie - całe szczęście:)

Blanka super! Fajnie, że układa się u Ciebie! pozdrawiam Ci serdecznie!!! Masz rację, Asiu - nie daj się, dasz sobie radę, zdolna jesteś kobieto!!!

Odnośnik do komentarza

jak tak czytam o tych waszych dzieciach to mój to jakiś niedzwiedek bo śpi od 21.00 do 8.00 potem od 10-12 i jeszcze 15.30-17.00 :) mieslismy teraz 3 dni płaczu tzn tylko mama i mama i na rączki nawet lamentował jak na chwilę z pokoju wyszłam ale dzisiaj już wszystko wraca na dobre tory.

Joasiu nikogo nie słuchaj jesteś ambitna pracowita kobietą i na pewno wszystko pójdzie po Twojej myśli. Wracając do tematu słodyczy u mnie nawet mąż nie rozumie że nie dajemy nawet trochę ale na szczęście wszyscy się stosują.

MarAla pierwsze koty za płoty będzie tylko lepiej z każdą rozmową ale rozumiem Cie doskonale bo też tego nie lubiłam teraz na szczęście mam gdzie wracać.

KingaM to musisz już na wesele zacząć odkładać he he :) Super u Was idą te postępy. Bartuś tylko taki nieborak zostanie ;) ale jak ruszy to pewnie będę wspominać jak fajnie było jak była taki spokojny.

Blanka takiego męża jak Twój to ze święcą szukać fajnie że macie takie relacje. Udanej imprezki.

Ania r. ja te dzieci to naprawdę rozumne ja kiedyś postraszyłam Bartusia (bo nie chciał zostać u dziadka a ja jechałam na zakupy), że jak będzie marudził w sklepie to się na niego obraże. zabrałam ze sobą i laziliśmy ze 3h a on nawet raz nie zapłakał :)

Dziewczyny które maja konto na fb zaproponujcie żeby wrześniowki wruciły na forum zdjecia z roczków. Tam takie maluszki były Justjot czy Catarisy ciekawa jestem jak dziewczynki teraz wyglądają :)

Odnośnik do komentarza

Hej, hej
Dziewczynki dziękuje za pocieszenie, przynajmniej Wy potraficie wesprzeć jak nikt inny:-)
U nas w końcu jedna imoreza w nuedziele a dryga 4 wrześnua bo moim rodzicom zmieniły się plany. Może i lepiej bo mam więcej czasu na wszystko. Ciastka zrobione, biszkopty też, jutro tylko poskładać tort, zrobić sałatki a w niedziele koreczki i dekorowanie pomieszczenia :-)

Blanka to wybawcie sie z mężem za wszystkie czasy. My mamy wesele w śtode i poprawiny w czwartek ale aż na śląsku. Jedziemy z teściami kempingiem i jak Szymek uśnie to ktoś na zmiane będzue do niego chodził.

Kinga ha ha szybki ten Twój Stasiu, mój to co najwyżej za ekspedientjami w sklepie się ogląda:-)

MarAla a będą dzwonić czy co? Trzymam kciuki żeby Ci się udało. A co wtedy z Alutką, żłobek ?

Kasiatko napisze na fb. Jagódka catarisy miała roczek w sobote a Polka jest z tego samego dnua co Szymek czyli kończy roczek jutro :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny! Niektore mnie moze kojarza ;) Asia dala post na fb, zeby napisac co slychac u innych wrzesniowek. A wiec postanowilam napisac, choc czasu na forum nie mam zbytnio. Na poczatku gratuluje ciaz :) oj tez bym chciala!
Alan 28 sierpnia konczy roczek. Impreza urodzinowa odbedzie sie 4 wrzesnia razem z chrzcinami. Czas tak szybko leci, ze czasem plakac mi sie chce! Jak te nasze dzieciaczki rosna i jak juz duzo potrafia! Alan raczkuje z predkoscia swiatla, chodzi jedynie przy meblach lub przy pchaczu. Ostatnio kilka krokow zrobil jak go trzymalam za raczki :) Mowi mama, czasem tata, baba, da (daj), jak jezdzi autkiem to robi brrrr, wklada ladnie do pudelka klocuszki, zabawki, pokazuje gdzie jest lampa, jaki duzy urosnie, pokazuje gdzie jest nosek, robi brawo, na slowo Alanek dac jedzinko odpowiada am am. Ma 4 zabki jedynki, ale lada dzien wyjda dwojki! Troche marudny jest i sie slini. Nocki sa ok budzi sie o 5 lub 6 na mleko. Ogolnie jest wesolym chlopczykiem i kocham go nad zycie! W chwili obecnej nie moge dodac zdjec, ale jak dorwe laptopa to sie pokazemy :)

http://s2.suwaczek.com/201508281756.png
28.08 ch cc Alan waga 2950 i 48 cm godzina 8:17 rano

