Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze caly dzien mnie nie bylo a tu tyle napisalyscie.
Jesli chodzi o inhalator to polecam philips family. Mam go od kad urodzila sie pierwsza corka. To juz 4 lata. Co roku niestety przechodzi zapalenie pluc ("urok" wczesniaka) i inhalator daje rade,ma spora moc. Uwierzcie mi ze nawet bralam go do szpitala,bo mieli gorszy. Maseczka dla dziecka i doroslego w zestawie. 4 lata temu placilam za niego cos okolo 250zl. Ale warto bylo bo jak sami z mezem jestesmy zasmarkani to wystarczy sol fizjologiczna i lepiej sie oddycha. Uwazam ze przy dzieciach warto miec taki sprzet.
Co do facebooka. Nie mam konta i nie zamierzam zakladac,jestem anty te spolecznosciowe. Wiec tu zostaje!!!

Odnośnik do komentarza

Ło Matko :) wreszcie nadrobiłam czytanie a nie było mnie tylko kilka godzin :) też dołączyłam do fb ale tez jeszcze nie bardzo sie orientuje która z Was to która poznaje tylko niektóre bobaski :) my tez raczej sie nie stroimy głownie leginsy i body dodam ze prawie wszystko młoda ma z lumpka ( moja siostra ma fajny na wsi i prawie same nowe rzeczy znosi do domu za grosze :) raz założyliśmy sukienkę jak jechaliśmy w odwiedziny do babci i na razie napewno jej wiecej nie założę bo przez cały czas kiecka podciągnięta do pasa wiec wyglądała jakby była w samych rajstopkach bez sensu... Dziewczyny maż kupił mi dziś piękny płaszczyk w zarze ale jak zobaczyłam rozmiar jaki na mnie wchodzi to natychmiast do marketu po drób i od jutra jem tylko żarcie gotowane na parze i zero słodyczy ( ciagle mam takie mocne postanowienie poprawy ) mam nadzieje ze wytrwam chociaż do świat :(
Asia zazdroszczę piwka ale u mnie tez juz bliżej niż dalej :)

Odnośnik do komentarza

hejka, nadal obstawiam za fb bo strasznie długo ładuje mi się parenting a o nowym tajnym forum wiem tylko tyle, że jest tajne :)
hehe, nie wiem gdzie się logujecie ale chyba na jeszcze jedno tak wolno działające nie znajdę czasu a jednak na fb się zagląda
jakby coś zapraszam do siebie
i oczywiście na wrześniówki 2015 bo jest już nas 34 :)
pozdrawiam
Ewa Pawlowski

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nhdge4c9yyzh3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxyx8dd3m1ocra.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam zawsze aktywny parenting i fb w telefonie ;) ale na fb szybciej mi idzie pisanie ;)
asia rozwaliłas mi system tym demotem z teściową :D i z tymi opaskami i falbanami też :D tak się składa,ze takich opasek mam chyba 15 sztuk - oczywiście od siostry męża ale nie mam zamiaru dziecka tym katować :D sukienki też takie falbaniaste "nie wiadomo co to" od niej albo jeansy z ciasną gumą :/ ona ewidentnie wyszukuje takie ciuchy pod swój gust i ubiór, a pisałam już że ma prawie 3 dychy na karku i stroi się jak choinka :/ latem np chodziła w sandalach z metalowymi skrzydłami w kolorze złota.. oczywiście róż i cekiny oraz cyrkonie Everywhere to podstawa! Ehh... ale do rzeczy moja Natalia codzienne śmiga w body i półśpiochach lub legginsach albo rajstopkach a na noc pajac. Sukienkę miała tylko raz póki co i to taką którą kupiłam mojej siostrzenicy i teraz moja córka dostała po niej ;)
A tak z innej beczki... robicie już coś ze sobą po porodzie? Jeśli musicie oczywiście - ja muszę, bo choć mała przy cyc i waga już sprzed ciąży to brzuszek został :/ myślałam o Mel B? Któraś już z nią ćwiczyła może? A pro po fb nie wiem jeszcze dokładnie ktora jest ktora ale wszystkie mamy śliczne a dzieciaczki jeszcze bardziej :)

Odnośnik do komentarza

karolaa ta oslonka przeciwdeszczowa w lupo comfort babydesign faktycznie nie jest udana.
wiruska ja mam ten inhalator z lidla. Maz polowal:)
joanna my tez wyczesujemy wloski bo zauwazylam ze koltuny nam groza.

A mi Sebus usnal po wieczornej kapieli na chwilke potem znow karmienie i znow usnal juz calkiem a my z moim M w koncu siedlismy sobie przed Tv i ogladalismy Listy do M ( nawet dlugo nie protestowal ze taki film wybralam) i popijalismy piwko ja karmi. Potem sie poprzytulalismy i lulu:) dawno nam Sebus nie zasnal na tyle wczesnie zebysmy mogli tak wieczor razem spedzic:)
Teraz pierwsze nocne karmienie:) jeden wieczor nie pisalam i tyle stron do nadrobienia. .

