Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Jej, dziewczyny, współczuję Wam tych przygód ze szpitalem i katarami, kaszlami. Też uważam, że takie maluchy nie powinny chorować. A już te historie z krztuszeniem...

Just.jot wyglądasz tak, jak piszesz-piękna i sympatyczna :)

szusterka o, zazdroszczę jarmarku! Zawsze chciałam zjeść te słynne rogale marcińskie, ale jakoś mi się nie udało do tej pory. Życzę smacznego :)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

My już się przewietrzyliśmy :) Dzieciaki śpią, a my czekamy na gości.

wiruśka dobrze, że Marcysi nic nie jest:) a lekarz??!! To wgl jest lekarz??!! Brak słów. Dobrze, że nie siedziałaś cicho! Należało mu się.
just.jot super, że wieczór z partnerem się udał. Takie wspólne wypady są ważne dla związku :)
joasiaG oby Szymonkowi się nic nie rozkręciło i katarem szybko przeszedł!
szusterka warto jest kupić inhalator , ja kupiłam 2lata temu dla synka i przy chorobie jest pomocny. Dałam za niego 150zl, ale to niestracone pieniądze;)
kasiatko i jak u lekarza? Wszystko w porządku?

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqvcqgbj495x7y.png

Odnośnik do komentarza

W nas noc spokojna, poszla spac przed 12 Norma.. Wstala na karmienie o 6:30 pozniej o 9:30:) i dalej spi.. Jak sie obudzi. To pojdziemy na spacer ( daj mi boze cierpliwosci, bo mela to nieokielznana bohaterka na tych spacerach, raczki tylko i raczki..:()

Przyszly mi branzo z lilou, jestem jak narazie zadowolona chociaz gafe popelnili bo mialo byc z duzych liter wrrr.. Z przodu pisze Amelka a z drugiej strony jest godzina urodzenia, tak bardzo personalnie :)

JoasiaG, Amelia tez mi sie czesto zaksztusza swoja slina, staram sie nienreagowac gwaltownie bo chce zeby sie nauczyla odkaszlnac to sama chyba ze trzrba pomoc to pomagam. Tez przezylam z nia chwile grozy kiedys... Mam nadzieje ze sie poprawi twojemu bablu !!

Just.Jot. Ja cie normalnie kocham. Jestes swietna babka ! <3 tak jak ktoras napisala najlepsza mama dla twojego Chlopca i Poli :) moj ostatnio stwierdzil ze twoja Pola to tak troche do Amelii jednak jest podobna. Slodziaczki nasze <3 a co do randki we dwoje to ja tez marze aby sie z moim wybrac mimo ze wczesniej jakos tego nie robilismy :) odskoczni takiej podtrzbujemy. Mam nadzieje ze milo spedzilas ten czas :** <br />

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39119.jpg

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39120.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, napiszxcie mi proszę, kiedy trzeba używać aspirator? Bo ja jeszcze nie używałam, co prawda Jagódka nie miała jeszcze takiego prawdziwego kataru, ale czasami jak płacze to i w nosku robi się mokro, bo słychać, że pociąga, ale nie ingeruję. Może powinnam? Jak Wy robocie mamusie? Czy któraś też jeszcze nie czyściła dziecku noska?

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

My po wizycie. Jak ja rozumiem Was dziewczyny Wiruska i Szusterka ci lekarze to wszędzie tacy sami? Maly ma straszny kaszel i katar a pani do mnie "jak ma katar to będzie miał kaszel. Osluchowo czysto jak się cos zmieni to jutro do przychodni bo wie Pani u takich dzieci to po paru minutach może być zapalenie płuc" no i oczywiście wysilila sie przepisala Wit c i cos do nosa. AMEN
Kur.. Ręce i nogi opadają. On tylko spi i nic jesc nie chce.
just. Jot potwierdzam kiecka super piekna z Ciebie kobietka ;)

Odnośnik do komentarza

Kasiatko trzymajcie się, może po tych kroplach i witaminie katar przejdzie. U nas już lepiej po tym czosnku i odsysaniu kataru. Dodatkowo do nawilżacza wlałam ampułke soli fizjologicznej i posmarowalam Małemu pod nosem maść majerankową. Usnął przed 12 i śpi spokojnie bez krztuszenia się i charczenia. Ja też skorzystałam i wlaśnie się obudziłam po 3 godzinnej drzemce. Czas na obiad.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, Czy istnieje tu jeszcze jakas mamuśka ktora karmi w nocy tak często jak ja? Bo zaczynam sie załamywać..my sie budzimy ok 1, 3 i 6-7 - generalnie śpi po 2-2,5h i budzi sie na cyca. Jestesmy wyłącznie na cycku, ale mała ciupie tylko 5-10 min i finito, mam wrażenie ze zaspakaja sobie tylko małego głoda..

U nas tez sie pojawił katar tzn. Mi cieknie z nosa, natomiast małej zalega gęstsza wydzielina, na szczęście nie przeszkadza jej to w oddychaniu itp, narazie uruchomiony został nawilżacz.