Odnośnik do komentarza

Porozmawialam z mezem i oboje doszliamy do tego ze w malzenstwie nie musi byc nudno i monotonnie i wystarczy chciec bo przeciec jak sie kocha druga osobe to fajniej za soba szalec niz sie mijac:):) a nie jest latwo jak on o 3 w nocy do pracy wstaje. Dopiero 20.30 a juz wszyscy zasneli tylko ja jeszcze nie spie. Niestety dzieci bardzo mecza ale mimo to trzeba sie kochac!!!
joasiaG jestes meeega z tym ogarnianiem pysznosci w kuchni!! Ja musze wszystko zaplanowac i napisac sobie przepisy i liste zakupow. Juz mi tesciowa narzeka dlaczego u niej nie robie urodzin tylko u siebie i ze u mnie ciasno itp. Kur..jak jej nie pasuje to niech nie przyjezdza!!! I jeszcze pretensje dlaczego w ten dzien robie skoro wtedy babcia robi imieniny. Nosz kur...jak Sebus ma urodziny 4.09 to kiedy mam robic?! Soryy ale mnie ponioslo.
Fajnie ze tez pobawicie na weselu#)
MarAla jestes super kobieta i super mama. Wiecej wiary w siebie!!!! Zycie nalezy do nas!!!
KingaM no Stas amant :)
My tez tak planujemy jak wy ze odwieziemy. Mysle ze bedzie fajnie. O ile moj maz nie zasnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

wiruśka pewnie że pamiętamy :) Jaka już duża Marcelinka i wcale mnie nie dziwi że już chodzi bo pamiętam jak opublikowałaś zdjęcie jak bierze stopę do buzi to u nas była to wręcz akrobacja cyrkowa :)

Ania CNY to też już dużo potraficie :) czekamy na fotki Alanka i życzymy szybkiego pojawienia się rodzeństwa

Blanka my z mężem niby odbywamy takie rozmowy ale niestety jemu czasem na krótko zapadają w pamięć. Tak czy siak i tak mamy ostatnio poprawę między nami na razie nie chwalę bo aż się boję. jeszcze raz udanej zabawy :)

emiśka81 Słodziak z Adasia ale oni wszyscy już duzi :)

Widzę że dużo imprez na 2-4 września się zapowiada. U nas urodzinki 02.09 wiec też robimy w pierwszy wrzesniowy weekend. Dziewczyny z fb odwiedzajcie nas czasem bo niestety cześć z nas nie należy do grupy a fajnie czasem dowiedzieć się co u Was :) Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza

Hej kochane.
Może uda mi się coś napisać zanim zasne :)ja ledwo ogarniam fb i nawet tam rzadko wchodzę bo mój Janek jest mega lobuzem z motorkiem w tyłku.
Mamy 8 zębów ,chodzimy już mimo że my z 6 października, wciąż nie przesypiamy całych nocy bo mamy pobudke jedną ..... albo i nie...już czasem nie pamiętam co się dzieje:)
U mnie szykuje się ciezki powrót do pracy i skończy się wypowiedzeniem pewnie a wtedy ja oddaje sprawę do sądu pracy żeby chociaż odszkodowanie dostać . Moja szefowa której rozkrecilsm interes mówi że stosowalam mobing wobec pracownic....kur. ..a! A ja przechodzilsm załamanie nerwowe i myśli samobójcze. Nie dam się i będę walczyć.

Cudowne wasze dzieci. Takie duże zdolne i śliczne.
A kto mój łobuz

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane.
Może uda mi się coś napisać zanim zasne :)ja ledwo ogarniam fb i nawet tam rzadko wchodzę bo mój Janek jest mega lobuzem z motorkiem w tyłku.
Mamy 8 zębów ,chodzimy już mimo że my z 6 października, wciąż nie przesypiamy całych nocy bo mamy pobudke jedną ..... albo i nie...już czasem nie pamiętam co się dzieje:)

Cudowne wasze dzieci. Takie duże śliczne i bystre

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza

Ja tylko szybciutko bo masa roboty przede mną dziś.
Rok temu o godz. 10.10 pierwszy raz ujrzałam mojego kochanego Szymka po raz pierwszy i zakochałam się w nim bezgranicznie. Taki hest już duży i mądry, zadziwia mnie każdego dnia, cieszę się jak wariat z tych jego małych codziennych sukcesów ale trochę mi smutno że już nigdy nie będzie moim małym dzidziusiem :-)

monthly_2016_08/wrzesniowki-2015_50486.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Gosia.M, mnie jak bylam w ciazy zwolnili, zreszta ze mna 7 kolezanek, ktore rowniez byly w ciazy lub na urlopach macierzynskich. Sprawa od roku jest w sadzie i szczerze mowiac, nie zapowiada sie, zeby sie szybko skonczylo...ale tak jak mowisz o swoje trzeba walczyc! Trzymam kciuki, zeby sie udalo. Pamietam jak pisalas, ze dlugo w ciazy pracowalas. Wtedy sie pracodawcy podobalo i byl zadowolony z pracy, a nagle sie odmienilo? Masakra...
Janek-cudny chlopiec i juz chodzi, super! Antol 3 dni mlodszy, ale tylko z krzeselkiem lub przy meblach

Odnośnik do komentarza

Nie pisałam chyba roczek się nie odbędzie bo terminy nikomu nie pasują a robić miesiąc wcześniej albo miesiąc później jest bez sensu ... :(

U nas nadal pobudki w nocy czasem i tydzień siedzę noc w noc na kanapie z młodym na sobie.
Wózka nie znosi my tula ujdzie w tłumie.
Spanie to nie nasza mocna strona :p

zdjęcia jak zwykle dodać nie mogę :/

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

szczesliwa84

To prawda długo pracowałam. .... kochałam ta pracę jak drugi dom. Póki co spadły emocje i czekam co będzie. Mam 3 miesiące ochronne i 3 m-ce wypowiedzenia:) a wracam dopiero 14 listopada i zostanie mi jeszcze cały urlop za ten rok.
A Janek to torpeda :P bardzo szybko się rozwija. I pokazuje swój charakterek głównie gdy mu coś zabierzesz:)potrafi krzyczeć i kłaść się na podłogę, wtedy ja spokojnie czekam aż się uspokoi i przyjdzie do mnie.

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...