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Ania1009 no u mnie to samo z brzuchem ale trochę się boję..ja chyba najpierw zacznę od rowerku w domu,później właśnie mel b bo słyszałam że dobre. Ja ćwiczyłam z Tiffany Rothe najlepsze ćwiczenia na boczki są! Po jednym 10 min treningu wszystko boli i chociaż niecierie chodakowskiej to skalpel polecam.
! No właśnie co dziewczyny powiecie nie za wcześnie na takie treningi 2 miesiące po cc? Pytałam już o to ale nikt mi nie napisał;) boje się trochę bo co jakiś czas coś tam mnie Czasem boli jak na okres :/
Właśnie miałam wczoraj pisać macie czasem taki brązowy śluz?sory jeśli głupie pytanie ale nie mam kogo zapytać.

Maks 12-09-2015 godz 21;15 cc
/3700g 58cm. http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzjw4zec65qcsg.png]

Odnośnik do komentarza

ciesze sie ze wkoncu jest nasze forum Fb :). ALE mam nadzieje ze TO forum tutaj bedzie naszym glownym. a tamto facebookowe to takie zeby nie stracic ze soba kontaktu i poznac sie prywatnie :) a tak to ja aktywna bede tutaj.

charming_mi, ja tez mam takie brazowy, a dzisiaj normalnie jakbym miala okres, tylko wszyscy mi mowia ze to dziwne bo karmie przeciez piersia i nie powinnam miec wiec juz sama nie wiem.

AniaNYC widze ze tez u ciebie bugaboo :) mam nadzieje ze tobie jezdzi sie nim tak dobrze jak mi ! :)

My dzisiaj spedzilismy dosc aktywnie polowe dnia, bo pierwsza polowe przespalismy rodzinnie ( Amelia zasnela o 1:00 w nocy, obudzila sie na cyca o 7:00, pozniej o 10:00 i spalismy do 13:30 i musialam ja budzic bo pewnie dluzej by spala spioch :) KOCHANA ! )

ja bym z wielka przyjemnoscia pocwiczyla, ale boje sie o mleko w cycach .. bo ma to jakis wplyw. takze jeszcze troche poczekam.

Dziewczynki, bardzo was prosze o pomoc

czy ktoras z was brala slub cywilny? ja planuje w nastepnym roku, wtedy kiedy sa czeresnie i truskawki w polsce ( chyba jakos poczatek lipca?? ), chcialabym sie od was dowiedziec jak to u was dzien wygladal ? czy zaprasza sie duzo gosci impreza wesele noc poslubna miesiac miodowy ? jak to wyglada ?? to tak samo jak slub koscielny ?? chce juz to zaczac organizowac zeby sie ogarnac do tego nastepnego roku ale nie wiem co z czym sie je ! POMOCY !!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza

ja prawie zadnej z tego Facebooka was nie poznaje, moze jak dolaczymy to wstawmy chociaz jedno zdj maluszka i podpiszcie sie swoim nickiem na stronie tam > to i tak tylko my bedziemy widziec bo to zamknieta grupa :)
Moj facebook : An.. Brz... ( kto na forum to znajdzie :) zdjecie mam czarno biale ( teraz flagowo francuska ) i mam Perly na szyi ! Szukajcie hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza

aaaaa co do miodu , to ja zaczelam pic po porodzie :) wypilam juz 2 male sloiczki, 2 lyzeczki miodu do herbaty, a pije ich conajmniej 3 dziennie ( robie takie w kubku pol litrowym ). takze nic nas nie uczula, nawet o tym nie mialam pojecia.
Jesli chodzi o diete to ja jedynie rezygnuje z alkoholu. staram sie ograniczac papryke, surowe mieso ( Joanna89a, jesli jeszcze raz wspomniesz o tatarze to sie poplacze!) kapuste i czosnek ( ale to tylko dlatego ze tutaj od was przeczytalam ze nie mozna :)

ogolnie wszyscy mi trabili o diecie ze musze sie pilnowac, wszyscy by wogole nic mi jesc najlepiej by nie dali bo to nie tego tez nie a tego to juz zupelnie. ale jak po porodzie w szpitalu dostalam sajgonki z sosem slodkim chilli to wysmalam cala diete :) i tak o to mimo ze amelka delikatna to jem wszystko i odpukac

