Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję się i ja:)
U nas dziś wielki dzień, Lili postawiła samodzielnie ze 2 kroczki!! Oczywiście najpierw z tatą trenowała, a jak wróciłam z pracy to jeszcze dwa razy sama do szafki podeszła. Kochana spryciula. Z dobrych wieści to również to, że zgodnie stwierdziliśmy z moim D, że służy nam ta zamiana ról. Ja w pracy mam fajne rzeczy do zrobienia. No i w nocy smacznie sobie śpie. Jak Lili wzywa (nadal ma 1 karmienie) to D leci. A ostatnio coś częściej woła, żeby ją trochę uspokoić. Super jest nie wstawać w nocy. Nawet jak się obudzę bo ją słyszę, to i tak obracam się na drugi boczek i śpie dalej. A tatuś działa. No i do tego świetnie gotuje. Jak wracam z pracy to już obiad gotowy. No zajebiście:)
Lili nadal nie szaleje za jedzeniem, ale mm pije chętnie, tylko mało (120-150ml, 3 razy dziennie), w nocy 60ml.
MarAla86 te nasze dziewczynki z jedzeniem mają tak samo. Moja tez nie cierpi w krzesełku siedzieć. Ale je chętnie sama, duże kawałki warzyw, owoców, jajka. Syfu narobi przy tym, że masakra. Lili niestety nadal malutka, znaczy chuda i długa. Waży ok.7,7kg. Mam nadzieje że może nawet 8kg, ale oficjalne ważenie dopiero pod koniec miesiąca.
Dziewczyny przepraszam, że nie piszę do każdej z osobna, ale padam na cycki, bo ćwiczyłam jeszcze dziś po pracy...ufff

Odnośnik do komentarza

Hej kochane....jeju jak ten czas leci. Zabrałam się za robienie dekoracji na urodziny Szymka, obmyślam menu a pomiędzy tym jeszcze doszkalam się w kwestii prowadzenia wlasnej firmy. Na etat w przedszkolu nie mam szans więc trzeba coś działać.
Szymek ćwiczy chodzenie, jest ostrożny i wyciaga rączke żeby go prowadzić, czasami sam przechodzi kilka kroczkow. Nadal głównym jedzeniem jest moje mleko ale zacząl też jesć wiecej mięsa i warzyw. Bałagan robi codziennie ale też potrafi już sam pobawic się.

Mycha teraz to już tylko kwestia czasu jak Kubuś postawi pierwsze kroczki. Cieszę się że jedzenie u Was tak fajnie idzie. Widzę że nie próżnujesz, ja z obawy przed ślimakami nie sadziłam w tym roku nic oprócz truskawek. Na szczęście u mamy było ogórkow pod dostatkiem więc tam robiłam sałatki. No i oczywiście maliny na zimę...to podstawa.
U mnie już 3 regularny cykl, wszystko jak w zegarku wuęc rozpoczynamy starania o dzidziusia. Powodzenia dla Was :-)

MarAla o widzisz czyli może faktycznie ta witamina pomogła, oby już Alutka tak ładnie przesypiała nocki. Taki wypad do Zakopanego to super sprawa. My mielismy nocleg w Poroninie, mili wlaścicuele domu ale warunki takie sobie wiec nie polecam. Oby pogoda Wam dopisała.
Aaa Szymek waży 10 kg i kilka gram ma 84 cm.

Szczesliwa dzięki za stronkę. W sumie dla Szymka to nie bede kto wie czego robic bo on takich wymyslanych rzeczy nie chce. A impreza będzie dla ponad 15 osób dorosłych i 6 dzieci więc bardziej pod tym kątem szukam przepisów. Wiadomo teraz upaly wiec nie kazde danie czy ciasto się sprawdzi.Ciesze sie że i u Was poprawa z jedzeniem...jest dka nas nadzieja. Ja już mam czasami dosć kp a z drugiej strony uwielbiam te chwile.
Jestem na grupie fb naszych wrzesniówek wiec pozwole sobie napisac że u dzieciaków wszystko dobrze, ladnie rosna, zdobywaja nowe umiejetnosci, mamuski powoli bedą wracać do pracy, część dzieci do żlobka.