Od piątku do wczoraj zmagaliśmy sie z wysypka na buzi, szyjce i główce- szyjka "płonęła", na buźce były czerwone pryszczyki a główka sie strasznie luszczyła i wygladała na suchą- wychodzi na to ze przesadziłam z nabiałem.

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39138.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcroeqq9f6vtmz.png

Odnośnik do komentarza

chani jaki słodziak Twój mały, mam nadzieję, że mojego zaintersuje karuzela tak jak Twojego maluszka:)
kasiątko, joasiag współczuje tych problemów zdrowotnych z maluszkami, mój miał chrypkę od płaczu to od razu do pediatry poleciałam, joasiag spróbuj małemu podłożyć ksiażki pod łóżeczko lub pod materacyk z jednej strony, żeby tak po skosie leżał, to mu ta wydzielina nie będzie zostawać w gardziołku, powinien sobie poradzić i odkaszlnąć, mój to się przy piersi czasami krztusi, to wtedy go na boczek, w żadnym razie do pionu i dłonią złożoną w łyżeczkę go pukam po pleckach, a jak nie może złapać oddechu to mu dmuchni w usteczka, polecam pierwszą pomoc w takich wypadkach na you tube zobaczyć, bo najważniejsze, żebyśmy my umiały jako pierwsze pomóc swojemu maleństwu.
A my dzisiaj byliśmy rano na spacerku, nicka ładnie przespana, 22-2, 2-5, i później 7.30 pobudka, później mój mały pogadał sobie z lwem w bujaczku, chyba ktoś mi dziecko podmienił, w nagrodę mamusia mu zamówi buciki na zime na allegro, żebyśmy mieli co na stópki wkładać zimą.

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39147.jpg

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39148.jpg

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

M.list- mój ma 2,5 miesiąca i w nocy kp o 1-2, 4 i 6-7. Także patrząc na inne tutejsze dzieciaczki to je jeszcze bardzo często. Ale jest postęp bo baaaardzo dlugo budził się o 1,3,5 i 7. W ciągu dnia je co 2-2,5 godziny, chyba że dopoje go mm to wytrzymuje 3,5h.
Kolczyk mnie pocieszyła - mleczko nocne jest zdrowe i jak bardzo chce to niech pije;)

Dziewczyny walczące z tym przeraźliwym katarem, szczerze Wam współczuję. My tez cały czas walczymy z katarem, ale na szczęście nie jest tak ciężko jak u Was. Choć sięgam juz po wszystko: Sol morska i fizjologiczna, nasivin, czosnek, wit C. Dziś się wkurzyłam i zamówilam inhalator.

Wiruska- brawo dzielna kobieto! Oj, niektórzy mijają się z powołaniem.

Stasiu, 27 sierpnia 2015r., 54cm, 3300g

Odnośnik do komentarza

just.jot super wyglądasz!lubie Twój styl, bo mam podobny:) taka niewymuszona elegancja i wierz mi chetnie bym gdzieś wyskoczyła, ale mój mąż... dzisiaj się z nim pokłciłam, bo nawet na spacer nie chciał z nami iść, tylko coś dubie przy komputerze i mu wygarnęłam... ech, nie tak miało być
banana extra bransoletka, też chciałam z tej firmy z okazji urodzin synusia. ale mąż kupił mi z pandory z sercem
a na takie dolegliwości naszych maluszków polecam aromactivbabe w maści, smarowaliśmy kilka dni po kąpieli, katarek i chrypka ustąpiły

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

Banana bransoletka sliczna ja mam jedna z lilou i na wiecej sie nie zdecyduje niestety :/ sznureczek co jakis czas musze wymieniac co z drugiej strony moze byc fajna opcja bo mozna sobie kolor zmienic i cieszyc sie "nowa" bransoletka, zawieszka mi sie porysowala i powycierala ledwo widac grawer :-/ a szkoda bo mam sentyment do tej bransoletki

Dzisiaj udalo nam sie smignac na dluzszy spacer ale mi tego brakowalo.

just.jot wyglądasz oblednie i musze to napisac ale naprawde uwielbiam czytac Twoje posty potwierdzam to co pisza dziewczyny bije od Ciebie pozytywna energia, ktora czesto mi sie pozniej udziela hehe ciesze sie ze randka sie udala ;-) my planujemy sie wybrac na listy do M w ramach moich urodzin juz sie nie moge doczekac

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39154.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Catarisa magiczne 3 miesiace to już jest wiek :) zdjęcia genialne ;)
Któraś pytała o karmienia nocne.. mamy skończone 7 tygodni i karmimy się o 19.30 0-30, 4-30 i 7.. także tez nie jest za kolorowo.. chcialam mała przetrzymać zeby jadła o 21 i trochę jej przesunąć nocne karmienia, żeby nie było o 4.30 tylko o 5, ale zaliczyłam wpadkę, bo Mała się oszukać nie dała i i tak wstała o 4.30.. (a chciałam żeby mąż przed praca nie wstawał juz ale dziecko uparte)..

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...