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza

banana ja z moim M bralismy slub cywilny ( jestesmy ateistami wiec nawet mi nie przyszlo do glowy zeby przed jakims plebanem szopke odstawiac w kosciele) i robilismy normalne przyjecie weselne. Ograniczylismy sie do zapraszania najblizszej rodziny bo ode mnie mam zaledwie kilka osob( mala rodzinka) i nie chcielismy zapraszac wszystkich kuzynkow meza ( w sumie wyszlo 40 osob). Slub w ratuszu potem do restauracji biala suknia pierwszy taniec ( kapeli nie zamawialam bo nie lubie takiej wiejskiej muzyki granej przez nawalony zespol) a potem tort noc poslubna i podroz poslubna:)
Okresu nie ma w czasie kp jezeli karmi sie nie rzadziej niz co 3 godz. Jezeli ktos ma dluzsze przerwy w tym nocne to okres wraca i koniec magicznej laktacyjnej antykoncepcji.
Co do cwiczen to ja tez musze wrocic jakos do formy. Zaczne od rzucenia slodyczy orbitreka i lekkich cwiczen na poczatek. Trzeba przestac cwiczyc na godz przed karmieniem ( wytwarza sie kwas mlekowy i moze dzidziusiowi piers nie smakowac) i wszystko z mlekiem bedzie ok.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Standardowo po weekendzie nadrabiam i nadrobić Was niemoge
charming-mi widze nasze morskie bodziaki w świąteczne misie :D są rewelacyjne

My jestesmy po 1 nocnym karmieniu (tak tak!) ale w dzień dzieciątko miało tylko kilka półgodzinnych drzemek wiec to chyba dlatego..

Któraś kilkanaście stron temu wspominała o tym ze jeszcze do niedawna dzieciątko budziło sie w nocy na cyca co 2h a po którymś tygodniu juz znacznie dluzej spało - coz, mam nadzieje ze w koncu i na nas przyjdzie pora

W sobotę i my sobie z mężem dogodzilismy- mianowicie poszliśmy do kina na Listy do M 2 :) chwila oddechu i odrobina romantyzmu po ostatnim "dziadoskim " weekendzie..

Co do inhalatorów to ja zakupiłam na Allegro ROSSMAX NA100 - jest najbardziej popularny i prawdę mówiąc jestem zadowolona :) prosty w użyciu jak drut, w zestawie maska dla dorosłego, dla maluszka i smoczek- moje dziecko jest zaciekawione sprzętem i jego odgłosem (cos jak z suszarka :D) i jak narazie sama maska nam wystarczy- dzielna Julka grzecznie sobie wdycha

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcroeqq9f6vtmz.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez pije herbate z miodem i nic nie uczula mlodego. Zaczelam pic od razu po porodzie ale wyczytalam ze nie mozna i odstawilam ale jak zachorowalam to zaczelam leczyc sie miodem i tak zostalo ze dodaje do herbaty. Czosnek tez jadlam surowowy. Pierwszej nocy mlody denerwowal sie podczas jedzenia ale drygiej juz nie. Ale za to szybciutko wrocilam do zrowia. Takze przy nastepnym przeziebieniu pojdzie znowu miod i czosnek.

Odnośnik do komentarza

Moj syn wlasnie dal rade 8 godzin do nastepnego karmienia... i pospal 5. No ale w ciagu dnia tylko drzemki 15 minutowe i regeneruje sie w tym czasie i oczy jak piec zeta. I teraz znow zasnal a ja sciagam cyca i nadrabiam forum.
Moj mlody spi w pajacu a w dzzien body i rajstopki albo body i skarpetki- mamy w domu bardzo cieplo. Raz go wystroilam to mial na sobie do czasu zanim nie obsral...:-) u nas tez wiekszosc spodni ciasna w pasie a jak nie ciasna to za dlugie i wyglada a w zasadzie nie.on wtedy nie wyglada.
Cwiczenia po cc radzilabym uwazac na miesnie brzucha.powinny dojsc do siebie bo jednak byly przecięte. Ale ogolnie ruch jak najbardziej. Ja jestem po sn i wage mam nizsza niz przed ale brzuch jakis taki flakowaty dziwny nie moj ale wstrzymuje sie z cwiczeniami ze wzgledu na kp bo boje sie ze mi zbraknie.
Na fb na razie sie nie loguje bo poki tu jestescie to wole tu.
Inhalator mam zamiar nabyc.podobaja mi sie (nie pamietam nazw) te kolorowe typowo dziecięce wizualnie, smok np. U nas cienko z kasa na razie ale ida swieta wiec podpowiem chyba jaki prezent chcemy;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez pije i jem miod... w zasadzie dopiero teraz pomyslalam ze faktycznie moglbh uczulac. Ogolnie jadlam do tej pory lekkosttawnie, co dzien probujac nowych rzeczy az wlasciwie wrocklam do normalnego jedzenia unikajac mocnych przypraw i typowo wzdymajacych fasolek itp.ale mlody zaczal ostatnio miec problemy i prezyc sie na kupke i baki wiec znow od wczoraj jem jak wiezien.ryz, marchewka, gotowane mieso i biszkopty:-/
Banana ja bralam cywilny. Wzzystko zalezy co chcesz i jak chcesz aby ten dzien wygladal. Jak masz ochote isc w pieknej bialej sukni to idziesz itp i tyle.To Wasz dzien i bedzie wygladaj jak sobie zyczycie. My mielismy skromne przyjecie po ceremoni.bez orkiestry.mielismy swoj sprzet i swoja muzyke i przyjaciela ktory rozbujal wszystkich.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...