Irlandia brawa dla Lilki i męża...kurcze ale Ci zazdroszcze :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Jutro Sebus konczy 11 miesiecy i juz obmyslam jak zorganizowac urodzinki:)
U nad duzo sie dzieje. Ciagle was czytam choc pospostow coraz mniej bo i dzieci bardziej absorbujace.
Nasza podroz 200 km w kazda ze stron przebiegla w miare pomyslnie pomijajac fakt ze nawalal mi strasznie samochod i prawie nas zabilam wyprzedzajac. No coz. Zycie.
Sebus zrobil sie znow kochany:):* a ja taka w nim zakochana i tak mi zal go dawac do zlobka a to juz tylko miesiac!!! Chcialabym sie cofnac w czasie i jeszcze raz przezyc ten rok!!!
Co do moich cwiczen to wczoraj sie wazylam i 60 kg na wadze!!! Cel osiagniety:) waze tyle ile wazylam jak poznalam M. Teraz tylko to utrzymac.
joasiaG Szymus jest cudowny:) i taki duzy juz. W sensie wysoki i postawny mezczyzna:) buziaki od cioci:* i powodzenia przy staraniach:)
MarAla oby tr zabki jak najszybciej przestaly Alusie meczyc. Super ze jedziecie w gory. Uwielbiam
mycha zazdroszcze wakacji nad morzem:)
irlandia kazdy maz powinnien miec przymusowy urlop ojcowski. Wielu wtedy inaczej podchodziloby do pracy kobiety. Fajnie ze tatus sobie tak radzi.
szczesliwa szalej na tym orbitreku. Nie ma czasu do stracenia. Czas i tak uplynie a od ciebie zalezy jak go wykorzystasz:) dawaj!!

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
Wy już chyba wszystkie jesteście po chrzcinach, my mamy to dopiero przed sobą. Powiedzcie od czego zacząć, biorąc pod uwagę to ze nie jesteśmy małżeństwem jak najlepiej zagadać księdza i w ogóle podpowiedzcie jeśli chodzi o organizację. Impreza na jakieś 15-16 osób w jakiejś restauracji. Na co patrzeć i zwracać uwagę?
Dopiero zaczynam się rozeznawać w temacie. Czy miesiąc starczy na załatwienie wszystkiego? To może akurat na roczek by się udało...

http://www.suwaczek.pl/cache/939a4f1aa2.png
https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjorx9jkw6c.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Dawno nie pisałam, teraz mam już więcej czasu bo Tomus daje mi odetchnąć. Sam się bawi, ząbki już nie dokuczaja, mamy na razie 6, i muszę się wam pochwalić ze nauczyl sie już chodzić, najlepsze trasy to od mamy do taty, wstaje z pozycji kucania, no robi straszne postępy z dnia na dzień, jestem z niego bardzo dumna, a co tam u waszych pociech?

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjid6oxral.png
https://www.suwaczki.com/tickers/k0kdi09kagkbb6i2.png

Odnośnik do komentarza

Hej, na nic ostatnio nie mam czasu, ciągle dogrywam jeszcze urodziny. W końcu wyszło tak że jedna impreza będzie u moich rodziców dla mojej rodziny a druga u teściów dla rodziny G...no niestety jedna impreza wywoływała zbyt dużo nieporozumień i problemów bo nasze rodziny różni zbyt wiele.
Także mam teraz podwójne menu....imprezy dzień po dniu w odległości 90 km, także trzymajcie kciuki żebym dała radę :-)

Blanka figurę masz taką że nie jefna Ci zazdrości i mie wierzy że już dwa razy byłaś w ciąży. Nic tylko brać z Ciebie przykład.

Emi wszystko zależy od lokalu. Nie wiem czy znajdziesz gdzieś miejsca z miesięcznym wyprzedzeniem, także najpierw zorientuj się w wolnych terminach restauracji. My robiliśmy w domuu księdza byliśmy 2 tygodnie przed chrztem, dostaliśmy karteczki do spowiedzi dla nas i chrzestnych i ksiądz pytał czy jesteśmy po ślubie.

