Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

kuki82 teraz załapałam, że chyba po prostu jest już najedzony i dlatego wypluwa pokarm, bo nieraz jeszcze dostaje cyca przed
emiśka mały słodziak:)
Co do ubioru, to my na noc w ramach piżamy i wygody trochę dla mamusi przy przebieraniu zakładamy pajace bawełniane i nosimy tak kilka dni, no chyba, żę osika lub obsra, a w dzień body, spodnie buggy, dresowe, pluszowe, skarpetki i łapcie, niekiedy półśpiochy, przyzwyczajam, go, że należy się przebierać z piżamy:), ale ubierać to się on nie lubi i stroić, chyba typowy facet
Co do cytrusów to tylko cytryna do herbaty, bo się obawiam, że mojego znowu coś uczuli, a ja już mam dosyć tych skaz i atopowych zapaleń...

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

czosnek na wampiry:) nieno na katarek i kaszel
A co do plastro to mialam Evra. Jedno op na mc to koszt ok. 40 zl zalezy od apteki. Ja czasem kupowalam nawet za 35. Bylam z nich mega zadowolona bo okres mi sie tak ustabilizowal ze mialam idealnie co 4 tyg zawsze w czw wieczorem. Do tego koniec z pryszczami i ladniejsze wlosy i paznokcie. Niestety przy karmieniu plastry odpadaja.

Starszy siedzi z inhalatorem i tez nie jest zachwycony. Ciagle pyta czy juz moze przestac.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

oj przychodnie bywają beznadziejne. Pewnie jeszcze wiele walk nas z nimi czeka. Moja koleżanka właśnie dziś składa skargę di izby lekarskiej. Tak się poirytowała, że powiedziała, że nie odpuści. Taka mamuśka waleczna się zrobiła.chociaż póki co ja na razie choć niewiele razy korzystałam bo raptem 2, ale jestem zadowolona. pojechaliśmy, od razu pielęgniarka nas odesłała do innego gabinetu bo niemowlak, za 3 minuty był lekarz.
O lekarzu zdania jeszcze nie mam bo odpukać nic się nie dzieję i za wiele nie musiał pomagać, chociaż jest mało gadatliwy i trzeba go ciągnąć za jęzor.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

hah miało być ,że na razie nie mam co narzekać:) na przychodnie.
Moje dziecko dziś bije rekord normalnie ciągle śpi, w nocy też spał. no niemożliwe, że daje matce buszować po internecie, siedzieć na forum a nawet obejrzeć jakiś film i pocytać książkę
Taki miły poranek. Ostatnio przed szpitalem tak miała... czyli w połowie 8miesiąca.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza
Gość KarolinaKiki

Uffff... Wyszlo w badaniach ze jest mutacja w jednym allelu genu CFTR. Malutka miala robiona próbe potowa i wynik jest bardzo dobry! Pani profesor powiedziala ze po oględzinach małej że ładnie przybiera na wadze odruchy wpożądku. Jagoda jest nosicielem uszkodzonego genu a nie tego paskuctwa! Okazało sie też że malusia ma krótkie wędzidełko ale to będziemy konsultować z naszym pediatra w srode bo idziemy na pierwsze szczepienia. Oh tak sie ciesze ze moje maleństwo jest zdrowe! Kochana moja teraz smacznie spi :) Jagoda dała taki koncert podczas badania że musialam wywalic cyca przy studentach :D

Odnośnik do komentarza

karolina ciesze sie ze wszystko ok:)
A z przychodnia mialam przeboje jak moj starszy mial kilka tygodni i goraczkowal i dusil sie katarem a ja przyjezdzalam w sniegach z wozkiem i czekalam az mnie laskawie peduatra przyjmie bo nie bylo nigdy numerkow! Po 3 dniu zrobilam tam awanture i przepisalam go do innej. Teraz nie nam problemu z dostaniem sue do lekarza:)
Mojego M nie ma a ja inhaluje Sebusia i co? Na poczatku sie troche bal potem ladnie oddychal ale niw dal sobie maski do buzi przylozyc a teraz zasnal!:) tylko jak ja go teraz oklepie jak spi?

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39440.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Karolina ufff jak dobrze że takie informacje!

U mnie okresu na razie nie ma. Przyznaje bez bicia że pierwsi seks mieliśmy bez zabezpieczenia bo zapomnieliśmy :P Zawsze brałam tabletki.

Blanka mój się lubi inhalować. Zasypia przy tym bądź obserwuje parę. Na początku jak protestował to się nie dałam i z uporem przykładałam maseczkę. Przyzwyczaił się.

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

~KarolinaKiki
Uffff... Wyszlo w badaniach ze jest mutacja w jednym allelu genu CFTR. Malutka miala robiona próbe potowa i wynik jest bardzo dobry! Pani profesor powiedziala ze po oględzinach małej że ładnie przybiera na wadze odruchy wpożądku. Jagoda jest nosicielem uszkodzonego genu a nie tego paskuctwa! Okazało sie też że malusia ma krótkie wędzidełko ale to będziemy konsultować z naszym pediatra w srode bo idziemy na pierwsze szczepienia. Oh tak sie ciesze ze moje maleństwo jest zdrowe! Kochana moja teraz smacznie spi :) Jagoda dała taki koncert podczas badania że musialam wywalic cyca przy studentach :D

Cieszę się, że wszystko w porządku! :)

Odnośnik do komentarza

No mamusie was nadrobić to nie lada wyczyn :).
W takim razie powoli zaczynam ćwiczyć :)
Aaa o czym to mialam pisać, nie lubię tyle nadrabiać bo nie pamiętam o czym pisałyście :pchyba banana pisała o ślubie cywilnym. My chcemy wziąć za 3-4 lata tylko cywilny że tak powiem na powietrzu :) nie w usc. :) za 3-4 lata bo wtedy będzie nas stać na wesele bo tak bardzo zależy na tym mojemu Ł. (spłacimy wszystkie kredyty no oprócz mieszkaniowego ;/)i ja też chcę mieć biała sukienkę i wesele na dwa dni z full serwisem!
Co do chrztu jeśli już będziemy chrzic to właśnie na święta ale u nas bez przyjęcia tylko my, dziadkowie i chrzestni (mój brat i siostra mojego ł) więc i tak.święta są rodzinne.ale też nie wiem czy będziemy tak robić :)

body turkusowe nie pamiętam kto ale ktoś pisał że też ma! Tak się w nim zakochalam że musiałam wszystko.przekopac aby znaleźć rozmiar! :))

My jesteśmy po cudownie przespanej nocy od 21 do 9! Mam najcudowniejsze Dziecko hihi:)
Agnieszka 82pytałaś chyva o bujaczek mój był w nim dopiero raz na Góra 10 min. Staram się go narazie tam wcale nie wkładać bo znajoma która zajmuje się fizjoterapia mówiła że to nie zdrowe dla takiego maluszka i tak najwcześniej około 3 miesiąca i tez minimum czasu aby w nim spędzał. Więc póki nie muszę to niech leży w lozeczku w końcu ma dwa:p

Maks 12-09-2015 godz 21;15 cc
/3700g 58cm. http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzjw4zec65qcsg.png]

Odnośnik do komentarza

Witam mam nadzieje ze mogę do was dołączyć czytam was od połowy ciąży mój Olek przyszedł na świat 2 września i juz się od was uzależniłam, czytam codziennie, mam pytanie odnośnie inhalacji tez chce zrobić synkowi bo z ulewa nią ma zatkany nosek tylko powiedzcie robicie z solą fizjologiczna i ile bo pierwszy raz i nie wiem co i jak, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...