Muminkaa brawa dla Tomcia, cudne są te kolejne małe wielkie wyczyny naszych dzieciaków.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

joasiagwspolczuje dwóch imprez no ale nie zadowolisz wszystkich.
emimy robili m teraz chrzciny w niedziele. My bez kościelnego jestesmy. Generalnie pierwsi co to o ofiarę pytal a na kazaniu o pazerstwie mowil. W knajpie na 15 osob mieliśmy i kilkoro dzieci. Troche sie obrazilo ludzi bo bez alku robiliśmy. Poszukaj sobie najpierw knajpy bo z kościołem to problemu nie ma no chyba ze tak jak my mieszkasz tam gdzie ksiądz Ci zagląda do lozka i problemy sprawia.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

joasiaG az tak ze dwie imprezy? Chociaz u mnie tez zawsze osobno wszystko ale roczkow dwoch nie zamierzam robic. Robie u siebie w domu i zrobie zdrowe slodkosci i zdrowego torta! (Musze teraz wyprobowac na szybko kilka przepisow zeby sie potem udaly na pewno). A co do twoich dwoch imprez to jestem pewna ze sie wszystko uda. W koncu jak nie ty to kto inny by to ogarnal. A co do figury to popatrz na siebie. Laska jestes ze fiu fiu:)
Muminka super posyepy:) ja z jednej strony ciesze sie z kazdego postepu Sebusia a z drugiej mi smutno ze tak szybko ten czas leci i tak szybko rosnie.
Emi my nie chrzcimy wiec mamy problem z glowy:)
U nas intensywny miesiac. W weekend jedziemy do mojego ojca 200 km. A na nastepy idziemy na wesele. 1 wrzesnia Sebus do zlobka a starszak do szkoly a w polowie miesiaca wracam do pracy. W miedzyczasie musze jeszcze zalatwic pediatre i szczepienie, okulistke i fryzjerke. Masakra jak tego czasu malo

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa śliczne dzięki za stronkę z przepisami jest super i juz wykorzystałam z niej przepis na krem z cukinią i pomidorem i Kuba prawie zjadł miseczkę :D cieszy mnie bardzo że lubisz moje posty, staram się być zawsze uśmiechnięta choć nie zawsze mi to dobrze wychodzi :D ale zawsze się staram ;)
joasiaG ale byłoby fajnie jakby udało nam się znów tak samo zajść w ciążę, byłoby raźniej bo wątpię czy tym razem będę miała czas na kolejny wątek na parentingu. Jeśli mogę wiedzieć, ta działalność związana jest z tymi cudenkami które tworzysz?
Oj ale masz sytuację z tymi urodzinami, szkoda że tak wyszło ale kto jak kto - Ty sobie dasz radę na pewno!
Blanka gratuluję osiągnięcia celu na liczniku wagi ;) rewelacja, możesz być z siebie dumna, ja trochę żałuję ale jak już postanowiłam wziąć się za Chodakowską to okazało się że te ćwiczenia nie na mój kręgosłup niestety.
Muminka pogratulować postępów, nasze dzieciaczki są teraz w tak niesamowitym wieku że z dnia na dzień widać nowe umiejętności, to jest super!

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Czesc:)
U nas wczoraj stuknelo 10 mc. W zwiazku z tym, co spojrzalam na Antoska, jak sie bawil, jaki on duzy, wylam jak bobr ze wzruszenia!!! Matka-wariatka! :)
Z jedzeniem od pukac jest dobrze. Powiem Wam dziewczyny, ze juz nie glowie sie, nie czytam co, moze, a co nie. Co mam pod reka, daje. Teraz sezon na pyszne owoce, warzywa-niech wcina. Patrze tylko czy nie ma wysypki i czy kupki ladne. Smieszne to, ale poki nie zostalam mama, nie wiedzialam, ze kupa-to tak wazna sprawa :-p
Dzisiaj Antek, przemiescil sie z pomoca krzesla spory kawalek, pekam z dumy :)
Mycha, ciesze sie, ze stronka sie przydala. Mam tych dziewczyn ksiazke z przepisami, przydaje sie, jak nie wiem co na obiad :)
JoasiaG, dwie imprezy-szalenstwo! Ale tak, jak balnka, napisala, kto jak nie Ty da sobie swietniej rade:)
MarAla, jak Alusia? Co u Was?
ania.r, bylas u ginekologa? Potwierdzil ciaze? Trzymam mocno kciuki!
Ja sie troche wzielam za siebie, cwicze z Chodakowska i przeprosilam sie z orbitrekiem. Na roczek Antka, musze wygladac jak przed ciaza!
Milego dnia!

Odnośnik do komentarza

Ani, to czy ksiądz Wam ochrzci dziecko bez ślub i to zależy od tego jakiego macie księdza. My pierwsza córkę jak chodziliśmy ksiądz wypytywal czemu nie mamy ślub i i pytał czy planujemy w najbliższej przyszłości ślub. Powiedzieliśmy, ze tak, ale jeszcze nie ppczynilismy w tym kierunku żadnych planów. Ale.Nie robił problemów. Po 5 latach chrzcilismy druga córkę. Zmienił.się proboszcz. Był bardzo rygorystyczne. Ale masz plan był taki, ze chcemy połączyć uroczystości i na jednej mszy wziąć ślub, żeby zaraz ochrzci córkę jako małżeństwo. Ksiądz na to.stwierdził, ze nie powinien tego mówić, ale jeśli bierzemy ślub tylko po to żeby pchrzcil dziecko, to nie musimy się obawiać, bo on się cieszy, ze przyblizymy dziecko do Boga i nie musimy z tego powodu brać ślubu. Ale my chcieliśmy więc tym bardziej się cieszył. Tak więc to zależy od księdza, ale z reguły już nie robią problemów.
A jeśli chcecie w restauracji, to rzeczywiście najpierw sprawdźcie terminy. I z chrzestnym porozmawiania, bo mam.2 tym przed suroczystoscia.chrzestny odmówił, bo nie dostał zaświadczenia z parafii

Odnośnik do komentarza

szczesliwa a i owszem potwierdzzony pęcherzyk z cialkiem zoltkowym czy jakos tak. Ale jak to powiedzial niech ta ciaza zaistnieje wiec czekam teraz jeszcze dwa tygodnie na serduszko. Miałam wcześniej przeboje z leczeniem przypadlosci ginekologicznych i brałam leki stad mam troche pietra czy wszystko ok.
Ogólnie mam stracha czy ogarne wszystko itd ale co ma byc to będzie.
Zajrzalam na forum marcowych dzieci a tam ciezarowka wawa i jeszcze jedna dziewczyna ktora tylko czytala nasze forum.no tam na forum to jest co czytać. Tak jak u nas na poczatku, szlysmy jak burza.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

U nas to, troche skomplikowana sprawa, raz, ze o Antka staralismy sie 5 lat, a dwa, ze w trakcie ciazy zwolnili mnie z pracy. Sprawa jest juz od roku w sadzie, a wyroku nie ma-kolejna rozprawa w listopadzie :/
Okres, mi jeszcze nie wrocil. W lipcu bylam u ginekologa. Powiedzial, ze miesiaczka ma prawo nie wrocic, nawet jezeli jest jedno nocne karmienie. Dopiero jak calkowicie odstawie, to wtedy daje sie trzy miesiace na powrot. Nie zabezpieczamy sie, ale po ciazy, moje libido jest raczej na minusie :)
Wlasnie dziewczyny, balnka wraca do pracy, a Wy? My teraz oszczedzamy jak mozemy bo planuje dopiero od stycznia pracy szukac. Choc nie ukrywam poki co, tego nie widze, zeby zostawic Antka...

Odnośnik do komentarza

Hejka wszystkim! Kilka newsów od nas. Lili coraz lepiej chodzi. Umie już pokonać dystans całego pokoju. Buja się na boki, ale wygląda słodko:) No i oczywiście na koniec upada na pupę albo na rączki, ale nie płacze, wstaje i rusza dalej. Najlepiej na boso. Poza tym, od tygodnia zrezygnowaliśmy z ostatniego nocnego karmienia. Znaczy tata wywalczył, bo ja wstaję do pracy i muszę spać, a poza tym mam za słabe nerwy. Nie obyło się bez płaczu, ale wiedzieliśmy że nie jest głodna, tylko budzi się nawykowo, bo zaczęła pić już nawet po 30ml. Mój D wstawał i siedział obok niej i robić ciiiśśśs....przez 30 do 120min, przez około 3-4 nocki. Od 2 dni śpi ładnie, a jak się przebudzi, to marudzi przez 2 minutki i zasypia....Może za wcześnie na entuzjazm, ale widzimy, że jesteśmy na dobrej drodze.
Od 3 tygodni nie karmię już piersią i wiecie, że przeszła mi ochota taka wielka na słodycze! W ciąży mi się włączyła i trwała do końca karmienia, więc to miało mieć związek z hormonami.
ania.r. wielkie gratulacje, trzymam mocno kciuki za bąbelek:)
szczęśliwa84 Antoś kochany. Piękne oczka.
joasiaG ja Cię podziwiam, że tak ogarniasz te imprezowe sprawy, zwłaszcza w kwestii gotowania i pieczenia. Szymek pewnie już śmiga coraz pewniej.
Muminkaa gratuluję postepów, ani się obejrzysz a Tomuś będzie biegał po domu.
Blanka1212 super, że udało Ci się osiągnąć upragnioną wagę. Bardzo jesteś wytrwała, zawsze mnie motywujesz.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
Ale się dziś strachu najadlam. Natalka spadła mi z łóżka i nabila sobie ogromnego guza nad czołem, nie miała żadnych niepokojących objawów ale na wszelki wypadek pojechaliśmy na sor. Zrobili prześwietlenie główki i na szczęście wszystko w porządku tylko mamy obserwować czy nic się nie dzieje. Normalnie w środku cała się trzeslam ze stresu jeszcze mój M zaczął mi robić wyrzuty przez tel jak ja jej pilnuje i w ogóle... Jest już taka szybka ze jakoś tak się zakrecila ze nawet nie wiem kiedy jej się łapka obsunęła i nie zdążyłam jej złapać ;( tak strasznie płakała, serce pękało :(
Co do chrzcin to jednak zrobimy je w domu, nie o terminy chodzi tylko ceny w lokalach odstraszajace. Mamy w okolicy fajny bar, jedzenie sprawdzone i okazało się ze prowadzą catering. Także zrobię wcześniej tylko rosół i jakieś przekąski np. jajka faszerowane pieczarkami itp. a w dzień chrzcin drugie danie przywiozą mi gorące. Trzeba będzie tylko podać na stół, to sporo roboty odchodzi. Co do księdza byłam dzisiaj zapytać o chrzest i nie będzie problemu. Oczywiście musiał pogadać trochę o ślubie i ponamawiac chociaż na nauki przedmalzenskie, ale koniec końców jest ok. No i będzie jedna impreza na chrzciny i na roczek.
Kurcze nawet nie wiem kiedy ten rok minął, tak szybko ten czas leci. Chciałabym żeby czasami zatrzymał się w miejscu żebym mogła porządnie nacieszyć sie tymi pięknymi chwilami, bo człowiek tak ciągle gna przed siebie...
Dobra wracam na ziemię... Heh
Trzeba isc sie ogarnąć i spać bo noce nadal ciężkie
Powodzenia jeszcze tylko dla starających się o następne maleńkie cuda.
Buziaki dla was

http://www.suwaczek.pl/cache/939a4f1aa2.png
https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjorx9jkw6c.png

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie,
No niestety, tak wyszło z tymi urodzinami bo nasi rodzice od jakiegoś czasu działają sobie na nerwy. Chce żeby te urodziny przebiegły w miłej rodzinnej atmosferze dlatego zdecydowałam że będą dwie imprezy :-)
Mam już ustalone menu, wypieki, przystawki. Dekoracje gotowe.

Mycha ja ledwo ogarniam forum i fb i też raczej nie znajde czasu na kolejny wątek. To teraz trzeba starać się o bąbelki i będziemy się wspierać. A działalność będzie związana głównie ze sprzedażą rękodzieła, plus prowadzenie kursów, szkoleń.

Szczesliwa ja ostatnio mówiłam do męża że Szymek już taki duży i nie chce żeby tak szybko rósł, no ale takie życie. A Antoś jak urósł, duży już z niego chłopak a jaki przystojny :-)
A co do pracy to mi się kończy macierzyński i jestem bezrobotna. Zarejestruje się w pup i będę składać wniosek o dofinansowanie na otwarcie działalności. Innej opcji na razie nie widzę.

Ania.r super, aż mi się przypomniały te pierwsze wizyty u gina ehhh.

Irlandia zadziwia mnie ten Twój mąż, normalnie skarb. Szalona Lilka, pewnie ma niezłą radoche z chodzenia. A Szymek no cóż zatrzymał się trochę, już ładnie potrafił przejść kilka kroków a od paru dni tylko raczkuje.

Emi dobrze że tylko tak to się skończyło. Nie obwinuaj się teraz dzieci są tak ruchliwe że nie zawsze uchronimy je przed upadkiem. Fajnie że udało Ci się załatwić chrzest i zorganizować catering.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie.
W Zakopanem super, praktycznie mieszkaliśmy przy Krupówkach, byliśmy nad morskim okiem, na gubalowce, pod skoczni ą, jeden dzień lało. Droga w obie strony madakryczna, po 8 godzin jazdy, Alusia marudzila a ja już nie wiedziałam jak ją zabawić. Alusia po powrocie znowu ładnie śpi, w nocy nie je wcale już od miesiąca, jak płacze to daję wodę i jest ok. Cyc tylko przed snem albo rano ale to tylko pół minuty więc nie wiem czy mogę nazwać to karmieniem. Mleko modyfikowane tylko na spiocha, wypija od 60-170 ale w butelce musi być dużo bo lepiej jej się pije. Jak zrobię mniejszą porcję mleka to i mniej wypija z butelki. Więc za każdym razem coś wylewam. Alusia nadal ma krostki, niby za bardzo nie widać ale policzki w dotyku chropowate ma. Od kilku dni tylko mleko Ha daję i minimalnie lepiej jest. Na Olx odkupilam bebilon ha 9 puszek plus jeden box za 260 już z przesyłką. Bardzo się cieszę bo to mega oszczędność a z mleka ha nie ma wcale wyboru.... Przynajmniej u mnie w Rossmannie. Muszę znaleźć gdzieś bebiko ha, zawsze to tańsze. Jednak dziewczyny karmienie piersią to duża oszczędnośc i wygoda. Może wiecie gdzie są promocje na mleko Ha albo gdzie są dobre ceny. Czy wiecie coś na temat biorezonansu bicom? Czy jest to wiarygodne?

Zapisałam Alę do żłobka od października na adaptację, otwierają nową filię żłobka praktycznie obok naszego bloku, więc super. Cena nieciekawa..... No ale u nas takie są ceny.... Niania kosztuje min dwa razy więcej. Ja jestem bezrobotna i będę szukać pracy, muszę zaktualizować profil na LinkedIn. Nie lubię chodzić na rozmowy kwalifikacyjne, brak mi pewności siebie i dużo mnie to zawsze kosztuje psychicznie....

Alusia właśnie śpi, nadal zasypia dwie godziny po wstaniu, muszę ją budzić chyba bo sobie pofolgowala. Dziewczyny jak nauczyć dziecko jednej drzemki? W zlobku będzie tylko jedna a Alusia teraz śpi dwa razy po godzinie albo półtorej. A i ciekawostka.... Alusia śpi razem z pięcioma smokami w łóżeczku, jak się obudzi to szuka monia i zasypia. Najlepiej sprawdzają się smoki świecące w ciemności. Często Ala śpi trzymając w dłoniach smoki. Od wyjazdu do Bułgarii zostało uzależnienie od smoków ale póki dobrze śpi to nie walczę z tym.

Dziewczyny Wy planujecie już roczki.... Moja Lusia tydzień temu dopiero 10 miesięcy skonczyla. Ale jestem z niej dumna bo dużo potrafi. W poniedziałek dwa razy zrobiła po trzy kroczki sama, pokazuje palcem co chce, mówi to, tam, da itd. Daje buzi, przesyła buziaki, generalnie to naśladuje bardzo. Kilka razy sama się pobawila nawet... Z tym mamy mały problem ale może to minie. Ooo ooo to Ala się obudziła. Kończę, pozdrawiam Was! Postaram się odpisać każdej z osobna w wolnej chwili. Pa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...